Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Arabske tocke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
376 komentarjev na to temo

#101 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. marec 2004, 13:12

haj, marsa

točka duha: kozorog
točka fortune: oven

x:Dx vse nekam rogato in prizemljeno, ja ravnovesje res mora bit x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 17:10

Thanx Amis, ker si ustregla moji prosnji in nasla temo! x:)x :palec:
Zdaj mi sicer ne bos verjela, ampak a ves, da se mi je kar zdelo kaj takega. Vsekakor rogata scena...
Morda bi najprej celo na Ovna pomislila, samo vem zakaj - zaradi mixa dvojcek sco - navduesnje, nekaksna povrsnost mickena, nekoliko celo objestnosti... tak smisel za humor.
Si pa v nekaterih receh nekako... hm, sory... 'zagamana', trda, po mojem tezka, to klapa z duhom v kozorogu - kar vrtas po mojem... Res znas bit trda - to se potrdi ono 'krutost', ki sem ze drugje omenila.
je pa nekaj - rabis to, asc dvojcek se mi zdi kar potenten pri tebi, najbrz je kul, da je neka mentalna esenca v zemlji oz v takem trdnem znamenju.

krokodil pa 'potrjuje' (*pac, je se en podatek, ki ga od zdaj imam na umu) mojo teorijo o 'vidnosti' tocke duha v znamenju.
Prav tako Amis.
In prav tako selene.

Pravim, folks - to ful dela. :palec:

Duh je pac - cisti spirit - mind, nekako... in meni se v pravzaprav cisto vseh primerih poklapa z vsem... zacensi pri sebi... se mi zdi, da sem recimo se posebej gajstna prav v pisanju, govoru itd... no, in imam merkur v ribah. :eek: x?x :o|o: - imam pa duh v sco x;)x - to se mi zdi zelo 'znacilno'... (**ceprav je pa res, da imam eksaktni trigon merkur/asc in najbrz potem tudi ta aspekt aktivira sco komunikacijo pri meni).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. marec 2004, 17:17

Ja ka pe te ti tu delaš, ne me basat idi v rit, ja ka pa te ti tu delaš, pridi gremo nekaj spit... x;)x hehe, Fortuna, ja, in arabke, Najbolj mi je všeč točka ljubezni v škorpijonu...,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#104 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. marec 2004, 17:41

Ja, Marsa...res dela... x^x

Jaz imam točko duha...v škorpijonu seveda... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#105 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 17:43

xokx x;)x

No, evo, pa se Astrca... :palec: :vragec: x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#106 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. marec 2004, 18:42

Hehe, ja pa ravno astra med vsem folkom... ;) hehe, no zdaj lahko počasi spremenimo tole teorijico v zakon...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#107 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 18:47

Saj ze imam- tudi iz estrade, celo 'tuja scena'.
Walt Disney - Strelec - duh v sco.
Zanimivo je, ko imam fajn primere - cisto druge plozaje, duh v sco, ful totalna RDECA NIT. :)
Imam pac to nekje, vsega le nimam v glavi, ampak to je to...
Hm, moj frend, estradnik, rak, asc lev - duh v sco. Drugi frend, estradnik, riba, asc kozorog, duh v sco, ex frend, umrl, vodnar, duh sco,...
... hhmmm... cakaj, kdo je se kaj... Ma, ful jih (nas) je... pa povsod izzareva tale Duh, dejansko.,.. zanimivo, ker je 'dobljen' od raznoraznih kombinacij (ker je to razmerje med najpomembnejsimi - S, L, A)..

Najbolj simple je pac vse imeti v glavi - kdo bi to (in kje???!) iskal...
Ko pa sem se lotila... sem si pa zapomnila - ravno zato, ker dela.! Logisch. A ni? x;)x x8Dx :vragec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#108 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. marec 2004, 18:57

haj marsa, je že tako, ravnovesje mora bit in vsak pride v to inkarnacijo opremljen z ustreznim orodjem, primerno nalogi, ki jo mora opraviti x;)x . objestnost x:Dx definitivno. površnost :sori: včasih tudi, pa ne pozabit na sco, ki je globok in asc devico, ki je temeljita, tko da sve u svemu, mal je treba predahnit včasih in bit mal površen. krutost-do sebe definitivno, posledično do drugih...........ja, če ne znaš resnice zavit v mal spužve za blažilec (ne uspe mi vedno) pol je že tako x:Ix ...........ah, dost nakladanja. marsa thx :palec: x:Xx

nino, kje se pa dobi točko ljubezni ??? sam da ne bo tud tam kakšna p.....ja
nisem vedno tko grozna x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#109 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:06

Thanx Amis tebi.
Sem mislila, da ne bo kul vzeto tole... zagamana in to. ;)
Ampak stekas... ja, sem mislila, da je tovj asc dvojcek. x?x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#110 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:14

in jaz mam tole fortuno pa duh v tistem jebenem, biku... :) lih kontra grem še enkrat pogledat...

08 TAU 59 = FORTUNE, day 09 TAU 19 = FORTUNE, night
09 TAU 19 = SPIRIT, day 08 TAU 59 = SPIRIT, night

hehe ma sam da mam levje strelčevsko luck

22 LEO 18 = LUCK 1 08 SAG 35 = LUCK 2

v nulo hehe, direkt na MC ;) in drugo hišo, haha

a maš tud o teh bolj eksotičnih kakšno tezo?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:17

in jaz mam tole fortuno pa duh v tistem jebenem, biku... :) l

... jaz pa v istem j****** sco. nasproti, zato mi pa skoz nasprotujes, aja, evo, zdaj pa vidim, v cem je fora v bistvu. x:Dx x:o)x x;)x (hecam)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:38

Haj. Jaz imam po formuli s prve strani fortuno v ribah, duh pa v Sco.

Nekateri pa razlikujejo med dnevnim in nočnim rojstvom, pri nočnem naj bi bilo ravno obratno. xrolleyesx x:)x A vi kaj date na to?

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:43

Jaz v bistvu pravzaprav ne...
ce gledas... hm... kroznico... ni pomembno, je lahko 'absolutno'...
Jaz imam recimo duh na * (recimo, lahko da sem zdajle narobe izracunala xDDx) - 265. x:)x
'Aabsolutno', kroznica. 360 in to.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:46

Thanx Amis tebi.
Sem mislila, da ne bo kul vzeto tole... zagamana in to. ;)
Ampak stekas... ja, sem mislila, da je tovj asc dvojcek.  x?x

dvojček...........menda mam tko zelo povdarjenega dvojčka pa merkurja pa vse to, da nič čudnega...........pa ful vodnarjevsko tudi

ah...in kje dobiš točko ljubezni??? (lepo prosim x;)x )

x:)x x:)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#115 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:51

(Pismu mi danes net počasi vleče :xx!: )

Kaj pa pravite na Verteks (točko usode?).

Po neki teoriji naj bi bili naši verteksi močno povezani z ljudmi, ki so nam pomembni (in se tudi obdržijo v našem lajfu nekaj časa).
Pri meni to dejansko drži. VX imam na 23 Sco, tam ima moj partner ASC, hči pa Sonce!
Imate tudi vi kakšne izkušnje?

#116 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:55

Ja, zanimivo si tole postavila - Vertex je 'vreden' nove teme - lahko jo odpres - je se nimamo.
Jaz ga imam na S vozlu (1 orbisa se mi zdi) - v Raku. V 8.
Mi je 'delal' na precej folku, a nisem toliko preverjala oz. analizirala kot ar. tocke.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#117 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. marec 2004, 19:57

Tocka Duha Lev

Tocka Fortune Skorpijon

x:o)x

#118 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2004, 08:12

Poki - pri tebi tezko recem, ker si itak Lev - ceprav je pa res, da ne zelo zelo tipicen (razen seveda v nekaterih receh) - se mi pa zdi hecno, ko sva se spoznala v Chatu, ko sem ti takoj dolocila Leva... bogve ce nisem 'opazila' tocke Duha?

Tam sem omenjala tocke duha v Sco - pa iz cisto razlicnih polozajev.
Van Gogh je recimo tudi imel duh v Sco.
Prebrali boste, da je bil Oven, kao, aha, divje barve in vse.
Kam pa se vklopi njegov lajf odstekan?
Neptun v Ribah (v 9.)!!! Totalno planetov v 10. hisi - od Ribe do Bika (Pluton v Biku!!!), asc rak.

Pa se necesa sem se spomnila zdajle - dobrega primera - Hitler - Duh v Vodnarju! :eek: x!x Zanimivo, ne?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#119 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. marec 2004, 08:26

T.duha imam v dvojčkih... (oni tvoj verteks, Marsa, pa potem blizu mojega asc x;)x )

#120 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2004, 08:34

T.duha imam v dvojčkih... (oni tvoj verteks, Marsa, pa potem blizu mojega asc  x;)x )

No vidis, brihtna Mateja (tu je spet 'tezje', ker imas tole merkurjevo mind energy ze zaradi sonca, pa morda imas itak tudi merkur v devici), a v bistvu pa - morda zdaj ko pac vem- se da videti to, saj imas dejansko lahkotnega duha, zelo si dovzetna in tudi ono - 'duh' - to tvoje bistvo - se mi zdi, da bi lahko bilo zracno, Dvojcek...
Zanimivo... :palec:
Nikakor ga recimo ti ne bi mogla imeti v sco, kozorogu, levu... :D
Aha, no vidis, jasno, povezave, itak, v to sploh ne dvomim, itak jih je ziher se ful (ze humor in vse). x;)x x:)x x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2004, 08:42

Najbrz so pac tele tocke vsekakor bolj opazno, mocnejse, ce so recimo v konjunkciji (kjer seveda stejemo ful manjsi orbis, recimo 1), vednar to ni pravilo - v vecini obravnavanih primerov sploh niso bili na bistvenih mestih.
Ga imam pa sama na asc, tako morda deluje mocneje (sicer pa to pomeni tudi, da je skoraj v eksakt. trigonu z merkurjem).
Pa fortuna je tako zelo v blizini, da se njun vpliv kar prepleta, pa tako je tudi bolj vidno (*fortuna v 12,, duh pa v 1., obe tocki na asc in med sabo v konj.).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2004, 08:44

Zelo zanimivo kombinacijo ima tudi MucaMaca (sco), ki ima tocko duha v totalni konjunkciji z merkurjem na 29. tehtnice.
Ful odstekano, takega primera se nisem imela.
Menim, da ce je tocka duha v taki konjunkciji (z merkurjem), 'obljublja' totalno inteligenco. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#123 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 30. marec 2004, 09:37

Točka duha rules! :palec:

x:o)x Eh, se moram tule vsaj za vzorec oglasit.

Meni je tale točka duha zmeraj ven sekala, ko je kakšen tipček rekel: Uau, kwa si fejst (al lepa, al kaj takega). No, jaz sem bila pa potem čisto besna, ko ni pri tem prav nič omenjal kake inteligence.


Pa zmeraj so mi bili všeč blazno inteligentni tipi (matematiki, fiziki etc.) x:Dx
Še najbolj mi je žal, da nisem šla na lunin party in pri tem spoznala edinega luninega fizika El Nina. Tem za pogovore bi bilo obilo! Ampak, El NIno nč bat (kot je moderno reč, x:Dx ).

:eek: Zdajle bi mi prav pomagalo, če bi mi tale konjunkcija moje točke duha malo bolj pomagala v resni življenjski situaciji.
xrolleyesx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2004, 09:43

To pa ti zal ne bo, sory, McMac - gre za razmerje pomembnih tock, sama tocka ne deluje v tem smislu vplivno - kvecjemu pa seveda lahko racunas s temle, da bos vedno znala zavohati pravo priloznost, jo izkoristiti, da ti znanje in iznajdljivost.
Ze 29. stopinja je posebnost, potem pa se tole.
Ce pa bi se recimo zdaj pojavil s strani kak kvadrat, pa dva trigona ali sekstili, da bi omogocili boljsi pretok, pa bi bilo dbest.
Ali pa vsaj kak trigoncek...

Sem pa zdajle postekala enega tvojih 'krivcev' - Merkur je natancno v opoziciji tvojemu merkurju in tejle tocki... tako je logicno, da te obhajajo take misli, da hoces reorganizirati zadeve, da jih gledas z druge strani in da se ti zdi, da si tu ze vse osvojila. In da je tudi v 'drugih' tezava.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 30. marec 2004, 10:22

Marsa! x:Xx

:vio:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0