Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#326 nastja

nastja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 15. februar 2007, 20:53

:palec:
Ja. Izdelki so naravni in učinkoviti. Herbalife nima konkurence! Toliko raziskav in znanja vloženega v hrano! Vsak ki se odloči konzumirati to hrano, se seveda prej posvetuje z distributerjem. Distributer točno ve, kaj kdo sme in kaj ne sme. Zato so v naprej določeni programi prehrane. Recimo za primer cronova bolezen je priporočljivo piti alojo, ki blaži in umirja, šejk f1, izdelek ki pospešeno obnavlja celice - cell active in vlaknine, ki ščitijo črevesje. Itd itd. Dosti dela je s konzumenti. Predvsem jih spremljati in pravilno svetovati da pridejo do cilja. Kogar zanima, naj si vzame uro časa in pride na predavanje o zdravi prehrani pa vam bo vse jasno!
kontakt shapeyourlives@gmail.com



#327 helen986

helen986
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 23. februar 2007, 12:57

živijo! mene znima, če je kdo res zares shujšal s to stvarjo, ker ja zdej to pijem slab mesec in me je "strah" da mi nebo ratalo shujšat in mi je potem bedno dat toliko keša v to stvar...shujšat pa moram.. x?x

#328 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 23. februar 2007, 13:54

živijo! mene znima, če je kdo res zares shujšal s to stvarjo, ker ja zdej to pijem slab mesec in me je "strah" da mi nebo ratalo shujšat in mi je potem bedno dat toliko keša v to stvar...shujšat pa moram.. x?x





x^x Draga Helen986!

Meni je uspelo in sicer -28 kg, torej ne misli, da ni možno. Mar nisi s svetovalcem na vezi? Če te kaj muči in ti ni jasno, ga pokliči in naj ti pojasni ali pa da še kakšen dodaten nasvet. Meni ni žal, da sem začela konzumirat HL in sedaj bo kmalu 2 leti. Vsa family ga uživa, kot če bi vsi jedli špagete ali pečenko....je pač zamenjava obroka in pika. Če moraš shujšat se zavzemi in se drži navodil svetovalca, če tega ne želiš potem je najbrže v tebi nekaj kar te bremza.

Tisti strah je ponavadi znotraj votel in zunaj ga nič ni, torej si si ga sama ustvarila.

Nikar ne obupaj že na začetku, ampak misli pozitivno. Jej 5x na dan, vzemi 3x na dan vlaknine in vitamine pred obrokom, pij veliko tekočine , klasična hrana je lahko tudi dobra in izbrana(torej ne glej najcenejšo zelenjavo in meso)

Svetujem ti, da popolnoma spremeniš način življenja,da boš spoznala, kaj sploh pomeni živeti......



Ciao, Andreja x^x


poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#329 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 23. februar 2007, 16:04

x^x Draga Helen986!

Meni je uspelo in sicer -28 kg, torej ne misli, da ni možno. Mar nisi s svetovalcem na vezi? Če te kaj muči in ti ni jasno, ga pokliči in naj ti pojasni ali pa da še kakšen dodaten nasvet. Meni ni žal, da sem začela konzumirat HL in sedaj bo kmalu 2 leti. Vsa family ga uživa, kot če bi vsi jedli špagete ali pečenko....je pač zamenjava obroka in pika. Če moraš shujšat se zavzemi in se drži navodil svetovalca, če tega ne želiš potem je najbrže v tebi nekaj kar te bremza.

Tisti strah je ponavadi znotraj votel in zunaj ga nič ni, torej si si ga sama ustvarila.

Nikar ne obupaj že na začetku, ampak misli pozitivno. Jej 5x na dan, vzemi 3x na dan vlaknine in vitamine pred obrokom, pij veliko tekočine , klasična hrana je lahko tudi dobra in izbrana(torej ne glej najcenejšo zelenjavo in meso)

Svetujem ti, da popolnoma spremeniš način življenja,da boš spoznala, kaj sploh pomeni živeti......



Ciao, Andreja x^x



Zdaj pa andrea tega ne razumem več dobro- a ne poznate hrane , kjer so noter vlaknine, al kaj ??'- po naravni poti, mislim...in tisto je tudi mim- da je klasična hrana tudi dobra...a ja ??' kdo bi si mislil...ja valjda je dobra, saj lahko izbiraš, ne rabiš vzet glih 3 kg kruha pa 2 kg ocvirkov...valjda je dobra klasična hrana...saj jo vsi jemo !!!! Na praških si lahko le zaradi hudo močnih razlogov pa nič drugega- če imaš koliko toliko časa, si boš menda ja naredil kakšen obrok , ki ne bo sestavljen iz praha in vode !!!!Zdaj pa malce pretiravate... Pa sploh- če že hujšaš- shujšaj s tako prehrano, s katero boš potem živel dalje...ne pa tko...edino če komu paše vse življenje jest prah in vodo....pa vsake 3 ure razmišljat katere tabletke in prahec bo spil oz. pojedu...ne vem kako pol to deluje . če nisi glih doma ???
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#330 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 24. februar 2007, 11:28

Zdaj pa andrea tega ne razumem več dobro- a ne poznate hrane , kjer so noter vlaknine, al kaj ??'- po naravni poti, mislim...in tisto je tudi mim- da je klasična hrana tudi dobra...a ja ??' kdo bi si mislil...ja valjda je dobra, saj lahko izbiraš, ne rabiš vzet glih 3 kg kruha pa 2 kg ocvirkov...valjda je dobra klasična hrana...saj jo vsi jemo !!!! Na praških si lahko le zaradi hudo močnih razlogov pa nič drugega- če imaš koliko toliko časa, si boš menda ja naredil kakšen obrok , ki ne bo sestavljen iz praha in vode !!!!Zdaj pa malce pretiravate... Pa sploh- če že hujšaš- shujšaj s tako prehrano, s katero boš potem živel dalje...ne pa tko...edino če komu paše vse življenje jest prah in vodo....pa vsake 3 ure razmišljat katere tabletke in prahec bo spil oz. pojedu...ne vem kako pol to deluje . če nisi glih doma ???
xegox



Bogdan!

Meni je klasična hrana zakon, Herbalife je meni super sedaj, ko tudi ni vedno klasika dosegljiva v vseh barvah in popolnosti, saj je na pomlad itak vedno z manj vitamini, saj ni z vrta, ampak s polic pri "dobrem sosedu". Tisti, ki trdi, da ima tale trenutek čisto bio, se moti, ker to še ni zraslo, pomlad pa bo prinesla tudi to.

x^x x^x x^x
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#331 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. februar 2007, 19:24

a se od proteinov res lulcek zmanjsa???? :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#332 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 24. februar 2007, 19:26

a se od proteinov res lulcek zmanjsa???? :inocent:





To pa raje vprašaj bilderje, ti že vejo..... x:)x
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#333 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 26. februar 2007, 06:31

a se od proteinov res lulcek zmanjsa???? :inocent:


to glih ne, sam fižolčki se malo bolj obremenijo.... x;)x
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#334 deedee

deedee
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. februar 2007, 11:22

Dragi moji! Zasledila sem, da se je Herbalife na slovenskem trgu pojavljal ža pred kakimi 15 leti in da je bil odmaknjen zaradi morebitnega povzročanja rakotvornih celic. Je še kdo kaj slišal na to temo? x8Dx

#335 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 26. februar 2007, 13:34

Dragi moji! Zasledila sem, da se je Herbalife na slovenskem trgu pojavljal ža pred kakimi 15 leti in da je bil odmaknjen zaradi morebitnega povzročanja rakotvornih celic. Je še kdo kaj slišal na to temo? x8Dx


:palec: :palec: :palec:
Ja valda. Sj to se samo v Sloveniji lahko zgodi. Po drugih 65 državah pa očitno ne x:Dx x:Dx
Herbalife se ni obdržal samo zaradi tega, ker ni bilo interesentov, da bi ga tržili. Poznam pa tri gospe, ki se ukvarjajo s tem že 15 let. To je malo. Herba posluje že več kot 25 let :palec: :palec:

#336 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 27. februar 2007, 18:30

Dragi moji! Zasledila sem, da se je Herbalife na slovenskem trgu pojavljal ža pred kakimi 15 leti in da je bil odmaknjen zaradi morebitnega povzročanja rakotvornih celic. Je še kdo kaj slišal na to temo? x8Dx





x^x Zdravo Deedee!

Tvoja informiranost je res na nivoju. Si morda slišala, da je Herbalife v januarju 2007 odprl center in da ima zeleno luč na slovenskem trgu?

Tisto o raku in še čem .....tudi paradižniki naj bi povzročali raka in še veliko več......

Tisti, ki te prehrane ne želijo za konkurenco , si bodo izmislili še veliko več....

Kdor želi informacije o tej prehrani, jih lahko dobi. Nihče pa ni prisiljen, da jo uživa, saj mora vsak za sebe vedeti kaj njemu najbolj odgovarja.

Vsak dan je veliko napisanega o zdravi prehrani, o dodatkih ipd. Zavest ljudi se spreminja in zagotovo napitki kot jih nudi Herbalife postajajo v marsikaterem domu kot začetek dobrega jutra in dneva.

Ciao, Andreja x^x
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#337 deedee

deedee
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. februar 2007, 19:47

Ojla!
Moj namen ni anti - reklamiranje...
Sem pač postavila vprašanje, če je kdo kar koli slišal o tem in zakaj so jih umaknili iz slovenskega trga.

Lp, deedee

#338 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 27. februar 2007, 19:55

Ojla!
Moj namen ni anti - reklamiranje...
Sem pač postavila vprašanje, če je kdo kar koli slišal o tem in zakaj so jih umaknili iz slovenskega trga.

Lp, deedee





x^x Morda sem se malček čustveno oglasila, vendar je tako zastavljeno vprašanje od popolnega novinca malček čudno.

Ljudje, ki so se ukvarjali 15 let nazaj, so imeli preslabo strokovno podporo in se je zadeva počasi porazgubila. Sedaj je mnogo starih znancev Herbalifa veselih, ker lahko spet pridejo do izdelkov, ki so jih pogrešali, saj so jih lahko dobili sami iz tujine..

Jele tudi za nas male slovenčke prišel čas, da malček spremenimo razmišljanje o prehrani...samo za to rabimo čas, ki pa žal zelo hitro beži....

Lep večer in lep pozdrav vsem novim poznavalcem Herbalifa xDDx
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#339 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 2. marec 2007, 20:59

eno vprašanje bi imela.. teli šejki in tekoče stvari.. je to dost ok nadomestna prehrana za recimo en teden, 14 dni, ko ne morem trde hrane jest? neke operacije zob me čakajo pa mi je zadnjič prišlo na misel da kaj bom jedla, ker Čokolinota ne maram preveč x:o)x

ne drugače je pa resno vprašanje.. a dobiš dovolj hranilnih snovi, da normalno živiš ta čas?
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#340 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 2. marec 2007, 22:25

ShapeWorks™Formula 1
Shake Mix za tri tedne uporabe 2 obroka na dan za 44e

Znanstveno je formulirana in izdelana s pomočjo najsodobnejše tehnologije.

Vsebuje vse, česar ni več ali primanjkuje v naši klasični prehrani:

* sojine beljakovine najvišje kakovosti
* kvalitetne ogljikove hidrate
* vitamine
* minerale
* zdrave maščobe
* rastlinske vlaknine
* zdravilna zelišča


Vitamini A, C in E ter selen kot antioksidanti lahko pomagajo zaščititi celice pred oksidacijskimi poškodbami.

Vsak obrok je okusna, zadovoljujoča, uravnotežena hrana s približno 210 kalorijami in 17,5 grami beljakovin, ki zadovoljijo skupaj s ShapeWorks™Formulo 3 potrebe telesa po beljakovinah ter tako preprečijo izgubo mišične mase v obdobju izgubljanja odvečne telesne teže. Kombinacija počasi prebavljivih in hitro prebavljivih ogljikovih hidratov pomaga pri uravnavanju visokega in nizkega nivoja sladkorja v krvi z vzdrževanjem nespremenjene stopnje energije.

js sm nosila fiksni zobni aparat dve leti in verjemi da ni bolšega kot nekaj spiti in da nimaš dela s čiščenjem in seveda z grizenjem, ker sama terapija je bila zelo boleča.

shapeyourlives@gmail.com cn

#341 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. marec 2007, 02:59

a na tole ne bo nihce od vasih svetovalcev odgovoril? xrolleyesx

Kako pa je z herbalife proizvodi - ali se oseba lahko obrne na zdravnika za nasvet o tem, ali so produkti herbalifea primerni zanj? Ter ali se lahmo obrne na herbalife svetovalca?

Se vedno mi niste odgovorili na vprasanje, ali so vsi produkti herbalife povsem naravni, ter ali imajo kaksne kontradikcije oz. stranske ucinke. ter ali je mozno predoziranje v primeru, da oseba uziva vec herbalife produktov obenem; oz. katere osebe s katerimi zdravstvenimi tezavami ne smejo uzivati nekaterih herbalife produktov?
Ta vprasanja so povsem preprosta in logicna glede na to, kaksne vrste bolezenskih stanj dandanes poznamo, in zato me kot uporabnika nekaterih herbalife produktov tudi zanimajo odgovori nanje!?
Primer: ali lahko oseba z prekomernimi levkociti v krvi uziva formulo 1 + mineralni kompleks + guarana hkrati?



#342 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. marec 2007, 07:02

free, očitno ne.. x;)x

Mene pa zanima, kako je pridelana soja v teh preparatih recimo?
je morda gensko spremenjena? a

Astra
Per aspera ad astra

#343 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. marec 2007, 07:24

a ni zanimivo kolk čsutvenih reakcij je na vsako vprašanje ki ni ravno v nebo vpijajoča reklama...
Free, da te ne mine potrpežljivost.
Astra, sem te želela kar citirat, da bi mogoče ne bilo tvoje vprašanje spregledano. Sej verjamem da zadeva deluje samo ni pa čudežna kot tule berem...
tudi jaz imam vprašanje - kaj pravite na Positrim?

#344 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. marec 2007, 07:37

Sori, nimam pojma, kaj je Positrim...

Hja, saj vidim, namesto da bi tista, ki to očitno prodaja, vse razložila, pač samo zavpije, kaksni smo.
Kot da smo blesavi in nimamo pojma, pa ravno na nas forum je prisla... :o|o:

Jaz verjamem, da je herbalife lahko odlicno DOPOLNILO k hrani, ce recimo nimas casa ali pa, kot je Aliana vprasala...

Samo, rada pa bi vseeno vedela, kaj vse je namesano v teh proizvodih,kaksno je poreklo sestavin.. x?x

Ker, morda ni to samo moja skepsa, pri ameriskih proizvodih imam vedno predsodke...

Astra
Per aspera ad astra

#345 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. marec 2007, 07:58

tudi prehrambeno dopolnilo, ampak ni bilo moje vprašanje tko zamišljeno.. zdi se mi pomembno opozarjat na to, da je današnja prehrana osiromašena in da potrebujemo razmišljat o tem, iskat nekaj, kar bi nam ustrezalo, ne pa samo propagirat tisto, kar sami ne samo uživamo temveč tržimo (ne ne uživam Positrima)... recimo jaz uživam Nutrilite vitamine, vendar ker mami ne zaupa ravno tistemu kar ne kupi v lekarno grem tja in se pozanimam kaj bi bilo zanjo najbolj primerno...
ne vem če sem se dovolj jasno izrazila... grem jst zdejle kupit cvetni prah od Medexa x:Dx

#346 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. marec 2007, 08:14

ksenia, kolikor berem zadnje čase o tem, dobimo dovolj vitaminov in mineralov s pravilno prehrano.
Poleg tega je treba vedeti, koliko telo sploh vsrka vitamine, ker so včasih potrebne kombinacije,isto je z minerali.
In nikoli x!x pozabiti na farmacevtsko industrijo, ki od teh dodatkov živi.

zato ap beremo,enkrat nam manjka cinka, potem folne kisline in če bereš znake, ki jih pomanjkanje povzroča, imas takoj obcutek, da je to pa zdaj tisto...kar nam manjka.

Se vedno prisegam na ZDRAVO in uraavnotezeno prehrano, verjemi,da je čudež telesa taksen, da telo zelo dobro izkoristi,kar mu damo.

vitamini in minerali, ki jih uzivamo dodatno,pa se ponavadi itak samo izločijo.

Prav zato pa me zanima, kaksen je izvor v herbalifu, ce se ze toliko poudarja zdravje in zdrava prehrana, ki jo s tem dosežemo.ker, po eni strani naj bi bile vse sestavine natanko tisto,kar potrebujemo, v pravi obliki, recimo beljakovine iz soje..po drugi strani pa se lahko zastraupljamo z gensko pridelano sojo..

Nisem proti herbalifu, samo vedela bi rada..in prav zanima me, če bom dobila sploh odgovor.
ker precej dobro poznam direktni marketing, šolanje prodajalcev, vem tudi, da je to na nek način pranje možganov.
Pred leti sme se sama šolala v tujini glede enih zadev in sem bila šokirana, kako v nulo je izdelano to vse skupaj. In kljub vsemu znanju in mojemu skepticizmu, sem prisla domov z opranimi mozgani in brez problema poskusila tudi macjo hrano, tolk so me prepricali...za proizvode, ki sem jih prodajala, bi lahko ubijala, tolk sme verjela vanje...

In prav zato, ker dobro poznam sistem, sem lahko skepticna.

Vsako svetovanje,ki je povezano s prodajo, je zelo dobro izdelano, psiholoski prijemi so fantasticni.

ker pa je to NAŠ forum, hočem vedeti tudi ozadja...ker smo vsaj tukaj zbrani tisti, ki lahko vsaj malce razmisljamo tudi s svojo glavo. In tista custvena reakcija na golo vprasnje...mi da misliti.

In, ali ves, kako imenujejo prodajace herbalifa x?x

Welness trenerji. Šola zdravega hujsanja, ustanavljajo se klubi, kjer naj bi imel svojega svetovalca za zdravo prehrano in zdrav nacin zivljenja. Samo mimogrede pa se prikaze se herbalife, ker je zdrav nacin hujsanja in zivljenja zaradi pomanjkanja casa najbolj priporocljiv s herbalifom.

In zato vprasam. Od cesa nastaja prihodek? od svetovanja? ne, svetovanje je brezplacno.

od prodaje herbalifa, lubcki moji... :o|o:

Torej?

Astra
Per aspera ad astra

#347 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. marec 2007, 09:31

x^x ja najboljš je sprobat na lastni koži

v glavnem Herbalife ne poznam, vem pa , da je veliko manjša škoda za telo jest prehranske dodatke kakor arcnije x8Dx

***

sama jih jem zadnja štiri leta, čeprav sem bila prej njihov zagrizen nasprotnik, je pa res da ko sem začela zapravljat za te stvari nisem imela kaj izgubit,
ker so in dohterji in alternitivci dvignili roke od mene in prali ruke ko Poncij Pilat

in moja izkušnja je dobra x8Dx in je bil to najbolje zapravljen dnar v življenju.

***

Lobiji so pa povsod in dobički se kujejo najbolj na zdravju...Informacije so navzkrižne in zblojene in včasih res ne veš kaj je prav in kaj narobe.Če se sam spomnim preganjanja zdravilnih zelišč, ko vsake toliko preko medijev vseka ven kakšen strup so čaji in zeliščni pripravki.

Informacije in znanje je edino orožje in dobršna mera zdrave kmećke pameti.

V glavnem dejstvo je , da zaradi intenzivne kmetijske pridelave je vsa hrana osiromašena in niti približno ne vsebuje več zadostnih količin vitalnih gradbenih elementov za živ organizem, voda je onesnažena s sestavinami o katerih se nam še sanja ne, ker tega nobena instutucija ne kontrolira, ker je to predrago, naš način življenja je odtujen od naravnih ciklov in zato ni nič čudnega , da smo kakršni smo.

Neuravnoteženi, to je pa glavni razlog za vse bolezni tega sveta.

Homeostaza -ravnovesje je vir zdravja. x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#348 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 3. marec 2007, 10:09

x^x ja najboljš je sprobat na lastni koži

v glavnem Herbalife ne poznam, vem pa , da je veliko manjša škoda za telo jest prehranske dodatke kakor arcnije x8Dx

***

sama jih jem zadnja štiri leta, čeprav sem bila prej njihov zagrizen nasprotnik, je pa res da ko sem začela zapravljat za te stvari nisem imela kaj izgubit,
ker so in dohterji in alternitivci dvignili roke od mene in prali ruke ko Poncij Pilat

in moja izkušnja je dobra x8Dx in je bil to najbolje zapravljen dnar v življenju.

***

Lobiji so pa povsod in dobički se kujejo najbolj na zdravju...Informacije so navzkrižne in zblojene in včasih res ne veš kaj je prav in kaj narobe.Če se sam spomnim preganjanja zdravilnih zelišč, ko vsake toliko preko medijev vseka ven kakšen strup so čaji in zeliščni pripravki.

Informacije in znanje je edino orožje in dobršna mera zdrave kmećke pameti.

V glavnem dejstvo je , da zaradi intenzivne kmetijske pridelave je vsa hrana osiromašena in niti približno ne vsebuje več zadostnih količin vitalnih gradbenih elementov za živ organizem, voda je onesnažena s sestavinami o katerih se nam še sanja ne, ker tega nobena instutucija ne kontrolira, ker je to predrago, naš način življenja je odtujen od naravnih ciklov in zato ni nič čudnega , da smo kakršni smo.

Neuravnoteženi, to je pa glavni razlog za vse bolezni tega sveta.

Homeostaza -ravnovesje je vir zdravja. x^x





Izprašujete od kje recimo soja , ki jo vsebujejo Herbalife napitki. Izhajajo iz krajev, kjer so področja najmanj kontaminirana z raznimi strupi in mislim, da je to zadosti , da človek poseže po njih. Predelani pa so tako, da so tudi za tiste, ki so alergični na nepredelano sojo, saj so izolati.

Koliko znanstveniki želte biti je vaša stvar in pravica, je pa res, da se izdelki, ki se prodajajo v Evropi predelujejo v Evropskih deželah kot je Nemčija, Francija, Italija, Velika Britanija. Tam so zelo ostri pogoji in ne gre kar tako skozi, če stavr mi v redu. Povsod, kjer odpirajo centre za Herbalife pa so še dodatni pregledi in cenzure, tako je tudi pri nas in zato zaenkrat še nimamo vseh izdelkov, ker je ta kontrolni postopek počasen in zamuden. Toda tako je tudi prav, ker edino tako lahko rečemo, da so stvari pod pravo kontrolo.

Kdo lahko uživa te izdelke in kdo ne? Vsak svetovalec mora svetovati osnovno prehrano, šele čez nekaj časa se vidi, kakšne so še dodatne potrebe posameznika. Torej tudi, če oseba, ki želi konzumirati kaj več , mora s svetovalcem skozi razgovor in morda tudi s pomočjo osebnega zdravnika odločiti kaj je dobro zanj in kaj ni.

Iz osebne izkušnje lahko povem, da sem začela uživati prvo samo Shapeworks Qickstart komplet, kasneje pa sem videla, da mi recimo aloja,omega 3, gvarana, minerali s c vitaminom in b kompleks dobro denejo.

V dveh letih kar konzumiram HL, sem izgubila 28 kg in mnogo težav, ki so povezane s prejšnjim stanjem(migrene, refluks, gastritis, holestero, sladkor, zatekanje in še bi lahko kaj dodala...).

Zelo sem zadovoljna, vendar je res važno kako sodeluješ s svetovalcem. Nikakor pa ne svetujem, da bi ljudje kar na lastno pest nehali jemati zdravila, ki jih svetujejo zdravniki. Oni vam bodo svetovali kako naprej, če se vam bo recimo krvna slika izboljšala in vam ne bo potrebno jemati toliko kot prej kaknih tablet, ki so vam jih predpisali.

Znanstveniki v Herbalifu so znanstveno delo dobro opravili, mi nikakor ne moremo doseči njihovega znanja, lahko pa svetujemo na podlagi njihovih izsledkov, ki niso ravno mačji kašelj, saj je med temi znanstveniki tudi Nobelov nagrajenec in doktorji z zelo visokimi referencami.



Lep dan in lepo se imejte, Andreja



P.S.: Pravijo, da je zdrava prehrana najboljše zdravilo, saj z njo lahko ohranjujemo dobro stanje svojega telesa.Ob tem je pa nuja, da telo vzdržujemo tudi fizično in psihično. Čuvajte se in tako bodo vrste v zdravstvenih ambulantah zagotovo krajše. Zdravniki se bodo lažje posvetili tistim, ki so zares potrebni pomoči in bodo tudi njihovi rezultati boljši in v veselje bolnikom, ki bodo lahko lepše ozdraveli.

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#349 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. marec 2007, 10:53

:palec: fajn

sam da je bolj xcivx

drugo ni nič važno

V škofjeloških zapisih is 16. stoletja pa piše

Staro dobro pretresi in novo dobro preuči, sprejmi pa to kar je dobro zate x8Dx in odvrži kar ne potrebuješ

nekak tak x^x

In slabega počutja in bolečin res nihče ne rabi, še manj bolezni x:Ix
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#350 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 3. marec 2007, 15:11

ShapeWorks™Formula 1
Shake Mix za tri tedne uporabe 2 obroka na dan za 44e

Znanstveno je formulirana in izdelana s pomočjo najsodobnejše tehnologije.

Vsebuje vse, česar ni več ali primanjkuje v naši klasični prehrani:

* sojine beljakovine najvišje kakovosti
* kvalitetne ogljikove hidrate
* vitamine
* minerale
* zdrave maščobe
* rastlinske vlaknine
* zdravilna zelišča


Vitamini A, C in E ter selen kot antioksidanti lahko pomagajo zaščititi celice pred oksidacijskimi poškodbami.

Vsak obrok je okusna, zadovoljujoča, uravnotežena hrana s približno 210 kalorijami in 17,5 grami beljakovin, ki zadovoljijo skupaj s ShapeWorks™Formulo 3 potrebe telesa po beljakovinah ter tako preprečijo izgubo mišične mase v obdobju izgubljanja odvečne telesne teže. Kombinacija počasi prebavljivih in hitro prebavljivih ogljikovih hidratov pomaga pri uravnavanju visokega in nizkega nivoja sladkorja v krvi z vzdrževanjem nespremenjene stopnje energije.

js sm nosila fiksni zobni aparat dve leti in verjemi da ni bolšega kot nekaj spiti in da nimaš dela s čiščenjem in seveda z grizenjem, ker sama terapija je bila zelo boleča.

shapeyourlives@gmail.com cn

ammm.. sam jaz res nočem zgubljat telesne teže... prej obratno...
a to je cena 44 evrov, če sem prav razumela?
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0