Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Govorica oči


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#76 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. januar 2005, 11:44

<{POST_SNAPBACK}>hey

Mene pa zanima predvsem to kako lahko oceniš človeka glede na njegove oči
kaj pomeni če gleda v tla..levo, tebe..itd...

Naj negdo napiše čim več o očeh...ocenjevanju..

Kajti menim da če gledaš človeka v oči ti to lahko marsikaj pove

Lp



Pozdravljen Človek

Poskusi spremljati temo!
Nekaj postov nazaj je to lepo razloženo, če klikneš na link v mojem postu.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2005, 11:45

<{POST_SNAPBACK}>
Si najbrž Temnozeleno drevo 4 po DZKju.

hmm? A to je to?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. januar 2005, 11:47

baje značilno za sco tudi... x:Ix ...sam ne buljim v ljudi, ker vem, da to moti....včasih je preveč komu že čisto običen pogled... x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. januar 2005, 11:48

Ne saj jaz tud ne buljim, ampak pozorno gledam. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. januar 2005, 11:54

he he...kakšen dober izraz...za ponucat v kakšni situaciji... x:Dx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#81 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 4. januar 2005, 12:32

x;)x hm pozoren ,natančen in globok pogled na pravo mesto pove marsikaj xDDx x;)x x:Dx

#82 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. januar 2005, 12:45

...a na pravo mesto v zenici... :inocent: x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#83 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. januar 2005, 12:51

<{POST_SNAPBACK}>A kar vsake in vsako?
Sam da je? x:Dx x;)x



To pa zihr da ne. Mam posebn sistem izbire in izločevanja! x:px x:Dx :vragec:
Baby don´t forget my number!

#84 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. januar 2005, 11:51

enkrat smo se v eni debati menli o pogledih, pol pa nardili poizkus. en folk sploh ni mogu oči "odpret" v smislu popolne iskrenosti in predaje al pa pokazat se takega kot si. ko sem prišla na vrsto pa večina ni zdržala gledat me v oči, jim je blo tu mač. svašta so vidli noter. le tega, kar sem v tistem trenutku čutila ne. kolk se ustrašimo, kadar se nam nekdo razkrije. hm...zanimivo tole...in ko gledaš nekoga z občutkom popolne ljubezni, je tud štala največkrat.
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#85 Prvi

Prvi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 5. januar 2005, 13:48

Jaz sem pa opazil, da lahko direktno v oči gledam (brez kakega problema) le svojo frizerko. :O: Seveda preko OGLEDALA !!! xnckrivx Brez pa nisem preizkusil. xnckrivx

#86 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 5. januar 2005, 17:12

Oči so različne. Ponavadi se eno zdi bolj magično ali "nagualno". Pri ženskih je (baje) levo oko Sončevo, desno pa lunino. Seveda v praksi to funkcionira (v astrološki praksi). V magiji je mogoče z očesimi dati vtis, začarati. Hmmm. Zlo oko? Kaj pa ljubezem na prvi pogled?;)

Saj se ne gre za prvi pogled. Magar v tem življenju. partnerja se odprej znata.

#87 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 5. januar 2005, 18:57

ljubezen na prvi pogled, partnerja od prej poznata......

v realnem se še nisem zaljubila na prvi pogled, sem pa vzljubila na prvi pogled. hm. w:Iw

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. november 2005, 14:34

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 2. november 2005, 15:57

Marsa, ko se spomnim na tvoje begajoče oči, v katerih je težko ujeti pogled (pravzaprav ga je lahko ujeti, le obdržati ga in še kaj prebrati iz njega je težko) mi zares pride na misel, kakšna je lahko v tem primeru govorica oči. xDDx :palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#90 spirit whisper

spirit whisper
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. november 2005, 20:28

a gledate kej darrena browna?no,on use z telepatijo nrdi-prepriča ljudi u to pa ono,in to sam z očmi!pomoje jim kr u možgane seže x:)x sam on ma res tak pogled,že k po tv gledam,kaj šele u živo! no in zdej js tut skos probam folk ful u oči gledat,pa oni skos stran začnejo gledat k jim je tok bed d te en skos gleda-ja sej men bi blo tud x:)x
pa pr men je blo tko,d usakič k sm tipu dl časa u oči gledala,sm začela farbat,kao d sm mu ušeč xrolleyesx x:Ix
dobr d smo to prerasl xDDx

#91 Fairy

Fairy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 4. november 2005, 13:14

[center]

Oči so OKNA NAŠE DUŠE!
Opazujemo z očmi in, če dobro opazujemo lahko spoznamo človeka v pravi meri. Je pa ogromno odvisno od nas samih. Gre za ramerje dobrega in slabega katerega kot posamezniki s vojo voljo potisnemo v ospredje.
Za kar se odločimo to vidimo. Vse je odvisno od naših misli. Zakaj ne bi pogledal oz gledal nakoga v oči, če v vsem vidiš dobro in si zvest vsemu kar si in drugi so.
S pogledom lahko marsikaj izrazimo. Če se gledaš med pogovorom s sogovornikom, izkazuješ spoštovanje in daš mu vedeti, da rad poslušaš in da si pozoren. S tem se učimo in spoznavamo sebe v "celoti". Ni lepšega spoznavati sebe in druge.[/
center]



Ni mi žal da drugi ne poznajo mene!
Žal mi je, ker jaz ne poznam njih!

Oči so kot biseri samo poiskati jih je treba!!!

:flower: xDDx xDDx xDDx
x:)x x:Ix x:Ix

To temo je popravil/a Fairy: 4. november 2005, 13:18


#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2005, 13:18

Piko a mislis s tortozerk? xDDx
tam pa si bil skor 90 stopinj v desno, si pa res kar tezko lovil moj pogled. x;)x x:px
drugac pa, ja, saj sem ze rekla, lohk cist zabodeno gledam v enga (al pa clo nalasc ne umaknem pogleda), ponavad pa se mi ne da in migam tud s faco in z ocmi, kot cela in vsa. :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. november 2005, 13:53

ne morem si pomagati, ampak dostikrat se v koga zapičim s pogledom, ker mi je dolgčas - seveda na javnih mestih, kjer sem dostikrat sama in mi je seveda bedno. pa najbrž tudi zato, ker sem bolj vizualni tip in mam rada vse, kar je estetsko in tudi ocenjujem sama pri sebi, kaj bi spremenila.

ni me fino gledati v oči, ker ne zmorem nekomu dolgo nepremično zreti v oči, raje se zagledam v nos, usta, gubice okoli oči, karkoli, direkten pogled v oči čisto od blizu mi je too much, ne prenesem ga.

#94 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 4. november 2005, 14:09

med pogovorom bolj samo ošinem s pogledom sogovornikove oci, mogoce se na njih ustavim za trenutek ali dva.. to se mi zdi edino normalno. sem pa mev obdobje v srednji soli, ko sem zelo rad provocerov ljudi s tem, da sem kar strmel v njihove oci x:Dx
no, zmeri pa res ni zoprn strmenje.. ko sva s ksno deklco sedela na ksni klopci, sva se na trenutke cist zastrmela drug drugmu v ocke :2src: k se dobesedno pozeras z ocmi (pa se s cem) x:px
ah ja zalublenost.. ze dovg nism biv na tej drogi :o|o: x:Dx

#95 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 4. november 2005, 14:32

Piko a mislis s tortozerk? xDDx

Na začetku sem se spomnil tega, potem pa večino tvojih ikon, kjer so bile (in so) tudi oči vedno posebej obdelane. xDDx
Ah ne, nisem se trudil posebej ujeti tvojega pogleda, le zakaj x:o)x Vtis o očeh dobim tudi, če se z njmi ne srečam, pa tudi ne rabim v njih dolgo gledati. Govorim o vtisu.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#96 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2005, 14:38

o ne ne, nicesar nisem posebej obdelovala nikol!
ce sem, sem sam kontraste nasponala... nikol se nisem nic vtikala tko podrobno v svoje fotke....
je pa res, da lohk tud begam (sem ze tud povedala, zakaj). xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#97 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 4. november 2005, 14:55

o ne ne, nicesar nisem posebej obdelovala nikol! ce sem, sem sam kontraste nasponala...

Aja, samo kontraste našponaš na ikonci, pa ti iz fotke oči in usta kar izstopijo, padejo ven, se poudarijo, ampak ne mislim na velikost.... xDDx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2005, 14:56

toink toink... :eek: xsurprisex

x;)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2005, 14:58

aja ze vem zakaj... zarad fluorescentne ikonce (am tam sem se igrala in sem nasponala vse, nisem nikol oci kaj poudarjala al kaj tacga)

to bi blo fajn, a ne, Diana, da bi sam mal kontraste nasponal (al pa pac odvzel x;)x), pa bi blo: mal vecje, manjse joske... in tako dalje. ;) :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2005, 15:04

no saj.... saj jaz tud kar... x:)x
kaj pa cem a ne? x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0