Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Astro Sola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1919 komentarjev na to temo

#151 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:35

<{POST_SNAPBACK}>No ja sej fotrov neptun je res v tezavnem T-kvadratu z marsom(alkoholizem) in saturnom, samo kvadrat niti ni ne vem kako natancen pa tut izhodi so dokaj dobri, tko da sm mislu, da ne bo slo tko dalec, toda ker je saturn v kvadratu z dispozitorjem 10.-neptunom, lahko to pomeni tut prekinjene odnose z njim, sam sem mislu, da prhaja tukaj samo do tezav, ki pa se zaradi dobrih izhodov le resijo... tale tvoj chart mi pa res ne gre in ne gre... Najprej ga sploh nism hotu interpretirat, ker sem ze zadnc mimo useku, sam sem si reku...k vragu pa probimo-evo in s5!! :sori:

Dejmo enga lazjega zdaj probat!!! x:Dx  x:Dx A se kdo javi???

sej pr tem se lahko dost naucis tisto kar te zeza po moje,samson.
zdej pac ves dejstva in ves kako mors drugic to gledat.
po moje ti gre ok.pa tudi aishah se ne heca :palec: x:)x
tko ,da tist bo verjetno res kazalo na prekinjene odnose,zdej to ves in bos vedu za naprej....a ne?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#152 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:37

<{POST_SNAPBACK}>zlo velik planetov maš v zraku, to pomen, da si nejbrž zlo intelektualna oseba, maš velik idej, komunikativna ,...

imaš zlo veliko planetov v 6h, nejbrž zlo skrbiš za svoje zdravje, mogoče se rada lotevaš kakih diet, to bi lohka tud pomenil, da maš rada živali, najbrž delaš na področju povezanem s 6h (kaj v zvezi z zdravjem, živali, mogoče tud delo v pisarni...)

neptun v sedmi pomeni, da rada idealiziraš ljubezen, možno je, da boš nekega dne (če ne že) delala skupaj s svojim partnerjem (vladar 7h(partner) ti gre v 6h(delo))

opozicija med uranom (vladar 10h-oče)  in Ascedentom bi lahko pomenila težaven odnos z očetom

konjukcija med plutonom, merkurjem in jupitrom v 6h kaže na veliko radovednost, pri delu si zelo dosledna in želiš kar se da dobre rezultate, vmes se meša tud saturn; hočeš imeti vse načrtovano, pretehtati stvari preden se odločiš, nočeš, da bi te kaj vrglo iz tira.

sonce imaš v vrinjenem znamenju (v škorpijonu ni nobene hiše), nekje sem prebrala, da to pomeni, da se mora človek potrudit, da pokaže vse svoje talente (vrinjeno znamenje je blo opisano kot hiša brez vrat in oken, nekaj kar se razvija samo znotraj te hiše :inocent: )

v tvoji karti se na eni strani kaže neposrednost, sproščenost(mars v peti, velik planetov v zraku) na drugi strani pa vseskozi neko tehtanje, premišljevanje, mogoče celo neka občutljivost (saturn v konj,. luna v konj, z MC, 3h(komunikacija) v raku) kaj od tega prevaga??
bom raj nehala zdej nakladat,  tinal povej, če tole kej drži :inocent:  :8):


:eek: me je kr mal stisnilo...... več al manj drži..... tist z očetom drži, služba v pisarni v zdravstvu drži (sam k faks končam, bo čist drugo), tuhtam ja, načrtujem ja- včasih se mi pa čist strga in sem čist spontana, da me folk sploh ne prepozna....
Komunikativna ja, včas se pa čist zaprem vase.....
Ljubezen... kriza- ja jo idealiziram..... pol pa padem na realna tla...... x:px
Pa ja, skoz ene diete pa hujšanja.......... xrolleyesx
Živali mam rada, ja..... pikice male...... xsrcx
Scio mi nihil scire

#153 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:38

<{POST_SNAPBACK}>samo tisto gleda znamenja tvojega moža, sem gledala po eni tehniki, kjer vzameš vladarja sedme hiše (v tvojem primeru saturn) in potem gledaš aspekte, ki jih ta planet tvori (pomembna so znamenja), veliko ljudi ima vladarja sedme hiše v aspektu s planetom ,ki je v znamenju partnerja, v bistvu je tud pr teb tko, ker saturn poleg vseh, ki sem jih naštela, tvori aspekt tudi z MC-jem, ki je v ribah (sam prej nism bla pozorna na to, ker na karti, ki si jo podala niso vrisani aspekti z AC in MC-jem) še en  :palec:  več  x:px  xDDx


Aja??Pol je moja bodoca zena lahko vse razen device, dvojcice, strelke in rakice. x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#154 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:41

<{POST_SNAPBACK}>Aja??Pol je moja bodoca zena lahko vse razen device, dvojcice, strelke in rakice. x:Dx

Še mam šanso!!! :wOOt:
Scio mi nihil scire

#155 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:43

Še mam šanso!!!  :wOOt:


Ne klici hudicha!!! x8Dx

Kar prasi aiwo kaxn tecko sm!! x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#156 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:45

<{POST_SNAPBACK}>Ne klici hudicha!!! x8Dx

Kar prasi aiwo kaxn tecko sm!! x;)x

Praši Aiwo kakšna tečka sm jz!!! ha ha haaaaaa x:Dx :vragec: x;)x
Scio mi nihil scire

#157 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:45

<{POST_SNAPBACK}>:eek:  me je kr mal stisnilo...... več al manj drži..... tist z očetom drži, služba v pisarni v zdravstvu drži (sam k faks končam, bo čist drugo), tuhtam ja, načrtujem ja- včasih se mi pa čist strga in sem čist spontana, da me folk sploh ne prepozna....
Komunikativna ja, včas se pa čist zaprem vase.....
Ljubezen... kriza- ja jo idealiziram..... pol pa padem na realna tla......  x:px


to bi pol nekak razložil to, da na eni strani spontanost, na drugi strani pa pretirano tuhtanje, mogoče je odvisn od tranzitov pol pa kokr ti vn useka :8):

maš pa drgač zlo lepe aspekte s tem neptunčkom in ni nujno, da bo zmer treba padt na realna tla x:)x


<{POST_SNAPBACK}>Aja??Pol je moja bodoca zena lahko vse razen device, dvojcice, strelke in rakice. x:Dx



se prav s temi se raj sploh ne meši, ker itak ne bo na konc nč x:px x:Dx

#158 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:47

Praši Aiwo kakšna tečka sm jz!!! ha ha haaaaaa  )x


Zadnc je rekla, da si fuuuul v redu... zame pa okol govori, da sm prasec!!!Kdo je pol vecji pesjan??? :vragec: :vragec: x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#159 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:49

tole objavljam pa z dovoljenjem moje prjatlce (jo zlo zanima kaj bomo povedal xDDx ) upam d se nam nov zdel pretežko x:Dx

#160 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:50

Hvala Aishah! x;)x

Samson23, ne kompliciri (pa pravjo da babe kompliciramo). Aiwa je the best, ti si the best, jz sm the best, vsi smo the best...
:palec: x:Dx
Scio mi nihil scire

#161 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:50

se prav s temi se raj sploh ne meši, ker itak ne bo na konc nč  x:px  x:Dx

Nc bati, ciljna skupina so mi levinje, skorpije in vodnarke. x:Dx x:Dx Dvojcice me edin mal mikajo od telih prepovedanih...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#162 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:52

Aishah, kako lohk to napoveš s kom se lahk meša, pa s kom raj ne? Kaj pa pr men vidiš? xsrcx
Scio mi nihil scire

#163 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:53

<{POST_SNAPBACK}>tole objavljam pa z dovoljenjem moje prjatlce (jo zlo zanima kaj bomo povedal xDDx ) upam d se nam nov zdel pretežko x:Dx


Kje je pa chart???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#164 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:55

<{POST_SNAPBACK}>Kje je pa chart???


zdej bi pa mogl ratat, če pa ne bo pol pa ne znam slikce gor dt :eek: ok kako se da slikco gor???

#165 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 18:57

Jah najprej ne sme bit prevelka... Lahko das pa meni rojstne podatke pa jest zrihtam.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#166 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:03

<{POST_SNAPBACK}>Aishah, kako lohk to napoveš s kom se lahk meša, pa s kom raj ne? Kaj pa pr men vidiš?  xsrcx


gledat morš vladarja 7 hiše, v tvojem primeru je to jupiter, potem pa gledaš aspekte, ki jih tvor, v tvojem primeru, s planeti oz. točkami horoskopa v znamenju tehtnice, strelca, raka in vodnarja (sam to ne drži čist pr vseh, se je pa pr men velikrat izkazal za prov, ko sm gledala charte od tistih k jih poznam) ne vem pa zdele a se gleda povezave sam s planeti al tud z drugimi točkami

jst ne bi temu rekla s kom se lohk meša pa s kom ne, to je sam aspekt, ki kaže na partnerja/e s katerim preživiš velik del svojga življenja x;)x

#167 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:08

Dajte mi no ze en chart..ce ne bom dal jaz vam enga res zajebanga, enga ki ga ze 2 mewsca studiram, pa ga se zdaj ne stekam-mojga!! x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#168 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:10

samson ti na OS pošlem podatke pa ti zrihti prov? men noče prjet ta slikca :o|o:

#169 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:15

Poslji!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#170 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:16

<{POST_SNAPBACK}>Poslji!!!


sm že!

#171 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:16

<{POST_SNAPBACK}>gledat morš vladarja 7 hiše, v tvojem primeru je to jupiter, potem pa gledaš aspekte, ki jih tvor, v tvojem primeru, s planeti oz. točkami horoskopa v znamenju tehtnice, strelca, raka in vodnarja (sam to ne drži čist pr vseh, se je pa pr men velikrat izkazal za prov, ko sm gledala charte od tistih k jih poznam) ne vem pa zdele a se gleda povezave sam s planeti al tud z drugimi točkami

jst ne bi temu rekla s kom se lohk meša pa s kom ne, to je sam aspekt, ki kaže na partnerja/e s katerim preživiš velik del svojga življenja x;)x

no ok, ti si mi zdej nastela ta znamenja....... kao za partnerje..... teh znamenj okrog mene ful primanjkuje, ne poznam nobenga strelca, raka, vodnarjja al tehtnice, ki bi me res tko tesno spremljala v ajfu ali bila sploh mi blizu. Tudi v preteklosti si nisem zbirala partnerje sploh v teh znamenjih, več ali manj so bili vsi ogenj al pa zrak. Zdej mam pa zemljača- x:Dx bikca! x;)x
Scio mi nihil scire

#172 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:23

<{POST_SNAPBACK}>no ok, ti si mi zdej nastela ta znamenja....... kao za partnerje..... teh znamenj okrog mene ful primanjkuje, ne poznam nobenga strelca, raka, vodnarjja al tehtnice, ki bi me res tko tesno spremljala v ajfu ali bila sploh mi blizu. Tudi v preteklosti si nisem zbirala partnerje sploh v teh znamenjih, več ali manj so bili vsi ogenj al pa zrak. Zdej mam pa zemljača-  x:Dx  bikca!  x;)x



sej to je treba gledat še deset drugih aspektov (tko k za vsako stvar) sam včasih se pa glih lepo izide, ni pa zmer čist točn nakazan xDDx

#173 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:31

Evo prjatlca od Aishah!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#174 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:33

Zdaj se pa zmenimo koga bomo prej analizirali??Cigancicinega ali aishahino kolegico???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#175 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:39

Tale chart je pa s5 eden tistih v katerem lahko to da je cas za samo par minut netocen pomeni OGROMNO razliko!!!In mozno, da se dosti tega kar ti bomo povedal ne drzi, ce je tako je mozno, da je cas rojstva netocen!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Facebook (1)