Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#101 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 10. oktober 2004, 15:05

slabi kot to , da nas potiskajo v nekja slabega, se nas lastijo...drugače pa ...ja Ravnotežje

ti si še vedno živa, zato močnejša od njih, izrabi to, potem veš, ustrezno napodi jih x:Dx

:vtz: x:Dx :palec:

Pozdravček xsrcx

#102 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. oktober 2004, 17:15

Po mojem mnenju res obstaja nekaj
Sam sem nickolikokrat (in verjamem da nisem edini)dozivel
cuden obcutek kot da je se nekdo v sobi....kurja polt...in vsakic ko se to zgodi
si teoreticno razlozim(prepih,svez les,vodovod)in vedno po tem ta ocutek
izgine.

Ena zgodbica, ki ti bo morda potrdila, da "je res nekaj":

Preden sem ratal obseden od kristalov, sem bil obseden z ribolovom. Tako hudo je bilo z mano, da sem hodil (sam) tudi na nočni ribolov. Ni blo panike, ker imam z nočjo in podobnimi stvarmi pošlihtano.
In enkrat sedim ponoči ob eni mrtvici in lovim. Za hrbtom še nekajmetrski pas zemlje, nato pa Sava. Kmalu sem začel dobivati občutek, da je nekdo za menoj. Bilo je ful neprijetno in se tako stopnjevalo, da sem nazadnje legel na hrbet in s prsti držal laks. Nekeko doguram do jutra, a filing je bil tako jasen, močan in nenavaden, da sem se potem o tem z marsikom pogovarjal. In kaj izvem? Na mesto, kateremu sem kazal hrbet in od koder me je moril ta občutek, da je nekdo za mano, je Sava slabi dve leti pred tem naplavila utopljenca.

:wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#103 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 10. oktober 2004, 17:19

nauk zgodbe....


ne jej rib iz save x:Dx :palec:
Vsaka ovira je priložnost.

#104 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. oktober 2004, 19:02

Objavljena slika

#105 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 10. oktober 2004, 19:14

.da sem hodil (sam) tudi na nočni ribolov. Ni blo panike, ker imam z nočjo in podobnimi stvarmi pošlihtano.

.je nekdo za mano, je Sava slabi dve leti pred tem naplavila utopljenca.

x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#106 Alfonza

Alfonza
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 27. oktober 2004, 14:03

Brrrrrrrrrrrrrr, me je kar pretreslo tole branje. Ampak tudi meni se je dvakrat zgodilo, da sem imela nočno moro oz. tisti občutek, da mi nekdo dobesedno ne da dihat, kot bi mi sedel na glavi, in ko sem se končno prebudila sicer nisem bila zadihana, je bil pa zoprn filing in strah, da se to ne ponovi. Tu kjer sedaj stanujem, se to ne dogaja več.

Druga stvar pa je ta, da je sredi tega meseca umrl moj (v.d.) tast. To me je, pa ne samo mene, zelo šokiralo. Bil je zelo ustvarjalen, prijazen, iznajdljiv in dober, polno načrtov je še imel, na, pa je šel, od danes na jutri. Tisto noč, ko je umrl, moja hčerka ni in ni zaspala. Vseskozi se je premetavala in brcala. Enkrat mojega dragega, enkrat mene, njega je štokala v hrbet, mene pa direkt po faci. Krcnila sem jo po ritki, tako, da bi ziher spustila kak javk, tako pa še trznila ni. Potem opazim, da pa že trdno spi....ma, mi je bilo to zelo čudno...no, sledil je klic...se je oglasil moj dragi, ki je dobil žalostno vest, da njegovega očeta ni več... :V: Še sedaj ne morem razumeti zakaj je moral iti, tako nenadoma. Pa tko fajn smo se zastopili.....

Eh, mejte se, uživajte, pa povejte svojim dragim, da jih imate radi, tako,da vas bodo SLIŠALI.
Thought for the day: Every smile is started by another smile. :)

#107 Alfonza

Alfonza
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 27. oktober 2004, 14:09

Pa še nekaj..prvo noč, ki smo jo prespali po smrti tasta na njegovi domačiji, je hčerka v spanju rekla ata M...., paličo...kar pomeni, da bi rada, da ji ata prebere pravljico. Glb, sem dobila kurjo polt, ampak strah me pa začuda ni bilo. In tudi spala sem v redu.

....ciao.
Thought for the day: Every smile is started by another smile. :)

#108 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. oktober 2004, 22:17

veš alfonza, se pridelo poslovit in prav je tako. otroci so dovolj odprti da jih zaznajo, odrasli pa ne zmeraj...včasih pa. x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#109 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 28. oktober 2004, 15:24

Huh, kaj se vam vse dogaja :eek:
Ne vem, ali naj vam bom nevoščljiv, ali vesel, da se meni ne dogaja isto...
Kako močne energije se pretakajo po našem prostoru, huh...mislim, da si bom omislil kakega kužka, ki me bo opozoril na prihod kakšnega duha... :palec:
se slišimo, cashy
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#110 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. oktober 2004, 15:27

kaj se pa tebi dogaja z energijami v prostoru, cashy?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#111 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 29. oktober 2004, 21:11

kakšne energije?
mislim, da ne ravno najbolj zdrave, saj imam po branju vaših izkušenj preveč strahov, da se mi kaj takega ne bi zgodilo, in sam širim okoli sebe negativno energijo...tako se mi zdi... :O:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#112 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. november 2004, 13:20

ej...brez panike prosim...za energetsko čiščenje prostorov obstaja več variant. če te zanimajo, ti jih lahko opišem. sicer pa, je tako, bolj kot se stvari bojimo, bolj jih nekako vlečemo k sebi. sam ene pa pridejo tudi če se ne bojimo x:Dx ...mal se hecam, v bistvu je pa res tako.
nič tako strašnega se ti ne more zgoditi...malo pobrskaj po sebi, zakaj se bojiš. tako boš našel kakšno oprijemljivo zadevo, ki ji boš lažje kos. ko si priznamo koga ali česa se bojimo, smo že na pol poti do uspeha, saj vemo vsaj to, s kom ali čem imamo opravka. pol je pa lažje delovat, se ti ne zdi?

mej se... x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#113 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 3. november 2004, 21:51

Saj niti ne vem, ali me je res strah, mogoče sem samo nejevoljen, ker nimam miru takrat, ko bi ga rad imel...
Res pa je, da se pojavljajo stvari, o katerih največ razmišljaš...misli privlačijo pojave, o katerih misliš....izjema želje po partnerju/ici...na žalost x?x :2src:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#114 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. november 2004, 22:13

kako je s tem mirom težko komentiram, ker se mi niti sanje ne, kaj s tem misliš.
kar se pa drugega dela tiče, pa ne vem. mogoče ima vesolje na zalogi kakšno presenečenje zate. srce odpri in zaupaj, pol maš pa šanse, pa ne razmišljsj tolk. prepusti vesolju, da opravi svoj del naloge x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#115 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. november 2004, 09:31

Ja, z mirom je tako...občutek duhov v svoji sobi imam takrat, ko bi imel rad mir pred vsemi, bil sam s seboj, brez kakršnih koli višjih sil, kot so duhovi...
zaradi tega sem nejevoljen bolj, kot, da bi me bilo strah...
upam, da sem sedaj bolje pojasnil....
hmmm, vesoljne sile, da mi bodo pomagale...glede na to, da v vesolju vse teži k kaosu, me je tega prav strah... :wOOt:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#116 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. november 2004, 19:04

nekaj malega o metodah čiščenja prostora vem. lahko poskusiš sobo, stanovanje al kar pač imaš, očistit s soljo in rižem. za 100 m2 (če je manj, si ustrezno preračunaj) potrebuješ 4 kg soli in 4 kg riža. zmešaš skupaj v primerno veliki posodi in naslednji dan potreseš po bivalnem prostoru. po CELOTNI površini (vključno z vogali, pod posteljo....itd). tretji dan pometeš in odneseš v kontejner (ne sme ostati v stanovanju). po potrebi pomiješ po tleh. vmes pa po zadevi lepo normalno hodiš. tole ti naštevam zato, ker če so vzrok za energetske motnje mogoče v tvojih energijah, ki jih imaš malo raztresene naokrog (kar se nam ljudem tudi dogaja), potem bi se moralo stanje spremenit. bo pa tole čišćenje vplivalo tudi nate, saj celotna procedura traja v bistvu 3 dni in sproži nekakšno čiščenje tudi v tistem, ki to izvaja. x:)x
če pa ni hec v tem, potem bi lahko za nasvet ali strokovno pomoč vprašal nosoroga, ki tukaj na forumu pokriva področje kristalov. obvlada pa še cel kup drugih stvari.

kar se pa kaosa tiče je pa prav zanimiv. in sploh ni nujno, da ima kaotične rezultate x^x . na splošno se pogosto bojimo tistega, česar si nekje v sebi najbolj želimo. ko pa v sebi zmaknemo tisto, s čemer si onemogočamo uresničitev naših želja in sanj, potem tudi vesolje doda kakšno kapljico čarovnije. in ko smo v sebi "skulirani", mirni, pomirjeni ali kakorkoli že to imenujemo, se pojavi prava stvar ali človek ali kar pač.....ampak vedno se vse začne pri in v nas samih.... x:)x x;)x

mej se... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#117 Duh

Duh
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 240

Objavljeno: 4. november 2004, 19:18

Odvisno kakšni duhci so prisotni! Mene se je težko znebit z običajnimi metodami!
Grem pa sigurno ven iz sobe, če me povabiš na kosilo! x:Dx

#118 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. november 2004, 19:20

<{POST_SNAPBACK}>nekaj malega o metodah čiščenja prostora vem. lahko poskusiš sobo, stanovanje al kar pač imaš, očistit s soljo


:vragec:

hehe
biznis za sstaneta.... x:o)x x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#119 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 4. november 2004, 21:15

Amis, zanimivo, bom poskusila. Če sem te prav razumela potrebuješ navadno morsko (gospodinjsko) sol.
Obstaja pa še ena varianta, da se s soljo očistiš po celem telesu, nato pa izpereš.
Kaj pa namakanje v glineni kopeli?

#120 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. november 2004, 21:53

duh...sem mislila, da duhci od bolj eterične hrane živijo x:Dx x;)x

aakhut... x:Dx

večnost, s to zadevo je takole: priporočljiva je neprečiščena morska sol in rjavi riž. ker pa tega ne dobiš povsod in ker so stroški lahko previsoki, se da nardit tud s čist navadno soljo in rižem in prav tako deluje. preskušeno.
namenjeno je za energetsko čiščenje prostorov. to, da deluje tudi na bivajoče v prostoru, je pravzaprav "stranski" pojav. glede na to, da po takile mešanici hodimo, se tudi v nas dogajajo spremembe in čiščenja, posledica pa je ponavadi tudi večja harmoniziranost prostora in prebivalcev.
se pa prostore čisti tudi z zvokom (zvončki, tibetanske posode, didgeridoo, gong), kadili(mira, kadilo, žajbelj...) ali drugimi ustreznimi snovmi (aura-soma pomandri in kvintesence)...lahko pa tudi mentalno.

za "čiščenje" sebe s soljo je primernejša kopel kot drgnenje s soljo. natiranje s soljo lahko povzroči majhne praske in ranice na koži, ki še dolgo skelijo. se mi zdi, da ni potrebno, da bi se človek mučil na tak način. zato je kopel primernejša. kar se natiranja s soljo tiče je boljša ena druga varianta. zmešaš žlico fino mlete soli (še najbolje himalajske; stanetova je pregroba za to- sstane sori) in žlico medu, ter se s tem namažeš po telesu. pustiš učinkovati nekaj časa, nato spereš z vodo. tako ubiješ dve muhi na en mah, celo tri. energetsko se očistiš s soljo, zmasiraš se, deluje kot piling in nahrani kožo. evo, štiri sem naštela.

namakanje v glineni kopeli "vleče ven " strupe in ima še vse mogoče druge vplive. čisti, jasno.

dovolj sem naložila menda....mejte se x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#121 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 4. november 2004, 22:00

Fino, Amis... hvala za tole xsrcx
Sicer me duhci zaenkrat pustijo pri miru, a nikoli se ne ve.. x;)x
Si pa res prava lunina duhologinja x:Dx

#122 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. november 2004, 22:10

heh...upam, da ni še tako hudo ....he he he x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#123 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. november 2004, 07:08

[za "čiščenje" sebe s soljo je primernejša kopel kot drgnenje s soljo. natiranje s soljo lahko povzroči majhne praske in ranice na koži, ki še dolgo skelijo. se mi zdi, da ni potrebno, da bi se človek mučil na tak  način. zato je kopel primernejša. kar se natiranja s soljo tiče je boljša ena druga varianta. zmešaš žlico fino mlete soli (še najbolje himalajske; stanetova je pregroba za to- sstane sori) in žlico medu, ter se s tem namažeš po telesu. pustiš učinkovati nekaj časa, nato spereš z vodo. tako ubiješ dve muhi na en mah, celo tri. energetsko se očistiš s soljo, zmasiraš se, deluje kot piling in nahrani kožo. evo, štiri sem naštela.

namakanje v glineni kopeli "vleče ven " strupe in ima še vse mogoče druge vplive. čisti, jasno.

dovolj sem naložila menda....mejte se  x;)x

dobro da sem prnesla svoj nos še tule, zanimivo tole :palec:
Amis xsrcx

#124 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. november 2004, 07:11

zelo dobro funkcionira....sam ni pa to moja iznajdba. mi je frendica povedala x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#125 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. november 2004, 07:14

ma važno da deluje, a tule z medom tud navadna sol, ker imam stanetovo, pa to navadno paško (nostalgija), med mam, jutri čas x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0