Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna magija, prekletstvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
846 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Nekaj sem pozabila dodati - pa sem se ob prebranem Barbarinem postu spomnila...
Namreč - če pa se zgodi osebi, da v nekem trenutku šibkosti ali iz kateregakoli drugega razloga nekako dopusti tem silam, da zavladajo nad njo, je pa zagotovo edini način, s katerim ti lahko pomagajo drugi - in ne npr. ti sam- tak, kot ga je navedla Barbara - brez balasta - čista molitev z dobimi nameni - brez plačila (če sem prav razumela).
To je ok.
Vseeno pa - če se vam kdaj zgodi, da vam nekdo vsiljuje teorijo, da vas je nekdo uročil in bo zraven prikladno nudil sam takšne usluge za "razrešitev" oz. "ozdravljenje", bodite odločni in odklonilni!
Zaupajte v višjo silo (Boga, ...) - pa tudi vase in v svojo trdnost.
Preventivno molite in mislite in delajte dobro.

Če bi bilo tako "simple", bi tudi tega bilo več. Razmislite malo o tem - zakaj in kako to, da se to dogaja samo nekaterim (zelo zelo zelo redkim) posameznikom?

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

za Marso - mislim, da nima smisla, da si zatiskamo oci.Zlo in dobro obstajata. Za nas pa je pomembno, da zla ne priznamo.Torej priznavati moramo samo dobro in odlocno se moramo z dobrim boriti proti zlu.V vsem stvarstvu odkar sta nam Adam in Eva prisluzila greh se dobro in zlo bojujeta.In hvala Bogu dobro vedno zmaga. In tako je tudi v nasi notranjosti preden se povzpnemo na visji duhovni nivo.
Oseba, ki me je zdravila se s tem ukvarja ze 20 let in ima vsa spoznanja o tem.Meni pa je hvala Bogu odprla oci in nevidno je postalo tudi vidno.
Zelo lepo je, da za vas obstaja samo dobro in to je tudi prav tudi jaz priznavam samo kar je dobro - od Boga, vendar ne pozabite, da zlo tudi deluje, ce ne na vas ali na
mene, deluje na druge ljudi, na svet, vesolje.

Mnogo in premnogokrat tudi ni odvisno samo od nas - od nasih misli.Zlo zeli da mu sluzimo ali pa muci duse, ki so zanj nevarne, ker ve da priznavajo samo troedinega Boga torej dobro.Pater Pij je bil svetnik in nevaren za zlo. Zatoga je hudobni duh neprestano preganjal.Njegova ljubezen do Boga pa je bila tako velika, da se za to ni niti zmenil.

Barbara Baruca

#28 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Masrsa - nisem razumela, kaj ste hoteli povedati v tem sporocilu (balast), bi lahko se enkrat napisali objavo.


Barbara Baruca

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Kot kaže, sva pisali nekako istočasno.. pa sem še nekajkrat povzela kaj, ko sem sproti "pozabila"..
Mislila sem, da če se to le zgodi, je edini način "ozdravljenja" tak, kot si ga -na srečo- spoznala sama.
Brez balasta sem tukaj mislila brez nekakšnih olepšav, imen, kiča, mask, krink, fasad, tržnih vrednosti, barantanja, dilanja, izfuravanja moči etc...
Čista in preprosta molitev.
Brez "balasta".

Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 barbarab

barbarab
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 12. julij 2002, 01:00

Tocno tako - brez balasta na preprost nacin. Tudi Bog je preprost.

Barbara Baruca

#31 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 8. avgust 2002, 01:00

Še nekaj o urokih sem našla na http://www.gape.org/...spevki/urok.htm

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#32 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 10. avgust 2002, 01:00

Chrno magijo (seveda amatersko) lahko diskreirash z O5 formulo.

http://207.88.74.110/pucklist /reports/slovenia

Dvojni napad (tepephon) iz ene (fogc) chrne lozhe na Dunaju
(kar je zelo profesionalni napad) lahko tudi diskreirash z
preprostom O5 formulo (ali pravzaprav hitrom SnowCrash ™
varijanto).



Claudio Valentin Solis

#33 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. avgust 2002, 01:00

daj malo vec povej (ce hoces),
ker se na navedeni (tvoji?) strani ne znajdem?!

#34 hannah

hannah
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

*Odgovor na Mipov post (2. komentar na 1. strani te teme, datiran z 28. 11. 2002) - op- admin.
________________________________________________________________________________
______________


Bojim se, da ljudje čisto premalo razmišljajo o tem kaj in kako naše energije sploh delujejo.Mogoče pa nas je enostavno strah in si priznavamo samo pozitivne energije, tisto temno plat teh energij pa raje skrijemo nekam v podzavest, češ da sploh ne obstajajo. :)
Ali črna magija deluje ali ne, se sploh ne moremo spraševati! Tako kot nekateri pavijo, da zdravljenje z bioenergijo pomaga, spet drugi pa takšno zdravljenje zanikajo, češ da od polaganja rok še nihče ni ozdravel. x:Dx x:Dx
Knjig je bilo o tej temi napisani ogromno (tako kot o zdravljenju z bioenergijo, meditaciji, manoterapiji, ....vseh pozitivnih variantah....pa tudi o negativnih variantah.....črni magiji). Obstaja pa baje celo neko združanje, ki ima center v Londonu in se ukvarja s temi stvarmi (čaranjem in črno magijo). Baje,da imajo 2-4x letno kongrese, na katerih si pridobiš izobrazbo oz. titulo "raznih vrst", s katero potem ŠKODIŠ ljudem :xx!:
Sicer ne vem, zakaj bi se kdo igral s takšnimi stvarmi, kajti vse kar slabega narediš, se ti povrne ponavadi še potencirano. Še manj razumem ljudi, ki preberejo kakšno knjižico (po možnosti s skrajšano vsebino ker se jim ne ljubi brati) in potem postanejo največji šefi in začnejo čarati, s tem pa se sploh ne zavedajo kakšno škodo lahko povzročijo sočloveku s talšno igrico. Važno da je fajn in zabavno, ko te stvari počnejo. :vragec: :xx!:
Mislim, ne vem!
Ampak če si lahko predajamo pozitivno energijo, ne vem zakaj si ne bi mogli tudi negativne! Super pa je če si znaš narediti zaščito in.....! Potem se pa naj "čarovniki" na trpalnice mečejo. x^x x^x
x:Dx x:Dx x:Dx

lp, Hannah

#35 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 2. december 2002, 01:00

Osebno so me dvakrat napadli iz ene lože (na Dunaju), torej obstaja. Drugače ne obstaja. Vi ne boste imeli problemov pa samo naj omenim:
prispevajte she vech, pomagajte ljudjem. Shmi Skywalker http://puck.dhs.org
P.S. Lahko preverim che je črna pa ne bo kar rabijo 'strokovnjaki' (ja, žal) za te zadeve. Torej če so hude zadeve lahko preverim.
P.P.S. Napaden sem zato kar sem promoviral (Internet 1996) Franz Bardon-a
(hudega sovrazhnika prav te črne lože). Loža ima spletne strani pa rajši obiščite prijatelja na Hawaii (Bill) http://www.lava.net/(tilde)pagios

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. december 2002, 01:00

Osebno so me dvakrat napadli iz ene lože (na Dunaju), torej obstaja. Drugače ne obstaja. Vi ne boste imeli problemov pa samo naj omenim:
prispevajte she vech, pomagajte ljudjem. Shmi Skywalker http://puck.dhs.org
P.S. Lahko preverim che je črna pa ne bo kar rabijo 'strokovnjaki' (ja, žal) za te zadeve. Torej če so hude zadeve lahko preverim.
P.P.S. Napaden sem zato kar sem promoviral (Internet 1996) Franz Bardon-a
(hudega sovrazhnika prav te črne lože). Loža ima spletne strani pa rajši obiščite prijatelja na Hawaii (Bill) http://www.lava.net/(tilde)pagios
Imtruder


torej lahko preveris! :)
kam pa se ti da pisat, te vprasat?

:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#37 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. december 2002, 01:00

Intruder se zna zaštitit, ti Free pa ne bezaj v osje gnezdo,raje misli na lepe stvari, grde in mračne te tko in tko poiščejo same.

#38 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 3. december 2002, 01:00

Uvod:

Magija naredi od tebe normalnega. 'Zen e niente di speciale'
'Zen je nich posebnega' pravi Shunryu Suzuki Roshi ;)

Ko greš chez cesto greš chez cesto

http://puck.dhs.org/reports1/muzak/

Truemind (ta pravi um) ni ni#269; posebnega. Samsara je nirvana.
Ne gre se za bedarije. Crowley je delal bedarije kar je imel bedasti ego zaradi staršev. Pa ne moramo vsi v puš#269;avo kot Krist. Pol pa komplicirajo z masonerijo bedarijo in budizmom. Pa ni ni#269; posebnega v vsem tem, res. Moj prijatelj http://www.lava.net/~pagios pravi 'jaz sem chist normalen #269;lovek' (ko njegova žena ima nahlad on ni#269; ne more). Teško je verjeti da so magiki resni#269;no preprosti. Pa so.

http://www.yogacentar.hr Swami Brahmajnanananda je navadni kmet.
Ja seveda vadimo pa to pa ni ni#269; posebnega v tem. Otroku je bolj jasno! x:px

Telo:

Moral sem van na zrak (srce) dihat in mantra (ne spomnem se). Prav na Internetu sem bil ko se mi to zgodilo. Jaz sem inicijat pri eni loži iztoka če se to lahko reche (sicer nič uradno, bolj yoga kot magika), mislim da mi je to pomagalo. Tipovi vporabljajo 'tepaphone', pa jaz nisem pomembni politik. Seveda lahko nisem nich napisal pa mogoche biolje vedati kot biti naiven. Na ulici nisem mogel narest pentagram ritual, seveda.

Po drugemu mislim da se ne morate sploh maltrati z to temo. Sile vas (verjetno) sčitijo, če pa ne Vas bojo, pa mogoče se informirati (ne morbidno, mislim da sva občasih Marsa pa jaz Crowleja kar veselo prebrali, pa ne vem che bi ga preporochil). San Zan Degola (Ivan Krstitelj) je dovolj in kuma;)

Che je kaj hudega lahko izvem pa nisem profi exorcista. Mogoche lahko pomagam.

P.S. Seveda. Ne bi bil živ. Moj forum je 1997 bil edini (pravzaprav dva sta bila) za magijo v U.S.A. (mailing list je tedaj bil luxuz tudi za U.S.A. magike) po tem ko se Kythereia-na hisha najdla (Florida) v ciklonu (tudi server;), torej jaz sem na se prevzel majikal ring (tedaj so ringovi bili v modi!) in propagiral Franz Bardona. Imeli smo tudi ... mojstre ne chisto belih loža (pa kool)
na listi (kot administratorje). mailing list sem dobil zastonj od enega diskordiana (Alan Parker). Vse je dokumentirano, lahko preverjate groups.google.com ali karkoli puck @ aparker.org x-net
vse je registrirano uradno seveda ... hojla!

Objavljena slika

#39 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

ntruder se zna zaštitit, ti Free pa ne bezaj v osje gnezdo,raje misli na lepe stvari, grde in mračne te tko in tko poiščejo same.



LUNCA:
zakaj mislis, da bezam? zakaj osje gnezdo?
na zalost sem ze bezal, zato pa sedaj sprasujem!!
na lepe, seveda!

INTRUDER:
ja, kako lahko izves?


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#40 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

To bi pa tudi jaz rada vedela, kako se preverijo take stvari. Še posebej, ker nas je več pomislilo na zle sile, kar se tiče naše rodbine. Ali lahko gre za kakšno rodbinsko prekletstvo oz. kako se naj lotimo stvari, da take uroke, ali kar koli že je, prekličemo oz., da napravimo zaščito. Kakšne knjige bi mi prišle prav?

Nerada govorim o takih stvareh, ampak mi je počasi že dovolj moje nemoči. Saj ne vem morda pa gre za "usodo".

Solea

#41 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Prebrala sem tudi druge objave na to temo in res je bilo kar nekaj že napisanega.

Ne gre konkretno zame osebno, ampak za širše sorodstvo. Ali lahko tudi sama uporabim pomoč O5, če gre za druge. Rada bi pa naredila tudi kaj za preventivo v moji družini. Imam nekaj o čarnih rastlinah, ampak ne vem, če je res dovolj, da posipaš kamilice okrog hiše in majaron po koteh. Verjetno bom potrebovala kaj več x?x

Ko to napišem zveni nekako turobno, kar pa sploh ni podobno meni. Pa kaj morem trenutno o teh stvareh malo več razmišljam.



Solea

#42 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 7. december 2002, 01:00

Huxley je izjavil, da je znanost organiziran zdrav razum, Frazer pa, da je znanost uspešna Magija. (Aleister Crowley)

Obstaja samo ena magija, katere osnovna formula je poiskati ključni člen in potem nanj vplivati. Enostavna formula, katere uporaba pa od človeka zahteva vse. Šele ljudje jo delimo na belo(po učinku dobro) in črno (po učinku zlo).
Vsaka magija učinkuje na nas predvsem prek nas samih (recimo prek naših prepričanj: če verjamemo, da imamo močnega sovražnika in če bo le ta našel način, da nam bo sporočil, da nam lahko škoduje(recimo na daljavo) in mu s tem sporočilo uspe prepričati del našega uma smo ujeti; takorekoč pademo v past, katere možnost smo mu pustili sami); v bistvu primitivno pleme verjame, da ima vrač "moč" s katero lahko škoduje in se s tem podredi njegovemu vplivu.

Stvar obrambe je torej stvar tvoje moči moči vere; stvar napada pa je odvisna od tvoje zvitosti in moči ter drznosti (ubiješ črno mačko, jo odereš in jo nabiješ sovražniku na vrata (vudijevci operirajo s kurami, mafijaši s konjskimi glavami), gre za namerno povzročanje strahu pri nekom, strah pa je in bo ustal eno od usnovnih občutenj, s katerim lahko povzročimo tak nivo stresa, da se napadeni preprosto sesuje (zboli, počne neumnosti...)
Temu bi se lahko reklo primitivizem - če se mu prepustiš si sam kriv. Obstajajo tudi višja sredstva (uporaba astrala, sanj, telepatije), ki zahtevajo večje znanje in imajo večji in bolj prefinjen učinek (vendar pa zaboli tudi roko, ki udari), obramba pred njimi pa je v osnovi preprosta - ne ukvarjaj se s tem (ščit - tistega česar ne vidim, oziroma se mojemu umu dozdeva popolnoma oabsurdno, tistega ni - ščit vere), oziroma zavedaj se tega kar počneš in v kaj se spuščaš.

Seveda ti nihče nič ne more, če mu tega prej ne dovoliš (nesreče se dogajajo vseeno - problem naključij in popolne določenosti vsega dogajanja je problem nas samih - načeloma je bolje, če jih sprejmemo kot dejstva in zanje okrivimo kar nas same in prevzamemo popolno odgovornost za vse, kar se nam dogaja). Vsekakor pa je bolje, če v primeru primitivnega zastraševanja najprej pokličeš policaje (ki so nas dolžni varovati) in se šele nato obrneš na "belega" maga.

v premislek:
Zavarovanje pred porazom je v naših rokah, priložnost za zmago pa nam zagotovi sovražnik sam. (Sun Tzu: Umetnost vojne)

Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#43 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 8. december 2002, 01:00

Verjamem, da je vse v nasih rokah, ampak drzim se nacela, da nic ni nemogoce.

Verjetno me je ta tema malce zanesla, saj sploh ne vem ce kdo hoce kaksno pomoc. Sem pa verjetno pricakovala, da mi bo nekdo svetoval uporaba dolocenega carobnega stavka ali podobnega hokus pokusa pa bom mirna. Verjetno je v takih dvomih bolje poiskati osebno kak nasvet. Ce mi ne bo dalo miru bom poiskala naslov bivse sodelavke, ki se je z marsicem ukvarjala (mislim, da je hodila na reiki, saj je govorila o nekih nivojih), se preden me je marsikaj zacelo zanimati. Vam napisem, ce bo kaj iz tega. Verjetno pa res ne morem drugim "v glavo", oz. vcasih moras pustili, da dusa cloveka opravi svojo nalogo (a je to karma?).

Zdaj pa ze prevec bluzim, ampak mi je prav cudovito izmenjati kaksna mnenja in dobiti nasvet in razsmisliti o nekaterih stvareh.

Imejte se fajn in uspesno prezenite svoje strahove.


Solea

#44 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 17. december 2002, 01:00

Tema je tako kot svetloba sestavni del zivljenja. Ni ne dobra ne slaba ne zla, samo JE. Drugo je, kako mi reagiramo nanjo.
Seveda je tema privlacna. Je v nas in zahteva, da jo raziscemo, se ji posvetimo. Tema je stanje miru, pocitka, regeneracije, zorenja, umiranja in razkrajanja, presnavljanja... in takoj je jasno, da ima vsak precej razvito svojo temno stran, svojo 'globina crne zemlje' plat.

To kar mi obicajno imenujemo tema (nekoristne 'negativne' emocije), je samo majhen delcek celote in malomarno je posplosevati.

Tako kot je svetloba prispodoba za zivljenje, je tema prispodoba za smrt. Tudi smrt ni samo fizicna smrt in ni dogodek - je proces, prehod iz enega stanja v drugo. Vsak dan umremo tisoce malih smrti. Spreminjamo se. Stare stvari odmrejo in se rodijo nove. Smrt je sprememba in tema je tista, kjer se ta sprememba zgodi. Svetloba je rast in razvoj, tema razkrajanje.

Kako zvezo ima to s 'crno magijo'? 'Crna magija' je prav tako le oznaka. Magija JE, in ni sama po sebi ne 'crna', ne 'bela'. Gre za naso percepcijo njenega namena in ucinka. In ne mesat 'crne' magije in teme. Nekateri uroki, za katere bi na prvi pogled rekel, da so 'beli', lahko spadajo v podrocje teme - recimo regeneracija, znebitev slabih navad, ipd. in obratno, urok, ki spodbuja rast rakavih celic, t.i. 'crni' urok, deluje lahko v osnovi na principu zivljenja - vliva zivljenje rakavim celicam.

Tudi ni cisto res, da se vse povrne potencirano (razlozim doli) - in slisala sem ze, da si karmo (tisto ki sledi 'slabim', 'zlem' dejanjem) sami nakopljemo na glavo s tem ko /zaradi obcutka slabe vesti/ odpremo kanal, kot pravi Marsa v primeru 'crne' magije (menda je to se pri prejsnjem linku) - kar se mi zdi logicno. Mogoce je tako razmisljanje malo nevarno, ker ne postavlja nekih omejitev. Je pa to najboljsi nacin, da zasije skoz cloveka njegova bit.

Glede vracanja - je res, da energija ohranjaja ravnotezje. Vec ali manj to kar das dobis nazaj, samo v malo spremenjeni obliki in NE potencirano. Kolicina energije v univerzumu je (kolikor seveda jaz to razumem) stalna - gre samo za dinamiko. Tudi obstaja teorija o t.i. ripple effectu - kateri vam je morda znan: ko vplivamo na nekaj je to tako kot bi vrgli kamen v jezero - gladina mocno zaniha in vzvalovi pri centru in valovi se sirijo krozno navzven, postajajo vedno polj ploski in rahli, vmes se lahko odbijajo od drugih ovir in spremenijo smer... Samo od nase oddaljenosti od centra(tarce) in nase pozicije glede na center(kamor je padel kamen/urok) je odvisno, koliko nas bodo valovi zajeli in vzvalovili - ne od karme. Ker smo pa ponavadi kar blizu tarce, se splaca dobro premisliti preden naredimo kaj. Ne pozabit - tudi ce nameravamo dobro, se lahko izcimi neugodno; za tarco, za nas ali za koga drugega. Zato moramo biti najprej povsem prepricani, da nekaj res zelimo storiti: tako pri urokih kot tudi v vsakdanjem zivljenju.

Tako jaz gledam na to stvar. x:px


¤ Anatha ¤

#45 xena

xena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 22. februar 2003, 01:00

*Odgovor na post Crne vrtnice (3. komentar na 1. strani te teme, datiran z 22. 2. 2003) - op. admin.
________________________________________________________________________________
________________


Vsekakor lahko nekaj tudi sama naredis.Za zacetek, daj si kak svetlejsi nick. S tem ko si si nadela nick crna, tudi vsi mi ki to preberemo nate mislimo kot na crno. In tako bos nase navlekla se vec crnine. Poskusi se preimenovati npr. v roznato ali belo.
Poskusil lahko tudi tako: ko bos zacutila prisotnost negativnega, si v mislih nadeni pelerino v taksni barvi, kot jo ima gorec alkohol (nekaksna modra). Ta pelerina te lahko zacsiti pred nekaterimi slabimi zadevami. Pa pozitivno se naravnaj in vizualiziraj cim svetlejse barve v sebi in tvoji okolici.

#46 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. februar 2003, 01:00

.....hja, pa tut po fengshuju pravjo,da naj bi mau v kotih razmigala zaostale´,morda neprečiščene energije, ki so se nakopičile po kotih, delih utesnjenosti kjer bivaš, torej ploskaj z rokami, da prebudiš energije, kjer meniš, da se usmrajajo.Hkrait s epogovarjaj pozitivno, da jih odženeš v smislu, po katerem hlepišObjavljena slika
P°k0w<


#47 zaspanka

zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

Črna – RUMENA vrtnica

To so najbrž vse slučajnosti, ki so se ti začele dogajati. Slučajnosti, ki si jih povezala s črno magijo ali pa mogoče s čim, ki jih še nisi sposobna razpoznati. Tudi meni so »prerokovali« kaj vse se mi (bo) je zgodilo kot 13-letni deklici in kaj vse se mi bo dogodilo. Pa sem verjela, saj sem v tej smeri tudi delala, da se mi bo zgodilo in se mi tudi je zgodilo. Vendar to ni črna magija, temveč prepričanje, da se bo to res zgodilo….
Največkrat, ko je človeka za kaj strah, se mu tudi tak strah uresniči… saj sam človek deluje v tej smeri. Če ga bo strah, da ne bo naredil izpita, ga res ne bo, pa četudi obvlada snov… če ga bo strah, da ne bo dobil parkplaca, ga tudi ne bo…
Bodi prepričana v svoja dejanja in cilje in se ti bodo tudi zgodila – v tej smeri ali vsaj približno. Če si se »odločila«, da še ne boš šla v službo, pač ne boš šla, ker ti ni odgovarjalo začasno delo. Našla boš službo za nedoločen čas, če boš v to prepričana in boš v tej smeri delovala. Sprijazni se, da si odrasla oseba in da moraš za sebe poskrbeti, najdi si službo in vse kar pač zraven paše oz. ti odgovarja. Sprijazni se.
Da pa kupuješ pokvarjene stvari si popolnoma sama kriva. Potrebno je pogledati roke trajanja. Nauči se pri nakupih upoštevati tudi to, sicer ti bodo trgovci prodali tudi gnoj kot kremo. Ni ravno prava primerjava, ampak tako je. Kje je tu črna magija? Lahko bi ti prodali tudi »kramp« ob opozorilu, da je polavtomatska… dvigneš in sam pade, … itd. in bi verjela ali pa bi ponovno razmišljala, da se nekdo nekaj gre….
Da te nekdo zasleduje, ….. pred čim bežiš? Pred svojim življenjem? Sprejmi ga.
Če ti tip v tvoji podzavesti ne odgovarja, se telo brani s fizično bolečino (npr. vneto grlo,… ker mu enostavno ne upaš povedati ali pa se hočeš podzavestno izmakniti ). Razmisli kaj bi bilo bolj verjetno….
Da si venomer bolana je popolnoma naravno, saj se telo brani pred spremembami oz. življenjskimi prelomnicami. Končanje fakultete, prva redna služba, spoznavanje tipov, »vaganje« kdo je pravi za partnerstvo……. Itd..

A veš kaj, jaz imam okoli hiše kar nekaj črnih mačk in so zelo prijazne. Sicer niso moje, ampak pritepene od sosednjih hiš, kjer ni več nikogar. So zelo pametne in priljubljene in kar pogrešala bi njihovo prijazno mjavkanje, njihovo prisotnost. Kako veselo pritečejo k mojim avtom, ko ga zaslišijo, da prihajam domov …

Glede Fengsuja se pa popolnoma strinjam. Čiščenje prostora – pozitivna energija – pozitivno mišljenje – čiste misli.

Sicer pa, hm… veliko dela na sebi te še čaka.

Postavi se na lastne noge in upoštevaj svojo pravo intuicijo in ne intuicijo strahu pred samostojnim življenjem. Življenje vzemi v svoje roke.

Naj ti posije sonce v tvoje življenje, le spustiti ga moraš k sebi.


zaspanka

#48 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

-disece palcke,
-svece-bele, lepe, disece...
-kriz
-ciscenje prostora (mokro brisaco vrtis po sobi in imas glasbo
ki ti prija naglas, etc...).

-molitev
-pozitivne misli
-vizualizacija svetlobe, luci
-delo na vrtu z zemljo, rozicami in rastlincami
-sprehodi v naravi med svetlobo in rastlinami
-gledanje, vizualiziranje, tistega kar ti je lepo o cem tudi
mislis, dozivljas, cutis, sprejemas...
-pogovarjanje z drugimi, kar dozivljas, cutis, sprejemas, mislis...
-vizualizacija belega ovala okoli tvojega auricnega polja-zascita
vizualizacija tebe, ki sijes belo, luc, svetlobo..
-ljubezen...
ce um se mal pisal tu, te pridem objet!! ker si te ze skor
predstavlam.. x:)x

itak pa ti verjetno kej hujsga ne more bit kot da vmres! x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

#49 zaspanka

zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 23. februar 2003, 01:00

Čiščenje prostora – pozitivna energija – pozitivno mišljenje – čiste misli.
• Tu ne mislim samo fizičnega čiščenja prostora (tistih predmetov, spominkov, stvari.., ki že zelo dolgo ne rabiš več ali pa te spominjajo na žalostne dogodke – odvrzi jih, vrži jih smeti), naredila boš prostor za druge bolj sveže pozitivne predmete, ki naj te navdajajo z energijo. Kakšni so, moraš pa sama ugotoviti.

• temveč tudi psihičnega čiščenja – balast v glavi »vrži« na papir oz. v PC. S pisanjem si boš razbistrila misli. Napiši tisto, kar ti tisti trenutek pade na misel, napiši svoje strahove, bojazni, …… in s tem si pomagaš da se očistiš negativnosti, narediš prostor za pozitivne misli in dejanja

• in spustiš v svoj svet ljubezen do sebe. x:)x


zaspanka

#50 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 24. februar 2003, 01:00

Prva "resna" (ubojita) lozha je na Dunaju. Nekaj izkushnji imam tudi jaz, seveda na beli strani. Boljshe je ne se z tem sploh ukvarjati. Ne gre se za enostavne zadeve, in vsekakor ne za amaterje. Lepo spi.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0