Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#101 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 08:06

Marsa vzem si time out na LNFju, ziher ni preveč pametno, če te tok zlo boli, se še dodatno naprezat, mogoče pa rabiš na splošno malo počitka.

Pazi na parkljčke, pa si odpočij, pa ne skrbi, vse delo te bo počakalo x;)x x:Xx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#102 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 08:14

ja eno tipkarco rabš... se javim... sem hitra... x:Dx x:Xx
spet se mi je na bolš poslabšal

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 08:16

Janja, tole (lnf) ze, pa kaksem mail al pa kej, nekaj stvari pa je zelo pomembnih, moram to naredit, ker gre za future. v igri pomemben projekt, moram cimboljs napisat oz. morava cimboljs izvest kar se da.
je pa res, ja, ampak pocitek je bil med pocitnicami ze...
joj kok sem pocasna ce moram vse z levo. :||| se dobr da mam se kar dolge prste, da lohk vse primem, kot na klavirju.
:D
Thanx. xsrcx
Astra, me veseli! :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 15. september 2004, 08:18

Dobro jutro vsem!!! x:Xx x:)x

Hm...dones sem se po dolgem času spet fajn naspala....uh je prav odleglo... :palec: x;)x :inocent:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#105 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 15. september 2004, 08:33

Marsa vzem si time out na LNFju, ziher ni preveč pametno, če te tok zlo boli, se še dodatno naprezat, mogoče pa rabiš na splošno malo počitka.
Pazi na parkljčke, pa si odpočij, pa ne skrbi, vse delo et bo počakalo  x;)x  x:Xx  :palec:

Mogoče? x?x
Ker si uvidevna, nežna, ne siliš ljudi kar v nekaj. x:Ix
Jst bom pa bolj grob.Gotovo!Sagurno!Gvišn! Mapajade! x!x x!x x!x

Ko nekaj ne gre in ne gre na bolje, nekaj časa še kar živim s tem. Ko še to ne gre, dodatno ignoriram kake stvari v zvezi s tem. Vedno pride do končnega obračuna, pa ne pri OK Koralu. Na koncu je treba vse moči posvetiti ozdravitvi, ki nas preveč ovira v življenju. Če se je zaradi tega treba odpovedati čemu, za krajši čas, daljši čas, ali celo za vedno, kaj čmo. Če hočemo naprej ...

Svet se bo vrtel naprej, Forum pa tudi. Če je kaj drugega nujnega, kot praviš, pač je. Dopust je bil premalo...

P.S.
Mej se Marsa in pazi nase, aja - naredi kaj še zase in ne samo za LN! xsrcx
(a moram kak tak OS napisat še Mitji?) x;)x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 08:46

piko, thanx! xsrcx - ampak ce nc ne delam, nc ne jem. ja, lohk lezim in pocivam, ampak scasoma bo treba se kej pojest pa kaksen racun placat.
hocem rect, ce mal zbanaliziram, recimo ce ne bom dons tega nardila, ne bom mogla jutr k dr.
tko gre to pr men, sicer je res, da vse pocaka, a tudi $ bodo pocakali.
nimam 'zaledja', ne bom sla zgolj k zdravniku po bolnisko.
In da bom imela vseen nekoc zaledje, moram 'dons' to naredit - pa ceprav brez rok.
vendar pa cenim skrb in vse.
ne gre za LN, gre za naju, najin future...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. september 2004, 08:51

novo jutro, nov dan, stari sonček.... ;) "If good things come to those who wait, where on earth would you be today?" Js pa čakam... :xx!:

Nisem napisal še v dnevnik tega... js špilam 2 leti, nobene trzalice ne zlomim.... moj bratec špila 30 sekund in zlomi... "I'm loosing my touch." kera kriza... Fender .50mm skoraj nerabljna tak je to...

probam si nareset povprečje 8 objav na dan... :D da ne bom samih neumnosti po forumu klatil.. da bom spet napisal kaj preudarnega, iz srca ali iz glave.... ne pa iz ust....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#108 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 15. september 2004, 08:56

piko, thanx! xsrcx - ampak ce nc ne delam, nc ne jem. ja, lohk lezim in pocivam, ampak scasoma bo treba se kej pojest pa kaksen racun placat.
hocem rect, ce mal zbanaliziram, recimo ce ne bom dons tega nardila, ne bom mogla jutr k dr.
tko gre to pr men, sicer je res, da vse pocaka, a tudi $ bodo pocakali.
nimam 'zaledja', ne bom sla zgolj k zdravniku po bolnisko.
In da bom imela vseen nekoc zaledje, moram 'dons' to naredit - pa ceprav brez rok.
vendar pa cenim skrb in vse.
ne gre za LN, gre za naju, najin future...

Popolnoma te razumem x:Xx , zato je toliko važnejše, da se ob vsakem opravilu x?x - ali je to sedaj nujno. TO je težko x!x Jasno, če moraš nekaj narediti za LN, ki je tvoj posel, še ne pomeni, da moraš sedaj delati še za ln-FORUM!
Zapestje je kompliciran sistem...
Sploh pa berem, da boš pospravljala. Bulšit. Kaj je tega treba, povej. :sori: Pa še kaka stvar se bo našla, kuha, postiljanje postelje, nakup hrane itd itd itd.
Piko
(sem šel menjat ikonco, je že sreda, da me boš mogoče bolj resno vzela)
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#109 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. september 2004, 08:57

Marsa, jasno, da je tako...sam, brejk NUJNO rabiš...očitno
Sicer pa sama veš ..da je tako...razumem pa, da imaš obveznosti, ki ne morejo počakat...pa pika.In čeprav brez rok... :xx!: Poznam tole....

Saj tolk že vem..da boš naredila, kar moraš...potem pa se vrnila k sebi... x^x
Drž se bejba, da se bomo mele me 40+ menit še o čem drugem...ne sam kje in kaj nas boli... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#110 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 09:09

astra thx x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#111 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. september 2004, 09:09

x:Dx x:Dx x:Ix x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 09:15

mah saj, mi hocte dobr, jst se pa pregovarjat grem nazaj... ces ne razumete... xrolleyesx :8):
mas prav, Piko, ene stvari pa RES niso nujne.

ja, jamranje, astra! xrolleyesx :o|o: :sori: x:Ix
emsoti razni pa to, in ce cesa ne maram, je to jamr., a zdaj pa tule godem sama. xrolleyesx :xx!:

thanx! xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. september 2004, 09:17

marsa...to je sam zato, da te jamranje ne bo več tolk motlo x;)x ...vzameš tako, da pride in gre...s povdarkom na gre x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#114 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. september 2004, 09:53

@Povprecno stevilo objav na dan 8.00@

Yes Yes Yes :D i did it....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 09:57

haha, amis, pol me pa res ne bo smel! xDDx x;)x
sem dobila zdajle fidbek fajn od vceraj, pa se mi fino zdi, da se nisem matrala z otrplo roko djabe oz. da je bila korist od tega in sem ipka naredila nekaj dobrega. x^x
zdaj z desno se pocivam, nic ne premikam, se sparam za tista dva txta. sam se to naredim. xDDx
pa tolk mi sibajo misli dobr, pa ne morem lovit. :V:
pa lacna sem ratala. x:o)x x:px
pa cunje moram obesit.
pa glavo si umit.
pa ... xrolleyesx xrolleyesx :sori: :o|o:
x:o)x x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 09:59

Marsa, sej sploh ne jamraš, samo poveš dejstva, saj tule v dnevnik se poroča, kaj doživljamo, pa če se bruha, al pa če parkeljčki bolijo, pač tudi to napišeš. Nisi pa jamrala, kok si boga, bla bla bla bla .... Si kar ta prava bojevnica :vtz: na vseh področjih in si mi tudi zato všeč.

Mislim,da pa kaj malega dinarčkov spet na Dobnatorski računček kapne, tko da kako urco si brez problema frej vzameš x;)x :palec:

Vas občudujem, čisto vse borce, z zdravjem, z delom, v odnosih, v šoli x:)x :palec:

Jaz sem pa tudi čist O.K. Vmes me sicer ni bolelo, sem bla pa svinjsko zmatrana, pa sem si vzela polurni timeout, pa šla v kuhinjco na pol dremat. Pol ni blo pa nič bolš, sem si šla pa v trgovino po sadje, zdaj sem pa čist O.K. x:Dx :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#117 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 15. september 2004, 09:59

@Povprecno stevilo objav na dan 8.00@

Yes Yes Yes :D i did it....

Ce ne bi bilo tistih nul za decimalko, bi bil pa samo za 90 stopin odaljen od neskoncnosti :eek: x:Dx

#118 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 10:03

...tko da kako urco si brez problema frej vzameš  x;)x  :palec:

x:o)x x:Dx xsrcx
ampak... xrolleyesx :sori: :o|o: - ker namrec, 1. se itak na to ne morem zanasat, 2. pa tud nisem hotla tega zbudit zdaj, skoraj si sploh vec ne upam casha omenit. x:o)x

... sam povem dejstva, ne... x:Dx xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#119 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 10:06

x:Dx x:Dx x:Dx

Pismu, nekaj nam nudiš, ne, pa če sem in tja omeniš da bi pa zdajle rabila,pa pač prispeva, kdor zmore, ne. Saj nas častiš dokler znese, ne more pa vedno kuča častit x;)x x:Xx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#120 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 10:09

... luda kuca... x:o)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. september 2004, 10:10

glej glej, saj kar gre z levo - ma jasno, z nogo, z nosom, ce je treba! x;)x x:o)x x:Dx
al pa z jezikom, ta bi bla se tanarbul, pa najdirektnejsa. xDDx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. september 2004, 11:11

EARTH TODAY

En zanimiv linkec x;)x :palec:

Marsa, ti si pa itak ta glavna, volja dela čudeže, sam če na Lebarja pomislim, brez nog, pa planinec xsrcx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#123 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2004, 11:15

:vragec:

morgen....hehe
tole chist chudn dan
me je prej zbudu telefon.....pa drgach ne ustanem ampak tokrat sem
kliche ena punca k je zhe bemu 15 let nism vidu x:o)x
ja, de che mam kej chasa....bla bla.....de bi me ful rada vidla....bla bla x:px
skratka.....zvecher zmenk x:)x
sam me mal skrbi
k je zhe tolk cajta nism vidu
pa uchas je dobr zgledala
pa me skrbi..................................de se baba ni prevech postarala x:px

drgach pa sm se koncno in dokonchno odlochu: jutr u martulk
pa che me sto prasic pogresha! x:Dx

666 zlomkou....pa glih ene tolk x:Xx -ou na prasichkin shnof
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#124 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 15. september 2004, 11:27

AL BO PA RAVNO OBRATNO x:Dx x:Dx x:Dx x:Xx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#125 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2004, 11:31

AL BO PA RAVNO OBRATNO x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Xx

:vragec:

a de bom jst sto prasic pogreshu

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0