Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Telovadba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 7 x ocenjeno
3928 komentarjev na to temo

#126 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 7. april 2005, 12:11

laufam vsake tolk,plesem trebusne plese -doma,da noben ne vidi.....ker si sproti zmisljujem x:Dx ....in seveda-seks=1/2 zdravja x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#127 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. april 2005, 12:28

<{POST_SNAPBACK}>xDDx Jaz pa prov nič, razen prehrane in uro hoje na dan. xDDx To pa je tud vse.

xDDx Bi pa rada izvajala tibetanske vaje, pa me zanima če mi lahko kdo priporoči, kako dobro knjigo o tem x?x

Tibetanske vaje imaš opisane tudi na Luninem netu ;)

#128 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 7. april 2005, 12:31

Hmm,
ta bo dolga...kljub temu bom dodal svoj odgovor ! x:Dx
Torej, najprej grem teč (eno uro teka), nato 10 min. kolebnice (tempo), tri runde po tri minute šedow (kar pomeni - tehnika roke noge v prazno z eksplozivnostjo), nato fokuserje pet rund po tri minute na full (roke, noge, kolena, komolce), muay thai tehnika, pol imam 4 runde po tri min. klinča (rokoborba), ter sparing... in na zadnje počepe, sklece in trebušne mišice v treh serijah, dokler zmorem...cirka po petsto ponavljajev...in to vsak dan s trikratnim na teden še fittnes vmes, kar pomeni čim več ponavljajev razližnih vaj, brez večjega premora, do 45 sekund in to delam vse dokler zmorem do konca ! x:px x;)x

Lep športni pozdrav vsem prisotnim ! x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#129 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 7. april 2005, 12:42

:eek: :palec:
fajn spodbuda tole... grem prec telovadt k domov pridem. kr še kdaj kej napiš... x:Dx x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#130 Misty

Misty
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 7. april 2005, 13:53

<{POST_SNAPBACK}>laufam vsake tolk,plesem trebusne plese -doma,da noben ne vidi.....ker si sproti zmisljujem x:Dx ....in seveda-seks=1/2 zdravja x:Dx


Le tako naprej :palec: Pa tole o sexu drži veš :palec:

"Tibetanske vaje imaš opisane tudi na Luninem netu."

Selene bom probala najdit čas, da malo prebrskam.

x?x Povejte mi še recept, kako se spravit v zagon za telovadbo, pa tek? x?x x:Dx

xracx
V sili se človek prelevi v genija.

Yann Martel

#131 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 8. april 2005, 05:09

recept? i wish!!!
hihihi

jz sem tud že ene par dni zdele lenoritis. no sej dva dni nazaj sem šla na sprehod, sam je bil tak u izi. morm se it dons spet zgont. k mi prov manjka... :onfire: :onfire:
spet se mi je na bolš poslabšal

#132 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 8. april 2005, 05:18

<{POST_SNAPBACK}>Danes bila na Šmarni gori! Skor crknila, ker nimam nič kondicije, ampak prišla gor! Jupiiiiiiiii  :onfire:


tudi jaz bi verjetno omagala, saj sem čisto brez kondicije :palec:
:switz:

#133 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 12. april 2005, 19:54

Sem si po dolgem času privoščila dooolg tek, sama s svojimi mislimi x:)x .Domov sem prišla crknjeno-zadovoljna. Sem pojedla solato pa mi je česen obležal v želodcu :xx!: -ni glih fajn zaključek :sori:
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#134 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. april 2005, 05:51

sicer še kr grem na stepr... sam mal premal cajta sem gor... :sniky: se bom dons bl potrudla. rada bi dlje zdržala. :mezik: pa mal mi manjka spet kšn kul sprehod po naravi. v soboto (če nau dž) se bom po obali sprehajala... :2src: xokx
spet se mi je na bolš poslabšal

#135 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 14. april 2005, 06:31

Hojla.Jaz tudi že nekaj časa razmišljam o nakupu steperja.Kako si zadovoljna z njim? xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#136 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. april 2005, 06:35

jz sem zelo zadovoljna. dobr se prešvicam gor xokx pa sploh če je zunej slabo vreme, al pa če nimam časa da bi šla kam ven. super je.
spet se mi je na bolš poslabšal

#137 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 14. april 2005, 06:39

ja, sej zato bi ga imela, ker me mori če je več dni deževno, za fitnes ni časa, doma pa lahko izkoristiš "luknje". Kje si ga pa nabavla?
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#138 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. april 2005, 06:58

no tko ja. k pr vseh mojih obveznostih za fitnes nimam cata. pol pa takle deževen vreme fašeš pa nč ne morš.
sm ga kupla že kr neki časa nazaj v quelle x:Dx x:Dx x;)x da so mi ga še lepo dam prpelal. k še nisem mela avta pa nč.
mam ga pa več k en let... po moje že kr ene 2. pa še zmer laufa x:o)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#139 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 14. april 2005, 07:00

Kul. Hvala. Bom šla v Akcijo, če majo kje kako AKCIJO x:Dx x;)x
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#140 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 14. april 2005, 07:01

hehehe :palec:

čak bom mal počarala da bo kej dobrega xwizardx
spet se mi je na bolš poslabšal

#141 Tijanti

Tijanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 14. april 2005, 07:21

Jest sem bil pa včeraj zvečer v savni in sem se tako dober prečistil....priporočam. Danes sem kot balonček.

Čao x;)x

#142 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 14. april 2005, 21:20

Mmmmmmm....... jutri pa spet Šmarna........ x:Dx x:px
Scio mi nihil scire

#143 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. april 2005, 21:34

<{POST_SNAPBACK}>Hmm,
ta bo dolga...kljub temu bom dodal svoj odgovor ! x:Dx
pomeni čim več ponavljajev razližnih vaj, brez večjega premora, do 45 sekund in to delam vse dokler zmorem do konca ! x:px  x;)x

Lep športni pozdrav vsem prisotnim ! x:Dx



:inocent: nikol več se ne bom hvalila, da grem skoraj vsak teden 2x na telovadbo ;)

+Šmarna
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#144 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 14. april 2005, 21:40

<{POST_SNAPBACK}>:inocent: nikol več se ne bom hvalila, da grem skoraj vsak teden 2x na telovadbo ;)

+Šmarna

Saj neeeeeeeeeeeeeee...zakaj ? :inocent: x:Dx To delamo tisti, ki se uvkarjamo s tem profesionalno...za navadne smrtnike bi to odsvetoval...saj znajo bit posledice skozi leta...sam jaz sem pripravljen plačat to ceno...za uspeh vse (seveda brez dodatkov in raznih substanc), vse v natjur opciji ! x;)x :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#145 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 15. april 2005, 21:26

Sedaj pa vsak dan naredim 250 trebušnjakov, pa vaje za noge in rit  x:Dx.



Bravo, punca! To je volja :palec: x:)x

občudujem vse, ki mate voljo za takele dnevne treninge doma.... jes sm bol skupinski tip, kar se vadbe tiče... mam rada, da mi vaditelj al pa kdo drug (sotrpin) malce diha za ovratnik in me "goni" po telovadnici x:Dx x;)x ...
SI SAPIS SIS APIS.
Objavljena slika

#146 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 16. april 2005, 09:04

<{POST_SNAPBACK}>Mmmmmmm....... jutri pa spet Šmarna........   x:Dx  x:px

Ne morem verjet..... le 2x sem se ustavila na poti na Šmarno!! :eek: Pa sej sem čisto brez kondicije.... pol mi pa tole rata! :palec: x:Dx (sem pa mela s seboj vilinčka- Tir Kairi- ampak to je že druga tema...) x8Dx :palec:
Scio mi nihil scire

#147 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. april 2005, 15:32

Kupila sem revijo Lepa in zdrava, kjer je priloga knjizica TRBUH, NOGE in ZADNJICA. Sem gledala malce vaje in so res super, iste kot tiste na skupinski vadbi TNZ ( kar je tudi ful dobro). Tako da priporocam, da si dobite tole x;)x
Jaz ze komi cakam, da se lotim vaj za trebuh :vio:
Aja pa pri teku zdej uporabljam utezi za na roko ( nataknes in na "jezka" pripopas). Je super, da tudi rokice posteno cutim, no neham :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#148 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 18. april 2005, 16:17

u ful dobr da si me spomnla. k sem rekla da morm kupt. :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#149 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2005, 17:06

Jaz sem bila pa dons spet na fitnesu, prejsnji teden sploh nisem bila, je tko naneslo, sem najprej imela MS, pol pa zobarja ravno v sredo, v petek pa sem namenoma pol 'prespricala', sem si mislila, ajde pa mejmo ves teden brejk.
Prej sem hodila 3x tedensko, no potem pa najprej 2 tedna sam po 2x (ker sem imela oni zob pa kaj jaz vem kaj se vse), no pa prejsnji teden sploh nisem bila nobenkrat.
Pa sem kar iz ritma padla in skoraj danes hotla tud kar zabluzit (ker se mi ni dal 6:50 vstati), a sem se kar zbrcala in zdaj mi je ful dbest, da sem se. x^x

Jaz pa tko rada telovadim pa se gibam. x:Xx

Freya, jaz pa glih obratno - ne maram skupin in tega, da mi kdo pamet soli in da me vodi.
Ti men pokaz, ck, aha tkole, thanx, zdej hocem pa sama v miru delat. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#150 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. april 2005, 17:08

<{POST_SNAPBACK}>u ful dobr da si me spomnla. k sem rekla da morm kupt. :palec:


Ja fajn je. Zdele sem delala eno uro vaje za trebuh ( k mi je najbolj problematicen) in ga kar cutim x;)x

Zdej bi samo se vaje za hrbet...za doma...do fitnesa mi ni.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0