Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Astro Sola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1919 komentarjev na to temo

#126 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:26

:o|o: js sm ps misla da boš pomodroval kej
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#127 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:28

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: js sm ps misla da boš pomodroval kej


Kdaj je pa se mrtow srow???? x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#128 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:29

ka veš, vse sorte se dogaja po svet x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#129 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:32

Zdele grem na pir!Bomo ju3 se kaxno o tvojem chartu rekl!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#130 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:33

jutr delam spet pol se pa brez mene mente :o|o:
x:Dx čin xcheersx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#131 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:37

<{POST_SNAPBACK}>jutr delam spet pol se pa brez mene mente :o|o:
x:Dx čin xcheersx


Hvala!!

Mater...a se ti vsak dan iz LJ domov vozis???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#132 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:38

jp.......200 km skor vsak dan x^x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#133 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:42

RESTECP!!! :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#134 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. junij 2005, 20:44

<{POST_SNAPBACK}>RESTECP!!! :palec:  :palec:

:eek:
no ja sej sm zastopla x:Dx
mal pretravam (kir planet je že kriv za to :inocent: ), sej ne vem točn, ene150, 160 jih je pa zihr, eno uro pa pov u eno smer uglavnem, č ni gužve prehude :vio:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#135 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 08:31

A te lahko samo prosim, da nalimas fotko z astro.com, ker tale je zelo nepregledna.Hvala.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#136 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 09:01

U fak... ti mas zmaja v horoskopu!!!

Uf to je pa ful redko, pa se vrh v 10. hisi-kariera!! :palec: :palec:

No kar se pa inteligence tice... merkurja mas v 3. hisi v devici-doma tako, da tezav pri razmisljanju ravno ne bi smela imeti!!!

Osnovno solo si zaradi polne 3. hise verjetno delala zelo z lahkoto. BTW: Kok si pa ti velka???

Pri visjem izobrazevanju so se/se bojo pa pojavljale tezave-dispozitor 9.-uran v kvadratu z marsom in venero- premalo energije namenjas studiju(mars kvadrat uran), mozno tudi,da te tvoje ljubezensko zivljenje/drugi intersi ovirajo pri studiju(venera kvadrat uran).

Kar me pa sokira pr takem horoskopu je, da studiras ekonomijo.No sicer mas res merkurja v prakticni devici, samo ob takem kreativnem potencialu-poleg zmaja, se MC-v ribah, 6. v strelcu in v njej jupiter, me res sokira, da se nisi odlocila za kaxno smer umetnosti, glede na 6. v strelcu bi bil kaxen ples al pa kaka druga oblika umetnosti po mojem veliko bolj zate, sicer pa sem samo zacetnik in mozno, da sem kaj pobrkal!!Ce si se ze odlocila za ekonomijo upam vsaj da te vlece v kako oglasevanje, tam vidim zate s tem chartom najvec potenciala!!

No sicer je pa res vecina planetov v juzni hemisferi, kar nakazuje introvertirano osebnost in moznost, da ostanejo potenciali nerealizirani.Ceprav je ognja v chartu obilo tako, da mislim, da bo ognjeni element zmaju z vrhom v 10. dal krila!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#137 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 09:41

velika sem bl mau.

To se vidi iz mocne 3. bajte, ceprav si drgac tehtnca.Zato me je zanimal.

se kaj spoznaš na progresije?
ze nasl leto bo moj ASC prišel v leva? se o kaj odprlo?

Niti ne... skoda da bi se poglabljal v glagolski vid, ce se abecede ne poznam dobro!


Drgac pa je... igralstvo, ples... to bi blo zate po mojem! Mas za hobi kaj podobnega???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#138 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 11:06

Sem mislu bolj improvizirane zadeve vse...tko ples kot igra...


A ti si izs Gorice?? Kul!! Kok mate pa ve fletn naglas-za pojest!! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#139 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 13:58

<{POST_SNAPBACK}>Jah po mojem konjunkcija sonce in lune v odnosu na razmerje med starsema vpliva pozitivno(sta skupaj), vprasanje pa je kako ta aspekt deluje na cigancico samo. Lahko ji daje premokomerno trmo(posebej ker gre za leva) in precej enostransko, morda zaradi vpliva leva, celo neprilagodljivo osebnost.

Dispozitor 4. hise-merkur v konjunkcijo z jupitrom v 2. hisi-izjemno topel odnos z mamo... ocetov neptun pa v trigonu z maminim merkurjem in jupitrom... boljse bi ze tezko bilo-zelo dober odnos z in tudi med obema starsema. Ki sta jo dolgo casa tudi financno zalagala (mati v 2. oce v trigonu z jupitrom iz 6.-se pravi, da je veliko zasluzka namenjal njeni sreci).

Tista opozicija mars-neptun tvori zeeelo sibek T-kvadrat s saturnom, ki ima celo dva dobra izhoda-pluton v 4. in jupiter-merkur v 2. hisi. Tako, da mogoce je bil oce bolj lahkomiselen uzivac (mars v dvojckih) in je zato tezje prihajal do sluzbe in zasluzka, zaradi vpletenosti 6. hise, ker pa je pluton v 4.(dom) je to resila mama, saj je ocitno ta imela vec srece pri $$$-jupiter konj. merkur v 2.

Tisti saturn v 3. se po mojem bolj kaze kot kaxne tezave mogoce celo prekinitev izobrazevanja, verjetno preti koncu osnovne ali pa v srednji soli.

Tistle uran v 5. vpliva na to, da jo privlacijo nenavadni/odstekani moski, kar pa mami ni bilo vsec(uran kvadrat merkur) in mogoce so jo ti isti moski celo financno izkoriscali (uran kvadrat jupiter v drugi).

Dost od mene. Zdaj pa se kdo drug!

a si to mojo karto interpretiral? xrolleyesx
ce je tko,ti povem da sta moja starsa ze 15 let locena,sploh nista bila za skupaj.
mama je super in imam ful dober odnos z njo od zmeraj.
oce je shizofrenik in alkoholik ,hvalabogu ga vidim samo na vsaki dve leti. :switz:
ko je odsel ,nam je prodal stanovanje in naju pustil na cesti...vse je zapravil in zapil in se dandanes je brez ficka.sluzbo je zmeraj dobil,pa tudi izgubil zaradi alkohola :xx!: :xx!: :xx!: agresivc na kvadrat in psihopat :xx!:
mama je resila celotno situacijo x:)x xsrcx
oce mi ni nikoli financno pomagal,mama pa najnujnejse ker za drugo ni bilo
prekinitev izobrazevanja,pa sem ti ze enkrat omenila,a ne?
x;)x :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#140 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 16:27

še moj komentar na karto od cigancice:

saturn v tretji v negativnem aspektu z marsom predstavlja tud zlo strastnega in neposrednega človeka.

vladar 1 hiše je v 2h (luna) to bi lohka pomenil, da ti velik pomenita denar in lastnina (s stelijem v 2h=veliko denarja)

spomnm se da sm nek prebrala, da dober aspekt med marsom in plutonom predstavlja človeka, ki se nekak lahko reši iz nevarnosti, ki bi bile za druge usodne, plus ta aspekt spet predstavlja strastnega človeka.

vladar sedme je v tretji hiši (saturn) si mogoče svojga stalnega partnerja našla v kasnejšem obdobju oz. si dosti starejša od njega al pa on od tebe? (če imaš že dolgo stalnega partnerja, je ta mogoče strelec, dvojček ali škorpijon?)

vladar 10 ti gre v 6 hišo, kar bi lohka pomenil, da delaš v zdravstvu, ali pa pač nekje, kjer svetuješ ali pa pomagaš ljudem.

domnevam, da zelo rada potuješ, glede na to da ti gre vladar 9 hiše v 5 ( verjetno v kake bolj oddaljene in nenavadne kraje, ker je ta planet uran)

zdej me pa zanima kok sm tole zadela xDDx

#141 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 17:09

<{POST_SNAPBACK}>še moj komentar na karto od cigancice:

saturn v tretji v negativnem aspektu z marsom predstavlja tud zlo strastnega in neposrednega človeka.

vladar 1 hiše je v 2h (luna) to bi lohka pomenil, da ti velik pomenita denar in lastnina (s stelijem v 2h=veliko denarja)

spomnm se da sm nek prebrala, da dober aspekt med marsom in plutonom predstavlja človeka, ki se nekak lahko reši iz nevarnosti, ki bi bile za druge usodne, plus ta aspekt spet predstavlja strastnega človeka.

vladar sedme je v tretji hiši (saturn) si mogoče svojga stalnega partnerja našla v kasnejšem obdobju oz. si dosti starejša od njega al pa on od tebe? (če imaš že dolgo stalnega partnerja, je ta mogoče strelec, dvojček ali škorpijon?)

vladar 10 ti gre v 6 hišo, kar bi lohka pomenil, da delaš v zdravstvu, ali pa pač nekje, kjer svetuješ ali pa  pomagaš ljudem.

domnevam, da zelo rada potuješ, glede na to da ti gre vladar 9 hiše v 5 ( verjetno v kake bolj oddaljene in nenavadne kraje, ker je ta planet uran)

zdej me pa zanima kok sm tole zadela xDDx

hej,aishah. :palec:
1.sem strasten in neposreden clovek :palec:
2.glede denarja nisi zadela,ne pomeni mi sploh veliko
3.ja,imam sreco kar se tice kaksnih nevarnosti,v smislu,da se zmeraj zmuznem in nikoli se mi nic slabega ne zgodi-sem pac srecka :palec:
4.partner -moz je isto star kot jaz in je riba-torej nisi zadela
5.ne delam v zdravstvu,pravzaprav se zdravstva zelo izogibam-fobija,zanima me pa mal in mislim ,da imam to prirojeno bioenergijo ali kaj podobenega....
rada pa pomagam ljudem,to je res. :palec:
6.rada potujem v nenavadne dezele,ja :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#142 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 17:10

<{POST_SNAPBACK}>še moj komentar na karto od cigancice:



vladar 1 hiše je v 2h (luna) to bi lohka pomenil, da ti velik pomenita denar in lastnina (s stelijem v 2h=veliko denarja)

kaj naj bi to pomenilo veliko denarja?a da ga bom imela veliko?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#143 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 17:28

Dejte še mojo karto, pleaseeeeeeeee :wOOt:
Scio mi nihil scire

#144 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 17:46

<{POST_SNAPBACK}>kaj naj bi to pomenilo veliko denarja?a da ga bom imela veliko?


to nej bi pomenil to ja, al pa v tem smislu, da ti ga v bistvu nikol ne primanjkuje, glede na to, da pa druga hiša tudi pove koliko človek sebe ceni oz. kako mišljenje ima o sebi in kaka načela ima.. .no pri tebi je vse to več al manj v pozitivnem smislu, poznaš svoje dobre lastnosti in se ceniš. (sam nej še kdo drug pokomentira tole) :inocent: x:)x

cigancica zdej pa pokomentiri naše komentarje na tvojo karto, da vidmo, če smo kej zadel x:px

#145 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:00

<{POST_SNAPBACK}>to nej bi pomenil to ja, al pa v tem smislu, da ti ga v bistvu nikol ne primanjkuje, glede na to, da pa druga hiša tudi pove koliko človek sebe ceni oz. kako mišljenje ima o sebi in kaka načela ima.. .no pri tebi je vse to več al manj v pozitivnem smislu,  poznaš svoje dobre lastnosti in se ceniš.  (sam nej še kdo drug pokomentira tole)  :inocent:  x:)x

cigancica zdej pa pokomentiri naše komentarje na tvojo karto, da vidmo, če smo kej zadel x:px

mash zgoraj moje komentarje,odgovor na samsonov post in na tvoj

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#146 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:22

<{POST_SNAPBACK}>Dejte še mojo karto, pleaseeeeeeeee :wOOt:



zlo velik planetov maš v zraku, to pomen, da si nejbrž zlo intelektualna oseba, maš velik idej, komunikativna ,...

imaš zlo veliko planetov v 6h, nejbrž zlo skrbiš za svoje zdravje, mogoče se rada lotevaš kakih diet, to bi lohka tud pomenil, da maš rada živali, najbrž delaš na področju povezanem s 6h (kaj v zvezi z zdravjem, živali, mogoče tud delo v pisarni...)

neptun v sedmi pomeni, da rada idealiziraš ljubezen, možno je, da boš nekega dne (če ne že) delala skupaj s svojim partnerjem (vladar 7h(partner) ti gre v 6h(delo))

opozicija med uranom (vladar 10h-oče) in Ascedentom bi lahko pomenila težaven odnos z očetom

konjukcija med plutonom, merkurjem in jupitrom v 6h kaže na veliko radovednost, pri delu si zelo dosledna in želiš kar se da dobre rezultate, vmes se meša tud saturn; hočeš imeti vse načrtovano, pretehtati stvari preden se odločiš, nočeš, da bi te kaj vrglo iz tira.

sonce imaš v vrinjenem znamenju (v škorpijonu ni nobene hiše), nekje sem prebrala, da to pomeni, da se mora človek potrudit, da pokaže vse svoje talente (vrinjeno znamenje je blo opisano kot hiša brez vrat in oken, nekaj kar se razvija samo znotraj te hiše :inocent: )

v tvoji karti se na eni strani kaže neposrednost, sproščenost(mars v peti, velik planetov v zraku) na drugi strani pa vseskozi neko tehtanje, premišljevanje, mogoče celo neka občutljivost (saturn v konj,. luna v konj, z MC, 3h(komunikacija) v raku) kaj od tega prevaga??


bom raj nehala zdej nakladat, tinal povej, če tole kej drži :inocent: :8):

#147 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:23

<{POST_SNAPBACK}>mash zgoraj moje komentarje,odgovor na samsonov post in na tvoj


pa res! sm šele zdele vidla x:Ix

no mal sm pa zadela x:Dx

#148 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:28

<{POST_SNAPBACK}>pa res! sm šele zdele vidla x:Ix

no mal sm pa zadela x:Dx

ja si neki zadela ,ja.
zdej ,kar se tice denarja...v bistvu mi ne pomeni,bi mi pa prav prislo mal denarja,ker mam velik minus na banki :o|o: mogoce bom pa na lotu kej dobila,da se mal situacija popravi,he he x:Dx x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#149 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:31

No ja sej fotrov neptun je res v tezavnem T-kvadratu z marsom(alkoholizem) in saturnom, samo kvadrat niti ni ne vem kako natancen pa tut izhodi so dokaj dobri, tko da sm mislu, da ne bo slo tko dalec, toda ker je saturn v kvadratu z dispozitorjem 10.-neptunom, lahko to pomeni tut prekinjene odnose z njim, sam sem mislu, da prhaja tukaj samo do tezav, ki pa se zaradi dobrih izhodov le resijo... tale tvoj chart mi pa res ne gre in ne gre... Najprej ga sploh nism hotu interpretirat, ker sem ze zadnc mimo useku, sam sem si reku...k vragu pa probimo-evo in s5!! :sori:

Dejmo enga lazjega zdaj probat!!! x:Dx x:Dx A se kdo javi???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#150 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:33

<{POST_SNAPBACK}>hej,aishah. :palec:
1.sem strasten in neposreden clovek :palec:
2.glede denarja nisi zadela,ne pomeni mi sploh veliko
3.ja,imam sreco kar se tice kaksnih nevarnosti,v smislu,da se zmeraj zmuznem in nikoli se mi nic slabega ne zgodi-sem pac srecka :palec:
4.partner -moz je isto star kot jaz in je riba-torej nisi zadela
5.ne delam v zdravstvu,pravzaprav se zdravstva zelo izogibam-fobija,zanima me pa mal in mislim ,da imam to prirojeno bioenergijo ali kaj podobenega....
rada pa pomagam ljudem,to je res. :palec:
6.rada potujem v nenavadne dezele,ja :palec:


samo tisto gleda znamenja tvojega moža, sem gledala po eni tehniki, kjer vzameš vladarja sedme hiše (v tvojem primeru saturn) in potem gledaš aspekte, ki jih ta planet tvori (pomembna so znamenja), veliko ljudi ima vladarja sedme hiše v aspektu s planetom ,ki je v znamenju partnerja, v bistvu je tud pr teb tko, ker saturn poleg vseh, ki sem jih naštela, tvori aspekt tudi z MC-jem, ki je v ribah (sam prej nism bla pozorna na to, ker na karti, ki si jo podala niso vrisani aspekti z AC in MC-jem) še en :palec: več x:px xDDx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0