Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PMS


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
81 komentarjev na to temo

#1 Galadriel

Galadriel
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 2. junij 2005, 05:42

Sama skorajda vsak mesec, vsaj teden pred menstruacijo, začnem doživljati pekel. Postanem izredno razdražljiva, občutljiva, včasih sem kot pobesnela hijena, veliko jočem, sem zajedljiva, nesramna, popadljiva, nasilna, občutek imam, kot da me vsi gledajo in napadajo... V glavnem ni najbolj prijetno - niti zame, niti za ljudi okoli mene. V času PMS-a bi se najraje zavlekla v en kot ter počakala, da me mine, a kaj ko tega ne morem storiti. Ko pa dobim menstruacijo, pa vsi simptomi "magično" izginejo.

Kakšne izkušnje imate vi s PMS-om in ali poznate kakšen način, da se ublažijo (mogoče celo popolnoma odstranijo) ti neznosni simptomi. Za vsak nasvet bom in sem hvaležna.
Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!

#2 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 2. junij 2005, 05:54

tudi jaz lahko pritrdim, da sem v tem času bolj razdražljiva, včasih me moti tudi taka malenkost, da verjeti ne morem. Tudi zjočem se lahko za vsako malenkost. Pa ti napadi lakote-takrat lahko pojem tono sladkarij-groza torej!!! :vio:

#3 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 2. junij 2005, 07:27

Dobro jutro..sama sem tudi dolgo preživljela "prekletstvo" PMS-a, po nekaj mesecih tibetanskoh vaj, pa ni več tako hudo, pa tudi bolečine pri menst. so postale znosne(brez tablet)...prej pa sem večkrat spila čaj šentjanževke,melise in kamilic-mi je tudi pomagalo, pa fajn je da ne ješ sladkega in OH v velikih količinah, kava me je pa itak naredila totalno nervozno. No, meni so tibetanske res najbolj pomagale-do zdaj xsrcx . xsrcx xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#4 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 2. junij 2005, 07:49

Čuj ti! Zaj pa dost, to si morm it nabavit. 15. je plača, pol da vidim, če bo kaj ostalo na računu od vseh trajnikov in kreditov in Akcijaaaaaa!!!
Pa na tečaj tibetancev se prjavim k tebi, tak da me pokontroliraš po vsej tvoji silni praksi in najmanj pešnajstletnipomladitvi, da malo svoje znanje preneseš na druga bitja. Včeraj po dveh mesecih na jogi in nisem mogla verjet, da sem komaj in kooomaj vse tisto, kar mi je prej že delalo... Jebelacesta zaj pa res!

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#5 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 2. junij 2005, 07:52

Ja, Lia točno-b kompleks je tudi fajn...no activ H-ja pa še nisem probala...pa bom, ko začnem delat x:Ix
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#6 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 2. junij 2005, 08:00

lia full good energy si, taki akcija posti in to¨ :palec:
ful vrei

julijana, da ti čimprej mine to čudo pmsjevo,
vem, da ni preveč fajn...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#7 Milika

Milika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 2. junij 2005, 08:11

Lia, strinjam se s teboj. Živa voda ali Active-H , če je premalo normalen odmerek si povečam za dva. Rezultat dober ! Pa pitje vode.

#8 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 2. junij 2005, 08:19

<{POST_SNAPBACK}>lia full good energy si, taki akcija posti in to¨    :palec:
ful vrei

julijana, da ti čimprej mine to čudo pmsjevo,
vem, da ni preveč fajn...


:palec:Hvala, je že mimo xDDx ..naj ti dan prinese kaj lepega xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. junij 2005, 08:31

Nobene osebne izkušnje nimam s tem, so mi pa mnoge ženske, tiste, ki imajo aparat za merjenje pritiska, potrdile, da imajo na splošno nizek pritisk, ki jim pred menstruacijo še bolj pade in da so takrat muke strašne, često povezane tudi z migreno.
Kaj vem xnckrivx

#10 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 2. junij 2005, 08:40

Jest mojo "zoprnijo" začutim in takrat OPOZORIM vse okrog mene naj me pustijo na miru in s tem ko jih opozorim se tudi jaz bolj umirim, ker vem da mi ni treba bit prijazna, če tako ne čutim in ker vem da sem jih opozorila, se tudi ne bojim nekih strašnih zamer... x^x
Pa čajček pa sonček pa mine.... x:Dx
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:10

xrolleyesx :o|o:

Torej ni upanja al kaj, hocte rect?
No to mi gre na zivce.

Skratka, MORMO met nekaj od nekje, ki nekaj stane.

Nobena ne pomisli na stari dobri B vitamin, Mg, dihanje, umirjanje, meditacijo, moc misli.

ne, kupit si boste sle preparat.

xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:14

Na kraj pameti mi ne bi padlo kupit preparat,
s tem mojim Neptunom, ko ne vzamem kemije dokler ni skrajni mus,
ampak ko lio vidim (in spremembe!), ki jemlje fhes in! meditira in telovadi

škodit ne more
enkrat bom sprobala
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#13 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:19

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx :o|o:

Torej ni upanja al kaj, hocte rect?
No to mi gre na zivce.

Skratka, MORMO met nekaj od nekje, ki nekaj stane.

Nobena ne pomisli na stari dobri B vitamin, Mg, dihanje, umirjanje, meditacijo, moc misli.

ne, kupit si boste sle preparat.

xrolleyesx


Jaz zaenkrat še ne-tibetanske pa b kompleks so me rešli in za enkrat bo ostalo tako...bi pa poskusila ta active H, ker je moji mami ful pomagal v menopavzi(pa žajbljev čaj), pa tudi ona ne bi kar tako nekaj pojedla-je zeliščarka...nisem pristaš čirul čarul-vsaj po izkušnjah ki sem jih imela ne.... x:)x
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:21

ves kaksne spremembe sem jaz na freeju vidla, Stanka, ko sem ga nagonila telovadit, pa ko je zraven uzival se med, pa glino pa tko.
Sam on se je ufural, da mu ne bo samo 1 stvar pomagala in je vse hkrati furnil, nekak istocasno pa tud tole.
Tko da, vse kar bos z vero fural, ti bo pomagal.

To mi je ze tko kot Stane s soljo.
Sam da sol je naravna in se mi zdi 1000x bolj logicno.

Pa ce bi bilo (oz. oni) res tko kul, bi to nekak... drugac zastavil... bi CLOVESTVU se to nudilo.
ne posameznikom - trgovsko.

Naj vsaj je kar hoce, sam sem se DOLZNA oglasit s temle - da boste ene bejbe vidle, da je SE KAJ UPANJA, brez da zres ne vem kaj.

Pa kaj!
Jaz tud dobr zgledam pa sem fit, pa nobene zive vode ne zrem.

In poznam folk, ki to leta uzivajo, pa imajo nekateri vseen HUDE zdravstvene tezave.
Tko da vam svetujem, punce in fantje, da se rajs NASE zanasajte.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:27

ja, saj... vero izgubit, ta je najhujša
potem tud nobena arcnija, natur al ne natur
nima v sebi tistega pravega zdravilnega naboja


če pa verjameš v to,
da rečeš, ta kozarec čiste vode
mi bo danes odpravil PMS
in to res z željo in vero
zamisliš

potem tudi ta pomaga

sploh ni treba na vilinske postavljat,
v mislih je VSE
!
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:33

sAJ to ze skoz govorim.
To je LN (prostor) in mi furamo naravno. Tist KAR JE.
In bom vedno se za to borila.

tud konc koncev.... ne bi rada da bi LN postal prostor za neko prodajanje sam skoz.
Jaz sem ga ustvarla zato, ker sem mela folku velik za povedat - kaj lohk vse sami, kako se lohk to naredi in tko.
TO je osnovno bistvo LN in tud foruma.

Tko kot nismo astrologije tko zastavil, da bi jaz odgovarjala na vprasanja za cash. al pa ne za cash.
Pac pa da se vsak SAM nauci spremljat vse tole. In sam hendlat svoj lajf.

Nic ne recem, vcasih pac ne gre brez dodatkov oz. sprejmemo karkoli, damo karkoli... za svoje zdravje.

jaz vam hocem pa sam rect, da ni treba ze v STARTU si naprogramirat, da boste pa 1x to nujno rabile.

A med je prevec kmechki al kaj? prevec starinski? prevec slovenski?

Al bo treba res naredit Lunin xy 300s2, pa par predavanj narest, pa cene svinjsk zasolit, da boste rekle, jeeees, kok je pa to dobr! :8): :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2005, 09:57

verjetno bi ze nasla pac, ce ti je )vec kot ocitno) namenjeno.

Tu si pa to res najdla najbrz, ker sva odstopila plac za to da se to fura lohk tle.
Torej ocitno sva cist kul in cist dopuscava to. S tem da LN je djabe, tistle pa ne. Jaz tud tko vidim delovanje s srcem.
To je kot bi na trgu kupovala sicer bio zelenjavo, vendar pri totalnem trgovcu - torej ne mi govort, da ma tvoja zelenjava boljso energijo, kot pa od one zhenichke tamle, ki ima 3 kure in lepo s koprivami dela kompostek, ni pa tko pregnana, da bi z veliki crkami napisala gor bio pa dvignila mal cene.
No in men je od te zhenichke zelenjava velik bolj BIO.
Ker je S SRCEM.

Tole pa ni s srcem, to je prvo kar me moti.
je z glavo in z denarnico.

*

melisino olje je tud fajn sicer in tud sivkino. za tele tezave.

Sam najbrz je prevec brez veze za vas. :||

Hocte nekaj bolj *konkretnega*. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. junij 2005, 10:08

glede na vse težave ki sem jih dala skoz, lahko rečem, da je potrebna totalna sprememba lajfa, prehrane, gibanja, miselnosti. jaz se po enem letu počutim kul, samo en dan bolečin, no tečna sem cel mesec ;). Tibetanci, makko vaje, preslica, tek...pa b vitaminčke jemljem kot dodatek na vsake tolk časa....
hm, razmišljam o algah?

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. junij 2005, 10:10

bravo selene! x^x

probaj, ce se ti zdi, menim pa da jih ne rabis, ce vse to furas, pa B vitamin v dodatkih, menim da je cist dovolj.

jaz sem jih npr. nehala uzivat (zarad alergije, nisem ziher da je bilo to, pravzaprav menim da ni bilo, vendar ne morem bit cist ziher, pa pac... je ze prav... in sem skratka zaenkrat prekinila s kuro).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Galadriel

Galadriel
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 2. junij 2005, 10:46

Hvala za vse nasvete. Hudo je, ker med PMS-om porabim ogromno energije samo za to, da kontroliram agresijo. Bohvaruj, da se slučajno znajdem v kakšni vrsti na pošti ali banki. Kar se mi vrti takrat v glavi, niti najboljše "slasher queens" ne bi mogle odšpilat. :wOOt: Pa si želim, da mi tega ne bi bilo treba. So dnevi, ko prav
prosim, da dobim menzo.

Tibetančke že poznam, ker sem jih delala med hujšanjem (5 mesecev - 20 kil manj) in so mi pomagali. Se jih bom spet lotila, da si nafilam baterije s pozitivno energijo. Aromaterapije pa še nisem poskusila, a kolikor sem prebrala o njej, predvidevam, da pomaga. Sporočim rezultate.
Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!

#21 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 2. junij 2005, 10:52

veste kaj še pomaga.ne vem če se boste strinjal, ker je to alkohol,pa vseeno. en brinovček pomiri mišice, ki nam povzročajo menstrualne krče.stvar dejansko deluje.
sam ne se ga zdj ulit brezveze,štamprle je čist dost.
men najbolj pomaga če si trebuh grejem z rokami,se pravi z dlanmi,ki so itak antene, sprejemniki energije.fajn je če to počne partner,stvar bolje občutiš. paše tud če se uležeš na bok, npr.zvečer u postlo,on se pa za tabo uleže in te s tem greje od zadaj.probite, ful paše. al pa masaža ledvenega predela,po križu.to tut pomaga
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#22 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 2. junij 2005, 11:41

Ceprav je tale PMS zenska zadeva (dokler moski ne pride blizu x:Dx )
morm rect: MARSA xsuperx xokx
...cist v vsem se strinjam.

L. xyiyax
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. junij 2005, 13:16

evo, tu se pa morm se jst oglasit :vio: x:Dx
ma, glino sem uporabljal 1 teden.
med se itak obcasno uzivam ceu life, pa itak mi je zivljenje resil ze ob rojstvu oz. se verjetn tut rodil nebi, ce ga mama ne bi dobila domacega, ki ji je popravil kri zaradi okuzbe ki so jo naredili ji v bolnisnici (malomarnost la pa crne sile), tako da je dobila zlatenco in stem tudi jaz. in si je popravila kri z domacim medom!! :palec: :palec:
sicer pa meda ne maram zlo zlo in ga tudi redno ne uzivam, ker je presladek... (odvisno ode meda), sladokr pa tudi ni prevec dober za razlicne stvari.

vecje spremembe u life pa sem dejasnko cutil z uzivanjem FHES in tega ne morm zanikat no. in seveda tudi telovadba malo (kar itak ne pocnem redno ker mi ne znese... :o|o: ) in pa MAP beljakovine, saj sem bil beljakovinsko podhranjen. in zato mi je predvesm pomagal MAP in energetsko ti, ljudje, punca, FHES, MAP, telovadba, malo boljse soli, vera v dobro, gibanje in posel, druzenje, dihanje, etc... etc... ki pa treba vse skos ponavlat! vcasih neces manj drugic vec, ucim se redno, pa ne znese vse... vedno povdarjam ZDRAVJE JE CELOSTNA ZADEVA!!!!!
ni zdaj ono ali tisto... dejstvo pa je, ce organizem nima materialna ne mor delat tako kot treba. to mi je tut bioenergetik reku zadnc, da sicer ona pomaga cloveku, sam mu nima kej dost, ce onemu manjka full enih mineralov pa tako... :sori:
ja, in to pomoje drzi. telo deluje po dolocenih zakonitostih,,, katere se ucimo vsi in vsak na svoj nacin...
Flanagan je bil predlagan za Nobelovo nagrado (izumitelj zive vode FHES).
vedno vec ljudi ga uziva... zato ker DELA!!! ni nakladanje, so dejstva, sicer ga ne bi ljudje tako redno kupovali. sploh v sloveniji mamo najvec rednih in zadovoljnih kupcev.

in seveda mislim tudi tako kot ti: ce znas furat brez vseh dodatkov in onega ali tretjega in recimo samo z dihanjem in umirjanjem - svaka ti cast!!! :palec: :palec:
podpiram in verjamem 100%!! res, ker pomoje je mozno, tudi sam lahko, vem da lahko. dejstvo pa je, da bi tudi to-tak nacin imel svojo ceno (kakor vse) in to bi bil cas, umirjanje, joga, meditacija, ipd ipd... kar pa dans tesko, ker mamo tak tempo lifea. :vio: pa to se ni vse. veliko prevec sem za PC, jev, veliko prevec uporabljam mobitel, premalo sem v naravi, zivim med betonom, jem in pijem - you know what (merkatr, siptar in tus... pa se kaksna druga stacuna z zdravo hrano obcasno) + sedaj tudi dodatki prehrani. tko da... ce komu znese the best, blagor mu, naj pove se meni, bom vesel zanj in za informacije... kar pa seveda ni receno, da bo delalo vsem!! x;)x ker smo razlicni, mamo razlicne mainde, razlicne nacine, karakterje, ipd... bla bla..
uf, morm ze it :sori:


---------

ves kaksne spremembe sem jaz na freeju vidla, Stanka, ko sem ga nagonila telovadit, pa ko je zraven uzival se med, pa glino pa tko.
Sam on se je ufural, da mu ne bo samo 1 stvar pomagala in je vse hkrati furnil, nekak istocasno pa tud tole.
Tko da, vse kar bos z vero fural, ti bo pomagal.

To mi je ze tko kot Stane s soljo.
Sam da sol je naravna in se mi zdi 1000x bolj logicno.

Pa ce bi bilo (oz. oni) res tko kul, bi to nekak... drugac zastavil... bi CLOVESTVU se to nudilo.
ne posameznikom - trgovsko.

Naj vsaj je kar hoce, sam sem se DOLZNA oglasit s temle - da boste ene bejbe vidle, da je SE KAJ UPANJA, brez da zres ne vem kaj.

Pa kaj!
Jaz tud dobr zgledam pa sem fit, pa nobene zive vode ne zrem.

In poznam folk, ki to leta uzivajo, pa imajo nekateri vseen HUDE zdravstvene tezave.
Tko da vam svetujem, punce in fantje, da se rajs NASE zanasajte.



#24 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. junij 2005, 13:29

zakwa pa da ni??? :eek: :inocent: to mi pa res zdej ni jasn no zakwa tko mislis??
a ce je dnar umesan not, pol pa ne more bit s srcem al kaj?? :inocent:
sej je lahk s srcem posledicno pa je tudi denar lai pa zraven je tudi denar... torej se vec moznosti zdravljenaj posamezniak tudi skozi to, povezati srce in denar! vse je pozitivni in negativno, jin in jang.. ce se zafilozofiramo zdej neki kle no.

mislm, kaj naj recem osebi ki pride kmen pa se mi zahvaljuje ker sem ji dal info in da sploh ni vec bolna kot vcasih ko je trtejino vsake zime prelezala.
ma, sej pravm, razlogov je lahko veliko, toda ce uziva fhes vedno vecljudi, redni kupci, torej al naj recem ne ne dela, ja OCITNO DELA no!!!!
stranskih ucinkov pa tudi nihce se ni ugotovili.

sicr pa te stekam in verjamem da se verjetn vse da na ce temu recemo 'bolj naraven nacin'. ampak - morda je to sedaj BOLJ naraven nacin. ker tisto kar je bilo nekoc naravno sedaj ni vec!! o tem nima smisla niti razpravljati vec... med je bil pred 20 leti drugacen kakor danes! vsaj jaz se spomnim da je bil. ke je pa se vse drugo, pa voda, pa sevanja pa ... no :sori:
----------

...Tole pa ni s srcem, to je prvo kar me moti.
je z glavo in z denarnico.
...Hocte nekaj bolj *konkretnega*. x:o)x



#25 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. junij 2005, 13:36

da, super. ti v tvojmu lajfstajlu si bila zmozna vkljucit vse to. :palec: :palec:

to pisem v splosnem:
nekdo pa pac ne. vrhunski sportnik rabi najboljse proteine. nekdo v nenehnem stresu potrebuje to kar ti, pa se ne zna organizirat, ne zna to vkljucit v lajf, al pa nima casa.
in poseze po FHES anitokidanstu, ki mu ocitno pac pomaga! in to je to. porabi zelo malo casa in malo vec denarja. ti pa porabis vec casa in malo denarja. x^x
kaj je bolej pa je odvisno od posameznika in njegovega lifestajla. pa tudi efekt je vprasljiv spet glede an posameznika in njegov lifestyle.
ni da ni. vse je dobro in vse dela!! smo razlicni in to je to.
en nacin ni boljs ikot drugi, vsaj zame ni. vazen je ucinek, nacin in nase mnenje o tem, ter prepricanja. izkusnje n sprejemljivost.

ampka, cak... predlagan za nobelovo nagrdao, na tisoce ljudi ze uziva in pravijo da se pocutijo vbolje, bolj zdarvo, manj so bolani, etc...
ja, kaj pol, a dela la ne dela!!! jasno da dela.

ampak jasno je da tut tvoj nacin DELA!! in vse je vredu no. :palec:

ma jst se kle ne omejujem tolk, da bi reku, ej, tole je pa umetno in ne bom uzival ali pa to je drago pa ne bom probal ali uzival, ce vidim da mi koristi.
in re je zadeva individulana pomoje. nekdo med, nekdo glino, nekdo telovadba, oni sport, tretji yoga, eni vsakega malo, drugi vse, tretji 0 in je vredu, oni sam diha, drugi spet nekaj umskega in sprehodi.. sesnajsti fhes, osemnajsti zravo sol.. itan...
ja pa kaj no :vio: pac ane.

-----------

glede na vse težave ki sem jih dala skoz, lahko rečem, da je potrebna totalna sprememba lajfa, prehrane, gibanja, miselnosti. jaz se po enem letu počutim kul, samo en dan bolečin, no tečna sem cel mesec ;). Tibetanci, makko vaje, preslica, tek...pa b vitaminčke jemljem kot dodatek na vsake tolk časa....
hm, razmišljam o algah?






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0