Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#151 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 12. maj 2005, 12:48

- prvo: jej zdravo, velik zelenjave in sadja, pij sveze sokove, strocnice, zitarice, ... vsega po malem in uravnotezeno: ne konzerv in mrtve hrane!
- drugo: vsaj eno uro na dan gibanje na svetlobi
- tretje: pij veliko tekocine, najbolje voda
- cetrto: dodatki k prehrani, ker je danasje sveze sadje in zelenjava (na trziscu)bolj revno na hranilih, voda pa je mrtva!

na vseh nivojih je potrebno delati, ne pa, da ko ena zeli shujsati, potem si kupi herbalife in misli da je to to! al si pa kupis dodatke pa jes vse zivo. No tko jst mislim.
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#152 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. maj 2005, 13:12

Dobro misliš :palec:

#153 sportnik

sportnik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. maj 2005, 00:03

:palec: Kasne mate x!x :eek: ce niste konzumenti Herbalife izdelkov, zal ,tudi govorit ne morete kolk si odvisen od nijh ...

x!x V Ameriki izdelki niso cenejsi ne govori ce ne ves!!!!!!!!Sm jih pa ne nosijo Štorklje Pa tud z neba ne padajo ,morda zato razlika v ceni...lol

x!x Pred enim mesecem sm bil vAtlanti in res zanimivo da tam ljudje ne vedo toliko o herbalifeu x?x tudi tam se prodaja prek distributerjev tako da ni dostopen ravno vsakomur ............... x!x Ma ke pobirate take fore ....to je forum za ljudi z IQ nad 90 tk da se zresnite prosm HVALA :palec:

#154 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 14. maj 2005, 06:00

Ne gre zgolj zato, kje so Herbalife izdelki cenejsi(SLO, USA...).Gre se za to, da so tudi v Sloveniji primerljivi izdelki drugih prodajalcev, ki niso prodajani po sistemu mreznega marketinga, marvec konvencionalno, veliko cenejsi.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#155 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. maj 2005, 06:57

a so tud tok dobrega okusa? x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#156 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 14. maj 2005, 07:05

Nism probal Herbalifa. Samo, ce gledamo trzno realizacijo teh podjetij (npr. EAS) in trzno realizacijo Herbalifa, potem je to vsaj zelo mozno...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#157 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. maj 2005, 07:10

a se da kje probat? al morš kupt pa pol probaš? kašne so pa cene?
spet se mi je na bolš poslabšal

#158 sportnik

sportnik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. maj 2005, 07:39

x?x A pa majo ti izdelki 25 let iskusenj...a pa so bli prvi na svetu...majo priznanje za najboljsi nadomestni obrok na svetu....A majo nobelovega nagrajenca ki dela za njih.. x?x :o|o:


:8): Ja so podobni izdelki niso pa nikakor isti :palec:

CE bi se odlocil za nakup kaj bos najprej pogledal kakovost ,koliko casa je izdelek na trziscu...ali ceno x?x x!x xrolleyesx (herbalife imajo 40mil konzumentov po svetu tudi to je preverljiv podatek ki najbrz nekaj pomeni)

xDDx Veliko podjetij se je zacelo ukvarjati s tako prehrano ker to je zal morda prihodnost :inocent:

#159 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 14. maj 2005, 08:06

<{POST_SNAPBACK}>x?x A pa majo ti izdelki 25 let iskusenj

CCA. 20 LET IZKUSENJ IN ZNANSTVENIH TESTIRANJ

...a pa so bli prvi na svetu...

KJE MAS DOKAZILO DA JE BIL HERBALIFE PRVI NA SVETU V CEMERKOLI, DRGAC JE BIL TWINLAB BTW.??IN CETUDI BI BIL TO NE DOKAZUJE PRAV PRAV NIC. BOLJ ME ZANIMA KAKO JE NADGRADIL SVOJ IZDELEK OD UVEDBE NA TRG DO DANES.ZAKAJ JE BOLJSI??? KAJ IMA NOTRI CESAR RECIMO EASOVI IZDELKI NIMAJO??CE BI MERCEDES OSTAL PRI SVOJEM PRVEM AVTOMOBILU DO DANES, NE VEM KAKO KONKURENCEN BI BIL. x8Dx

majo priznanje za najboljsi nadomestni obrok na svetu....

KDO JE ORGANIZIRAL TO TEKMOVANJE-ONI SAMI???KDO JE POLEG NJIH SE TEKMOVAL NA TEM TEKMOVANJU, V PRIMERU, DA GA NISO ORGANIZIRALI SAMI(KAR MOCNO DVOMIM).

A majo nobelovega nagrajenca ki dela za njih.. x?x  :o|o:

ZANJE DELAJO NAJVECJE AVTORITETE S SVETA SPORTNE PREHRANE:DI PASQUALE, FELICIANO, P. ARNOLD...

:8): Ja so podobni izdelki niso pa nikakor isti :palec:

IN NENAZADNJE SO EDINI V SVETU SPORTNE PREHRANE, KI IMAJO ZA VSE IZDELKE CERTIFIKATE MEDNARODNEGA OLIMPIJSKEGA KOMITEJA(NEODVSINA TESTIRANJA), DA JE VSE KAR PISE NA LABELIH TUDI DEJANSKO NOT IN NIC DRUGEGA..., TAKO DA... xDDx IN KLJUB TEMU DA SO TA TESTIRANJA ZA PODJETJE VEEEELIK STROSEK, SE VEDNO PONUJA IZDELKE BISTVENO CENEJE KOT NPR. HERBALIFE, KI NIMA NITI POTRDILA NITI TEGA STROSKA ... ZANIMIVO, A??

CE bi se odlocil za nakup kaj bos najprej pogledal kakovost ,koliko casa je izdelek na trziscu...ali ceno x?x  x!x  xrolleyesx (herbalife imajo 40mil konzumentov po svetu tudi to je preverljiv podatek ki najbrz nekaj pomeni)

EAS MA VELIKO VEC KOT 40 MIO KONZUMENTOV, JE ZE PAR LET ZAPORED NAJBOLJ PRODAJANO PODJETJE V SVETU SPORTNE PREHRANE NASPLOH.IN CE NE BI BILO BI BIL LE SE 1 ONE HIT WONDER. KOT MERILO IZBORA IZDELKA VEDNO GLEDAM RAZMERJE MED KAKOVOSTJO IN CENO, KI JE PO MOJEM MNENJE PRI HERBALIFEU PRECEJ NIZKO.

xDDx Veliko podjetij se je zacelo ukvarjati s tako prehrano ker to je zal morda prihodnost :inocent:

SEVEDA JE PRIHODNOST, CAS JE POMEMBEN DEJAVNIK, TUDI PRI PRIPRAVI HRANE. ZATO PA DOBIS EASOVE AL PA NPR. MET-RXOVE IZDELKE NA VSAKI PUMPI AL PA SUPERMARKETU V ZDA.


You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#160 mesija

mesija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 14. maj 2005, 11:24

<{POST_SNAPBACK}>:palec: Kasne mate x!x  :eek:  ce niste konzumenti Herbalife izdelkov, zal ,tudi govorit ne morete kolk si odvisen od nijh ...

x!x V Ameriki izdelki niso cenejsi ne govori ce ne ves!!!!!!!!Sm jih pa ne nosijo Štorklje Pa tud z neba ne padajo ,morda zato razlika v ceni...lol

x!x Pred enim mesecem sm bil vAtlanti in res zanimivo  da tam ljudje ne vedo toliko o herbalifeu x?x  tudi tam se prodaja prek distributerjev tako da ni dostopen ravno vsakomur ............... x!x Ma ke pobirate take fore ....to je forum za ljudi z IQ nad 90 tk da se zresnite prosm HVALA :palec:



Če je to forum za ljudi z IQ nad 90 nevem kaj potem ti delaš tu x:Dx

#161 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. maj 2005, 14:44

HERBALIFE :palec: x:Dx

#162 mesija

mesija
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 14. maj 2005, 15:14

<{POST_SNAPBACK}>HERBALIFE  :palec:  x:Dx

"ITAK"

#163 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 14. maj 2005, 15:48

No dej napiš ceno za EAS Mioplex, ki je nadomestek obroka, da jih ne bom jaz pisal.

#164 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 14. maj 2005, 18:19

EAS Myoplex DLX, zdaj ko je v akciji dobis za 990 sit 2 komada. Se pravi 2x (53g beljakovin(12g peptidnega glutamina)+1g CLAja+par gramov vlaknin).

Score: 106g beljakovin od tega 24g peptidnega glutamina+2gCLA-ja in okoli 10g vlaknin za 990Sit za res top kvalitetno robo. Daj mi boljso ponudbo. xDDx

Beljakovine so kombinacija sirotkinega izolata, kalcijevega kazeinata, micelarnega kazeina... se prav matrika postopnega sproscanja (in to podprto s strani znanosti, ne neki marketinski glicerinski nategi) in popolna aminokislinska sestava+ze prej omenjeni peptidni glutamin).

Ce si zenska ali rekreativec mas eno pakungo lahko tut za 2 obroka, se pravi 4 obroki za 990 Sit.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#165 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 14. maj 2005, 22:06

Zanimivo, ko te akcije na www.job2.si ne najdem, če se pogovarjava o EAS Mioplex Deluxse, potem so na omenjeni strani tudi podatki malce drugačni, no ja konec koncev pa akcija tudi ne bo večno trajala, kjerkoli že je ta akcija,...

LP
I.

#166 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. maj 2005, 23:54

zakwa so pa menal formulo 4??? :inocent: :eek:
ker sem dobu od frendice minerale, ki so slani, etc... in eno staro formulo 4, ki ni slana!? in ta stara, naj bi bila sedaj nova in slana!! ?? :inocent:
kako je stem?
rabm jest pa une stare! in mam zdej kr oboje doma :eek:
no sej, une nove minerale bom ze pojedu pocas, al pa kasnej enkrat. :palec:

#167 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. maj 2005, 07:11

Moderator strani je na posl. potovanju, drugace pa akcija traja zdi se mi da do izdaje nove stevilke Mens Healtha. Formula je zagotovo prava-lahko preveris myoplex deluxe
Se mi pa zdi, da cetudi izdelek ne bi bil v akciji, da je se vedno bolj ugoden od herbalifa, po razmerju kakovost/cena. Nic nisi podal razmerij, sestave in cen herbalifeovih MRP-jev.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#168 sportnik

sportnik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 16. maj 2005, 21:38

x!x Herbalife ni hrana za sportnike,je za vse ljudi....al oni nevem kj ze lahko otroci jejo xrolleyesx

#169 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. junij 2005, 09:46

Koliko je cukra? :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#170 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. junij 2005, 09:59

zih velik k je tok dobr xg:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#171 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. junij 2005, 10:21

Ker nasla sem tole:


--------------------------------------------------------------------------------
Gre za nadomestek obroka(Ime: formula 1), ki je sestavljen iz kombinacije beljakovin, ogljikovih hidratov in maščob (sicer bolj v razmerju, namenjenemu pridobivanju mase, pa še to maščobne in ne mišične, saj je od 22 g OH na obrok kar 21,5 g sladkorja!!!!!).
Pri tem naj napišem, da je sestavo zelo težko najti, in vprašujem se zakaj te podatke podjetje tako skriva. Zadeva se v Sloveniji prodaja le preko distributerjev. Ceno in kontakte lahko poiščeš preko vsakega slovenkega brskalnika.
Če lahko napišem svoje mnenje, je mnogo bolje kupiti posebej kvaliteten vir ogljikovih hidratov (torej kompleksnih - takih, ki v kri prehajajo počasi, kar je pri hujšanju zelo pomembno) ter beljakovin (sojine, ki jih vsebuje napitek, so namreč med slabšimi - aminokislinska sestava precej nepopolna).

Tukaj prilagam izračun, ki ga je napravil nekdo (upam, da avtor ne bo hud) pri podobni debati - mislim, da že "zdrava kmečka logika" pove vse:
Zadeva ima 550g, od tega ima 36% sladkorjev, 36% proteinov. Stane 10.500 SIT.
1 kg proteinov (v katerikoli trgovini s športno prehrano) stane 6-7k SIT.
2 kg kompleksnih OH stane 6-7k SIT.

Torej dobite 3kg (33% proteinov, 66% kompleksnih OH) za max 14k ali pa rajsi vzamete cudezni herbalife za dobre pol kg in 10.500 SIT.

Hujsajo pa ljudje zato, ker so prej pojedli krompir, meso, solata za kosilo, pol pa so pojedel 25g praska.

Izguba maščobe ni odvisna le od "čudežnih" tabletk in napitkov, potrebno je spremeniti prehranjevalne navade in morda tudi način življenja. V tem je smisel in uspeh vsake diete!
---------------------------------------------------------------------------------------------

pa me zanima ce podatki drzijo...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#172 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:21

Men se zdi, da je to enkrat napisala Staša, ona je žena od enga najboljših osebnih trenerjev v Sloveniji, se spomnim, cela debata okol tega Herbalifea... No sej men je vseen, sam vse tole so dejstva, in js vem, da bi men osebno bilo škoda denarja za take neumnosti, kaj delajo pa drugi mi je pa čist vseen.

#173 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:27

Ja sej, lih to...

Jaz sem slucajno neki sufrala, ker sem iskala ene beljakovine, pa sem prisla na to temo. Tud men ne sede...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#174 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. junij 2005, 11:36

Js mam kr maxximum whey neutro, se mi zdi da je najmanj cukra, čeprav so ogabni tk da mi je kr slabo, se morem za nos prjet, pol pa obvezno en orbit zvečilni prežvečim, pa je. Ful je cenej, splača se na kake akcije gledat tud. Mislim da okol 5k SIT en kg, mam za ful dolgo. Odvisn kolk mam treninga, pa kako dieto si napišem.

#175 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. junij 2005, 14:31

ja, sej jst tut mislm razlicno no... :inocent:
enkrat poslusam folk, ap pravjo kako dela zedeva, da se full dobr pocutjoi, drugic berem takele, pa tretjic slism spet drgac... :xx!:
ma,najbols da sam probam, pa je! bom vsaj na lastni kozi vidu a dela al ne! x^x
in tut nameravam probat kmal.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0