Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Arabske tocke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
376 komentarjev na to temo

#76 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 11:02

:palec: Ja, do zdej še nisem srečala nobenga, ki bi bil pripravljen določit težo mojega horoskopa :xx!: Sama pa se s tem ukvarjam skor vsak dan ( na luninem netu) ampak sploh ne morem bit objektivna. :sori:

Device dolgočasne- ne vem, če je to res. Sama se glih nimam za dolgočasno.

Ljudje v niansah- prav gotovo :palec: .

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 11:07

Nisi postekala... 'Dolgocasen PODATEK' - Sonce v Devici...
En navaden, dolgocasen polozaj Sonca v Devici - 'kar itak ze poznas'... xrolleyesx
Kar pa najbrz ni cisto res. TO sem mislila - glej, vidis, spet prehitevas, ujela si se na tocno eno besedo, najbolj brezvezno v besedilu, ki sem jo (ocitno vec kot nerodno) uporabila v prispodobi... x;)x x:)x
O Devicah pa sicer nimam mnenja, da so (ravno) dolgocasne... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 11:35

Tale zadn pomežik je nekak skrivenžen x:Dx

Hehe :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#79 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 12:09

:palec: Ja, do zdej še nisem srečala nobenga, ki bi bil pripravljen določit težo mojega horoskopa :xx!: Sama pa se s tem ukvarjam skor vsak dan ( na luninem netu) ampak sploh ne morem bit objektivna.  :sori:

Device dolgočasne- ne vem, če je to res. Sama se glih nimam za dolgočasno.

Ljudje v niansah- prav gotovo :palec: .

Eno je, kako človek vidi sebe - in kako ga vidijo drugi.

Običajno je med tema dvema pogledoma VELIK razkorak

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#80 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 12:15

:palec: Ja, do zdej še nisem srečala nobenga, ki bi bil pripravljen določit težo mojega horoskopa :xx!: Sama pa se s tem ukvarjam skor vsak dan ( na luninem netu) ampak sploh ne morem bit objektivna.  :sori:

Device dolgočasne- ne vem, če je to res. Sama se glih nimam za dolgočasno.

Ljudje v niansah- prav gotovo :palec: .

Eno je, kako človek vidi sebe - in kako ga vidijo drugi.

Običajno je med tema dvema pogledoma VELIK razkorak

Vojko

Aha, to je verjetno letel na tisto, da se sama glih nimam za dolgočasno :o|o:

No, sej zato pa iščem eno prijazno osebo, ki bi mi zinterpretirala karto, da pove, kako me vidijo Drugi.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#81 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. februar 2004, 12:21

:palec: Ja, do zdej še nisem srečala nobenga, ki bi bil pripravljen določit težo mojega horoskopa :xx!: Sama pa se s tem ukvarjam skor vsak dan ( na luninem netu) ampak sploh ne morem bit objektivna.  :sori:

Device dolgočasne- ne vem, če je to res. Sama se glih nimam za dolgočasno.

Ljudje v niansah- prav gotovo :palec: .

Eno je, kako človek vidi sebe - in kako ga vidijo drugi.

Običajno je med tema dvema pogledoma VELIK razkorak

Vojko

Aha, to je verjetno letel na tisto, da se sama glih nimam za dolgočasno :o|o:

No, sej zato pa iščem eno prijazno osebo, ki bi mi zinterpretirala karto, da pove, kako me vidijo Drugi.

O devica

Pa mislim, da je tukajle kar nekaj takšnih, ki ti lahko interpretirajo (mo) kaj iz astrologije.
Meni se pa vseeno zdi najboljše, da o tem kako te vidijo drugi - te druge tudi povprašaš.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#82 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 13:51

Vojko, kaj si misliš o meni? x:Dx


P.S. Ej, a si mi ti poslal mail, naj pošljem sliko ( verjetno navezava na temo Horoskop in zunanjost)?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#83 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. februar 2004, 15:22

A če ti Devica "zinterpretira" karto, bo tudi dobro?

#84 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 15:59

A če ti Devica "zinterpretira" karto, bo tudi dobro?

Če misliš Devica kot moj nick naj povem, da nimam pojma o teh stvreh, če pa misliš Devica kot zodiakalno znamenje, je pa po moje gut to. :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#85 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. februar 2004, 19:49

Hehe, :) Devica ja prav pa naj bo gut,

13 mar 1964 TZ = -1,0 11,30 P.M. 46,03 NORTH 14,30 EAST ? bi blo to priblizno, me mal spomin izdaja, pa to ajd asc so približno prave stopinje 24, hm, res ne vem mrbit sem kaj zgrešil, tolk programov sem že dal skozi, pa tolk computer crashov odkar sem mel nazadnje tvoj horoskop pred sabo, pa pejmo gledat arabske točkice.... tiste dvojčke pa tehtnice... haha

11 LIB 07 = LOVE 12 ARI 16 = LOVERS
07 SCO 15 = MARRIAGE

Mitja SCO ja ? me zanima če kaj blizu stopinje....
14 PIS 13 = SOUL več al manj riba :)

27 SCO 01 = SPIRIT, day
22 SCO 57 = SPIRIT, night
25 ARI 11 = SUCCESS, day
21 ARI 08 = SUCCESS, night

Lej ga vraga, moje sonce se kar lahko pokrije s tvojimi dnevnimi uspehi.... :) zakon ej, mrbit ti bo pa le uspelo meni kaj dopovedat.... :) (to bo najbolj subjektivna analiza do zdej, sam tko da mal bolj javno pogledam kaj mi je všeč na tvojih arabskih...., najbrž sem zgešil točno uro, kaka minuta gor dol je itak glih.... kakšnih deset pa ne več)

26 VIR 20 = VIOLENCE

ja jst bi tud device....

24 SAG 46 = FAME/MONEY 1 25 LIB 12 = FAME/MONEY 2 haha spet mal zame....

zdaj pa bistvo vsega...

22 SCO 57 = FORTUNE, day 27 SCO 01 = FORTUNE, night

mal nad mal pod ascendentom.... :) hm, zanimivo, ja arabske so ful dobre za se zezat, sam nikjer pa še nisem dobil kake podrobne razlage, razen očitnega..., recimo da bi mi kdo razložil razliko med

14 CPR 22 = PASSION 07 VIR 26 = PERVERSION
14 CPR 22 = PLAY 06 SCO 01 = POLICE

hehe lej jo tvojo policijo, ahja jaz mam tu wild horses, od rollingov, grem tole poslušat, mrbit celo kaj zaigrat zraven na klavir... ja, mejte se lepo folk, hm jaz grem, za kako urco,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 20:00

Jure, o, hvala, da si se takole posvetil mojim tockam! x^x
Pa ne samo to, imas izvrsten spomin! :palec: (neverjetno za Ovna, hm, to bo tvoj asc, ker merkur tudi ni x;)x).

Ja, tam nekje je tole... (ni cisto eksaktno, a precej, se kar poklapa - fort. okoli 21,22, v 12., duh okoli 25, 26 v 1.) Cudno se mi zdi, sem mislila, da pa NIC nimam v Tehtnici, a ma nic (razen "tocke karme" - karkoli ze to pomeni, pa se to imam na 29:59 Teht. xDDx).

Tamle mi je pa vsec Success - ker pomeni, da je na mojem Jupitru. Kul.

Ja, do teh razlik oz. nejasnosti lahko vcasih pride:
Npr. - tocka sexa je v bistvu lahko tudi tocka energy, prav tako tocka "strasti", tako na sploh (ker gre pac za mars); prav tako pa je v bistvu tudi s tistimi 'perverzijami'...
Ceprav Kozorog lahko velja za kar perverznega - lahko je zelo distanciran, lahko pa je kar orto. xDDx
To potem lahko si svoje celo izmisljujes (jaz sem tole ze malo pozabila, samo vem, da smo se ful hecali tedaj kar eno obdobje, pa so nori rezultati prihajali, izredno zanimivo in zato jih upostevam pac).

So pa vcasih slabo nekako opredeljene, kot recimo... hm, kaj bi bilo?... kar en pojem (ki si ga recimo preberes pri teh tockah, kot npr. services ali kaj takega, pa ne stekas tocno, kaj naj bi to sploh bilo, pa vcasih potem rabis pogledat polozaje oz. 'formulo' oz. iz cesa je to "sestavljeno" oz. odkod bi bilo tole...)...
A Duh je precej lahko opredeljiv (miselno), tezje pa ga je opisat...
A ce poznas BISTVA znakov, ti to postane jasno - in RAVNO ZATO pravim, da je dbest poznati OSNOVNO! x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 7. februar 2004, 20:07

Ko ''vas'' berem.............sej nimam pojma o čem berem...........zgleda da si bo treba malo za nazaj prebrat!! x:)x x;)x x:px :8):

#88 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. februar 2004, 21:49

00 ARI 23 = SEX DRIVE

A lejno tukaj maš točko seksa, se mi zdi da nimam prav točno ure, k se mi zdi tko mal po intuiciji da bi ti padlo kam v ribe tole, sam jih je precej na podobne teme, recimo tista lovers, pa love, pol pa še passion, sploh ne ve človek kam vršt kaj to je najbrž podobno kot da bi nabutal sonce mars venero pa luno, hehe, grem mal pogledat formule.... (*** zadnja dva planeta sta obrnjena pri nočni karti)

KARMA = Asc + Saturn - Sun (***) hehe dokaj tipično a ne ? seveda, ful so logične tele arabske točke, to bi pomoje ful ustrezalo devicam, cel kup podatkov... za uredit pa pobrskat, pol pa še aspekti teh točk... haha,

LOVE = Asc + Venus - Sun (***)
LOVERS = Mars + Venus - House 5
SEX DRIVE = Asc + Pluto - Venus

spet dokaj tipicno, hm aha se passion

PASSION = Asc + Mars - Venus (***)

pa tole, dokaj zanimivo, kaj ma veze astrologija z uranom? hm, hm hm, to mi moreš pa še mal razložit,
SOUL = House 4 + Moon - Sun (***)
ASTROLOGY = Asc + Mercury - Uranus (***)

V bistvu se da sam iz vseh tek foruml, kar nekaj naučit o astrologiji
... hja aspektov maš pa huh, tam za pet strani, hm približno 100, ma jih more bit še več.... yuj gora podatkov, way to much za nas amaterje,.... mrbit če bi bil devica.... hja, tko pa se sam zajebavam s tem, ponavadi naknadno za dogodki, ko vsaj razumem kaj se je zgodilo, iščem pol vzrok pa kaj najdem tu, ne pa da se maltretiram, že prej, preveč tega, jst pa oven, rezultate treba hitro... ah nek krem še pogledat... 08 TAU 22 = ASTROLOGY :) ravno na mojem merkurju, hehe, mrbit, ja, to kaj pomeni mrbit pa tud ne...hm ja, mislim da mi je spet ratala astrologija vsec, hja, nevem zakaj, hm tko je to ja, nekatere stvari pridejo nazaj v modo, počasi........... grem jaz se mal igrat s svojim horoskopom in programčkom, vas ne bom utrujal z ugotovitvami...... :) lahkonoč
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 21:55

Hmm, Nino - tocko sex imam v sco (mislim da v 12 - v sco imam dve hisi)... astro pa v Dvojckih (v 8. hisi - je ogromna, 'tehnicno' cez 3 znake). xscratchx
Hm, no vidis, ze 'zadnjic' (pac enkrat) se pri nekaterih ni 'poklopilo' tole... se spomnim ze...
Hm, morda na tem 'tvojem' programu jemljejo izhodisce recimo Jupiter ali Saturn (ali celo Pluton), pri tem 'mojem' pa Mars (*zdaj malo spekuliram, ampak recimo nekaj takega da bi bilo)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:09

 07 SCO 15 = MARRIAGE

Mitja SCO ja ? me zanima če kaj blizu stopinje....

:eek: :eek: x!x
Moja povrsnost, spet... x!x

Hehe, tale 'tvoj' sistemcek pa mi bo ratal vsec... x;)x x:o)x xDDx
Nisva sicer porocena, ... pa vendar (blizu, blizu, na eno stopinjo celo orbisa)... xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:15

SEX DRIVE = Asc + Pluto - Venus

tole je izhodisce .... hm pa poglejmo če je to tkole Mars +Pluto - Venus.... Haha to tud ne more bit prava formula, ti pride čist nekam dol v rakca, 12+6-2... 4 znamenje ja rakec, hm ajd,mrbit bo to tole, asc + mars - venera, mislim da ti glih se pride v skorpijota, ajd, se udam, pač še ena točka več, ki je moj program nima, hm pravzaprav teh točk je kolk, 12*11*10*2*2 uhjapismu dosti, pa še * 2 k lohk človek gleda še nočne karte, ohjajaj, to bi blo pa 10000 pa še mal več.... ahjaj, hehe zdaj pa naj mi jih kdo poimenuje, in še kakšen večji manijak izračuna ... pol pa mi jih bo bog razlagal izven časa, to je to če človek dreza predaleč, pride do tja kjer je zadnja meja on sam, ... hm :) grem jaz tole mal premeditirat....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:16

Noro!! No vidis, tako je s temi tockami!! Vedno 'vse dela'! x!x
Namrec - kot sem predvidevala - seveda, Pluton so vzeli, tam pa Mars (po mojem)!
Aja, Rak pa je v 8. - tako da logika sicer je... cakaj, zdaj pa bom glihkar vse pobrkala... x:o)x x:Dx
Brez veze, da na pamet govorim - bom si sla poiskat tisto, upam, da najdem, sem se zelo posvetila tedaj, pred kakimi, hm, 15 leti, ali vec?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:17

Hehe, tale 'tvoj' sistemcek pa mi bo ratal vsec...    
Nisva sicer porocena, ... pa vendar (blizu, blizu, na eno stopinjo celo orbisa)...  


Vsekakor :) saj, ej poročena al pa ne, to je vse isti k... sam včasih ni blo izraza k so bli vsi poročeni, zdej pa k je to mal drgač bi lohk rekli, hooked for life..., :) al pa karkoli, hm ja dokaj natančno glede na to da najbrž nimam točno tvojih podatkov... skor sem prepričan da ni točno 23.30, kdo ve kaj bi se še lahko zgodilo, hehe, ja ej pa jaz mam tud to točko :) hm kako škorpijonko morem uhaklat....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#94 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. februar 2004, 22:20

Jm Ja ej, :) zanimivo odgovarjava hkrati na prejšne vprašanje :) in postavljava novo in tko naprej, preskakovanje ajd nazaj k temu, :) hm pri tvojem pa mars, hm ja, saj, po svoje bi moral bit kao skorpio pluton bolj seks kt pa oven mars, sam najbrž je to tisti sko mars, in arabske točke bi skor ziher segale nazaj pred plutonsko dobo, sam ta asc + mars - venus pa mas ze pr passion, hm ja :) saj to bi kar ustrezalo tvoji razlagi te točke, sam men jo zračuna čist drugam v kozoroga.... :) hehe, more bit kaj vrstni red uhaklan
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#95 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 27. februar 2004, 22:21

Jaz imam pa takole: x;)x -Točka duha-dvojčka
x;)x -Točka fortune-devica
x;)x -Kulminantni planet-Jupiter
x;)x -Vzhajajoči planet -Saturn
x;)x -Domicil- Venera v tehtnici v 6. hiši
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#96 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. februar 2004, 23:14

-Vzhajajoči planet -Saturn


Haha a ti tudi? ne me basat, hm zanimivo tole, to je tisto kar sem takoj vedu k sem te vidu, da mava nek podobnega ... zakon
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. februar 2004, 09:06

Neki podobnega imata tudi takole - Contesa je v Asc Bik, ti pa sco, kar je sicer contesa, ti pa imas merkur v Biku (mocen). :)
Contesa = brihtna baba, dosezes pa zadeve s svojim trudom in ti v bistvu ne 'padajo' z neba. Vseeno pa imas na svoji poti ogromno podpore (in si dovolj zvita, da znas folk pridobiti za svojo stvar). x;)x :palec:
Ims podoben polozaj Venere kot jaz - v 6. hisi, sicer pa v svojem znaku (le da imam jaz venero v biku). :)

Nino - seveda - pri 16-ih si z mano debatiral 'kot ta star'. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. februar 2004, 22:26

Hja kaj a pol če sem jst pameten pa ona pametna sva si že podobna :) Hihi, to je pa kar ugledno, hm ja, saj precej merkurja, pa precej škorpijna, podobnosti se dobijo hitro, sploh se hitro identificiram z "brihtnimi babami", hm hja to so bla leta ko sem jih mel 16 aaa, hehe, joj to je blo pred štermi leti, pred petino življenja, ;) hehe presneto star sem za svoja leta, tolk star da se že lahko spominjam na svojo mladost... z nasmeškom in odobravanjem... ala ko sem bil jaz tvojih let ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#99 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. februar 2004, 22:48

Ja, ja sweet sixteen! x;)x :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#100 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. februar 2004, 14:08

Hehe, no saj v bistvu se ni dost spremenilo, velik sem glih tolk, (vmes sem bil centimeter manj) lase mam spet dolge, o astrologiji mam velik več vprašanj kot odgovorov, in spet sem zaljubljen, ime je drugo, ženska pa ista.... torej na podlagi napisanega life is good as ever....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0