Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#1201 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 13. september 2006, 12:06

[color=#000099]Ta forum je za nekaj dober:

- virtualno izražanje simpatij neznanim ljudem (pa gotovo za naše najbljižje tega manj ostane)

Kdor ima se mu bo dalo, kdor pa ima malo se mu bo pa še tisto malo vzelo x8Dx prosto po kaj jaz vem kakem duhovnem spisju, kadar daješ naklonjenost se ti multiplicira, ko si zadovoljen in vesel in to deliš ti tega ne zmanjka ampak se ti vrača obilo xloveyx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1202 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. september 2006, 12:19

eni so pa 'najblizje' spoznal ravno na TEM x;)x x:px forumu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1203 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. september 2006, 12:31

Ta forum je za nekaj dober:

- virtualno izražanje simpatij neznanim ljudem (pa gotovo za naše najbljižje tega manj ostane)
- razpravljanje na široko in globoko (pa izčrpamo vse in doma nimamo kaj se za pogovarjati, ali pa nas ne raaazzzumejooo, haha)
- sedenje za računalnikom (pa gremo manj v naravo)
- pranje glave (to bom morda pojasnil enkrat kasneje)
- postavljanje pred drugimi (tudi sam dam kakšno fotko gor)
- trenira se lahko biti namensko prijazen (lahko povzroči pomanjkanje sline ali pa močnejše slinjenje)
- iz člana lahko postaneč klan in na koncu, če si uspešen, pa še klon

Toliko za začetek. Mogoče sploh ni tako dober, in je veliko forumov, ki so v podobnih stvareh še neprimerno bolji. (Nekaj pomeni stvar, ne osebo.)

Bistveno vprašanje je:

Ali lahko kdo reče, da je zaradi tega foruma boljši, kot če ne bi sodeloval na njem?

ja jaz....
rabiš obrazložitev?

#1204 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 13. september 2006, 14:00

Ali lahko kdo reče, da je zaradi tega foruma boljši, kot če ne bi sodeloval na njem?[/color]


Jaz sem še eden na (doooolgem) seznamu x^x
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#1205 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. september 2006, 14:23

Jaz sem še eden na (doooolgem) seznamu x^x

se pridružujem :vio: xsrcx plus da sem tu gor spoznala en cel kup ljudi, ki me bolj razumejo kot sama sebe xsrcx x:Ix
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#1206 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. september 2006, 14:34

se pridružujem :vio: xsrcx plus da sem tu gor spoznala en cel kup ljudi, ki me bolj razumejo kot sama sebe xsrcx x:Ix



tuki se tudi jaz podpišem x;)x čeprav sem kako bed stvar izkusla, ampak kar te ne dotolče te ojača, kajne x:px x:px x:px

#1207 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 13. september 2006, 14:43

in seznam se daljša x:)x
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#1208 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 13. september 2006, 14:50

js tud mislim, da sem pridobil kar nekaj stvari..pa tudi spoznal nekaj ljudi, ki so mi zlo blizu.
kaj sem pa izgubil zarad lune..nič takega kar ne bi želel izgubit in se za tisto potrudit. x;)x
pa lep dan xDDx

#1209 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 15:17

Mislim, tole vprašanje- če si zato boljši , ker sodeluješ na forumu. Kva pa vem, bi morali druge vprašat.
Tale forum je že v redu .Glede na druge forume- večina so specializirani/ ozko usmerjeni/ -se mi ta zdi zelo pester, pa tudi iz gledišča povprečne slovenske inteligence , je tole zelo cool.Osebno se ne smatram za nobenega intelektualnega nedonošenčka pa sem kljub temuna luninem forumu zvedel tudi stvari, ki jih prej nisem vedel- pomeni , da lahko/ če nisi vol al pa jebi vetar/ / odneseš tudi določena znanja, spoznanja in drugačne poglede, ki te na koncu lahko pripeljejo na boljšo pot, kot pa si jo imel do zdaj. Zdaj, če si glih ventile prazniš - je tko- vsak po svojih potrebah, jaz tule preberem veliko več , kot napišem, pomeni , da je zame zanimiv in v redu. So pa nekateri obiskovalci foruma tudi le provokatorji oz. nekakšni duhovni reveži, ki resnično tle sproščajo svoje ventile ali pa komplekse. Saj mal jih vsi. No , da ne bom dolgovezil- ne vem kako je z ostalimi, meni je ta forum zelo v redu, večina folka mi je všeč, čeprav kakšnega opljuvem / v trenutkih ne strpnosti in osebnega ne razpoloženja/ ,pa mi je pol malo žal , ker imam skoraj vse malce po svoje rad- v redu folk, vsaj večina.. pol je pa tudi forum v redu, pa tudi ko mi crkne internet, ga pogrešam, pa nisem glih kakšen obsedenec forumov... tko- piko..tle je moj odgovor. xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1210 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 13. september 2006, 15:49

Ja, lahko. x^x :palec:
Pa bom to, tako kot ti, podrobneje razložil enkrat kasneje... x:Dx xsrcx

Bolje, da ne razlagaš preveč. x:o)x x:Dx Lahko se ti bo kdo smejal.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1211 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. september 2006, 16:00

Bolje, da ne razlagaš preveč. x:o)x x:Dx Lahko se ti bo kdo smejal.


:eek: x?x
Ja, in kaj potem če se bo kdo smejal? x:Dx
Pa da še jaz mal zatežim ali zakompliciram v tvojem stilu... x:o)x
Kdor se bo smejal, če se že bo kdo smejal... xrolleyesx x:Dx
Komu se bo smejal?
Meni?
Sebi?
Tistemu kar bom napisal? x:Dx :vragec: x:o)x
Tistim ki bodo verjeli temu kar bom napisal? :frog:
Vidiš, Piko, ne znaš samo ti komplicirat brez veze.
Jaz znam tudi. x^x x:Dx
Bodi mi zdrav, našpičeni(ali napičeni... x:Dx x?x ) Pikec... x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1212 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. september 2006, 16:02

Jst se tud uvrščam tud na seznam. K ovca. x:o)x
Ful lepih stvari doživela, zrastla (morm še velik), spoznala cel kup res DOBRIH ljudi, ki ji, ko grem ven, ponavadi ne, se zatrapala, pa prebolela, dobila ogromno super nasvetov in tolažbe, ki je doma NE dobim....ma, ni, da bi govorila. Krasni ste. xsrcx

#1213 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 13. september 2006, 16:02

Lia trdi, da je zaradi tega foruma boljša:

*kr lahko tu sprostim ventile.
*ker zvem marsikako neumnost,
*ker me spomni na stvari ki so nujno zlo v življenju
*ker sem navdušena bralka Nosorogovih receptur za vlaganje
*ker sem impresionirana na fotkami
*ker navdušeno prebiram telovadno temo
*v zdravstvenih temah sem najdla kar nekaj zanimivih postopkov za izboljšanje zdravja x8Dx
*v astrotemah pa najdem odgovore za situacije v real lajfu, lažje razumem in komuniciram s seboj in drugimi x:o)x
*lahko se nasmejem do solz

Zaradi takih stvari si boljša? :eek:

jaz mislim da jih velik to lohk rece, Piko.

Naj vsak misli zase, tako mislim jaz. Ni fajn, če nekdo drug misli namesto njih.


Kdor ima se mu bo dalo, kdor pa ima malo se mu bo pa še tisto malo vzelo

Vse to lahko udejaniš brez foruma, na cesti, kjerkoli.

ja jaz.... rabiš obrazložitev?

Ne rabim. Bi bila pa zanimiva. :palec:


Jaz sem še eden na (doooolgem) seznamu x^x

Ah do tu seznam še ni dolg. x:o)x


sem tu gor spoznala en cel kup ljudi, ki me bolj razumejo kot sama sebe xsrcx x:Ix

Torej se trudi spoznati samo sebe (in se manj zanašaj na mnenja drugih) xsrcx


ampak kar te ne dotolče te ojača, kajne x:px x:px x:px

Ah ja! :palec: Tiste, ki bo dotolklo, pač ne bodo boljši. Če ne krepa, krepi... hm. Kaj krepi? :eek:


in seznam se daljša x:)x

Dolžina seznama ni pomembna. x:)x

pa tudi spoznal nekaj ljudi, ki so mi zlo blizu.

No, pomisli še enkrat, si zaradi teh poznanstev boiljši, zaradi tega dejstva? :vio:


Mislim, tole vprašanje-

:palec: Mislim, da si se še najbolj zamislil nad vprašanjem Jasno, da od tistih, ki so redno tukaj gor, ne pričakujem drugačen odgovor. Od tistih, ki jih ni, pa ga tudi ne bo, hehe.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1214 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. september 2006, 16:07

x:Dx :vragec:
Me je skrbelo kaj je s Pikotom. :eek:
Ni ga bilo od nokoder, na enem drugem forumu malo... xrolleyesx :o|o:
Vidim da je vse v redu z njim. :palec:
Je v stari formi. x:Dx
Tudi za to je ta forum dober... xDDx
Da kaj zveš... x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1215 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. september 2006, 16:15

Naj vsak misli zase, tako mislim jaz. Ni fajn, če nekdo drug misli namesto njih.

mas prav. lahko pa nekaj OPAZIMO (drugi) al pa ne. pri nekom.
ti pac ne - opazis (ker folk to sprasujes, torej tebi se ne zdi), jaz pa. x^x

Me je skrbelo kaj je s Pikotom. :eek:
...
Vidim da je vse v redu z njim. :palec:
Je v stari formi. x:Dx
...

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1216 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. september 2006, 16:33

Piko, moja obrazložitev:
- na forumu sem spoznala da se ne izražam v celoti oz. da me je marsikdaj težko razumet - da ne znam pojasnit kar si želim torej je marsikdaj učinek razumljenega napačen... torej sem postala na to pozorna tudi v real lajfu in se trudim da se izražam bolj celovito. to je en plus zame (bolj uspevam v real lajfu v tem)
- postajam samozavestnejša, dobivam podporo in odpiranje oči, kritiko (katero precej lažje prenesem kot sem jo) - se mi zdi da je to drug plus zame
-spoznala sem, da sem dušeča, predvsem do male - se zavestno temu izogibam, jo spuščam - je plus al ni?
- naučila sem se o zdravilnosti gline, se srečala s tibetančki, ampak tu je vse na enem mestu - torej razširjam svoje znanje
- spoznala ljudi, ki me sprejemajo takšno kot sem in iz Otožne sem prešla na Ksenijo, ki trdno stoji za svojimi besedami - sej sem prej tud, sam nisem upala sploh izraziti mnenja in hkrati se zavedam posledic svojih besed (v real lajfu tudi dejanj)
-spoznala sem da Zmorem, da prevečkrat uporabljam besedo moram...
to je le nekaj stvari zakaj sem jaz boljša oseba, itak da se spreminjam skozi leta in ne vem kakšna bi bila danes brez tega foruma... in mogoče bi vse to kar sem o sebi spoznala preko pisanja tu spoznala tudi kje drugje... pisanje na forum je zame nekakšna terapija (prej je bilo to pisanje čustev na papir)

#1217 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. september 2006, 16:40

no glej jo, ves kok si pa dobr in jasn napisala tole *obrazlozitev*. xokx

x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1218 Antigona

Antigona
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 661

Objavljeno: 13. september 2006, 16:51

Sem sicer novinka,
vendar sem prepričana, da je vsak, ki bere in piše na tem forumu,
marsikaj pridobil in tudi zrastel v določeni smeri.
Tisti, ki mu do tega ni, je pač odšel. Na drugo pot, ki se mu zdi lažja in primernejša.

Res je, da je to zelo pester forum in da marsikdo pride sem prav po zabavo, sprostitev, klepet, užitek, nasvet, ramo za jok.............

Kje piše Piko, da tega zato doma nima ali da tega doma ne daje?

Kaj če nikomur nima dajati in mu je Lnf družina? x:)x

Ne sodimo ampak pomagajmo, da nam bo vsem lepo xsrcx
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.

#1219 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2006, 16:53

vendar sem prepričana, da je vsak, ki bere in piše na tem forumu,
marsikaj pridobil in tudi zrastel v določeni smeri.
Res je, da je to zelo pester forum in da marsikdo pride sem prav po zabavo, sprostitev, klepet, užitek, nasvet, ramo za jok.............


xyesx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1220 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 13. september 2006, 16:55

No, pomisli še enkrat, si zaradi teh poznanstev boiljši, zaradi tega dejstva? :vio:

ja..kaj pa je forum drugega kot ljudje in njihova mnenja. in kaj nas sploh oblikuje in (če pogledamo samo pozitivno plat) zaradi česa postajamo boljši, če ne zaradi ljudi in situacij v katerih se znajdemo z njimi.
seveda ni samo to..večinoma pa.
sčasoma vidiš..z nekaterimi ohranjaš stike, z drugimi ne..z nekaterimi jih poglobiš, z drugimi prekineš..
vsak gre svojo pot.
tuki pa..dvomim, da bom skos na luni..verjetno me bo tud minil enkrat. al pa tud če ne.
pa to ne pomeni, da sem prikrajšan česa..ravno tako vsak dan naredim kaj odzunaj, grem v gozd ali na kakšen fuzbal..
pa še ostane čas za študij ali delo.

#1221 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 17:24

Sem sicer novinka,
vendar sem prepričana, da je vsak, ki bere in piše na tem forumu,
marsikaj pridobil in tudi zrastel v določeni smeri.
Tisti, ki mu do tega ni, je pač odšel. Na drugo pot, ki se mu zdi lažja in primernejša.

Res je, da je to zelo pester forum in da marsikdo pride sem prav po zabavo, sprostitev, klepet, užitek, nasvet, ramo za jok.............

Kje piše Piko, da tega zato doma nima ali da tega doma ne daje?

Kaj če nikomur nima dajati in mu je Lnf družina? x:)x

Ne sodimo ampak pomagajmo, da nam bo vsem lepo xsrcx



No ja, o tem bi se dalo razpravljati- o lnf- kot družini... xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1222 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. september 2006, 17:27

res bi se dal.... x;)x

nism mela v lajfu tolkrat podpore na vse nacine kot jo mam tle.
kaj pa je druzina? skupnost pac, institucija pomembna, plejs where the heart is pa to. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1223 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 17:43

res bi se dal.... x;)x

nism mela v lajfu tolkrat podpore na vse nacine kot jo mam tle.
kaj pa je druzina? skupnost pac, institucija pomembna, plejs where the heart is pa to. x:)x


Nisi me glih dobr razumela.Mislil sm, ma ja sploh brez veze , da pojasnjuujem- v glavnem nisem mislil tako kot ti, ampak , da je vprašljiva / morda je piko ciljal tudi malce tako / pozitivnost vezanosti na internet debate, / pretirano zanašanje - nekakšna potuha/ , če v realnem življenju ne zmoreš obenem najti pravih pristopov in odnosov ter jih zato vzpostavljaš na forumih. Pa ne me zdaj napasti, ker sem svoje mnenje o forumu/ mislim, da zelo pozitivni- iz srca/ obrazložil malce višje gor. Govorim o možnosti gledanja na te stvari pod drugim kotom ..in o primernosti tega bi se vsekakor dalo razpravljat.. xegox no , pa se, vseeno malce razložil...huh
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1224 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. september 2006, 17:45

Se mi zdi, da je ona točno vedela, kaj imaš v mislih, samo je spretno pokoristila tvoje misli x;)x .

Jaz osebno sem tudi precej fajn ljudi spoznala tule in dosti dosti razumevanja, podpore, sprostitve, vsega x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#1225 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2006, 17:49

če v realnem življenju ne zmoreš obenem najti pravih pristopov in odnosov ter jih zato vzpostavljaš na forumih.


Mah, ne vem, kolk to pač za koga velja. Sam sem kar zadovoljen z odnosi z ljudmi v real lajfu, mogoče tud k nimam več pretiranih pričakovanj, forum pa je...hm.....ne vem, men posebn, k mam tu gor tud frende in še kaj več......res kul. Sicer pa te klinc gleda, sn ti en kratek os poslal, pa se ti ni zdelo vredno niti odgovorit..... :o|o: :vragec: x:Dx Zezam mal, vse je ok. x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0