Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#401 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:35

jst kakšen post tudi do konca preberem veš ;)

#402 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:47

.... Cosma pa bo itak večno gorela v Herbapeklu


:OO!: krščenmatiček ....laufam takoj zdelele v trgovino po ene Herba bonbone, mogoče se z lizanjem le teh lahko kako odkupim ...če nič drugega, bom vsaj lažje dihala....

..herba naš, bolj te jem, bolj si naš....daj nam danes herba naš in odpusti vsem...lalalal

Herba :madpro:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#403 HERBALAJFICA

HERBALAJFICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:50

jooj zakaj se kregajo
hvala za dobrodoslico

#404 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2007, 16:34

malo imas tudi prav; toda kljub temu...
bil sem na predavanjih, bil sem v Parizu na HL seminarju in me se vedno zanimajo nekatere zadeve o HL produktih.

takrat sem bil navdusen, sedaj malo manj. produkti HL so kolikor jih poznam fajn zadeva kot dodatek prehrani in morda za koga se vec.
Seveda pa poudarjam spet: NI VSE ZA VSAKEGA!

To, da so VSI bolj zadovoljni je seveda preprosto laz! zal je tako. moaj mama ni bila zadovoljna in je imela celo nezelene posledice zaradi uzivanja HL balastnih snovi. Zkaj je imela posledice, zato ker ji svetovalec ni znal povedati dovolj o zdravem nacinu prehranjevanja. Ob balastnih snoveh je potrebovala tudi druge sestavine, zadostno kolicino pitja tekocine in predvsem nahraniti celice in nafilati energetske centre. To pa ne morejo narediti samo balastne snovi in vitaminske tablete. Vsaj v vecini ne.

Kolikor poznam se isem slisal da bi kdorkoli na seminarju govoril o negativnih posledicah uzivanaj HL produktov, kakor tudi o tem, da so komu ze tudi skodili (zaradi dolocenih razlogov). Ne, tega se ne omenja, Omenja se samo 'dobre' ucinke. Potem, ko se sperejo mozgani in so ljudje navduseni pa gredo med ljudi. In tedaj se soocijo z realnostjo; z 'dobrimi' in 'slabimi' izkusanjami. S tem, da imajo opravka z rakavimi bolniki, z osbami, ki imajo resnicno tezke zdravstvene probleme, ki so zelo nemocni ali celo pred smrtjo. Tukaj nastane (vsaj zame) velika odgovornost! Ki jo glede nato, da mi ne znate odgovoriti na nekaj preprostih vprasanj morda premalo!
In vedno so obe - dobre in slabe izkusnje.
Ni univerzalnega dodatka prehrani, ki bi koristil prav vsakemu vsakemu cloveku! Ce ne drugega, je lahko oseba alergicna. In vec substanc ko produkt, preparat vsebuje, vecja je moznost alergij!! To velja tudi za druge dodatke prehrani, ne samo HL. iTAQ x;)x

Kljub temu, menim (kakor sem ze tudi pisal v tej temi), da ima Herbalife dobre produkte (kolikor jih pac poznam; poznam pa balastne snovi in minerale, ki sem jih tudi uzival). Vsak pljunek v ocean v pomoc zdravljenju in hranjenju ljudi je verjetno dobrodosel; kakor tudi temu, da ljudje ne posegajo toliko po zdravilih, temvec rajsi po dodatkih prehrani, ki so po moznosti cimbolj iz naravnih sestavin. Kajti to je pac neizbezno in nujno glede na danajsnjo prehrano in vodo, ki jo uzivamo. (govorim za sirsi krog clovestva).
Vsak pogovor z bolanim clovekom, ki mi lahko prinese vec miru, veselje ob tem, da bo morda dobil produkt, ki mu po zdravstveno koristil, je seveda zelo dobrodosel. Za tem pa ponovno stoji odgovornost! Morda naj vam bo to v razmislek.

To je pac moje mnenje.



Spraseval sem torej tole:
ali imajo HL produkti kakrsnekoli kontradikcije oz. stranske ucinke?
Ali je mozno predoziranje v primeru, da oseba uziva vec herbalife produktov obenem?
Katere osebe s katerimi zdravstvenimi tezavami ne smejo uzivati nekaterih herbalife produktov?
Ali lahko oseba z prekomernimi levkociti v krvi uziva formulo 1 + mineralni kompleks + guarana hkrati?
Ali lahko oseba z tezavami srcna uziva guarana?

joj, in vi vsi takorekoč nimate življenja da nonstop visite na forumu...
glede HL: ni kemikalij(umetnih hormonov, konzervansov ...), a seveda je znanstveno predelano-halooo prašk... x:)x
osebno sem spoznala že nekaj ljudi k ti jejo že več let - in veš, astra, vsi so še vedno zdravi in supr in oh in sploh...
jst sama, hm, skor da nimam pol pojma tok ki ga imajo nekateri ki jejo HL, pa vrjamem da ga imam vseeno dosti več (o prehrani) kot 1 običajen posameznik.
glede hujšanja brez HL in 5kratnega prehrenjavanja - sem to počela skoraj 1 let. počutila sem se seveda supe, ker sem se tudi športala, kg pa niso šli nikamor. sedaj ko jem HL + se športam + seveda JEM NORMALNO VSAKONEVNO HRANO...pa sem super pa še tooool bolšega izgleda... x:Dx
če pa vas zanima kaj TOČNO je vse v šejku, ni problema, prepišem, sam dejstvo je da znate govoriti samo o tem, o čemer nimate pojma... se pravi ko ti npr. andreja predlaga pogovor v živo; rep med noge... če bi vas to res interesiralo bi nekomu ki ve veliko več ko vi o HL poslali vsaj zasebno sporočilo, oz. bi se dobili s to osebo... ah, škoda besed...
dejstvo je, da je meni in še mnogim ljudem to pomagalo,VSI, ki so to jemali dosti dolgo so zadovoljni s tem in to je dejstvo. bvi pa znate samo blablabla...hm, to je pa vse...
pa lep dan, ane x:Dx
hm, takole, z začetka seveda več...nato se to lepo znižuje, in na koncu ješ zastonj pa še nekaj malega zaslužiš...
če ta pa zanima bolj natančno, no tukajle tega ne bom pisala...
imam svoj zaseben mejl. tistim sporočilom tam se bolj posvetim...



#405 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2007, 16:56

sej se ne, se pa hecajo x:o)x itaq
dobrodosla

jooj zakaj se kregajo
hvala za dobrodoslico



#406 lorna

lorna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 7. marec 2007, 20:18

x^x ja dobrodošla


Stane! nimam tv pika.... žal, nam ne lovi.... :sori:

#407 OBJEKTIVNI

OBJEKTIVNI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 7. marec 2007, 21:29

Evo mene.

Torej, stanje je taksno; imamo dve fronti, dve strani, dve skupini...

Ena stran je organizacija-skupina ljudi ki se ukvarja z Herbalaifom druga stran pa nima pojma kaj to je in samo ugiba, ozirom ima napacno predstavo o vsej zadevi.

Jaz toplo predlagam posteno resitev, ki je za moje pojme naravnost briljantna

#408 OBJEKTIVNI

OBJEKTIVNI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 7. marec 2007, 21:45

Evo mene.

Torej, stanje je taksno; imamo dve fronti, dve strani, dve skupini...

Ena stran je organizacija-skupina ljudi ki se ukvarja z Herbalaifom druga stran pa nima pojma kaj to je in samo ugiba, oziroma ima napacno predstavo o vsej zadevi.

Jaz toplo predlagam posteno resitev, ki je za moje pojme naravnost briljantna:

Eden izmed skeptikov, nevernikov, dvomljivcev naj se infiltrira med Herbalaifovce in naj zbere cim vec informacij o vsem tem vuuuduuuujuuuu. Potem pa naj objavi tu gor vse svoje ugotovitve.

Fajn bi bilo, da se te naloge loti kdo od starih mackov, ki so na tem forumu ze od pamtiveka in ima s tem vecjo veljavnost.

Skratka ce vi ne verjamete v te proizvode, potem boste to lahko spodbijali najlazje tako, da boste vedeli vec o tem kot mi sami porabniki herbalaifa produktov.

Vse je tako kristalno logicno, da bolj nebi moglo biti.

Prostovoljni prostovoljec, ki se bo opogumil za to silno tezko nalogo se naj nikar ne boji, ker ga mi ne bomo odkrili, ga ne bomo razkrinkali, in ga tudi ne bomo javno lincali ali kaj takega...

Skratka jamcim, da se mu ne bo nic hudega zgodilo.


In?

Kaj pravite na to, vsi vi ki ne verjamete, vsi vi ki dvomite???

#409 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. marec 2007, 21:48

Pravim, da je marketing napreduje v vsakem pogledu... :o|o:

In, mimgrede, nick bi si lahko spremenil v ...SUBJEKTIVNI... x:px

Astra
Per aspera ad astra

#410 OBJEKTIVNI

OBJEKTIVNI
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 7. marec 2007, 22:22

free


To kar se je zgodilo tvoji mami... to ni bilo lepo, to je bilo zaradi nesposobnosti tistega, ki ji je prodal izdelke.
In dejansko je tukaj res problem.
Nekateri Ljudje, ki se s tem (z prodajo herba proizvodov) ukvarjajo ne poznajo vsega, ne vejo vsega, ne vejo tistih osnov, ki bi jih morali vedeti.
Potem pa pride do taksnih napak in slamparij, ki se mene jezijo.
Ja vidim problem, problem surovega kapitalizma, ko clovek hoce na vsak nacin nekaj prodati pol pa pozabi na cloveka, ki konzumira te proizvode oziroma svojo funkcijo opravi povrsno, slabo, nekvalitetno.

Sej, da ne bo pomote, vsa filozofija v Herbalaife firmi-organizaciji strmi na vso moc k temu, da se cim bolj strokovno skrbi za vsakega konzumenta, da se tisti, ki je prodal proizvode ukvarja s stranko in jo tudi redno nadzoruje in pazi na pravilno uporabo izdelkov.

Samo na veliko zalost se v vsakem sistemu pojavijo luknje, napake, ki pripeljejo tudi do nezadovolnih konzumentov.

Po mojem misljenju se nebi smelo zgoditi, da bi kar kdorkoli prodajal te proizvode, ker je odgovornost res lahko zelo velika.

Prosim da, vsi tisti ki hocete sluziti s tem poslom, da ste res cim bolj nagibate k humanosti in skrbi za socloveka, denar bo v vsakem primeru pristal v vasem zepu.
Z vecjo mero humanosti in iskrene skrbi do socloveka bo avtomaticno tudi vec denarja...

Tako, da svaka cast tebi (free), da si omenil ta problem, problem odgovornosti. Ker dejansko so lahko te proizvodi z napacno uporabo nevarni za cloveka, ki ima res slabo zdravje.


Kdorkoli, ki hoce prodati Herbalaife proizvode nekomu, ki ima slabo zdravje ali visoko starost se naj prej zalozi z vsemi potrebnimi informacijami, da ne bomo potem imeli nepotrebne slamastike.

Drugace pa je zajamceno, da lahko te proizvode konzumira cisto vsak zemljan, ki se diha in kaze neke znake zivljenja. ((Za nezemljane pa glih nism sigurn.))
Tudi vsi pacienti! Lahko pa se se vedno prej posvetujete s strokovnjaki, ki jih imamo v Herbolajfu na razpolago za taksne tezje primere.

Da se marsikaj resit. Samo, ce boste vsi tukaj gor samo tipkali in nic migali ne boste nikamor prisli ampak boste se naprej samo in zgol samo tipkali.
Pomembna je akcija. Pomembna so dejanja.

Ne mi bit kot tisti Oblomov. Ki je samo premisljeval kaj bi moral v zivljenju vse narediti pa je bil prevec len, da bi svojo leno rit dvignil iz postle in dejansko tudi kaj naredi.

Pozivam vas vse, ki ne verjamete, da pridete na nase mnoge seminarje-predstavitve in se boste sami na lastne oci prepricali kaj to sploh je oziroma kaj to ni.


O tej temi je bilo res ogromno napisanega, no zdaj pa naj kdo se kaj naredi in naj dejansko dokaze, da je to plasibo ali guljufija ali komercialni nateg.






















ASTRA!!!

Se totalno strinjam. Marketing je napredoval in se napreduje. S tem ni nic narobe, razen za tiste, ki se bojite vsega.
Mnogi so alergicni na Marketing, ZDA, kapitalizem, intd...

Samo kaj pa ce imas res tako dober izdelek, kako pa ga bos prodal? Brez marketinga? No go.

Pa sej je to cisto vseeno. In ne se vedno sem objektiven in gledam cisto objektivno. preberi si vse moje izjave, ki jih ni veliko. Pa me potem po mili volji skritiziraj.

#411 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2007, 22:43

fajn. :palec:

ali na standardnih poslovnih seminarjih ucijo 'osnove' in kaj osnove sploh so?
ali lahko ti odgovoris na moja zastavljena vprasanja?

#412 puss

puss
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 8. marec 2007, 02:53

No, tole je res malo čudno ravnanje.. :o|o:

Prav očitno je, da nihče noče govoriti na glas...

In kaj pomeni..."od začetka malo več"..? mar cena ni javna? In puss, da te potolazim, očitno slabo beres. če se zadeva JAVNO prodaja, potem se naj o tem tudi JAVNO govori...

čas za net pa imamo,ker ne prodajamo HL... x:px

Stane.. x;)x ..men se več ni dalo...

Astra


ej,bejba, ni problema...pa javno...ti sam vprašaj in jaz ti odgovorim...štima?

#413 puss

puss
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 8. marec 2007, 03:04

juhuhu, imamo zmagovalca...v najbolšemu komenratju oz. najbolši in najpametnejši izjavi na forumu x:Dx x:Dx x:px
res edino pametno kar je rekel Objektivni---se totalno strinjam...
lp

#414 maree

maree
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. marec 2007, 10:37

zivijo.
mene pa res zanima kje se da kupiti herbalife? lahko u kakšni sportni trgovini( hervis, lekarna??), ali samo prek zastopnika, pa kaksne so cene. da vsaj priblizno vem..
hvala.

#415 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2007, 12:44

zivijo.
mene pa res zanima kje se da kupiti herbalife? lahko u kakšni sportni trgovini( hervis, lekarna??), ali samo prek zastopnika, pa kaksne so cene. da vsaj priblizno vem..
hvala.

Ste pa res cepci, da ti še cene nočejo povedat x:Dx

#416 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. marec 2007, 13:02

Ah, maree, kako lahko to vprasas, saj tisti, ki so prisli sme gor vendar niso prisli iskati strank... :o|o:

Samo preko zastopnikov, seveda, ki pa bodo del provizije donirali luninemu netu, v zahvalo, da tudi tukaj dobijo stranke.. x^x

-------

še vedno bom rekla, SUBJEKTIVNI, ker drugace ne morem...no, to kar se greste tukaj, pa je kot iz filmov...bad guy and good guy... :o|o:
Očitno ste se poklicali na pomoč, ker ena sama ni zmogla...in zdaj zamenjali ploščo. rečeš, mea cupla, res so se dogajale napake...malo se posipas s pepelom, navrzes par besed o zdravju in ..nasede celo free... :sori:

ves cas je poudarek na tem, da se s HL hujsa...nihce pa ne pove, da je treba spremeniti način prehrane, popolnoma spremeniti način življenja...in da v tem primeru hujsamo tudi brez HL...

rekla bi ok, ce bi napisali tako, kot je. da od zasluzka zivite ali pa vsaj zivite bolje. veliko nas ima sluzbe, kjer zivimo od prodaje, vendar tega ne zavijamo v meglo in se ne delamo, da skrbimo recimo za zdravje in podobno....

pri Hl pa me najbolj moti, da tega ne poveste naravnost in predstavite prednosti Hl, pač pa ponujate zdrav način življenja, pa zdravo prehrano..tam nekje zadaj pa še, aha..to pa lahko dosežete samo z uživanjem herbalifa...

In zato pravim, da je to bleferstvo...in zavajanje kupcev. Niste nobeni wellness trenerji in svetovalci za zdrav način življenja, pač pa prodajalci enega produkta. Pika. x!x

Astra

Ste pa res cepci, da ti še cene nočejo povedat x:Dx



Stane, to je strategija...ker ce bi napisali ceno, bi ljudje rekli... :eek: a tolk??? in si premislili.
marketing strokovnjaki nas vedno učijo...( ja, ja, tudi jaz delam v prodaji... x:px ), da moras navezati cim bolj pristen stik s kupcem, ko ga imas enkrat v rokah, ti tezko pobegne...

Tako pa bi jih objavljena cena odbila v zacetku...in ode biznis...ali bi morala reci zdravje... x:px x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#417 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 8. marec 2007, 14:12

x:)x x:)x jao kolk je tole fajn brat

#418 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 8. marec 2007, 14:22

malo imas tudi prav; toda kljub temu...
bil sem na predavanjih, bil sem v Parizu na HL seminarju in me se vedno zanimajo nekatere zadeve o HL produktih.

takrat sem bil navdusen, sedaj malo manj. produkti HL so kolikor jih poznam fajn zadeva kot dodatek prehrani in morda za koga se vec.
Seveda pa poudarjam spet: NI VSE ZA VSAKEGA!

To, da so VSI bolj zadovoljni je seveda preprosto laz! zal je tako. moaj mama ni bila zadovoljna in je imela celo nezelene posledice zaradi uzivanja HL balastnih snovi. Zkaj je imela posledice, zato ker ji svetovalec ni znal povedati dovolj o zdravem nacinu prehranjevanja. Ob balastnih snoveh je potrebovala tudi druge sestavine, zadostno kolicino pitja tekocine in predvsem nahraniti celice in nafilati energetske centre. To pa ne morejo narediti samo balastne snovi in vitaminske tablete. Vsaj v vecini ne.

Kolikor poznam se isem slisal da bi kdorkoli na seminarju govoril o negativnih posledicah uzivanaj HL produktov, kakor tudi o tem, da so komu ze tudi skodili (zaradi dolocenih razlogov). Ne, tega se ne omenja, Omenja se samo 'dobre' ucinke. Potem, ko se sperejo mozgani in so ljudje navduseni pa gredo med ljudi. In tedaj se soocijo z realnostjo; z 'dobrimi' in 'slabimi' izkusanjami. S tem, da imajo opravka z rakavimi bolniki, z osbami, ki imajo resnicno tezke zdravstvene probleme, ki so zelo nemocni ali celo pred smrtjo. Tukaj nastane (vsaj zame) velika odgovornost! Ki jo glede nato, da mi ne znate odgovoriti na nekaj preprostih vprasanj morda premalo!
In vedno so obe - dobre in slabe izkusnje.
Ni univerzalnega dodatka prehrani, ki bi koristil prav vsakemu vsakemu cloveku! Ce ne drugega, je lahko oseba alergicna. In vec substanc ko produkt, preparat vsebuje, vecja je moznost alergij!! To velja tudi za druge dodatke prehrani, ne samo HL. iTAQ x;)x

Kljub temu, menim (kakor sem ze tudi pisal v tej temi), da ima Herbalife dobre produkte (kolikor jih pac poznam; poznam pa balastne snovi in minerale, ki sem jih tudi uzival). Vsak pljunek v ocean v pomoc zdravljenju in hranjenju ljudi je verjetno dobrodosel; kakor tudi temu, da ljudje ne posegajo toliko po zdravilih, temvec rajsi po dodatkih prehrani, ki so po moznosti cimbolj iz naravnih sestavin. Kajti to je pac neizbezno in nujno glede na danajsnjo prehrano in vodo, ki jo uzivamo. (govorim za sirsi krog clovestva).
Vsak pogovor z bolanim clovekom, ki mi lahko prinese vec miru, veselje ob tem, da bo morda dobil produkt, ki mu po zdravstveno koristil, je seveda zelo dobrodosel. Za tem pa ponovno stoji odgovornost! Morda naj vam bo to v razmislek.

To je pac moje mnenje.
Spraseval sem torej tole:
ali imajo HL produkti kakrsnekoli kontradikcije oz. stranske ucinke?
Ali je mozno predoziranje v primeru, da oseba uziva vec herbalife produktov obenem?
Katere osebe s katerimi zdravstvenimi tezavami ne smejo uzivati nekaterih herbalife produktov?
Ali lahko oseba z prekomernimi levkociti v krvi uziva formulo 1 + mineralni kompleks + guarana hkrati?
Ali lahko oseba z tezavami srcna uziva guarana?




A res si bil v Parizu? ja super

Spraseval sem torej tole:
ali imajo HL produkti kakrsnekoli kontradikcije oz. stranske ucinke?

Stranski učinki so boljše počutje, več energije, lepša koža, urejena prebava, mogoče prve dni zaradi razstrupljanja telesa malo otečene oči in pri ljudeh, ki imajo težave s kožo v prvih treh mesecih malo več mozoljev in ogrcev. Po daljšem konzumiranju se zdravstvene težave umirijo. Odvisno kakšno bolezen ima človek. Vse kar nastane zaradi nepravilnega prehranjevanja, to vse se reši s hrano.


Ali je mozno predoziranje v primeru, da oseba uziva vec herbalife produktov obenem?
Oseba lahko uživa več proizvodov na enkrat. Ni pa dobro pretiravati.

Katere osebe s katerimi zdravstvenimi tezavami ne smejo uzivati nekaterih herbalife produktov?
Recimo ljudje s povišanim pritiskom ne smejo jemati guarane in čaja.

Ali lahko oseba z prekomernimi levkociti v krvi uziva formulo 1 + mineralni kompleks + guarana hkrati? Da sme

#419 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. marec 2007, 14:32

Se jaz, se jaz... x;)x

Ali so bile narejene kaksne raziskave, kjer je ena skupina jemala HL, druga pa ne.

Obe skupini pa sta spremenili način življenja in uzivalo enako kalorij?


kako pa je s soljo? glede na to, da je znano, koliko Na vsebujejo vlaknine...


Astra
Per aspera ad astra

#420 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 8. marec 2007, 14:44

Se jaz, se jaz... x;)x
Ali so bile narejene kaksne raziskave, kjer je ena skupina jemala HL, druga pa ne.
Obe skupini pa sta spremenili način življenja in uzivalo enako kalorij?
kako pa je s soljo? glede na to, da je znano, koliko Na vsebujejo vlaknine...
Astra


...in pol bo Porny rekel, da se bom sam jest cvrla v herba peklu :vragec: .... to sem tudi jaz pomislila...kje so te študije? So sploh narejene? Kje so objavljene? Kdo jih je delal? ...etc....
Zdej sam še manjka da uleti en emvej fan, pa udari z njihovim vidikom zdravega načina življenja....

btw...kolegica shujšala s pitjem čaja shujševalnika katerega je dobila v minoritskem samostanu v Olimju, seveda je tudi malo spremenila način življenja :inocent: ...eno pakiranje čaja cca 200-300 gr se mi zdi (če ne še več), da pride okoli 2,5 eura
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#421 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 8. marec 2007, 15:04

cosma, sem ti že rekla ... ne širi krive vere, da se da shujšat tud drugače, no :vragec: :vragec:

herbapekel.press
invsibomogoreli.press


tis pa res poosebljen Žleht :vragec: ...kako da se ne da???? če mi je povedala!!!!

...sam kaj pa če nimaš kaj za hujšat..kaj pol dogaja? :inocent:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#422 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 8. marec 2007, 15:14

...sam kaj pa če nimaš kaj za hujšat..kaj pol dogaja? :inocent:


izgineš :eek:

xg:Dx :inocent:

brezveze že vse skupaj. eni sprašujejo in pričakujejo odgovore,
drugi se na vse pretege temu izogibajo
in skoraj vedno se ob ostrejši polemiki prijavi nek nov član, ki se zanima za HL :o|o:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#423 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 8. marec 2007, 15:14

izgineš :eek:

xsmx


...nehi no... :inocent:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#424 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 8. marec 2007, 15:49

Zdej sam še manjka da uleti en emvej fan, pa udari z njihovim vidikom zdravega načina življenja....

sej sem že skoz tu gor... a ni opazit kolk napadam folk??? :eek: aja železovi tableti so zakon ;)
aja pa v službi tud prodajam na podoben način pa imam vsega poln kufer, tko da po 10 letih oblvadam marketinške fore...
škoda da se ne vključijo še v druge teme... ampak število članov na forumu se veča x:Dx

#425 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 8. marec 2007, 17:36

Se jaz, se jaz... x;)x

Ali so bile narejene kaksne raziskave, kjer je ena skupina jemala HL, druga pa ne.

Obe skupini pa sta spremenili način življenja in uzivalo enako kalorij?
kako pa je s soljo? glede na to, da je znano, koliko Na vsebujejo vlaknine...
Astra


Zelo dobro vprašanje in zelo dobro bi bilo narediti eno primerjavo! x^x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0