Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Quotes of the week


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
1019 komentarjev na to temo

#151 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 14. april 2008, 16:35

Here's how to view every decision you've ever made: It was right.
Here's how to view every path you've ever chosen: It was right.
Here's how to view every trend, friend, and dance you've ever moved with: They were right.
And here's how to view the fact that you even exist at all: "I" was totally on fire.

The Universe



What if the one person who you believed liked you the least, loved you the most?

Yeah, "Hate when that happens...."
The Universe


Don't be afraid. You needn't slay the beast nor scale the entire mountain. That's not how it's done. You only need to move through today. Think of the distance you've already covered. Focus on your strengths. Let each new step remind you of your freedom. Let every breath you take remind you of your power. Seek out friends and guides; they're anxious to help. You're not alone. You're understood. This road has been walked before. Dance life's dance, just a few steps at a time, and in the wink of an eye you will wonder to yourself, "What beast, what mountain? Was I having a dream?"

Love you,
The Universe

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#152 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 14. april 2008, 20:07

»They say it's better than sex. It's so much better. It's amazing.«

— Angelina Jolie, pilot and actress, regards flying, reported in 'In Touch Weekly,' 4 July 2005.

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#153 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 14. april 2008, 21:15

Norost: vedno znova početi eno in isto stvar in pričakovati drugačen rezultat.
Albert Einstein

#154 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 14. april 2008, 21:31

"Masturbacija je dokazovanje samega sebe. Vsaj seksaš z nekom, ki ga neizmerno ljubiš."

Woody Allen
:palec: x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#155 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 15. april 2008, 08:40

It's up to you.
It's entirely up to you.
And this just might be all you ever have to know.
The Universe



Let the truth, be your greatest source of comfort. Because therein lies every possibility, hope, and second chance one could ever imagine.
The Universe



Always listen to your doubts. Not just because they might teach you of your fears, but because, sometimes, they might teach you of your wisdom.

Lovin' it all
The Universe

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#156 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 15. april 2008, 19:38

"Ko ne vidiš razlike med mercedezom in fičarcom... stari moj, takrat si pa v k*rcu."

nimbus

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#157 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. april 2008, 21:07

Če ne prej, jo boš videl, ko se boš vozil z rolatorjem.

#158 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 16. april 2008, 08:44

I don't need drugs, my life is already fucked up to much...
It's better be dead and cool than alive and uncool

#159 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 16. april 2008, 17:19

"Čas je denar.Denar je moj moto."
Madonna


xsingx Money,money,money...
must be funny in the rich man's world.. x:px
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#160 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. april 2008, 20:11

tega sm nekje prebrau...

"hitra hrana, hitri avti, hitre babe...
pa še vedno nimam cajta."

x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#161 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. april 2008, 20:23

Dobro si to spet rekla, men je ona fajn in res ozavešča skozi glasbo in kar počne; (she's got to be obscene to be belived...it's her routine not what she means to me...)


Ok..
Tko dobra pa spet ni. :vragec:
Minil je njen čas.Se zgodi. x:Dx


"Nikoli ne ljubiš dovolj ,če ne ljubiš preveč." :O:

Madonna




"Nekoga lahko ljubiš,čeprav se zavedaš,da zanj nisi pravi." :palec: :2src:

Elvis Presley






tega sm nekje prebrau...

"hitra hrana, hitri avti, hitre babe...
pa še vedno nimam cajta."

x:Dx

xrainbowx


To bi lahko bila tvoja osebna izjava... x:Dx x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#162 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 17. april 2008, 21:07

To bi lahko bila tvoja osebna izjava... x:Dx x;)x


heh... sm brez babe, brez avta, pa še jest sm nehu x:Dx

x:o)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#163 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 18. april 2008, 11:01

"Rad bi se zahvalil staršem,predvsem mami in očetu."
Sebastjan Cimerotić

"Moj največji problem je ,da sem zelo samokritičen.Včasih tudi do sebe."
Andreas Moeler

"Najprej nas je zapustila sreča,potem je prišla še smola."
Jurgen Wegmann
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#164 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 21. april 2008, 17:27

"Vse moje bogastvo ne bi imelo posebnega smisla,če na svetu ne bi bilo žensk."

Onasis

:palec: x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#165 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 24. april 2008, 18:30

"Naš človeški rod vidi in dojema le majhen del,le fregmente in iskre tistih povezav,ki nekje onkraj naših čutov in zmožnosti razuma spletajo gosto mrežo,katere niti so med seboj prepletene in povezane.To je približno tako kot v marionetnem gledališču,kjer skrita roka s pomočjo nevidnih niti marionete premakne,gledalec pa ne vidi niti ne vzvoda,ki je marionete premaknil..." :2src:

Iz knjige Ujemanja(Jasna Blažič)


"Dogodki so jezik vesolja,ki z nevidnimi rokami tke navidezne slučajnosti.Vsa naključja so na ključ.Ujemanja."
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#166 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 25. april 2008, 08:13

For what has been an eternity, dwelling in the vastness of the unseen, I've been preparing for these very moments...

You waking up to the truth of your magnificence and power, knowing, at last, that you're not alone and that you've never been judged. That life is a playground, not a laboratory; an adventure, not a test. Knowing that you are exactly who you dreamed you'd become, and exactly who the world most needs you to be. And, perhaps most of all, knowing that your thoughts create, your words shape, and your deeds summon energies befitting gods and goddesses.

Good thing I don't age.

Your highness,
The Universe


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#167 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 25. april 2008, 08:38

Eternity is a really, really, really long time.
I think we'll be able to squeeze everything in.
Relax.
Peace and blue jeans -
The Universe

(As a show of my good intent, and indisputable power, how would you like today to be Friday?)

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#168 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. april 2008, 12:59

Eternity could be just our inner clock ticking away, thus giving us representation of eternity.

Reallity is out of time...

and of out sight.

Because our mind are too bussy

with sense perceptions.

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#169 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. april 2008, 08:27

"So ljudje,zaradi katerih je pogled v nebo še lepši in trenutki dneva še čarobnejši.Za hip ostanejo v naših življenjih,v srcu pa pustijo stopinje in nikoli,nikoli več nismo enaki."

:palec: :2src:

Plavia Weed
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#170 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. april 2008, 06:16

"Zdej... z ženskam je tko. Do 20. leta sprašuje kakšen je, do 30. leta sprašuje kaj je, po tridesetem pa predvsem kje je." x:Dx

nimbus

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#171 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 28. april 2008, 08:27

:vragec: moški so že sto let v intenzivnem izumiranju....

odkar ne znajo prijet bika za roge in šlatajo samo še računalniške miške jim tudi fitness ročke pa ne alpinistični podvigi ne plehnati konjički ne pomagajo....


verjetno zarad pesticidov, ko je vojna industrija prenehala delat kemično orožje je poštaubala vse moške hormone....

in zdaj smo kjer smo, zdaj šele razumem ,zakaj se nekateri deklarirajo kot aseksualci....

pri ženskah bo malo dlje trajalo, ker so bolj trdožive, ampak v končni fazi ista klavrna usoda samo z zamikom xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#172 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 28. april 2008, 10:28

:vragec: tebi to smešno...da smo vsi kastrirani s pomočjo kemične svinjarije, to se je za zjokat :wOOt: :sick:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#173 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. april 2008, 12:58

ja, odkar so nas posadili za računalnike smo se čist pomehkužil. zdej še babnce za rit ne znamo več prijet. in ne, ni se babncam strgal, ampak tapravih decou ni k bi jih u red spravl. to je degradacija vrste. našiljene podjetnice in zapiti nekdanji mladi upi. iihhhaaaaaaaaaa. gremo v hosto. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#174 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 28. april 2008, 13:41

I drank some boiling water because i wanted to whistle
It's better be dead and cool than alive and uncool

#175 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 28. april 2008, 14:03

Rice is great if your hungry and you want 2000 of something
It's better be dead and cool than alive and uncool




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0