Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Revma


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
196 komentarjev na to temo

#76 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. april 2005, 15:20

Da, tudi zraka, v katerem je tudi energija!! :palec:

#77 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. april 2005, 16:59

<{POST_SNAPBACK}>Da, tudi zraka, v katerem je tudi energija!!  :palec:

Če misliš na atomsko, je x;)x

#78 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. april 2005, 17:21

<{POST_SNAPBACK}>
ali pa moje poste zanalašč ignorirate

Da ne boš rekla, evo kaj sem ti našel na internetu x^x

http://tgsportlife.net/glukozamin.html

#79 kondor

kondor
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 4. april 2005, 19:21

Free! Preveč se zanašat na kemijo je prvovrstna iluzija! Velja obratno, kar trdiš: prej si očisti organizem, pol pa se polnovredno prehranjuj. Al si se kdaj postil? Pa sej gre! Tudi prek 21 dni. Tada kako, to boš pa še moral sam ugotoviti. Tu na forumu! :o|o:
Ne zanašaj se preveč na teorijo o FHES - res pa je, da je danajšnja prehrana pravcata revščina. Zato pa se nam tudi ni teba še prenajedati in jemat vse mogoče dodatke. :inocent:
Ako pa sem :xx!:, potli se priklopin na kozmični link za novo življensko strujo :vio: - reiki, meditacija. Pa mal topla postelja z njo (ki je pogrešam!). Pol pa po novo hrano za telo.

Raje imam trdo delo v naravi, čisto vodo in eno jabolko zraven! Pol pa še deklino za mečkat! To so podobe raja! Bodite free in ne sekirajte se za malenkosti.

#80 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. april 2005, 19:22

<{POST_SNAPBACK}>zanima me kaj ti misliš o tem  x^x  x^x
hvala za link, btw  :palec:

Nič si ne mislim, sem prestar za tako oster sport, da bi potreboval tako energijo x:Dx
Ti pa probaj, pa nam povej, kako špila x;)x

#81 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. april 2005, 19:47

<{POST_SNAPBACK}>Free! Preveč se zanašat na kemijo je prvovrstna iluzija! Velja obratno, kar trdiš: prej si očisti organizem, pol pa se polnovredno prehranjuj. Al si se kdaj postil? Pa sej gre! Tudi prek 21 dni. Tada kako, to boš pa še moral sam ugotoviti. Tu na forumu! :o|o:
Ne zanašaj se preveč na teorijo o FHES - res pa je, da je danajšnja prehrana pravcata revščina. Zato pa se nam tudi ni teba še prenajedati in jemat vse mogoče dodatke.  :inocent:
Ako pa sem  :xx!:, potli se priklopin na kozmični link za novo življensko strujo  :vio: - reiki, meditacija. Pa mal topla postelja z njo (ki je pogrešam!). Pol pa po novo hrano za telo.

Raje imam trdo delo v naravi, čisto vodo in eno jabolko zraven! Pol pa še deklino za mečkat! To so podobe raja! Bodite free in ne sekirajte se za malenkosti.




Gajstno napisano ni kej....

..sam ene post še bolj sesuje...zakaj neki le?Mrbit pa je kaj resnice na tem, da komunalci v tebi ne sfolgajo odvažat strupov..

..by the way tud dekline niso več kar so ble...danes one bolj mečkajo kakor pa dedci x;)x x:Dx

..reiki pa ni nč drugega k šopanje na kratek rok x:Dx vzamem tam kjer je in dam tja kjer ni..z vsemi potrebnim in nepotrebnim zraven :sori:


...jabolka pa tudi niso več to kar so bila včasih x:Dx :vragec: danes so bole plastik fantastik xcivx

..pa ko se prklaplaš na kozmični link, si dober adapter prključ, drgač ti bo več škode naredu x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#82 kondor

kondor
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 4. april 2005, 20:15

...jabolka pa tudi niso več to kar so bila včasih icon_smile_big.gif icon_smile_evil.gif danes so bole plastik fantastik pevc.jpg

..pa ko se prklaplaš na kozmični link, si dober adapter prključ, drgač ti bo več škode naredu icon_smile_wink.gif

Hey, lia!
Za jabolka idi na deželo, a ne samo u trgovino. Plastik jabolka pa že na 2 metra zavoham :o|o: x:Dx . Komunalci pa ravno obratno! Delajo ekstra dobro! pol pa me hitro "pokrpajo" - z lastno bioenergijo.

Jaaa, sem kot 600 voltni adapter. Kak to zgleda! Struja, da je bejba ne vzdrži vedno, zlasti zjutraj. Moja me je kar parkrat vstran brcnila :C: xrolleyesx xcivx .

Pač na neke sem že polagal to energijo, pol pa so bili kar hitr pokonci - le en ali dvakrat (se ne bi obogatu!). Pa makar imeli razbito koleno ali pa ko moja mama, potolčeni do amena. Ampak to ni to. Za poškodbe še gre, bolezni pa ... malo morgen :o|o:. Se drugač ne grem bioenergtika, ampak trebam ... :2src: no saj veš. x:Dx

Lepo se imej naprej!

To temo je popravil/a kondor: 4. april 2005, 20:17


#83 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. april 2005, 20:21

El kondor pasa...pazi da ti kril ne ožge....

x:Dx štajerski Ikar, boš prišo preveč blizi sonca, se ti zna vosek stopit..pa odejo krila x:Dx x;)x

Mejva se oba kar se daj fajn x:Dx x;)x se kaj drugega nama niti ne preostane x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#84 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. april 2005, 09:18

ne.
mislim na prano, kisik, etc....
--------------

Če misliš na atomsko, je x;)x



#85 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. april 2005, 09:34

Se povsem strinjam!!
na nicesar se ni prevec zanasati!

MAP recimo ni kemija, ker 100% naraven.
FHES pa ne vem. pripravljen je laboratorijsko, kar se ne pomeni, da je kemija, ceprav... bi se dalo razpravljati... :o|o:

potemtakem si napisal, da te je necesa 'strah', ker prihaja iz laboratorija oz. ali bolje receno (da ne bom straha poudarjal) : pravzaprav ne ves TOCNO kako je narejen (kar itak nihce 100% razen izumitelja ne ve, ker je patentirano, etc..); in ker ne zaupas, tega ne uzivas. logicno!!
zaupas pa recimo temu kar kupis na trznici, ali pa tudi ne!
toda, ker nekako nimas izbire, pac tam vseeno zaupas, kljub temu, da sadje spricajo z pesticidi, ki so lahko 1000x bolj nevarni kakor morda nekaj kar je narejeno v laboratoriju, ker konec koncov so vejretno tudi pesticidi.
Potem pa ugotovimo pravzaprav, da nekaj obsojamo kar niti ne vemo in to pocnemo zaradi nase omejenosti! (velja tudi zame).

mislim, da so to kar primerna vprasanja za danasnjega sodobnega cloveka.
kaj spljoh jemo!!?? kaksne vibracije in energije vnasamo v telo.

stebo pa se zelo strinjam, da se polni z energijo tudi na drugacne nacine (se dosti bolj, kajti hrana je le mali delcek doprinosa energije v telo). :palec:
pac dandanes ni problem samo polniti se z energijo, temvec jo tudi dati naprej!
in tudi tu se kaze cloveska dvojnost razviti in nerazviti svet. :o|o:

postil sem se le 1 dan in se to z uzivanjem sadja. x:Ix pa mi ni blo cool pa ves zakaj ne: ker sem bil ze tako ali tako podhranjen!
zato pa pravim: ni vse za vsakega!!
najdi tvoje, tisto kar je tebi blizu in to je to. drugi pa bo nasel njegovo, kar je njemu po godu.
FHES je ocitno pac mnogim in vedno vecim! x;)x
ce ti povem: nekateri so tako pogumni da si upajo trditi, da bo nekoc v uporabi kakor sol in poper, ki ga imajo vedno na mizah. no, CE, potem bo preteklo se nekaj casa :vio:

Da, raje imas '....' kdo pa nima!!! x;)x le da vsi v naravi ne zivimo, niti nimamo ciste vode, niti zdravih jabolk :o|o: lahko pa bi imeli!! x;)x da, podobe raja :vio: :vio:

:palec:

-----------

Free! Preveč se zanašat na kemijo je prvovrstna iluzija! Velja obratno, kar trdiš: prej si očisti organizem, pol pa se polnovredno prehranjuj. Al si se kdaj postil? Pa sej gre! Tudi prek 21 dni. Tada kako, to boš pa še moral sam ugotoviti. Tu na forumu! :o|o:
Ne zanašaj se preveč na teorijo o FHES - res pa je, da je danajšnja prehrana pravcata revščina. Zato pa se nam tudi ni teba še prenajedati in jemat vse mogoče dodatke.  :inocent:
Ako pa sem  :xx!:, potli se priklopin na kozmični link za novo življensko strujo  :vio: - reiki, meditacija. Pa mal topla postelja z njo (ki je pogrešam!). Pol pa po novo hrano za telo.

Raje imam trdo delo v naravi, čisto vodo in eno jabolko zraven! Pol pa še deklino za mečkat! To so podobe raja! Bodite free in ne sekirajte se za malenkosti.



#86 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. april 2005, 09:42

no, vidis, gledas iz tvojih izkusenj. morda prevec samo tvojih. marsikdo ne vidi tako, ne cutti tako in ne zivi tako.
mism, da sm ti dost povedal. :vio:
-----------

Hey, lia!
Za jabolka idi na deželo, a ne samo u trgovino. Plastik jabolka pa že na 2 metra zavoham  :o|o:  x:Dx . Komunalci pa ravno obratno! Delajo ekstra dobro! pol pa me hitro "pokrpajo" - z lastno bioenergijo.

Jaaa, sem kot 600 voltni adapter. Kak to zgleda! Struja, da je bejba ne vzdrži vedno, zlasti zjutraj. Moja me je kar parkrat vstran brcnila  :C: xrolleyesx  xcivx .

Pač na neke sem že polagal to energijo, pol pa so bili kar hitr pokonci - le en ali dvakrat (se ne bi obogatu!). Pa makar imeli razbito koleno ali pa ko moja mama, potolčeni do amena. Ampak to ni to. Za poškodbe še gre, bolezni pa ... malo morgen  :o|o:. Se drugač ne grem bioenergtika, ampak trebam ... :2src:  no saj veš. x:Dx

Lepo se imej naprej!



#87 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. april 2005, 10:07

<{POST_SNAPBACK}>ne.
mislim na prano, kisik, etc....
--------------

Kaj je prana fizično, ne vem, kisik sam bi ti pa dal energijo le pri atomski reakciji, fiziji ali fuziji.
Se pa bojim, da bi od te energije od naju nič ne ostalo x:Dx

#88 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 5. april 2005, 10:15

:o|o: jao Stane....zgleda da bo treba tebi malo prometa nardit pa toto tvojo sol sprobat.... tota je pa zaj že malo huda x:Dx Pol smo tu samo zaradi soli x:Dx x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#89 kondor

kondor
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 5. april 2005, 10:19

no, vidis, gledas iz tvojih izkusenj. morda prevec samo tvojih. marsikdo ne vidi tako, ne cutti tako in ne zivi tako.
mism, da sm ti dost povedal. viola-sm.jpg

Sprejeto z moje strani in da želiš ostati pri svojem. :sori:
Upam, da ti bo nekoč dovolj ratalo od znotraj za malce "preskoka" v svet, ki čaka da se ga odkrije. x:)x
Saj ne da bi jaz "visel" v teh izkušnjah, ampak zame je čisto naravno in normalno biti free in neobremenjen z mnogimi civilizacijskimi zablodami. :8):
Pravim vam samo, da se poskusite bolj najti v povezovanju z naravnimi silami, prisluhnite čutenju energije čiste narave, okusite blagodejni notranji mir, občutite prave notranje potrebe, ... pojdite vase na pravem mestu in ta svet se vam bo odkrival.
Res se v mestih, kjer vrvi od vsega, tega mira ni moč najti. :mezik: xrainbowx

FHES tudi deloma poznam, vendar je žal zame predragi in preeksluziven za vsakdanjo rabo. Nisem ravno za promiviranje ameriške supernatur hrane. Žal, z moje strani je tako! Zakaj pa ne bi mogli delati v Sloveniji to, kar počne dr. Meyers. Tudi kot uvoženo biotehnologijo! Zame je hrana, ki raste na drugi strani sveta bolj tako :o|o: . Brez zamere! x:)x

#90 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. april 2005, 10:35

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: jao Stane....zgleda da bo treba tebi malo prometa nardit pa toto tvojo sol sprobat.... tota je pa zaj že malo huda x:Dx Pol smo tu samo zaradi soli x:Dx  x:o)x

Jao, Lia, od vašega prometa bi še koza crknila od podsoljenosti x:Dx
Meni je preprosto zabavno, da vas malo podučujem o elektrolitih in si brusim kremplje za spopade, ki me čakajo z dohtarji, farmacevti, ekonomisti in politiki x;)x x:Dx

#91 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 5. april 2005, 11:16

Pozdravljeni!
Imam podoben problem kot cigančica. No jaz se nisem izogibal postavitvni diagnoze, čeprav še ni povsem dokončna. Star sem 40 let in sem do sedaj živel polno in aktivno. Koleno mi je oteklo in pričelo boleti, teden dni po tem ko smo prišli z nekajdnevnega smučanja. Nekaj dni sem čakal, da se bodo stvari same popravile, potem pa sem šel k zdravniku. Čez nekaj časa so me poslali k ortopedu in po treh tednih obiskov in kontrol sem pristal pri revmatologu. Dodatne preizkave in testi so izključili kup stvari. Jutri imam ponoven pregled pri zdravniku in mislim, da mi bodo postavili končno diagnozo - revmatoidni artritis. Zdravil še ne prejemam, le nekaj proti bolečinam. Zanima me jasno in glasno: ALI JE MED VAMI KDO, KI SO MU DIAGNOSTICIRALI REVMATOIDNI ARTRITIS IN SI GA JE NA TAKŠEN ALI DUGAČEN NAČIN USPEL POZDRAVITI. Veljajo tudi bližnje osebe, ki jih dobro poznate in pri katerih ste lahko redno spremljali potek bolezni in njeno izboljšanje. ČE IMA KDO TAKŠNO POZITIVNO IZKUŠNJO, ME NAJ PROSI PODUČI.
Iskrena hvala!

#92 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 5. april 2005, 14:04

Spoštovana Mystica,
Najlepša hvala za odgovor. Poguma ne mislim kar tako izgubiti, ampak se bom s to zadevo spopadel na vse načine. Nisem obremenjen z nikakršnimi presodki. Zaposlen sem v prehrambeni industriji in imam dostop do različnih strokovnih podatkov, pa tudi mnenje glede vrste hrane, ki naj bi jo človek užival imam svojstveno in se povsem (čeprav v mečji meri pa) ne sklada z jedilniki, katere sem zasledil v tej rubriki. Seveda, pa ni nobeno stališče dokončno "zacementirano".
Izkušenj s to boleznijo še nimam, zato bom zelo vesel nasvetov - tudi glede prehrane. Verjamem, da se da s prehranjevanjem doseči marsikaj. Pregledal sem tvoje prispevke za nazaj in videl, da ti ne odgovarja predvsem mleko in mlečni izdelki... - zanima me ali spada sem tudi jogurt? In kako si ugotovila, da ti ne paše paprika?
Lep pozdrav!

#93 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. april 2005, 15:29

<{POST_SNAPBACK}>Sprašuješ me, kako sem ugotovila, da mi ne paše paprika. Vedno, ko sem papriko pojedla, sem se slabo počutila, že v želodcu mi ne paše (pa dobra mi je!). Odločila sem se, da se je izogibam. Ko sem brala literaturo o prehrani, je bilo nekje omenjeno, da lahko posameznikom škodijo razhudniki (torej krompir, paradižnik, paprika ...).  Blazno rada jem krompir, ga pa poskušam omejiti.  x^x

Če ni Cvitamin, ki ga imaš ravno v feferonih, papriki in v paradižniku ogromno, v ravnotežju z elektroliti, se ti problemi pojavljajo, saj je C vitamin kislina x;)x

#94 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 5. april 2005, 16:38

Spoštovana Mystica

Če opazaš, da ti ni dobro po vseh mlečnih proizvodih, potem si verjetno alergična na laktozo, ki je prisotna v mleku (je popolnoma naravna - a je marsikdo ne prenaša). V papriki ni alergenih snovi. Sam sicer razvrščam živila in globlje - njihove sestavine na takšne, ki jih dobro prenašamo, jih prenašamo slabo in smo nanje alergični.
O glukozinaminu sem nekaj že prebral na webu, vendar nisem vedel, da se ga da uživati oralno (bral sem edino o kremah, ki ga vsebujejo). Ali se ga da kupiti pri nas v lekarni? Kaj pa s kapsulami z lososovim oljem (omega 3 maščobne kisline) si že poskusila?
Kar pa se tiče telovadbe, pa se le potudi. Poglej kako lepo vreme je... Jaz si tako želim na kolo, pa mi ne pustijo dokler je koleno oteklo (to pa je že mesec in pol)- šmrc!

#95 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. april 2005, 17:32

probi bit 1 dan brez negativno nabitihdelcev iz zraka (so namrec poizkusi narjeni na glodalcih :o|o: ), so itak fsi pomrli kmalu. tko da, kisik, zrak je tudi hrana!! kolk kvalitetna, pa je odvisno.
--------------

Kaj je prana fizično, ne vem, kisik sam bi ti pa dal energijo le pri atomski reakciji, fiziji ali fuziji.
Se pa bojim, da bi od te energije od naju nič ne ostalo x:Dx



#96 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. april 2005, 17:44

a fhes poznas?? kolk ga poznas?? kako ga poznas??
Hm, FHES delajo v evropi, kokr jst vem, pa tudi exkluzivo pa podjetje GOH iz svedske.
v ameriki so drugi pordukti. res pa da je vcasih bil ameriski, pa se je evropa odcepila na svoje.
kaj mislis s tem: "Zakaj pa ne bi mogli delati v Sloveniji to, kar počne dr. Meyers." ??
kako mislis hrana ki raste na durgi strani sveta?? dej konkretno bolj napis ne? k te ne stekam spljoh?? :inocent:

sploh nimam kej zamert? kr nejasno pises, itak. :vio: x;)x
-----------

...
FHES tudi deloma poznam, vendar je žal zame predragi in preeksluziven za vsakdanjo rabo. Nisem ravno za promiviranje ameriške supernatur hrane. Žal, z moje strani je tako! Zakaj pa ne bi mogli delati v Sloveniji to, kar počne dr. Meyers. Tudi kot uvoženo biotehnologijo! Zame je hrana, ki raste na drugi strani sveta bolj tako  :o|o: . Brez zamere! x:)x



#97 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. april 2005, 17:57

Ja, no kaka hrana pa ti pomaga!???? :inocent:
...
aja, sorry, sej mal naprej pise nekja! :palec:

sicer pa, g. hombo je omenjal lososovo olje, zaradi potreb po omega 3 esencialnih mascobah. za katerega je (sploh za nas vegije) alternativa laneno seme, ki je najboljsi vir omega 3 nasploh. bo bedeah zdravnika naj bi uzivli 2 zlici dnevno za celotno potrebo po emega 3.
Se kar dobro razmerje Omega 3 ima olivno olje in ribe oz. morski sadezi.
--------------

Po besedah sklepam, da je mogoče lia med njimi. Sama imam diagnosticiranega, od 16 leta naprej. Meni pomaga že sama prehrana, ozdravljena pa še zdaleč nisem in bom naredila kaj več v tej smeri.
Pogumno.



#98 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. april 2005, 20:49

<{POST_SNAPBACK}>probi bit 1 dan brez negativno nabitihdelcev iz zraka (so namrec poizkusi narjeni na glodalcih  :o|o: ), so itak fsi pomrli kmalu.  tko da, kisik, zrak je tudi hrana!! kolk kvalitetna, pa je odvisno.
--------------

Free, hrana je akumulirana sončna energija v sadju, zelenjavi in mesu, ki pa se ne more presnoviti brez zraka, vode in soli. x^x
Govoriti o zraku, kot o hrani, je pa izražanje v nekem drugem jeziku, ki ga jaz ne razumem in se bojim, da tudi ti ne :o|o: x:Dx

#99 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 5. april 2005, 20:52

Ooooo Sstane....ki si se pa ti vzev.... x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#100 leica

leica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 100

Objavljeno: 5. april 2005, 21:02

HAMBO: revmatoidni artritis (juvenilni) je imela moja sestra, in sicer od drugega leta starosti pa do 14 leta, to je do lani, ko je umrla, in to v bolnišnici, ampak ne zaradi revme, na koncu so vsi drugi dejavniki pripeljali do tega.
Priporočam ti, da zelo resno vzameš diagnozo, in poskušaš vse možne načine zdravljenja, tako alternativne kot one druge, zdravniške.
Vse skupaj pa se začne prav s tabletami proti bolečinam, od katerih, se mi zdi, potem postaneš kar odvisen, tako da še enkrat, resno vzami diagnozo...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0