Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

PMS


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
81 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. junij 2005, 09:21

a se ti zdi? xDDx
Hecno.
Ne z vrbo se niti ne poznava, ne vem, kdo je. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 16. junij 2005, 12:36

http://24ur.com/nasl...840.php?Ari=1i9
še tle neki piše...
Mushi

#78 Arina

Arina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 17. junij 2005, 10:38

Jaz bi samo pripomnila, kar se tiče aromaterapije, če imaš pred menstruacijo hude migrene včasih ni to najboljša ideja, ker jih lahko še poslabša. Sama jih zelo rada uporabljam vendar pred menstruacijo ne, ker mi skoraj raznese glavo. Včasih mi zelo pomaga tek po gozdu, ker imamo le tam svež zrak in zelo dobro vpliva na krče. Potem pa prha in drgnjenje po trebuhu z masažno rokavico. To je to za psihični PMS pa romantični film, robčki ter nekdo, ki te brez besed pocrklja:)

#79 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 7. september 2005, 10:20

Požrešna k svina, pojedla že frutabelo, sendvič, 2 piškota, 2x merci.

Tale menstra....1 dan pred menstro bi požrla :yumy: še zlato ribico xgoldfishx .

:V:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#80 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. september 2005, 15:59

<{POST_SNAPBACK}>Jaz bi samo pripomnila, kar se tiče aromaterapije, če imaš pred menstruacijo hude migrene včasih ni to najboljša ideja, ker jih lahko še poslabša. Sama jih zelo rada  uporabljam vendar pred menstruacijo ne, ker mi skoraj raznese glavo. Včasih mi zelo pomaga tek po gozdu, ker imamo le tam svež zrak in zelo dobro vpliva na krče. Potem pa prha in drgnjenje po trebuhu z masažno rokavico. To je to za psihični PMS pa romantični film, robčki ter nekdo, ki te brez besed pocrklja:)

o Arina, najprej se oko ustavi na tvoji ikonci... pismo bi snedla zdejle eno ;) nato pa še od kje prihajaš, dobrodošla :palec:
ja romatnični film :2src:

#81 AlenaU

AlenaU
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 7. september 2005, 17:05

se pridružujem Arini in Seleni pa tud vsem ostalim...
nemalokrat praznim hladilnik in požrem takorekoč vse, kar mi diši po sladkem; na kratki rok zares pomaga.
drugače pa je zelo dobro spit kak čajček, narest topel obkladek z njivsko preslico če je boleče oz. it na sprehod kam v naravo, se poseksat, mogoče tud kupit kaj za dušo... da je le bolj znosno!

#82 jadas

jadas
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 110

Objavljeno: 7. september 2005, 17:36

Sem glih pred menstro in sem grozno tečna. Hočem rečt vse mi gre na jetra in grozn hitr se ujezim. Boljš, da mi noben ne pride na pot, da bi me ogovoru pa sploh ne.

Pa utrujena sem 100 na uro, niti joga ne pomaga. Komi čakam, da se že začne, da mine ta napetost. Kt našponana elastika se počutm.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0