Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nikotin


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
208 komentarjev na to temo

#101 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 16:56

xredx xnckrivx spet STAne ....ampak sam zato ker kadim pipo miru x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#102 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:02

<{POST_SNAPBACK}>xredx  xnckrivx spet STAne ....ampak sam zato ker kadim pipo miru x;)x

S kom pa, imaš mnogo sovražnikov :o|o: :inocent: xrolleyesx

#103 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:04

x;)x ne enega samega in to močnega sebe x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#104 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:05

<{POST_SNAPBACK}>x;)x ne enega samega in to močnega sebe x:o)x

Ma, pusti ga na miru x:Dx

#105 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:07

:palec: iz tvojih ust v božja ušesa x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#106 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2005, 17:08

<{POST_SNAPBACK}>:palec: iz tvojih ust v božja ušesa x;)x

Djano :palec:

#107 kepica

kepica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 10. oktober 2005, 08:43

pozdravljeni!Za vse ki bi želeli na hipnozo proti kajenju sporočam da to dela g.Rauš iz Poreča.Naročila sprejema po tel.00385915317160.Jaz sem naročena v nedeljo in vam bom poročala kako je bilo uspešno.

#108 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 12. december 2005, 21:38

Že skoraj dve leti ne kadim več x^x

Nehala pa sem s pomočjo hipnoze, tista varijanta -tipček+50 evrov
:eek: je bilo lažje, kot sem si mislila.

Prej pa 13 let forte kajenja :o|o: , na koncu že več kot škatlico dnevno, če se je pa šlo še kam ven, sta bili pa komot dve in več poraufanih :O:

Mega tale protikadilski zakon pri nas v Italiji :palec:
Resnično nisem videla, da bi ga kdo kršil :palec: . Pa statistika je pokazala, da je blazno veliko ljudi nehalo kadit x^x .(no, so tudi čiki nenormalno drag štos)
Greš v restavracijo, pa nihče ne kadi, nič dima več nikjer. x^x


Malo pozno, samo sedaj se po teh straneh sprehajam. x:Ix


Bila sem že pri temu tipu na hipnozi, zdržala sem EN dan brez čika, pa itak se mi je skoz po glavi rolalo, kako bi prižgala enega.
Mi je pa fajn brat, da si ti 13 let kadila pa nehala, potem je tudi zame upanje, da neham. Po 16 ih. xDDx

Tukaj sem se pa ustavila zaradi tega zakona v Italiji. Joj kok sem bila jaz nesrečna letos na smučanju. :o|o: Kamorkoli smo šli na kavico, čaj.... VIETATO FUMARE!!!!! Joj, alergijo sem imela na to. Povsod sem potem vzunaj kadila, ko en capelj, na -15 stopinjah. Frendi so me še cel let zajebaval z Vietato fumare. Grrrr, se mi kar vrnejo vsi občutki!!! :xx!: x:o)x
Kako čemo? Lako čemo.

#109 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 12. december 2005, 21:45

Samo ob kofetu x:Dx x:Dx
Sem probal, ja... x:Ix x:Dx :vragec:
Nekaj časa je šlo x:Dx :vragec:
Ko sem pa prišel na deset kofetov dnevno :eek: :eek: sem raje začel nazaj normalno kadit :xx!: x:Dx
Je bil želodec bolj zadovoljen x:Dx x:Dx xDDx xsrcx


Alef, ta je pa the best, pa še resnična. x:Dx x:Dx

Tudi jaz sem v 99 poizkusu prenehanja probala samo ob kofetu. Ma sem jih spila neomejeno, skoz sem težila naokrog da bi eno kavico, doma se mi je kar na lepem full zaluštalo "kave", potem pa sem raje prenehala s tem, ko sem začela čutiti kako mi teče kri po žilah, pa še aritmija se mi je po dolgem času ponovila. x:Dx

No sedaj se pripravljam na 108 poizkus, začela sem tako, da sem pred 18 dnevi nehala piti kavo (ugotovila sem, da sploh nisem odvisna od nje, čeprav sem živela v tem prepričanju x^x ) ker kava je res lahko dober izgovor za čik, potem bomo pa videli....
Kako čemo? Lako čemo.

#110 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 14. december 2005, 16:41

Alef, ta je pa the best, pa še resnična. x:Dx x:Dx

Tudi jaz sem v 99 poizkusu prenehanja probala samo ob kofetu. Ma sem jih spila neomejeno, skoz sem težila naokrog da bi eno kavico, doma se mi je kar na lepem full zaluštalo "kave", potem pa sem raje prenehala s tem, ko sem začela čutiti kako mi teče kri po žilah, pa še aritmija se mi je po dolgem času ponovila. x:Dx

No sedaj se pripravljam na 108 poizkus, začela sem tako, da sem pred 18 dnevi nehala piti kavo (ugotovila sem, da sploh nisem odvisna od nje, čeprav sem živela v tem prepričanju x^x ) ker kava je res lahko dober izgovor za čik, potem bomo pa videli....



x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :vragec:
Jaz sem se odločil da neham s poskusi odvajanja... x:Dx x:Ix :xx!: :vragec:
Če ti napišem vse bedarije ki sem jih počel v imenu tega se boš režala še drugo leto... xDDx xDDx x:px
Razen če jih nisi tud sama počela... :eek:
Mi je pa USPELO zmanjšati dnevno količino. x^x x^x
Zdveh do dveh in pol(pa tud več... :xx!: ) škatel dnevno sem prišel na deset do petnajst. x^x
x:Dx Ne škatel. cigaret... x:Xx x:o)x xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#111 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. december 2005, 16:54

:2src: :palec: alef pa ti si sila xwizardx xokx

ne občudujem nekadilcev, ampak kadilce z guštom in samokontrolo :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#112 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. december 2005, 17:01

No, upam da je delovala.
Morda celo tako mocno, da nmas casa tega napisati... oz. si se ze vclanina v drustvo proti kdilcem, etc... x:Dx x:o)x
mogoce si pa se zdej hipnotizorana :eek: xrolleyesx
---------

pozdravljeni!Za vse ki bi želeli na hipnozo proti kajenju sporočam da to dela g.Rauš iz Poreča.Naročila sprejema po tel.00385915317160.Jaz sem naročena v nedeljo in vam bom poročala kako je bilo uspešno.



#113 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 14. december 2005, 17:55

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :vragec:
Jaz sem se odločil da neham s poskusi odvajanja... x:Dx x:Ix :xx!: :vragec:
Če ti napišem vse bedarije ki sem jih počel v imenu tega se boš režala še drugo leto... xDDx xDDx x:px
Razen če jih nisi tud sama počela... :eek:


Kakšne bedarije? Kot namakanje cigareta v mleko in potem posušenega pokaditi, ja to sem, malo mi je bilo slabo en čas, ampak...ni panike. x:Dx
Ali morda to, da sem jih 5 zapored, enega za drugim pokadila in spet malo mi je bilo slabo, to je pa tudi to. x:Dx
Ali to da sem tobak darovala bogovom ga zakurila itd,...pa spet ni bilo nič. x:Dx

Kaj takega mogoče???? x:Dx x:Dx x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#114 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 14. december 2005, 18:13

x:Dx x:Dx x:Dx ...in pol jest veljam za odfukanga... x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#115 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 14. december 2005, 18:25

x:Dx x:Dx x:Dx ...in pol jest veljam za odfukanga... x:Dx x:Dx x:Dx


Izgleda da nisi edini. x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#116 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 14. december 2005, 19:07

Kakšne bedarije? Kot namakanje cigareta v mleko in potem posušenega pokaditi, ja to sem, malo mi je bilo slabo en čas, ampak...ni panike. x:Dx
Ali morda to, da sem jih 5 zapored, enega za drugim pokadila in spet malo mi je bilo slabo, to je pa tudi to. x:Dx
Ali to da sem tobak darovala bogovom ga zakurila itd,...pa spet ni bilo nič. x:Dx

Kaj takega mogoče???? x:Dx x:Dx x:Dx



:eek: :eek: :wOOt: :wOOt: x:Dx x:Dx :vragec:
Svašta! Pa ne mi rečt da si to res počela... :eek: x:Dx x:o)x
Jaz sem imel v mislih bedarije ki sem jih počel po "trdnih, dokončnih in neomajnih" odločitvah da ta trenutek neham kadit, da je ta moj zadnji...blablabla ...itd... :xx!:
Kot na primer brskanje po košu za smeti za zmečkano in odvrženo škatlico od prejšnjega dne ko sem "definitivno" nehal če je v njej še kakšen čik ki se ga da pokadit... x:Dx
Al pa ko sem po taki odločitvi na sobotni večer vstal v nedeljo ob treh zjutraj.
Našel dva čika na prej omenjem mestu... :onfire:
Potem pa ob štirih sedel v avto in se odpeljal v Ljubljano na Rudnik(Petrol 24 ur) x:Dx
Aja, sem iz Ribnice, torej približno 100 km tja in nazaj... x:Dx :vragec:
Ko sem se vrnil, je bil Petrol 3 km od moje vasi že pol ure odprt... x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#117 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 14. december 2005, 21:06

:eek: :eek: :wOOt: :wOOt: x:Dx x:Dx :vragec:
Svašta! Pa ne mi rečt da si to res počela... :eek: x:Dx x:o)x
Potem pa ob štirih sedel v avto in se odpeljal v Ljubljano na Rudnik(Petrol 24 ur) x:Dx
Aja, sem iz Ribnice, torej približno 100 km tja in nazaj... x:Dx :vragec:
Ko sem se vrnil, je bil Petrol 3 km od moje vasi že pol ure odprt... x:Dx x:Dx :vragec:


Za crknit od smeha!!! Kar na naš konec si prišel, zaradi čikov?? Ha, ha x:Dx
Odvisnost je pa res zajebana :vragec: x:Dx x^x

Ma ja, drugače pa bravo, da si prešel na manj cigaret. :palec:
Dober uspeh! x;)x

Jaz sem bolj tak tip, vse ali nič, pa je parkrat nič, dokler ni vse! Nič ne gre nekaj na pol pri meni. Ah ja. xrolleyesx x^x
Kako čemo? Lako čemo.

#118 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 14. december 2005, 21:22

Malo pozno, samo sedaj se po teh straneh sprehajam. x:Ix
Bila sem že pri temu tipu na hipnozi, zdržala sem EN dan brez čika, pa itak se mi je skoz po glavi rolalo, kako bi prižgala enega.
Mi je pa fajn brat, da si ti 13 let kadila pa nehala, potem je tudi zame upanje, da neham. Po 16 ih. xDDx

Tukaj sem se pa ustavila zaradi tega zakona v Italiji. Joj kok sem bila jaz nesrečna letos na smučanju. :o|o: Kamorkoli smo šli na kavico, čaj.... VIETATO FUMARE!!!!! Joj, alergijo sem imela na to. Povsod sem potem vzunaj kadila, ko en capelj, na -15 stopinjah. Frendi so me še cel let zajebaval z Vietato fumare. Grrrr, se mi kar vrnejo vsi občutki!!! :xx!: x:o)x


itak da je upanje. jaz sem tud kadil 15 al 16 let pa mi je ratalo.. ne rečem, da si ne bi enga pržgal, z veseljem. fajn je blo kadit, samo je 15 let dovolj... je pa zdaj prav fajn, ko ful navohaš one ko kadijo (smrdiš hujši ko pepelnik) :xx!: :xx!: :xx!:

#119 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 14. december 2005, 21:26

itak da je upanje. jaz sem tud kadil 15 al 16 let pa mi je ratalo.. ne rečem, da si ne bi enga pržgal, z veseljem. fajn je blo kadit, samo je 15 let dovolj... je pa zdaj prav fajn, ko ful navohaš one ko kadijo (smrdiš hujši ko pepelnik) :xx!: :xx!: :xx!:


Ma ja, saj to smrdenje mi gre na ŽIVCE, samo izgleda da še ne dovolj. Pa v ustih, ma da ne govorim... xrolleyesx
Kako čemo? Lako čemo.

#120 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. december 2005, 10:34

...seveda, da se da odvadit od kajenja... moj star fotr se je po 40-ih letih odvadu, fotr po 20-ih... jaz po 5(sam sm se zal vrnu na pota stare slave)... tko da itak, da se da... se pa res zenske tezje odvadijo... vsaj kolkor jaz poznam... :sori:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#121 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 15. december 2005, 12:14

Štefan Horvat je razvil "čip", ki ga daš v škatlico cigaret in orgonsko (informativno) nevtralizira učinek nikotina...tako on trdi...sedaj ga preizkušam, zaenkrat rezultatov ni, lahko tudi zaradi tega, ker se nisem odločil prenehati kaditi, vendar čisto nič manj ne pokadim samo od sebe se pa ne zgodi nič, da bi mi naprimer bile manj potrebne....

sam tolk v informacijo

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#122 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 15. december 2005, 17:50

Za crknit od smeha!!! Kar na naš konec si prišel, zaradi čikov?? Ha, ha x:Dx
Odvisnost je pa res zajebana :vragec: x:Dx x^x

Ma ja, drugače pa bravo, da si prešel na manj cigaret. :palec:
Dober uspeh! x;)x

Jaz sem bolj tak tip, vse ali nič, pa je parkrat nič, dokler ni vse! Nič ne gre nekaj na pol pri meni. Ah ja. xrolleyesx x^x



x:Dx x:Dx :vragec: Če tako misliš potem bo že držalo... xDDx
Tud jaz sem probal kar nekaj načinov kako ZMANJŠAT dnevno količino, preden mi je uspelo.
Tisto s kofetom poznaš, pa če sem te prav razumel si jo tud sprobala... x:Dx x:Dx :vragec:
Pa prižgat samo ob polni uri... x:Dx (no, tega bom zdajle, saj manjka samo še tri minute... :xx!: x:Dx )
Pa...ma jebiga, je preveč teh štosov da bi jih vse našteval...
Men je uspel v službi.
Tako da sem si enostavno določil čik kot nagrado ko nekaj opravim.
Delam na CNC(računalniško vodeni stroj) in tud pišem programe zanj.
To pomen da ko mašina dela jaz pol ure ali več afne guncam okol... x:Dx x:Dx
Pa je prej šla tud škatla al pa več na šiht...
In sem enostavno določil - ko naredim to in to, bom prižgal cigaret x^x
Ko naredim še ono bom šel na avtomat po kofe in prižgal drugega...
Funkcionira! :palec: x^x (bravo jaz!)
Zdaj jih pokadim 5-8 na šiht(cigaret, ne škatel...)
Probaj na ta način, da bo cigaret kot nagrada za nekaj opravljenega. x:Dx
Mogoče ti bo uspelo xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#123 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 15. december 2005, 19:36

:eek: :eek: :wOOt: :wOOt: x:Dx x:Dx :vragec:
Svašta! Pa ne mi rečt da si to res počela... :eek: x:Dx x:o)x
Jaz sem imel v mislih bedarije ki sem jih počel po "trdnih, dokončnih in neomajnih" odločitvah da ta trenutek neham kadit, da je ta moj zadnji...blablabla ...itd... :xx!:
Kot na primer brskanje po košu za smeti za zmečkano in odvrženo škatlico od prejšnjega dne ko sem "definitivno" nehal če je v njej še kakšen čik ki se ga da pokadit... x:Dx
Al pa ko sem po taki odločitvi na sobotni večer vstal v nedeljo ob treh zjutraj.
Našel dva čika na prej omenjem mestu... :onfire:
Potem pa ob štirih sedel v avto in se odpeljal v Ljubljano na Rudnik(Petrol 24 ur) x:Dx
Aja, sem iz Ribnice, torej približno 100 km tja in nazaj... x:Dx :vragec:
Ko sem se vrnil, je bil Petrol 3 km od moje vasi že pol ure odprt... x:Dx x:Dx :vragec:


Alef men se je isto dogaja.Reku sm zadn čik v se povni škatli, pa sm ostale čike napol prelomu vrgu stran.Nasledn dan sm jih z SALOTEJPOM limov pr filtru da sm loh kadil.Sam men se je dogajal da so me čiki res zadel, ker sm pač zgleda preobčutljiv na zadevo...tako da mi ni blo problem nehat.Je bla pa borba tut kr dovg.To so bli uni zbegani,zblojeni cajti in sm jih rabu....če zej pogledam brez veze.Kok starih občutkov se mi je vrnil ko sm nehov.Čiki dost vplivajo na možgane čeprov se mogoče ne zavedamo tolk.

#124 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 15. december 2005, 22:29

Jaz sem nehala po 8. letih.V nosecnosti.Sem enkrat nekje prebrala, da nikotin ( oz ostalih 3000 rakastih substanc :xx!: ) povzroca, da plod dobi krce oz. da trza.Pa sem si predstavljala, kako cuti plod pri svojih 3 centimetrih tako veliko kolicino nikotina ? x?x xnckrivx Na zacetku sem presla na Kim, tri na dan, potem pa sem si po sco. mislila, ce lahko tri, potem lahko tudi nic ! :!: in nisem vec nikoli prizgala.Sem pa po porodniski delala v kolektivu 12 bab, kjer nobena ni redno kadila, ko pa smo prisle na zurko, pa je bilo posredi malo alkohola, pa so vse kadile ko turk.Jaz odlocno ne.Mi je pa vcasih ( mislim, da se kaksni dve leti na zurkah ) ful pasalo, pa sem se zadrzala.Vem, da ce bi prizgala, bi zacela ponovno kaditi. Sedaj znam spostovati to, da sem nehala kaditi ... Mi je pa zato sedaj v sluzbi hudo, ker sodelavka kadi , pa pricakuje otroka :xx!: tezko to gledam.. :V: pa ne morem nic... :8):

Upam, da vam bo uspelo vsem, ki se mocno trudite...boste videli, kako bo ste presli same sebe in uspeh bo poplacan xcrossfingx


Prijazen pozdrav, Mojca

#125 tanaja*

tanaja*
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 709

Objavljeno: 21. december 2005, 18:31

Kajenje je res grda razvada. Danes, ko sem imela pavzo in sem se v miru hotela malo razvajati s kofetkom, so prišle še štiri sodelavke pa vse kadile, prostor (kadilnica) pa je res majhn in so se mi oči začele tako solzit :cry: , da sem mislila, da bo konc z mano.
Pa da ne boste mislili, da sem zatežena nekadilka :angry: . Tudi jaz sem se s cigareti afnala štiri leta xflirtx , pa ne vem kolikokrat sem "nehala" kadit, tudi na absolventu (nehala zaradi overdose nikotina, me je čist zaslabil :wacko: ).
Lansko leto, teden pred pustom, ko sem imela angino in sem imela pljuča čist boga, takrat pa mi je kajenje najbolj pasalo, a kaj ko sem se začela takoj daviti :xx!:. Zadnjič, ko sem hotela spet enga skaditi (košarkaška tekma SLO:Nem, bla čist živčna) sem že pri prvem dimu skoraj dušo vn spustila, sem spet kašljala :blink: .
Upam, da je moje puhaške kariere konec, ker v tem danes ne vidim čisto nič lepega. xflowx
Za vse, ki pa se želite odvaditi te razvade, pa držim pesti. :detelca: xgoldfishx
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0