Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#301 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 8. februar 2007, 20:01

Zakaj pa bi bilo potrebno koga za lase vleči v zdravje, vsak je sam svojega telesa gospodar.





x^x Stane tale tvoja trditev 100% drži. Vsak je svojega telesa gospodar, vendar mislim, da ni čisto tako, saj se sprejema zakon o kadilcih in še kakšen, ki daje vedeti, da nismo samo svoji gospodarji. Tako so sedaj adrenalinski športniki v rangu alkoholikov, kar je vseeno malček čudno, se ti ne zdi?



x^x Meni recimo ni nihče vsiljeval Herbalifa, poizkusila sem jih, ker se mi je zdelo čudovito, da je moji kolegici uspelo tako lepo oblikovati telo in zraven se je še počutila močnejšo in iz nje je sijala dobra volja in pozitivizem. Moti me, da se ljudje tako skeptično pogovarjajo o stvareh, o katerih so samo slišali, ali pa o njih brali pa še to v nekih forumih in nepreverjenih pisanjih.



x^x Pred kratkim sem srečala v žurnalu pisanje recimo o proteinskih tablicah in dodatkih, pa sem bila presnečena, ker so bile na sliki moje najljubše z okusom limone. Tako se izgleda stvari le premikajo in mnenja le niso tako črna povsod kot izgleda.



x^x Lep nedeljski večer, Andreja

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#302 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 8. februar 2007, 20:10

Jaz se strinjam z zepom.

Andreja ti pa mal prit v stik z časom k je četrtek. :)
Sem takšen, ker sem živ.

#303 OBJEKTIVNI

OBJEKTIVNI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 8. februar 2007, 20:18

Hja, naj slabu. Lahko bi se napisal sah-mat in vec srece prihodnic ali cas je za izmik na boljse polozaje.

Na vse te odgovore bom prej ali slej odgovoril. Vidim d imam opravka z nekom ki je 100% preprican v svoj prav. (kar ni nic narobe, kar se mene tice) Imam vsaj primernega sogovornika s katerim lahko razpravljam o tej zadevi.
V bistvu sem tudi to iskal. Bom pa definitivno rabil dosti casa za obdelavo podatkov in sestavo odgovora.
se vedno nisem zadovoljen z odgovori. Bistvo splosnega problema se nisva resila.

Se pa bom vrnil.

#304 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 8. februar 2007, 20:24

Jaz se strinjam z zepom.

Andreja ti pa mal prit v stik z časom k je četrtek. :)





x^x Uf, Matic hvala, da si me spomnil, sem malo v časovnem zamiku, ker je bil dan lep in poln vsega lepega, kot ponavadi v nedeljah, ko sem izven službe.



x^x Kaj pa tisto z žepom? Ti je kdo izpulil kaj iz njega neprostovoljno? Mislim, da trgovci v trgovinah delajo še bolj strokovno, ker ti dostikrat porinejo tisto kar ne potrebuješ, al pa te recimo ožuli....





x^x Ciao, Andreja

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#305 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 8. februar 2007, 21:34

Bogdan je bil včasih zepo. ups
Sem takšen, ker sem živ.

#306 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 9. februar 2007, 07:58

Bogdan je bil včasih zepo. ups





Kaj pa pomeni zepo? Najbrž kaj porednega, da si napisal "ups"...



Lep dan, Andreja

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#307 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 9. februar 2007, 12:15

Kaj pa pomeni zepo? Najbrž kaj porednega, da si napisal "ups"...



Lep dan, Andreja


to pomeni skrajšavo od zepan- kakor je moj priimek...zepo so me klicali in me še nekateri včasih.
Če sem pa poreden, pa ne vem...nisem pristojen za to komentirat...pa tudi ne verododstojen... x;)x
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#308 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 9. februar 2007, 12:47

to pomeni skrajšavo od zepan- kakor je moj priimek...zepo so me klicali in me še nekateri včasih.
Če sem pa poreden, pa ne vem...nisem pristojen za to komentirat...pa tudi ne verododstojen... x;)x
xegox :palec:





V vsakem človeku se skriva tudi vsaj nekaj hudomušnosti in ta je dobrodošla v sedaj precej pustem zimskem času. Sicer pa mene spremlja partner, ki mi jih kar naprej stresa, nikoli ni doljgčas....

Lep dan, Andreja
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#309 puss

puss
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 9. februar 2007, 23:53

dejte mi samo prosim povedat v čem je fora tega da soja ni dobra za moške...
hvala

#310 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 10. februar 2007, 21:30

dejte mi samo prosim povedat v čem je fora tega da soja ni dobra za moške...
hvala


Soja vsebuje precej estrogena, sicer je ta rastlinski, vendar je estrogen in estrogen je ženski steroidni hormon, ki ga moški tudi potrebujemo, v manjši meri, vendar ,če ga imamo preveč , zavira nastanek testesterona -moškega steroidnega hormona , od katerega je precej odvisna vitalnost in moškost ter razvitost in moč pri moških. Tko ti to pride najbolj enostavno.
Drugače je pa to mnogo bolj kompleksna zadeva, sam verjetno sem tle odgovoril na tvoje vprašanje. Če te pa še kaj zanima , pa vprašaj.Moram pa povdariti, da je -kot je pri ženskah strogo NUJEN , pri moškem popolno pomanjkanje estrogena pripelje do precej bolj resnih zdravstvenih težav, kot so pa moč in globok glas -obenem pa tudi popolnoma brez estrogena , tudi ni testesterona. Moški se ga bojimo bolj v večjih količinah.. x;)x
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#311 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 11. februar 2007, 14:09

Pozdravljeni!
Vidim, da ste se na dolgo in široko razpisali. Lepo to.
Vsaka stvar ima danes svoje zagovornike in tiste, ki so proti.
Povedala vam bom še svojo zgodbo. S Herbalifom sem se srečala par let nazaj in sicer me je to, da moja prijateljica nima več menstrualnih krčev in mingren... pa še kaj vse drugega ne, pripeljalo do tega, da tudi sama začnem jesti hrano herbalife. Niti nism spraševala kaj je to, kaj je notri, kako je narejeno, itd..samo začela sem. Sem mlada in ambiciozna oseba.Sem tudi bivša uporabnica farmacevtskih izdellkov, naj povem, da so me v lekarnah že postrani gledali, ker sem pač iskala nekaj zase, da ne bom tako utrujena in bolehna ves čas. Ja unicap, giseng,Q10, raznorazne stvari in kolk denarja je šlo v nič. Zelo pomembno je to kako je izdelek narejen in sicer koliko se procentualno absorbira v celice, verjemite, da številke zadaj na embalaži ne povedo vsega.
In tako kot pri vseh konzumentih se je tudi pri meni začelo. Vse zdravstvene težave so zginile. Naj naštejem: astma in alergije, nepravilno delovanje ščitnice, mastna in aknasta koža in hude ginekološke težave, zaradi katerih sem imela uničen marsikateri večer u dvoje!! In ker nism tolk neumna, da bi za hrano dajala toliko denarja(naj povem, da je herbalife za to kaj vse nudi in omogoča še prepoceni!!!!!) sem se začela s tem tudi ukvarjati. Zakaj pa ne? Vsak dan si vzamem 2 urci in nekaj naredim za sebe in za druge. Verjemite, so ljudje, ki jim je herbalife spremenil življenje. Nekaj jih je tudi v moji bližini. Ne delam prav nič slabega? Velikim ljudem sem že pomagala. Povejte mi kateri zdravnik je pomagal svojemu pacientu? Govorim o boleznih, katere nastanejo zaradi nepravilne prehrane. Moja zdravnica sam oči ven meče! Poznate Cronovo bolezen? Veste, kako je če se oseba trudi več let zanosit pa ne gre?
Kaj pomeni imeti samo en epileptičen napad na dan namesto 14? In kakšen je filing, ko imaš odprto rano, iz katere nonstop teče, da si omejen pri gibanju in vsem in koliko so prikrajšani in v kakšnem strahu živijo srčni bolniki, ker vsak njihov napor obremenjuje srce in ožilje!!!! To so naši družinski rezultati! In dragi moji tega ne boste nikoli dosegli z navadno prehrano! In tudi če berete tole, naj vam povem. Herbalife je že pred 26 leti videl, kaj se bo danes dogajalo, danes in naprej..... hrana nas bo pokopala. Predvsem umetna hrana z raznimi dodatki in hrana, kateri je padla hranilna vrednost. Verjemite, prišel bo čas, ko bodo vsi jedli praške takšne in drugačne. Mogoče ne danes, zagotovo pa čez 10 let. Herbalife ni nič drugega, kot hrana v malo drugačni obliki in v pravem razmerju. Ljudje ga uživajo že več kot 26 let in vsi so živi in zdravi. Je naravna in edina hrana, za katero stoji znanost, med njimi tudi nobelov nagrajenec! Povejte mi, za katerim jogurtom v trgovini stoji znanost?? In naj poudarim! Herbalife deluje. Ne deluje pa takrat, ko ga ne jeste pravilno in dovolj časa. Js ga bom uživala do konca življenja. Zakaj pa ne. Nudi mi vse! Zato vsi tisti, ki niste poizkusili, najprej probajte pa potem dajajte komentarje. Tisti ,ki ste sprobali pa niste prišli do rezultata, ste sami krivi.
Tisti, ki mislite,da ga nujno potrebujete, pač zaradi zdravstvenih težav, včlanite se, naredite nekaj zase!
Na Visoki zdravstveni šoli v Izoli so razpisali program svetovalec zdrave prehrane? Vam to kaj pove? Kako daleč smo prišli? Pojdite eno soboto v kak trgovski center. Kaj vidite? Same promocije tega in onega! Vse je povezano z zdravo prehrano! Naj povem še to, da v sklopu samega herbalifa organiziramo tudi predavanja o pravilnem prehranjevanju čisto neobvezujoče. Smo nutricisti in zato, da imamo znanje o tem hodimo na predavanja. Uči nas zdravnica, tako da ne bo kakršne koli debate o tem, kakšne podlage imamo v znanju zdravstva in nutricizma. Jaz imam rezultat? Kakšen bo vaš in če sploh bo je pa čisto vaša odločitev. :2src:

#312 lorna

lorna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 11. februar 2007, 15:02

Konzumentka sem že dobri dve leti. Veliko dam na zdravje in počutje. Ravnokar sem povila svojega prvega otroka. Herbalife jem vsak dan. Tudi med nosečnostjo. Pričakujem tudi herbalifovo otroško hrano, ker vem kaj je dobra in vrhunsko kakovostna hrana. Svojemu otroku privoščim najboljše! In prazvaprav bi brisala besedo čudežni napitki, ker to niso. Je uravnotežena visoko kakovostna hrana v malce drugačni obliki - v obliki praškov. Ali jeste puding? Kupite prašek in skuhate? Odgovor je da? In nihče nič ne reče? Praške jeste že desetletja in sedaj kar naenkrat takšen buum za brezveze! Moram priznati, da sem rahlo razočarana nad mišljenjem slovencev, vsaj nekaterih. V Italiji ljudje stojio po ulicah in čakajo, da bodo naleteli na herbalife distributerja! Vsako 3 gospodinjstvo v Italiji se ukvarja s herbalifom. Zakaj ne? V Mehiki imajo nutrition klube, v katerih dobiš informacije o zdravi prehrani in šejk, bodisi za malico bodisi zajtrk. In so polno nabiti? Zgleda kot en burek fast food samo da je bistvo vsega zdravje... Vse organizira herbalife. In tudi vsi distributerji, ki se ukvarjajo s herbalifom, izdelke jedo vsak dan. Ni to to kao prodajaš nekaj, česar sam ne uporabljaš! Moj sodelavec pa je konzument že več let. Še vedno živi! Seveda ob naravnih izdelkih se nima kaj zgodit. Pa tudi po 26 letih bi se že nekje poznalo, recimo jetra, pa se ne. Zakaj ne? In mojemu bratu so po več letih začeli rasti lasje. Bil je na pol plešast. Vse kar jemo nas hrani in gradi. Telo mora vsak dan dobiti vse hranilne snovi. V tem je bistvo. In herbalifovi programi to omogočajo. Ni šans, da bi recimo naredili en jedilnik za en dan, recimo s primerjavo programa, bi morali pojesti: 3kg sadja in zelenjave in sicer tako,da bi res dobili vse vitamine in minerale v kompleksu ker se drugače ne absorbirajo, pojesti 26 kosov polnozrnatega kruha, da bi vnesli dovolj vlaknin, pojesti veliko mesa in mlečnih izdekov, da bi dobili dovolj proteinov, itd...kolikšna je to potem kalorična vrednost? Velika! Kar veselo na delo.

Damjana

#313 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. februar 2007, 15:28

Fajn.
Fajn, da komu pomaga k boljsemu zdravju.

Na trziscu je mnogo kvalitetnih dodatkov prehrani. Tudi Herbalife, kokr poznam, je cist vredu zadeva.

Clovek ne potrebuje veliko hrane, ce zivi nestresno, ljubece, bolj zdravo zivljenje.

A mi lahk kdo pove o moznih stranskih ucinkih herbalifeovih produktov?

#314 puss

puss
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 11. februar 2007, 18:43

Fajn.
Fajn, da komu pomaga k boljsemu zdravju.

Na trziscu je mnogo kvalitetnih dodatkov prehrani. Tudi Herbalife, kokr poznam, je cist vredu zadeva.

Clovek ne potrebuje veliko hrane, ce zivi nestresno, ljubece, bolj zdravo zivljenje.

A mi lahk kdo pove o moznih stranskih ucinkih herbalifeovih produktov?


nebi vedla da obstajajo...

#315 nastja

nastja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 11. februar 2007, 21:37

Zdravo !

H E R B A L I F E - to je popolnoma naravna zadeva in jaz sem jo preizkusila. VEM - deluje več kot sem pričakovala.
Nisem hujšala ker ni potrebe. Jaz sem si popolnoma pozdravila ASTMO in ALERGIJE po 15 letih zdravljenja z Claritini ,Tafen ...Imam ogromno energije in moje zdravstveno stanje je odlično. HERBALIFE PIJEM ŽE ENO LETO IN POL in nimam namena nehat. To je investicija v zdravje saj imam še veliko dela v tem življenju.

Sama nisem verjela vendar so mi rekli naj probam in potem bom videla. rezultat je pa samo -če se jemlje redno.

Moja mama je pa shujšala 14 kg. uravnala pritisk, holesterol in krvni sladkor.

Zelo sem zadovoljna in ne morem verjeti tistim ki trečejo, da je HERBALIFE slab. To izjavijo samo tisti, ki ne jemljejo redno in se ne držijo reda. Krivdo pa poiščejo v slabem izdelku.

Lep pozdrav!
NASTJA (040-323 748)

#316 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. februar 2007, 00:30

torej ves o proizvodih herbalife verjetno malo?

ali mi morda kdo izmed vas distributerjev uporabnikov lahko pove, katere osebe s katerimi zdravstvenimi tezavami ne smejo uzivati nekaterih herbalife produktov?

nebi vedla da obstajajo...



#317 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. februar 2007, 01:04

Zdravo

Fajn, da vam pomaga :palec:

Mene kot kupca produktov zanima, ali so vsi produkti herbalifea povsem iz naravnih sestavin? In ce niso, kateri niso? ali imajo produkti slovenske etikete in navodila?

No, jst poznam osebo, k so ji herbalife produkti skodili. zal. uzivala jih je redno. pa me zanima ali lahko distributerji herabilfea svetujete bolanim: katere produkte naj uzivajo ter ce jim bodo kateri produkti tudi pomagali k ozdravitvi?

Zdravo !
H E R B A L I F E - to je popolnoma naravna zadeva in jaz sem jo preizkusila. VEM - deluje več kot sem pričakovala.
Nisem hujšala ker ni potrebe. Jaz sem si popolnoma pozdravila ASTMO in ALERGIJE po 15 letih zdravljenja z Claritini ,Tafen ...Imam ogromno energije in moje zdravstveno stanje je odlično. HERBALIFE PIJEM ŽE ENO LETO IN POL in nimam namena nehat. To je investicija v zdravje saj imam še veliko dela v tem življenju.
Sama nisem verjela vendar so mi rekli naj probam in potem bom videla. rezultat je pa samo -če se jemlje redno.
Moja mama je pa shujšala 14 kg. uravnala pritisk, holesterol in krvni sladkor.
Zelo sem zadovoljna in ne morem verjeti tistim ki trečejo, da je HERBALIFE slab. To izjavijo samo tisti, ki ne jemljejo redno in se ne držijo reda. Krivdo pa poiščejo v slabem izdelku.
...



#318 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 12. februar 2007, 08:02

Zdravo

Fajn, da vam pomaga :palec:

Mene kot kupca produktov zanima, ali so vsi produkti herbalifea povsem iz naravnih sestavin? In ce niso, kateri niso? ali imajo produkti slovenske etikete in navodila?

No, jst poznam osebo, k so ji herbalife produkti skodili. zal. uzivala jih je redno. pa me zanima ali lahko distributerji herabilfea svetujete bolanim: katere produkte naj uzivajo ter ce jim bodo kateri produkti tudi pomagali k ozdravitvi?





Zdravo!

Vidim, da je debata živahna.

Jaz bi tebe Free vprašala, ali bolani lahko jedo vse od klasične prehrane?

Ker je Herbalife hrana je treba vedeti, da se nobeno pretiravanje ne sme delato, če je človek bolan. Lahko povem, da ima moj prijatelj konzumentko, ki je sladkorna bolnica od otroštva. Ima na sebi pumpico in ji je pred začetkom uživanja šejka vsake tri minute vbrizgavala insulin. Pa je poizkusila napitek in je ugotovila, da ga ne sme popiti naenkrat(saj pri hrani tudi sami marsikaj vidimo a nam je o.k. al ne).

Pa ga je začela šejke piti tako, da jih pije počasi (tako kot naj bi bil vsak obrok počasen). Sedaj ji dela pumpica na pet minut.Morda se vam zdi to malenkost, toda, ko je poklicala in povedala to, je delovala zelo zadovoljna.

Toliko o tem, kako mora tudi sam bolnik najti varianto, seveda skupaj s svetovalcem, saj ji je moj mentor(on o telesu ve ogromno) marsikaj dobrega svetoval.

Ciao, Andreja
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#319 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 12. februar 2007, 09:07

Zdravo!

Vidim, da je debata živahna.

Jaz bi tebe Free vprašala, ali bolani lahko jedo vse od klasične prehrane?

Ker je Herbalife hrana je treba vedeti, da se nobeno pretiravanje ne sme delato, če je človek bolan. Lahko povem, da ima moj prijatelj konzumentko, ki je sladkorna bolnica od otroštva. Ima na sebi pumpico in ji je pred začetkom uživanja šejka vsake tri minute vbrizgavala insulin. Pa je poizkusila napitek in je ugotovila, da ga ne sme popiti naenkrat(saj pri hrani tudi sami marsikaj vidimo a nam je o.k. al ne).

Pa ga je začela šejke piti tako, da jih pije počasi (tako kot naj bi bil vsak obrok počasen). Sedaj ji dela pumpica na pet minut.Morda se vam zdi to malenkost, toda, ko je poklicala in povedala to, je delovala zelo zadovoljna.

Toliko o tem, kako mora tudi sam bolnik najti varianto, seveda skupaj s svetovalcem, saj ji je moj mentor(on o telesu ve ogromno) marsikaj dobrega svetoval.

Ciao, Andreja





Pozabila sem omenit, da ji sedaj dela pumpica na 5 minut in to je trenutno njen rezultat, ki ji je prinesel zadovoljstvo in boljše počutje. x^x
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#320 nastja

nastja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. februar 2007, 20:01

Zdravo

Fajn, da vam pomaga :palec:

Mene kot kupca produktov zanima, ali so vsi produkti herbalifea povsem iz naravnih sestavin? In ce niso, kateri niso? ali imajo produkti slovenske etikete in navodila?

No, jst poznam osebo, k so ji herbalife produkti skodili. zal. uzivala jih je redno. pa me zanima ali lahko distributerji herabilfea svetujete bolanim: katere produkte naj uzivajo ter ce jim bodo kateri produkti tudi pomagali k ozdravitvi?



#321 nastja

nastja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 12. februar 2007, 20:13

HERBALIFE proizvodi so NARAVNIjava script:add_smilie(":onfire:","smid_39")
:onfire:

Za tem stoji stroka v zdravstvu, nutricisti.biologi
Imela sem srečo poslušat NOBELOVEGA NAGRAJENCA V MEDICINI LETA 1998-LUIS IGNJARO.
On je eden izmed stokovnjakov v izdelavi Herbalife proizvodov.java script:add_smilie(":ukid:","smid_173")
ukid.gif
Herbalife ni zdravilo ampak način zdravega prehranjevanja- je CELIČNA PREHRANA, ki hrani vsako celico.
Jaz sem samo probala in vem kaj je-odlično. In tudi dobro!!! java script:add_smilie(":inlove:","smid_40")
icon1_inlove.gif

#322 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. februar 2007, 21:54

Odgovarjam: odvisno od bolezni; toda oseba se lahko recimo obrne na lececega zdravnika, ki mu svetuje.
Kako pa je z herbalife proizvodi - ali se oseba lahko obrne na zdravnika za nasvet o tem, ali so produkti herbalifea primerni zanj? Ter ali se lahmo obrne na herbalife svetovalca?

Se vedno mi niste odgovorili na vprasanje, ali so vsi produkti herbalife povsem naravni, ter ali imajo kaksne kontradikcije oz. stranske ucinke. ter ali je mozno predoziranje v primeru, da oseba uziva vec herbalife produktov obenem; oz. katere osebe s katerimi zdravstvenimi tezavami ne smejo uzivati nekaterih herbalife produktov?
Ta vprasanja so povsem preprosta in logicna glede na to, kaksne vrste bolezenskih stanj dandanes poznamo, in zato me kot uporabnika nekaterih herbalife produktov tudi zanimajo odgovori nanje!?
Primer: ali lahko oseba z prekomernimi levkociti v krvi uziva formulo 1 + mineralni kompleks + guarana hkrati?


Zdravo!
Vidim, da je debata živahna.
Jaz bi tebe Free vprašala, ali bolani lahko jedo vse od klasične prehrane?
Ker je Herbalife hrana je treba vedeti, da se nobeno pretiravanje ne sme delato, če je človek bolan. Lahko povem, da ima moj prijatelj konzumentko, ki je sladkorna bolnica od otroštva. Ima na sebi pumpico in ji je pred začetkom uživanja šejka vsake tri minute vbrizgavala insulin. Pa je poizkusila napitek in je ugotovila, da ga ne sme popiti naenkrat(saj pri hrani tudi sami marsikaj vidimo a nam je o.k. al ne).
Pa ga je začela šejke piti tako, da jih pije počasi (tako kot naj bi bil vsak obrok počasen). Sedaj ji dela pumpica na pet minut.Morda se vam zdi to malenkost, toda, ko je poklicala in povedala to, je delovala zelo zadovoljna.
Toliko o tem, kako mora tudi sam bolnik najti varianto, seveda skupaj s svetovalcem, saj ji je moj mentor(on o telesu ve ogromno) marsikaj dobrega svetoval.
Ciao, Andreja



#323 puss

puss
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 13. februar 2007, 14:23

HL jem 4 mesece, ne veliko, a kolikos sem se do sedaj poučila o njem ni nobenih kemičnih stvari notr...ker pol jst tega nebi jedla; ker nikoli ne jem niti aspirinov ali lekadolov, kaj sele kaj 'hujega'
bilo mi je gerantirano da ni kemije - v to vrjamem
po tem pa predvidevam da lahko VSAK to je...v bolj zdravstvene vode pa se nebi spuščala ker tam pa resno nimam izkušenj :)
saj je ravno v HL fora to da ti uravnovesi VSE procese, tekočine in vse uglavnm v telesu tako da se zna telo odzvati na vse prejšne probleme; telo se v ravnovesju celi samo...
to je moja teorija...če ima kdo drugačno naj jo prosim pove
lp

#324 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 14. februar 2007, 20:59

:palec:
Ja. Izdelki so naravni in učinkoviti. Herbalife nima konkurence! Toliko raziskav in znanja vloženega v hrano! Vsak ki se odloči konzumirati to hrano, se seveda prej posvetuje z distributerjem. Distributer točno ve, kaj kdo sme in kaj ne sme. Zato so v naprej določeni programi prehrane. Recimo za primer cronova bolezen je priporočljivo piti alojo, ki blaži in umirja, šejk f1, izdelek ki pospešeno obnavlja celice - cell active in vlaknine, ki ščitijo črevesje. Itd itd. Dosti dela je s konzumenti. Predvsem jih spremljati in pravilno svetovati da pridejo do cilja. Kogar zanima, naj si vzame uro časa in pride na predavanje o zdravi prehrani pa vam bo vse jasno!
kontakt shapeyourlives@gmail.com

#325 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 14. februar 2007, 21:30

xsrcx Mislim, da nam ni potrebno toliko hvaliti Herbalife.Prav danes sem srečala gospoda, ki ga pozna že od leta 1991 in je imel že takrat dobre izkušnje in je bil prav vesel, da naju je srečal(s prijateljem sva bila na potepanju po Krasu za Valentinčka). On ima zelo znano gostilno(Špacapan) na visokem nivoju, a Herbalife bo spet z veseljem začel uživati zaradi počutja(nima niti kilc, niti ni slabega počutja, želi pa dočakati vitalno jesen življenja). Torej pravijo, da se dobra roba sama hvali in tako je tudi s to rečjo.

xsrcx Pa lepga Valentinčka naprej, Andreja
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0