Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

sinastrija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
174 komentarjev na to temo

#101 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 10. avgust 2008, 14:42

Fajn si opisala tole, mantis :palec: Zame je težko včasih videt stvari v odtenkih, a veš"Mislim, če mava venero v 7. hiši, zakaj za vraga mi pol teži?!"A veš. x:Dx "Pa če mam tale tranzit jupiter (2. hiša) v trigonu z venero (10. hiša)- zakaj sm broke?!"A veš xrolleyesx . Ne, sej se hecam, nisem tako ozkogledna, ampak včasih pač od zvezd pričakujemo odrešitev iz negotovosti. Tist pregovor o življenju in škatli čokoladnih bonbonov ne bi mogla biti moja maksima, ker pač hočem rezultate tukaj in sedaj in včasih mi je kar malo žal da sem začela s tole astrologijo, ki me še bolj mede :sori:





S to osebo imava drgač zelo zelo poseben odnos, ki naju je oba na nek način zaznamoval x:Xx
, čeprav so se najine poti nekoliko razšle :C:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#102 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 21. avgust 2008, 15:45

Ravno si ogledujem moj in partnerjev compozite chart in ugotavljam, da imava na dan, ko sva se spoznala konjunkcijo Kirona in na dan, ko sva postala intimna, konjunkcijo s Soncem.
Zmeraj rada brskam po čem nenavadnem, ampak tole me je vseeno kar malo presenetilo w:Iw :wOOt: !

Kako pa se vam, poznavalcem, tole zdi x:o)x ?

#103 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 21. avgust 2008, 17:40

Ma kje ste se vse to naučili? x:)x
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#104 ratamahata

ratamahata
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 21. avgust 2008, 19:09

Ma kje ste se vse to naučili? x:)x

So kar maherji ane x:Ix

#105 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 22. avgust 2008, 08:02

Nekaj spominčkov

Njegov Pluton eksaktno na mojem Marsu: uff, vulkan spolne privlačnosti ..............

Njegov Mars eksaktno na mojem Marsu: stalni prepiri in boji.............

Venere na Sončkih v mreži Neptuna in Saturna: srce boli, joka in hrepeni .............

Merkurja v kvadratu: Kdo si? Ob tebi postanem nema.............

Njegovo Sonce na mojem Uranu: nenadno srečanje, neobremenjenost in svoboda..............

Njegovo Sonce eksaktno na moji Luni: Samoumevna sva, poznava se od vedno...............

#106 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. avgust 2008, 13:37

Šla sem mal čekirat kako se ujemam z enim znancem...mi je bil že takoj simpatičen...se mi je takoj zdelo, da bi se kar zaštekala, če bi se bolje spoznala...
najini karti pa kažete zelo lepe aspekte, kar mi je bilo zelo zanimivo:
njegov Mars je v eksaktni konjukciji z mojo Venero
njegova Venera v konjukciji z Jupitrom, ki je hkrati v trigonu z mojim Marsom in sekstilu z njegovim Merkurjem
tole kaže na zelo dobro seksualno ujemanje... w:Iw
njegovo Sonce in Jupiter sta v lepem trigonu z mojo Luno - mislim da je eksakten trigon...nimam stopinj napisanih pa ne vem točno
moje Sonce je v istem znamenju kot njegova Luna...
edini močen slabi aspekt je njegov Uran na mojem Soncu...

pišuka tole kaže pa kr dobro štekanje a ne folk? Če ne že malo dolgočasno?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#107 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. avgust 2008, 14:10

vidiš tega sem pa spregledala...moj Saturn je v sekstilu z njegovim Marsom...
Asc njegovega pa ne vem, ker ne vem ure tako, da sem samo aspekte gledala...

pa še nekaj sem opazila...moj severni lunin vozelj je v konjukciji z njegovim Jupitrom in Soncem...čeprav se mi zdi malo širša konj.

v glavnem nisem še vidla, da bi imela s kom tako lepe aspekte x^x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#108 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 22. avgust 2008, 14:23

za Saturn je boilje, da je v lepem aspektu s Soncem, Luno, Venero ali ascendentom partnerja. Sicer bremza.
pa poleg tolko drugih lepih dvomim, da bi kaj dost skodil. :vio:
kaj pa tvoj fant in ta znanec, kaksne aspekte imata? Ce so tudi med njima sami ugodni ali vsa nenevarni aspekti, potem se da nekako sklepati, da tudi tebi ta drugi tip NI nevaren.
Pri zenskah gre za to, da kar ji je prepovedano, tam bo njen napuh iskal skrito naklonjenosti, ne glede na rezultat. Ce pa imata tvoj fant in ta tip lepe aspekte, med njima ni zamere, torej tvoj fant Ni ljubosumen nanj, torej ti nimas izziva v preizkusanju. x^x
(splosna - moja- teorija,kako je s temi recmi)


Se strinjam Mantis to glede žensk...po pravici povedano me kr mal moti, ker me to nervira in hkrati paše...joj ženske :o|o:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#109 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. avgust 2008, 10:45

no jz pa že njujini karti šla gledat :ermm: :fool:
še dobro da nisem šla v podrobnosti...
grem brisat....
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#110 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. avgust 2008, 11:14

v kompozitu in kombinu venera opozcija neptun, ma saj vseeno. Ker je Venera v 7. hisi in fino, ce bi bila na vrhu, je ta zveza ok kljub tiste,mu neptunu, saj je izrazanje custev namen zveze, sama ljubezen torej. Ce pa ti vama gor na vrhu 7. hise visel Saturn, pa magari v samih lepih aspektih, ša bi se ta zveza pokazala kot boleca lahko, lakho pa tudi pretirano resna in zarad dolznosti, ne pa prevec vesele narave.. Tisti planeti, ki so v 7. hisi, namrec govorijo o odnosu. Aspekt pove detajl.

edin problem bi bil, ce bi imela vidva slabe aspekte - kaksen kvadrat med venero in saturnom al pa kaj takega in celo to se baje premaguje ob kopici drugih lepih vplivov,


Kaj pa Saturn v konjunkciji z Jupitrom v 1.hiši pri kombinu? Mogoče delujeva preveč resno na ven???
Kaj pa kvadrat Venere in Plutona? Govorim o kombinu.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#111 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. avgust 2008, 11:51

Pojma nimam kaj gledat v kompozitu (kombinu?) kaj dam tu v astro.com?


greš na Davison Relationship chart uncorrected ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#112 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. avgust 2008, 16:52

Preveč mehanistično gledate na sinastrijo. Njegov Mars na moji veneri lahko pomeni veliko različnih stvari, odvisno od ostalih kombinacij in nivoja. Najprej je treba gledat vsako karto posebej. Videt kaj vsak od njiju potrebuje Potem je treba vsako karto pripeljati v življenje(spet se iz vsake karte lahko razvije 12.000 različnih oseb(številka je zgolj ocena). Ko je enkrat pri obeh določen nivo in potrebe, se šele lahko govori o izmenjavi resursov, kar je bistvo partnerstva(kolkorkol neromantično se že to sliši).
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#113 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. avgust 2008, 17:18

Govoriš sicer v mnozini, 2. oseba, ampak menda pravis meni.
Razumem tvoj nacin misljenja, sem sama dolgo tipala v tej smeri, a ne verjamem, da bi blo moč odkriti taksen nacin umevanja in univerzalnega dojemanja, da bi zmogel kaksen precizen, resnicno natancen stavek iz HKRATNEGA ZAOBJEMA CELOTE IN TO CELO DVEH KART SKUPAJ.

Clovke je lakho osredotocen le na nekaj lastnosti naenkrat in sele ko jih obdela, lahko odide razlagat druge vplive in pogosto se vplivi med seboj iznicujejo ali si nasprotujejo in nihce pri tem na tem svetu ne more vedet, KATERI vpliv bo resnicno skoz prisoten, kateri delno in kateri nikoli in KDAJ v zivljenju bo kateri prisoten: lahko le UGIBAMO
.
Zaradi tega, zarad najvecjega efekta astrologije zgolj v slucajni uganitvi je pac to še vedno SAMO umetnost. Torej ne le, ker NI preverljiva, ampak tudi zato, ker se ob najboljsem znanju NE zmore dajat dokoncnih resnicnih izjav !!

zato pomaga samo opazovati in celo takrat lahko pri ljudeh z isto karto in razlicnim izhajanjem (vas ali mesto, revni ali premozni starsi in spol - cesar se ne da dolocit iz rojstnega dne) ugotovis razlicno delovanje aspektov...
sama ne dam nic na to, da imata dvojcka razlicne usode, ker je 1* premaknjena dalje..

Nihce ne more nic zagotovo vedet nic, lahko le razlagamo vplive. In tudi ti so MOŽNI. Nikol ne ves, kaj bo delovalo in kaj ne bo. Kakor luna na saturnu v zakonu - ljduje pa ne morejo en brez drugega in se obozujejo KLJUB KVADRATOM SONC in BREZ Vener ena Marsu : in ni odgovora, zakaj Saturn v primeru teh DVEH utrjuje skupaj, a druga dva pa ločuje kljub trigonom, tretja dva krega in vendar drzi skupaj, cetrta dva skrega za vse case...


venera na marsu je lakho res marsikaj. Toda ti ne mores iz karte razumet potreb cloveka, ker ne ves, kateri vplivi so resnicno delujoci. Nihce ne more vedet, lahko jih le nastejemo in dominantnim planetom (ne vladarjem!) ter dominantnim znakom in mocnim aspektom damo prednost.
Zato pa je to le igra vse skup in zelo se moti vsak, ki to podrocje vzame blazno resno ali celo zivljenje dojema skozi astrologijo, to je ena najhujsih vezanosti in omejitev samega sebe v nasprotju z vsako, od boga dano svobodno voljo.

..absolutnlo lahko iz karte razberemš potrebe človeka, zato ni treba biti genij... pogledaš lhišo lune, zanmenje lune... luna je najbolj pomembna, tako v partnerstu, kot tudi pri karieri in potem delaš ekstenzijo descendenta(v primeru partnerstva) in to te pripelje do najmočnejših pozicij(v tvojme besednjaku dominantnih planetov) v smislu partnerstva......
če ima nekdo nek planet kotten na osi IC/MC in v svojem znamenju in to ni niti z aspekti niti preko mreže dispozitorjev povezano z desc. to enostavno ne bo vplivalo na njegovo izbiro partnerj pa je lahko tak planet še kako močan...

kar se tiče pa prejšnjih odstavkov je to ravno tisto o čemer sem govoril... NIVO... tisto česar se v karti ne vidi... zato sem rekel, da je treba pripeljat življenje k karti... če se je nekdo npr. odločil da bo menih za 100%, ne bo še nevemkakšna sinastrija pomagala, da si premisli...

P.S: ni se nanšalo zgolj nate mantis, tisto kar sem napisal je bil komentar cele teme... ni ti vedno treba igrat žrtve, no.. dasiravno si riba...:)))))
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#114 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 8. oktober 2008, 20:52

Nekaj me zanima... če ima nekdo venero natanko na mojem neptunu (v strelcu, na 29. stopinji) in tam okoli še dva osebna planeta (sonce, merkur) - vpliva to zelo na mojo predstavo o tem človeku?
Morem povedat tud, da imam sama venero v kozorogu, na 5. stopinji, zato je tudi še menda v konjunkciji z vsem tem kupom. Sicer imam itak že bolj na splošno zaradi te neptun-venera naveze malo rožnata očala včasih, ampak me vseeno zanima, kako vpliva taka oseba name, ki ima to vse na teh mojih točkah?
Se zahvaljujem že vnaprej, če bo kdo pokomentiral. x:)x

Lp x;)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#115 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. oktober 2008, 20:29

A tukaj kaže na zakonsko zvezo oziroma kaj sploh kaže?
Jaz 25.04.1971. 09:10 v Ljubljani
On 08.01.1980. okoli 23:00 v Zavidoviči-Doboj
Skupaj sva eno leto in pol sedaj so se pojavile težave.Sumim da ima drugo že dva meseca.
Prosim pomagajte mi

#116 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. oktober 2008, 20:37

Prosim vas nujno rabim smernico

#117 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 23. oktober 2008, 20:39

A tukaj kaže na zakonsko zvezo oziroma kaj sploh kaže?
Jaz 25.04.1971. 09:10 v Ljubljani
On 08.01.1980. okoli 23:00 v Zavidoviči-Doboj
Skupaj sva eno leto in pol sedaj so se pojavile težave.Sumim da ima drugo že dva meseca.
Prosim pomagajte mi


Draga Picali!

Sem glih ujela tvoj post. Enkrat sva že govorili, če se ne motim. Glede na to kaj si opisovala in kar praviš zdaj, ti svetujem, da maksimalno delaš na sebi in svojem lastnem samospoštovanju. Tu boš našla odgovore. Dokler človeku samemu ne "potegne" (brez zamere) mu noben ne more pomagat. Kolikor imam v spominu tvojemu fantu nagaja Uran - bo težje stanoviten v ljubezni. Tebi pa Pluton - pustiš, da ti diha za vrat.

Želim ti vse dobro!

#118 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. oktober 2008, 21:00

Draga Picali!

Sem glih ujela tvoj post. Enkrat sva že govorili, če se ne motim. Glede na to kaj si opisovala in kar praviš zdaj, ti svetujem, da maksimalno delaš na sebi in svojem lastnem samospoštovanju. Tu boš našla odgovore. Dokler človeku samemu ne "potegne" (brez zamere) mu noben ne more pomagat. Kolikor imam v spominu tvojemu fantu nagaja Uran - bo težje stanoviten v ljubezni. Tebi pa Pluton - pustiš, da ti diha za vrat.

Želim ti vse dobro!

Mal al nima.Problem je k hoče spet uredit odnose jest ne zupam.Prosim če lahko odgovori mi bolj konkretno al to pomeni da pozabim in prekinem čaka me boljša prihodnost al tukaj kaže zakon,ker on pravi da počakam da on uredi finančno stanje in bova speljala jaz sumim da se plete nekaj drugega.Prosim daj mi konkreten odgovor???!!!

#119 noč

noč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. december 2008, 16:38

Pri takili kombinacij gre veckrat tudi za mocno karmicno povezanost - ce se kateri drug polozaj to podpira...
Sicer pa je to zelo podobna dinamika.. Odvisno v katerem znaku je, sicer pa so navadno te lune zelo kompatibilne; zivljenjski oz. dnevni ritem je podoben, tako vsaj tu ni tezav... Po drugi strani pa je lahko (ce gre za npr. znamenje Ovna, Leva ali Skorpijona) prevec ognjevito vse skupaj in se utegne zgoditi, da drug drugega zazgeta....



Tudi mene zanima kako greva skupaj in sali imava kakšno daljše trajanje ali samo par letno.nekako ne vem če je to partner, s katerim bi si ustvarila družino, vedno več razhajanj v mišljenju imava, mene moti vedno več stvari, kregava se........jaz sem rojena 18.06.82 ura:10.25 celje on 28.03.87 ura:nekaj do 16.00 zagreb.
Torej jaz dvojčica z luno v biku, marsom v tehtnici venero in luno imam v 9 hiši...kaj bi to pomenilo? mogoče da bo partner iz tujine? on je že rojen v ZG, vendar je slovenec. Kašen partner se mi kaže iz natalne karte?

hvala vsem na pomoči!

#120 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. december 2008, 14:52

Nekaj me zanima... če ima nekdo venero natanko na mojem neptunu (v strelcu, na 29. stopinji) in tam okoli še dva osebna planeta (sonce, merkur) - vpliva to zelo na mojo predstavo o tem človeku?
Morem povedat tud, da imam sama venero v kozorogu, na 5. stopinji, zato je tudi še menda v konjunkciji z vsem tem kupom. Sicer imam itak že bolj na splošno zaradi te neptun-venera naveze malo rožnata očala včasih, ampak me vseeno zanima, kako vpliva taka oseba name, ki ima to vse na teh mojih točkah?
Se zahvaljujem že vnaprej, če bo kdo pokomentiral. x:)x

Lp x;)x


Njegova venera na tvojem neptunu v konjukciji ti ravno ne zamegli pogleda v neg. smislu, si pa lahko močno zaljubljena, lahko pooseblja tvoje romantične ideale o ljubezni. Če sonce in merkur nista tudi v konjunkciji s tvojim neptunom - povezave ni in nima vpliva.

#121 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. december 2008, 15:25

Tudi mene zanima kako greva skupaj in sali imava kakšno daljše trajanje ali samo par letno.nekako ne vem če je to partner, s katerim bi si ustvarila družino, vedno več razhajanj v mišljenju imava, mene moti vedno več stvari, kregava se........jaz sem rojena 18.06.82 ura:10.25 celje on 28.03.87 ura:nekaj do 16.00 zagreb.
Torej jaz dvojčica z luno v biku, marsom v tehtnici venero in luno imam v 9 hiši...kaj bi to pomenilo? mogoče da bo partner iz tujine? on je že rojen v ZG, vendar je slovenec. Kašen partner se mi kaže iz natalne karte?

hvala vsem na pomoči!



Tole sem zdaj bolj na hitro pogledala. Privlačnost med vama je zelo velika, tako telesno, njegov Mars v konjunkciji s tvojo Venero, kot čustveno, tvoje sonce v kvadratu z njegovo luno. Njegova luna je pod vplivom tvojega neptuna, je čustveno zelo odvisen od ljubezni, ki mu jo daješ, mogoče ne vrača vedno tisto kar potrebuješ. Vendar te ima rad že zaradi venere trikotnik sonca. Kar me moti je njegov uran v opoziciji sonce, nekako deluje preveč svobodomiseln, te kdaj šokira ipd. Tvoj mars tudi kaže kdaj premalo tolerance do njega kar lahko vodi v prepire. Nekako premalo stabilno deluje vseskup, manjka kakšen aspekt s saturnom. Zveza pa je očitno zelo dinamična, nikoli ni dolgčas. Merkurja sta v kvadratu, tudi na komunikaciji bi bilo potrebno delati. Ali bo to na dolgi rok šlo pa ne vem. Kolikor vidim so ljudje skupaj tudi s slabšimi sinastrijami in čisto dobro vozijo.

To temo je popravil/a dubhe: 21. december 2008, 15:30


#122 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. december 2008, 17:00

Preveč mehanistično gledate na sinastrijo. Njegov Mars na moji veneri lahko pomeni veliko različnih stvari, odvisno od ostalih kombinacij in nivoja.



Njen Mars na tvoji Veneri pomeni, da jo spolno privlačiš, ne glede na to kaj kdo potrebuje, ta aspekt po naravi privlači in ga je nemogoče spregledati. Ne moreta en mars in venera povedati tisoč stvari, tako pa to ne gre. To pove celotna sinastrija. Če sta na podobnem nivoju se preprosto pogleda v vsako natalno karto posebej in ugotavlja sorodnost aspektov, planetov, hiš... Ni treba tolk komplicirati, kjer ni potrebno!

#123 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. december 2008, 20:14

Zanima me, koliko date na lilith v sinastriji. Recimo moja lilith v njegovi 1. hiši? :inocent:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#124 noč

noč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 22. december 2008, 15:42

Tole sem zdaj bolj na hitro pogledala. Privlačnost med vama je zelo velika, tako telesno, njegov Mars v konjunkciji s tvojo Venero, kot čustveno, tvoje sonce v kvadratu z njegovo luno. Njegova luna je pod vplivom tvojega neptuna, je čustveno zelo odvisen od ljubezni, ki mu jo daješ, mogoče ne vrača vedno tisto kar potrebuješ. Vendar te ima rad že zaradi venere trikotnik sonca. Kar me moti je njegov uran v opoziciji sonce, nekako deluje preveč svobodomiseln, te kdaj šokira ipd. Tvoj mars tudi kaže kdaj premalo tolerance do njega kar lahko vodi v prepire. Nekako premalo stabilno deluje vseskup, manjka kakšen aspekt s saturnom. Zveza pa je očitno zelo dinamična, nikoli ni dolgčas. Merkurja sta v kvadratu, tudi na komunikaciji bi bilo potrebno delati. Ali bo to na dolgi rok šlo pa ne vem. Kolikor vidim so ljudje skupaj tudi s slabšimi sinastrijami in čisto dobro vozijo.



Hvala na pomoči dophe!

Prav danes sva se s partnerjem razšla, ampak ne vem ali je to posledica lune v škorpijonu ali česa resnejšega.Dvomim da boma zdržala, da bo to zares,po moje ne bom zbrala te moči:(((((((((((((((že sedaj hudo trpim, pa čeprav vem da ne sodiva skupaj!
Le kdo bi mi lahko pomagal!Prav oba trpiva, pa vendar se ne moreva zares zapustit!

#125 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 22. december 2008, 17:38

Hvala na pomoči dophe!

Prav danes sva se s partnerjem razšla, ampak ne vem ali je to posledica lune v škorpijonu ali česa resnejšega.Dvomim da boma zdržala, da bo to zares,po moje ne bom zbrala te moči:(((((((((((((((že sedaj hudo trpim, pa čeprav vem da ne sodiva skupaj!
Le kdo bi mi lahko pomagal!Prav oba trpiva, pa vendar se ne moreva zares zapustit!



Zelo mi je žal, da je prišlo do tega, težko je ker se imata rada, sta navezana a hkrati nista prepričana če sta za skupaj. Luna v škorpijonu danes mogoče res malo prispeva k temu, da se stvari razčistijo, vendar ne verjamem, da je kriva za razhod. Mogoče je prav, da sta se nekoliko odmaknila drug drugemu, predvsem ti zaradi Neptuna v kvadratu k njegovi Luni lažje vidiš zvezo bolj objektivno, če se oddaljiš od njega. Sinastrija je takšna kot je, tu se ne da veliko pomagati. Najbolj moti poudarjen Uran, odsotnost Saturna, Neptun z Luno daje preveč iluzij, tudi njegov Pluton v opoziciji z Luno ni najbolje. Sicer pa ti gre Venera čez kakšen mesec preko descendenta in je možen še kakšen preobrat ali mogoče nova zveza. Srečno.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0