Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#1226 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. september 2006, 17:53

Se strinjam Zepo.
Vsi včasih le niso v RL takšni kot so tukaj in mogoče forum malce izrabljajo.
Vendar, če jim to pomeni zadoščenje, naj.
Sem mnenja da iste vrste ptičov skupaj letijo, naj si je na forumu ali v RL..........
nekako se taki pritegnejo x;)x

Priznam, toliko novih in samo res pohvale vrednih lunatikov sem spoznala
in komaj čakam jutri, da počvekam še z eno x:Xx
Mislim, da je to že kar ena ta deseta x:Ix

#1227 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 17:57

No ,bom pa še drugače rekel- če je forum edina stvar v lajfu, na podlagi katere funkcioniraš, če ti je tata mata u životu, je to dost žalostno. Pa ne mi govorit o danih minimalcih glede možnosti- človek se mora opreti na trdna/realna/ stališča svoje osebnosti , graditi realne odnose in imeti ali pa ne imeti družine in prijateljev/po lastni vzpodbudi in željah, ne po nezmožnosti ali možnosti/ ... ljudje, ki so odvisni od pogovorov preko forumov / izključno-so njihovi edini odnosi-tudi taki obstojajo/ se mi lahko le smilijo in navijam zanje/ z vsem srcem/ , da je to le ena stopnička na poti njihovega duševnega razvoja in razvijanja medsebojnih odnosov v lajfu. To sem mislil ...xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1228 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2006, 17:57

Ja. Sam danes po dobrih treh letih tukaj pa res več nimam potrebe se ukvarjat s tem, kdo glumi, kdo ne ipd. Briga me.

Uf, če iste vrste ptiči skup letajo pol sem z do sedaj spoznanimi lunatki s katerimi sem kolk tolk v stiikih.....odličn tič :palec: .....ups....ptič. x^x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1229 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. september 2006, 17:58

morda je piko ciljal tudi malce tako / pozitivnost vezanosti na internet debate, / pretirano zanašanje - nekakšna potuha/ , če v realnem življenju ne zmoreš obenem najti pravih pristopov in odnosov ter jih zato vzpostavljaš na forumih. Pa ne me zdaj napasti, ker sem svoje mnenje o forumu/ mislim, da zelo pozitivni- iz srca/ obrazložil malce višje gor. Govorim o možnosti gledanja na te stvari pod drugim kotom ..in o primernosti tega bi se vsekakor dalo razpravljat.. xegox no , pa se, vseeno malce razložil...huh


Je pa možna še ena razlaga tega kar je napisal Piko.
En del te razlage si napisal - če v RL ne zmoreš najti pravih pristopov in odnosov.
Če je tako, jih ne boš našel niti na forumu.
Ker jih ne vidiš, ne znaš videti.
Ker ti prav ta nezmožnost brani videti SEBE takšnega kot si.
In to sprejeti.
Potem to prenašaš na druge.
In tudi na forum.
Mislim da gre za to pri Pikotu.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1230 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. september 2006, 17:59

čveka x:Dx x:Xx
js sem jih tud več kot deset spoznala x:o)x xsrcx :2src:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#1231 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. september 2006, 18:01

saj sva samo midve za deset x:Xx xsrcx

#1232 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. september 2006, 18:03

čveka x:Dx x:Xx
js sem jih tud več kot deset spoznala x:o)x xsrcx :2src:



saj sva samo midve za deset x:Xx xsrcx


:eek:
A obe skupaj a vsaka za deset? x:Dx x:Dx x?x x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1233 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. september 2006, 18:08

vsaka zase je čista desetka xsrcx

#1234 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 18:09

Ne alef, nekateri najdejo odnose na forumu, ker so povsem neobvezujoči, v realnem življenju pa nosimo določene odgovornosti in nekateri teh niso sposobni nositi, ali pa se jih ne ali nočejo zavedati...saj ne govorim , da so taki ljudje slabi, ne , samo taka pot je slaba tolažba in uteha na dolge proge... nima preveč perspektive, zato sem napisal, da upam, da je le prehodna stopnička, ki bo razvila pristen in samozavesten odnos tudi zunaj , kjer se ne skrivamo za pisanimi besedami in pobegi z kletvicami in izključitvijo računalnika. ker v realnosti je življenje težko izključiti- saj vemo kako se temu reče .. xegox

Mick- tebe tudi nekaj gleda / 2 klinca/ ..sem ti odpisal ..pa kva..

Aja- pa nisem govoril o konkretnih zadevah, temveč nasplošno o problemu vključevanja ali neprilagajanja ter medsebojnih odnosih ...tudi to se dogaja. :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1235 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2006, 18:11

Mick- tebe tudi nekaj gleda / 2 klinca/ ..sem ti odpisal ..pa kva..


x:o)x x:Dx ....pih, jz sem teb 2x, ti pa men sam 1x.... :xx!: :vragec: x:Dx x:Dx Ajd, do kazga pira.... x;)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1236 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. september 2006, 18:13

, da upam, da je le prehodna stopnička, ki bo razvila pristen in samozavesten odnos tudi zunaj , kjer se ne skrivamo za pisanimi besedami in pobegi z kletvicami in izključitvijo računalnika. ker v realnosti je življenje težko izključiti- saj vemo kako se temu reče .. xegox

se podpišem....no pri nekaterih je ta stopnička že prehojena xsrcx
pa nekatere še sploh nisem v realnosti vidla :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#1237 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. september 2006, 18:13

Zepo, meni je tvoja razlaga všeč, je bi ga x:)x
in stopnice naj vodijo navzgor, mar ne xDDx

#1238 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 13. september 2006, 18:23

Piko x:Dx :palec:

to da sem zaradi tega foruma boljša, trdiš ti, ne jaz....replika na tvoje vprašanje je bila hitra in ažurna x:o)x sama ne morem bit boljša....ker najboljša sem bila pri sedemnajstih, takrat sem imela vso znanje in moč tega sveta in vso lepoto x8Dx


:8): tak da z mojim emšotom spadam med odpisane in ne čakajoče na razcvet xcivx xrolleyesx


tak da bogve kakega razcveta ni za pričakovat :o|o:


****

Na forumu so / smo ljudje prav tako kakor v realnem življenju in kakor realnem življenju se vsak od vsakega lahko kaj nauči, če želi seveda.
Ko podajamo svoje misli, jih podamo 100%, vsak od nas jih pa sprejme kolikor želi in izkušnje mi kažejo , da vsak sprejme to kar sam želi .







Vse to lahko udejaniš brez foruma, na cesti, kjerkoli.


:eek: Piko delam na tem že desetletja x:Xx x;)x tud takrat, ko še ni blo PC in interneta.
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1239 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. september 2006, 18:31

Ne alef, nekateri najdejo odnose na forumu, ker so povsem neobvezujoči, v realnem življenju pa nosimo določene odgovornosti in nekateri teh niso sposobni nositi, ali pa se jih ne ali nočejo zavedati...saj ne govorim , da so taki ljudje slabi, ne , samo taka pot je slaba tolažba in uteha na dolge proge... nima preveč perspektive, zato sem napisal, da upam, da je le prehodna stopnička, ki bo razvila pristen in samozavesten odnos tudi zunaj , kjer se ne skrivamo za pisanimi besedami in pobegi z kletvicami in izključitvijo računalnika. ker v realnosti je življenje težko izključiti- saj vemo kako se temu reče .. xegox


Ja, saj imaš prav, :palec: tudi taki so. xrolleyesx x:Dx
Jaz zase vem da nisem.
Kar sem pa napisal se pa nanaša izključno na omenjeno osebo.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1240 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 13. september 2006, 18:38

Priznam, toliko novih in samo res pohvale vrednih lunatikov sem spoznala
in komaj čakam jutri, da počvekam še z eno x:Xx
Mislim, da je to že kar ena ta deseta x:Ix

kdaj pa jest na vrsto pridem? :inocent:
pa svojo hči s sabo pripelji na srečanje xsrcx x:Xx

se mi zdi, da je na forum lažje pisat osebne izkušnje, tudi svoje najintimnejše skrivnosti, ker med pisanjem z nikomer ne vzpostavljaš očesnega kontakta, in ne razmišljaš, kako ti bo takoj nato odgovoril, ali ti bo s čim neprijetnim vskočil v besedo...napišeš vse, kar želiš...kot da bi imel nek dnevniški zvezek, katerega lahko bere vsakdo. In tu najdeš marsikaterega somišljenika, koga s podobnimi izkušnjami kot jih imaš sam, sprejemamo se med sabo, bodrimo...
me pa vseeno zanima, koliko od nasvetov v resnici uporabimo v resničnem življenju...vseeno je tu nekaka potuha, ker ni nikogar, ki bi te kontroliral in te opominjal, kako živeti v real lifeu.. x;)x in tu smo brez pričakovanj do kogarkoli, kar pomeni tudi nobenega pritiska, da bi ta pričakovanja izpolnjevali...smo taki, kot smo in taki se sprejemamo...za razliko od resničnega življenja...

in to mi je všeč xsrcx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#1241 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 18:40

Kva ima pa tvoja starost opravka z " razcvetom" .Prepričan sem ,da se še vedno razvijaš- mislim , da vdobro smer in nikakor ne moreš reči, da si odcvetela ali kaj podobnega. Tega se ne govori, niso v redu misli, pa ti sploh ne pašejo..
rožce pred oči pa svetlobo v duši, pa farajcajg v srce pa gremo naprej....xegox :palec: x^x
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1242 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 13. september 2006, 18:44

Kva ima pa tvoja starost opravka z " razcvetom" .Prepričan sem ,da se še vedno razvijaš- mislim , da vdobro smer in nikakor ne moreš reči, da si odcvetela ali kaj podobnega. Tega se ne govori, niso v redu misli, pa ti sploh ne pašejo..
rožce pred oči pa svetlobo v duši, pa farajcajg v srce pa gremo naprej....xegox :palec: x^x




x^x x^x x^x :palec: :palec: :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#1243 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 18:44

Tole zgoraj sem napisal za lio.xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1244 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. september 2006, 18:46

kak že poje predin

bol star bol nor x:o)x :palec: x;)x x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#1245 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. september 2006, 18:48

kak že poje predin

bol star bol nor x:o)x :palec: x;)x x:Dx


Ne mešaj moje pozitive z gatami in basanjem svinčnika v nos... x;)x xegox
folk - lahko noč- vsem- ležat grem..
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#1246 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 13. september 2006, 18:49

Tole zgoraj sem napisal za lio.xegox


Ja saj vem ,da si napisal za lio... xDDx
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#1247 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. september 2006, 18:57

kdaj pa jest na vrsto pridem? :inocent:
pa svojo hči s sabo pripelji na srečanje xsrcx x:Xx

se mi zdi, da je na forum lažje pisat osebne izkušnje, tudi svoje najintimnejše skrivnosti, ker med pisanjem z nikomer ne vzpostavljaš očesnega kontakta, in ne razmišljaš, kako ti bo takoj nato odgovoril, ali ti bo s čim neprijetnim vskočil v besedo...napišeš vse, kar želiš...kot da bi imel nek dnevniški zvezek, katerega lahko bere vsakdo. In tu najdeš marsikaterega somišljenika, koga s podobnimi izkušnjami kot jih imaš sam, sprejemamo se med sabo, bodrimo...
me pa vseeno zanima, koliko od nasvetov v resnici uporabimo v resničnem življenju...vseeno je tu nekaka potuha, ker ni nikogar, ki bi te kontroliral in te opominjal, kako živeti v real lifeu.. x;)x in tu smo brez pričakovanj do kogarkoli, kar pomeni tudi nobenega pritiska, da bi ta pričakovanja izpolnjevali...smo taki, kot smo in taki se sprejemamo...za razliko od resničnega življenja...

in to mi je všeč xsrcx


Ne vem... xsrcx
Men bi bilo težko bit tukaj poplnoma drugačen kot sem v RL.
Pretvarjat se, se delat boljšega, pametnejšega, močnejšega...
Ker imam stalno občutek da bi me nekdo spregledal.
Ne gre... x:Dx
Koliko nasvetov uporabimo - pa, kakor kdo...
Kar se tiče potuhe - daš jo lahko edino sam sebi, forum ti je ne more dati.
Sicer pa - zakaj jo pa rabiš? x:Dx
Potuho... xDDx
To je le varanje samega sebe, drugih ne moreš, nima smisla. xrolleyesx x:Dx

kak že poje predin

bol star bol nor x:o)x :palec: x;)x x:Dx


Boljša je tista od Vlada Kalembera

Ja ću biti vječno mlad, i još luđi nego sad... x:Dx x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1248 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. september 2006, 18:57

Ne mešaj moje pozitive z gatami in basanjem svinčnika v nos... x;)x xegox
folk - lahko noč- vsem- ležat grem..

mal morem piknat..sco narava kaj češ x:px x:Dx

lahko noč xsrcx :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#1249 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 13. september 2006, 19:55

Tole zgoraj sem napisal za lio.xegox




xyesx lepo si napisal.

xegox Na licih moja mala
poletje ti žari
ledena mrzla zima
ti v drobnem srcu leži.

Nekoč bo vse drugače,
ne dvomi o tem nikar,
na licih imela boš zimo
a v srcu poletni žar.

(HEINE)

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1250 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 13. september 2006, 20:00

forum mi je dal veliko:

v dveh letih in pol sem usvojila kar nekaj znanja astrologije

spoznala veliko fajnega folka, nekateri od teh so že kar prijatelji

spoznala frendico, ki me je spodbudila, da spet začnem izražati svoje umetniške potenciale in ki je neverjetna osebnost ...

spoznala fanta, ki je bil vzrok, da sem pustila enega drugega, ob katerem sem trpela 5 let

veliko se naučila o sebi, na čem moram delati, kaj moram spremeniti

...............................




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0