Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#376 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 6. marec 2007, 11:46

cosma, radovednica... x;)x

Astra


a zdej se boš pa na mene zgovarjala al kaj ??? :vragec: :vragec: :vragec:


kurijositikilddket.press xzobkox

no mene tudi res zanima kje so te nedotaknjene in neoporečne zaplate zemlje še najdejo??? Danes pri vseh strupih, E, aditivih, procesnih tehnologijah, še težko verjameš, da je kar res **poison free**
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#377 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. marec 2007, 12:10

me mika da bi se šla teto Pehto... sej je bla čist prijazna sam ljudje jo niso razumel... ok, s psom bi delala lepše ;)

#378 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 6. marec 2007, 14:22

:o|o: pa kdo je kaj govoril takega?
samo nekaj odgovorov na že zgoraj postavljena vprašanja me zanima..
če je že to ravno tema o HL.
in bi pričakovala, da tisti, ki očitno dobro poznate tele zadeve, potem tudi več napišete o njih, mislim





x^x Vsem, ki želite vedeti več, se lahko obrnete name ali na koga drugega, ki se prehranjuje s Herbalifom in gre na kakšen predavanje o Herbalifu. Tukaj vam ne bom odgovarjala na določena vprašanja, ker jih vseh ne vem v nulo in mi ni nerodno priznati. O izdelkih na forumih ne pišem poimensko, ker vsak, ki ga bolj zanima, se pozanima osebno in ne na tak način kot je izgleda tu nekaterim tako v zabavo. Zabava pa se piše na kakšnem drugem forumu, a mnogi zgrešijo naslove.....

Toliko razpredanja na račun mene in mojih izjav nisem pričakovala, vendar pravijo : dokler se o tebi govori toliko časa si v etru in živ... x^x
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#379 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. marec 2007, 15:24

Drago dekle, da ti odgovorim.

prišla si sama sem, saj te nihce ni prisilil. Začela si delati reklamo, sam ne mi zdaj govoriti, da nisi imela niti najmanjsega namena pridobiti kupcev.

če vprašanja, ki ti ne odgovarjajo in nanje ne znaš odgovoriti predstavljajo zabavo, ti lahko iskreno potrdim,da nam niti malo niso zabavna, pač pa v nebo vpijoča sramota.
Sramota v tem smislu, da si pripravljena odgovarjati samo na vprašanja, ki so ti všeč, niti malo pa na tista, ki ti niso.In če ne poznaš odgovorov na vsa vprasanja, imas gotovo koga, ki ve več od tebe in bi ti pri tem lahko pomagal, če bi seveda na taksna vprasanja želel odgovoriti.
Pa očitno nihče ne želi, ker odgovori niso taksni, ki bi privabljali nove kupce...

gotovo pa bi znala odgovoriti na moje vprašanje o načinu, po katerem si sama shujsala, pa tudi tega nisi odgovorila, ker bi morala napisati, da si popolnoma spremenila način prehrane in življenja, s tem pa bi morala priznati, da je vprašljiva vloga HL pri hujšanju....

zdi se mi podcenjevalno s tvoje strani, da prides vehementno sem in razlagas o plusih, pri tem pa mislis, da smo tukaj zbrani sami bebci,ki ne znamo sešteti dva+ dva...potem pa si še užaljena in me proglasis za provokatorja na nek način...

če bereš tudi druge teme, potem bi lahko vedela, da tukaj delimo izkušnje in si med seboj pomagamo,kolikor znamo, ker pa to ni komercialno usmerjen forum, pač pošteno zaslišimo nekoga, ki pride sem s taksnimi nameni...

in to nam (meni) zdaj očitaš.Očitaš, ker nisem neumna in hočem vedeti več...

tukaj bi pri svojem delu našla obilo koristnih nasvetov, ce se seveda ne bi obnasala tako arogantno, seveda pa ti nasveti niso povezani s herbalifom, pač pa z resnično zdravim načinom prehranjevanja in življenja...

in ker imas, kolikor vem, naziv wellness trenerja, moram pripomniti tudi to, da je to preprosto zavajanje...ker vam kao licence podeljuje vasa firma in je vse v zvezi s prodajo HL, ne pa z resničnim wellnessom v pravem pomenu besede....ker svetujete samo v povezavi s HL in je vse ostalo dodatek. me prav zanima,kako dolgo bi te gledali, če bi začela svojim strankam govoriti, da HL ni nujno potreben, da se da tudi drugače...to pa seveda ni vas namen.

ker, v koncni fazi šteje samo zaslužek, ta pa se pridobi s prodajo HL proizvodov...

Astra
i
Per aspera ad astra

#380 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 6. marec 2007, 15:42

omg

x:o)x xg:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#381 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. marec 2007, 16:55

Mislim tale naša Astra, čist sem spregledal njeno globino pa že več kot leto sem na forumu.. ki in ka sn te ceu cajt gledo x:)x

Kaki Štajerc te si ti, če ta glavne Štajerke nea poznaš x:Dx

#382 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. marec 2007, 16:58

. ki in ka sn te ceu cajt gledo x:)x

:vragec:

srechnezh.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#383 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 6. marec 2007, 19:42

Drago dekle, da ti odgovorim.

prišla si sama sem, saj te nihce ni prisilil. Začela si delati reklamo, sam ne mi zdaj govoriti, da nisi imela niti najmanjsega namena pridobiti kupcev.

če vprašanja, ki ti ne odgovarjajo in nanje ne znaš odgovoriti predstavljajo zabavo, ti lahko iskreno potrdim,da nam niti malo niso zabavna, pač pa v nebo vpijoča sramota.
Sramota v tem smislu, da si pripravljena odgovarjati samo na vprašanja, ki so ti všeč, niti malo pa na tista, ki ti niso.In če ne poznaš odgovorov na vsa vprasanja, imas gotovo koga, ki ve več od tebe in bi ti pri tem lahko pomagal, če bi seveda na taksna vprasanja želel odgovoriti.
Pa očitno nihče ne želi, ker odgovori niso taksni, ki bi privabljali nove kupce...

gotovo pa bi znala odgovoriti na moje vprašanje o načinu, po katerem si sama shujsala, pa tudi tega nisi odgovorila, ker bi morala napisati, da si popolnoma spremenila način prehrane in življenja, s tem pa bi morala priznati, da je vprašljiva vloga HL pri hujšanju....

zdi se mi podcenjevalno s tvoje strani, da prides vehementno sem in razlagas o plusih, pri tem pa mislis, da smo tukaj zbrani sami bebci,ki ne znamo sešteti dva+ dva...potem pa si še užaljena in me proglasis za provokatorja na nek način...

če bereš tudi druge teme, potem bi lahko vedela, da tukaj delimo izkušnje in si med seboj pomagamo,kolikor znamo, ker pa to ni komercialno usmerjen forum, pač pošteno zaslišimo nekoga, ki pride sem s taksnimi nameni...

in to nam (meni) zdaj očitaš.Očitaš, ker nisem neumna in hočem vedeti več...

tukaj bi pri svojem delu našla obilo koristnih nasvetov, ce se seveda ne bi obnasala tako arogantno, seveda pa ti nasveti niso povezani s herbalifom, pač pa z resnično zdravim načinom prehranjevanja in življenja...

in ker imas, kolikor vem, naziv wellness trenerja, moram pripomniti tudi to, da je to preprosto zavajanje...ker vam kao licence podeljuje vasa firma in je vse v zvezi s prodajo HL, ne pa z resničnim wellnessom v pravem pomenu besede....ker svetujete samo v povezavi s HL in je vse ostalo dodatek. me prav zanima,kako dolgo bi te gledali, če bi začela svojim strankam govoriti, da HL ni nujno potreben, da se da tudi drugače...to pa seveda ni vas namen.

ker, v koncni fazi šteje samo zaslužek, ta pa se pridobi s prodajo HL proizvodov...

Astra
i





Hvala ti Astra za res obširen odgovor na moje oglašanje.

Kako naj začnem o mojem hujšanju in zakaj mi je po dolgem času uspelo premakniti tehtnico na -28 kg?

Komplet, ki vsebuje štiri komponente : napitek z vitamini, minerali in drugimi potrebnimi snomi za telo; beljakovine(sojin izolat in sirotka), ki se dodajjo v napitel glede na spol, aktivnost in težo; vitamini(zaradi stresa telo potrebuje več vitaminov) in vlaknine( potrebne za pripomočk za presnovo in prečiščenje prebavnega trakta) je dober pri izgubljanju teže,ker v enem šejku z dvema stisnjenkama vlaknin in eno stisnjenko vitminov ter kozarcem vode dobimo 50% vseh potrebnih hranljivih snovi za telo. Tako tak zajtrk prinese dobro počutje in pozitivno energijo(saj ni obremenjen telo s težko prebavo). Dopoldan sledi lahka malica, ki je klasična(lahko je jogurt s polnozrnatim pecivom, kakšen domač sendvič s pršutom ali tuninim namazom ipd). Kosilo je klasično in vse kar je pri njem važnega, je to, da se izogibamo pri kuhi belih strupov, prekomerni maščobi in xxl količinam. Pred kosilom pa prav tako vzamem dev stisnjenki vlaknin in vitamine s kozarcem vode(10-30 min. prej).

Popoldanska malica je kakšen sadež, lahko pa tudi kakšna sadna skuta ali proteinska tablica.

Pa večerja? Spet 2x vllaknine in 1x vitamini pred šejkom. Šejke pripravljam različno z mlekom, gostim sokom, vodo in mletim sadjem, dodam kakšen cimet ali pa kaplico arome ruma ipd.



Tako izgleda moje prehranjevanje. Zaužijem cca 1400- 1600 kalorij, gibam tako, da izvajam svoje vaje, ki mi jih je svetoval moj svetovalec 3-4x na teden , 2-3x na teden kolesarim in popojem sedaj pozimi cca 2-3l vode, poleti in kadar veliko gibam(več odvajanja vode) 3-4l vode. Zjutraj popijem vodo z alojo in zaradi preganjanja celulita uživam minerale s c vitaminom in seveda omega 3, ki je odličen pripomoček pri presnovi vitaminov.



Upam, da sem s tem odgovorom vsaj malček popravila slab vtis, ko ste me vzele kot arogantno in ne vem kakšno. Verjemite mi, da nisem taka in ne želim, da imate napačno predstavo o meni.

Računalnik in hladni posti na forumih prinesejo dostikrat čisto drugačno predstavo o osebi, ki se oglaša, sploh pa v občutljivi temi kot je tale.



Nisem nikakršna strokovnjakinja, imam pa nekja dobrih izkušenj in te rada delim z drugimi.

Na srečanja ne hodim velikokrat, ker imam raje osebna srečanja z ljudmi, ne pa množic in morda tisto, kar vi pravite pranje možganov. Res imajo taki dogodki svoj namen, vendar se po tem odloča o sebi in tem ali zadeva ja zanj ali ni vsak posameznik.

Je pa res, da tam predstavljajo ljudje, ki imajo ogromno znanja in zato tisti, ki želiko delari in jim le tega manjka tam dobijo za sebe in svoje konzumente znanje in odgovore.



Želim vam lep večer in upam, da sem vam vsaj nekaj povedala, kar vam bi potešilo kapljico vaše radovednosti o Herbalifu.



Andreja

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#384 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. marec 2007, 07:06

Hvala. x^x

Dodala bi še samo to,da verjamem, da so v taksni prehrani zajeti glavni vitamini in minerali, ki jih telo potrebuje, odsvetujem pa ti, da se na tak način prehranjujes dalj časa, saj ima naravna prehrana tudi mikroelemente in druge snovi v sledovih, ki jih telo nujno potrebuje. Če je v telesu pomanjkanje, se to dolgo ne opazi, ker telo daje tja, kjer je najbolj potrebno,počasi pa se le pozna ...da ne bos kdaj presenecena...

Ne pozabi, da je to samo prehranski dodatek, ti pa tole furas kot bolj ali manj glavno prehrano...

vsekakor pa cestitke za - 28, to je res uspeh... :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#385 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 7. marec 2007, 09:27

No, mene pa zanima, koliko SIT (oz. E) na mesec pridejo vsi ti "dodatki", ki jih ti ješ (Andreja). In s pomočjo katerih si izgubila kile.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#386 puss

puss
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 7. marec 2007, 09:33

joj, in vi vsi takorekoč nimate življenja da nonstop visite na forumu...
glede HL: ni kemikalij(umetnih hormonov, konzervansov ...), a seveda je znanstveno predelano-halooo prašk... x:)x
osebno sem spoznala že nekaj ljudi k ti jejo že več let - in veš, astra, vsi so še vedno zdravi in supr in oh in sploh...
jst sama, hm, skor da nimam pol pojma tok ki ga imajo nekateri ki jejo HL, pa vrjamem da ga imam vseeno dosti več (o prehrani) kot 1 običajen posameznik.
glede hujšanja brez HL in 5kratnega prehrenjavanja - sem to počela skoraj 1 let. počutila sem se seveda supe, ker sem se tudi športala, kg pa niso šli nikamor. sedaj ko jem HL + se športam + seveda JEM NORMALNO VSAKONEVNO HRANO...pa sem super pa še tooool bolšega izgleda... x:Dx
če pa vas zanima kaj TOČNO je vse v šejku, ni problema, prepišem, sam dejstvo je da znate govoriti samo o tem, o čemer nimate pojma... se pravi ko ti npr. andreja predlaga pogovor v živo; rep med noge... če bi vas to res interesiralo bi nekomu ki ve veliko več ko vi o HL poslali vsaj zasebno sporočilo, oz. bi se dobili s to osebo... ah, škoda besed...
dejstvo je, da je meni in še mnogim ljudem to pomagalo,VSI, ki so to jemali dosti dolgo so zadovoljni s tem in to je dejstvo. bvi pa znate samo blablabla...hm, to je pa vse...
pa lep dan, ane x:Dx

No, mene pa zanima, koliko SIT (oz. E) na mesec pridejo vsi ti "dodatki", ki jih ti ješ (Andreja). In s pomočjo katerih si izgubila kile.



hm, takole, z začetka seveda več...nato se to lepo znižuje, in na koncu ješ zastonj pa še nekaj malega zaslužiš...
če ta pa zanima bolj natančno, no tukajle tega ne bom pisala...
imam svoj zaseben mejl. tistim sporočilom tam se bolj posvetim...

#387 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 7. marec 2007, 09:38

Vsi skrivnostni, vsi bi preko OS.

Nema.

A slučajno vidiš Sstaneta in Freeja razlagati o njunih "preparatih" samo pod privat varianto?

Očitno je herbalajfovce nečesa strah ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#388 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 7. marec 2007, 10:04

x8Dx girly just ask me!

ja se vam bom jaz posvetila, ker sem ponosna na to kar delam :2src: x^x prosim z vprašanji na dan!

#389 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. marec 2007, 10:06

joj, in vi vsi takorekoč nimate življenja da nonstop visite na forumu...


wow voila....pa nam je nekdo nalil čistega vina xcheersx

...sklepam, da če ješ HL se ti življenje osmisli in postane še bolj pisano in bolj učinkovito....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#390 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2007, 10:25

x8Dx girly just ask me!

ja se vam bom jaz posvetila, ker sem ponosna na to kar delam :2src: x^x prosim z vprašanji na dan!

Bom jaz, katere elektrolite vsebuje HL :8): :inocent:

#391 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. marec 2007, 10:49

No, tole je res malo čudno ravnanje.. :o|o:

Prav očitno je, da nihče noče govoriti na glas...

In kaj pomeni..."od začetka malo več"..? mar cena ni javna? In puss, da te potolazim, očitno slabo beres. če se zadeva JAVNO prodaja, potem se naj o tem tudi JAVNO govori...

čas za net pa imamo,ker ne prodajamo HL... x:px

Stane.. x;)x ..men se več ni dalo...

Astra
Per aspera ad astra

#392 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2007, 11:31

Stane.. x;)x ..men se več ni dalo...

Astra

Eh, jih bom pa jaz malo držal na pozornici, saj so fejst punce x;)x Če gledaš kaj PIKO, je tam ena taka luštna Štajerka, ki razlaga o nekih zelenih algah, da moraš kar kupit x:)x

#393 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 7. marec 2007, 11:35

Ja, za te alge (če o istih govoriva) sem jaz že tudi reklamo (oz. pogovorni show) videla.

Še pred temi oddajami (kakšno leto nazaj) sem te alge jedla. Samo v polovičnih količinah od priporočenih. Cele dneve mi je bilo slabo po njih. :xx!:

Tako sem prišla na LF, pravzaprav. Sem spraševala, če je še komu slabo od tega ... x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#394 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2007, 12:19

Vem, da so lepo zelene tabletke, punca je pa taka črnooka pupika x:Ix x:)x

#395 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 7. marec 2007, 12:28

Evo odgovor x^x

kalcij, natrij, kalij, magnezij se nahajajo v šejku , mineral compleksu in vitaminih.
Stane, zanima me tvoja sol. Ma sj mene itak vse zanima x:)x Dj mi mal več o tem povej, kako to jesti predvsem zakaj jesti....

#396 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2007, 13:12

Glej danes TV PIKA ob 19 30 x;)x

#397 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:08

zanimivo, koliko novih članov je privabila ta tema in to ne tistih katere zanimajo izdelki ...
dobrodošli vsi xsrcx
upam, da si pogledate tudi druge teme, ne samo to
mimogrede še vedno nisem dobila odgovora ;)
Stane, ne bodi no tko skrivnosten

#398 HERBALAJFICA

HERBALAJFICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:19

Ekola, pozdravljeni vsi skupaj, naj vas najprej opozorim, da mam anglesko tipkovnico in ne bom pisala sicnikov in sumnikov :(

Sem torej vzorno vse prebrala, registrirala mnenja in ugotovila, kot ze pred veliko casa nazaj, da smo si razlicni, kot je razlicna nasa DNK. Veste, dragi moji, univerzalnega recepta za sreco (including zdravje, etc) ni. Najboljsi recept za lepo zivljenje je, da se poslusas in da se spoznas. Seveda gre za ucenje na napakah. Potrebnih je veliko poskusov, da s casom ugotovimo kako in kaj. In ko ze mislimo, da smo se nasli, nas ponovno kaksna stvar vrze iz tira. Saj, dragi moji, zivljenje ni cilj ampak pot. In kako bi bila ta pot dolgocasna, ce bi peljala samo naravnost po puscavi (pa se tam bi nasli kaktus tu in tam) brez GOR, DOL, LEVO, DESNO, DIAGONALNO, HORIZONTALNO, VZPOREDNO IN - NAKLJUCNO.

Toliko za uvod. V svojem mladem zivljenju sem ugotovila samo to, da moras biti, karkoli ze pocnes, zvest predvsem samemu sebi. V hipu, ko si zacnes lagati, se izgubis v labirintu laznih obcutkov in pot ven je peklenska. Stvar je v tem, da ni vedno odvisno vse samo od tebe, zato se vse skupaj malo zakomplicira. Ampak, kako naj ti ljudje verjamejo, ce se sam sebi ne verjames. In ljudje, verjemite mi, VIDIJO. Pa ce ne takoj, pa cez cas. Univerzalno resnico pa ve ? Povejte vi meni.

No ja, vem tudi, da DOBRO dela DOBRO. In tu ne mores zgresiti. Zato, ce v nekaj verjamete, ni nujno, da to velja za vse okoli vas. Pustite ljudem izbiro. Tistemu, ki se sam ne zna izkopati pa ponudite roko. Zastonj. Ne, ne zastonj. Kajti dobili boste prijatelja. In ne postanite preracunljivi in ne ponujajte roke vedno. Kajti prijatelj je zaklad. In zakladi ne lezijo po cesti.

Torej. Spoznajte preproste ljudi, poslusajte jih, jejte preprosto hrano (domaca jabolka, moka, krompir, solata, repa, zelje in fizol se nikomur niso skodvali), spostujte zivljensko pravilo dela, hobijev in pocitka (3x8), berite knjige, uzivajte v naravi, dokler se ni zbolela do konca in imejte radi in spostujte svoje bliznje. In pejte na kavo s prijateljem, takoj ko utegnete. In ziveli boste lepo zivljenje.

POMLAD PRIHAJA, ZELIM VAM VSE LEPO!!!
nina

#399 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:23

x:Dx mičkeno prepozno si objavil svoj post x:Dx
herbalajfica dobrodošla na našem forumu
Življenje ni pot, življenje je igra na poti ;) in mi smo njeni glavni igralci...
Nina, mi je všeč tvoje razmišljanje o prepračunljivosti in iskrenosti xsrcx

#400 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. marec 2007, 14:28

Hojla Nina

Dobrodošla xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0