Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#151 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:10

:sick: :sick: :sick:

Joj, sm se spomnla...mi je enkrat ena kolegica govorila, k sva ble še v osnovni, da je njen brt pil sok, pol, k je pa spil, je pa mastno nazaj v kozarc plunu....pol je pa fotr pršu in ne vem, a si je not kej natoču, uglavnm, to je spil. Bruhnla bom. x:Dx

...al pa un policaj v Dumb&Dumber, k je scalnico pil... jest to ne bi pil za nevemkaxen igralski honorar... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#152 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:14

...al pa un policaj v Dumb&Dumber, k je scalnico pil... jest to ne bi pil za nevemkaxen igralski honorar... x;)x

:lol: Bi bil raj polulan med vožnjo z motorjem po ledenem mrazu, ne? x:px

#153 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:15

:lol: Bi bil raj polulan med vožnjo z motorjem po ledenem mrazu, ne? x:px

...jao... mi se o policaju pogovarjamo ne o Jeffu Danielsu... :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#154 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:17

...jao... mi se o policaju pogovarjamo ne o Jeffu Danielsu... :o|o: :o|o:

Jst sm pa misnla, da o gasilcih. Maj bed. x8Dx x:o)x

#155 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:20

Jst sm pa misnla, da o gasilcih. Maj bed. x8Dx x:o)x

..ne, ne... ce ti nism ze 100X povedat, tut 1X ne... gasilec Samo je na vrsti ob 19:30... brzdaj mal to slo po gasilskih uniformah, no... :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#156 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:23

..ne, ne... ce ti nism ze 100X povedat, tut 1X ne... gasilec Samo je na vrsti ob 19:30... brzdaj mal to slo po gasilskih uniformah, no... :o|o: :o|o:

:inocent: Ampak jst res na uniforme padam...pa na obleke tud. Tko da neb slučajno na večerjo pršu v smetarski uniformi, k bom kr prec podlegla. :lol:

#157 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:24

:inocent: Ampak jst res na uniforme padam...pa na obleke tud. Tko da neb slučajno na večerjo pršu v smetarski uniformi, k bom kr prec podlegla. :lol:

...pa si mi pokvarila presenecenje... :o|o: :o|o: ...sem kolebal med ametarsko pa cebelarsko... uh, butl jest... zdej sm pa se to idejo razkril... :C: :C: :C:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#158 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:25

...pa si mi pokvarila presenecenje... :o|o: :o|o: ...sem kolebal med ametarsko pa cebelarsko... uh, butl jest... zdej sm pa se to idejo razkril... :C: :C: :C:

Pršlo mi je. :inocent: x:Dx

#159 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:28

Pršlo mi je. :inocent: x:Dx

...a si spricala?? x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#160 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:29

...a si spricala?? x:Dx x;)x

Na-a, sm na počitncah zdej, šola je zaprta. x:px

#161 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:32

Na-a, sm na počitncah zdej, šola je zaprta. x:px

...sej se mi je zdel mal cudn, k sm bil dons edini in sva se pol s trsico dohtrje igrala... :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#162 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:38

...sej se mi je zdel mal cudn, k sm bil dons edini in sva se pol s trsico dohtrje igrala... :o|o: :o|o:

A to z uno, k ma brke, pa 3 joške, pa men je podobna, sam ma sam 120 kil? :inocent: Eh, ta mi tud do gležnjev ne seže. :o|o:

#163 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:57

A to z uno, k ma brke, pa 3 joške, pa men je podobna, sam ma sam 120 kil? :inocent: Eh, ta mi tud do gležnjev ne seže. :o|o:

..ne, ne z uno k je miss Hawaian Tropic... ze od leta 1970... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#164 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:58

..ne, ne z uno k je miss Hawaian Tropic... ze od leta 1970... x;)x

Mhm. :o|o:

#165 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. januar 2006, 20:02

A to z uno, k ma brke, pa 3 joške, pa men je podobna, sam ma sam 120 kil? :inocent: Eh, ta mi tud do gležnjev ne seže. :o|o:



Kjera ma 3 joške :2src: :2src: :2src:

#166 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:17

dovolj ogabno se mi zdi že, če pojem celo čokolado ali čips. :o|o: ker si predstavljam, kako gnusobo sem pojedla.

Joj ja. Meni tudi to :xx!: :xx!: FUJ. Sovrazim tudi obcutek tiste...ciste polnosti, ko "cutis zelodec". "NAZIRANJU" se poskusam izogibat. Sej kar gre, ker vedno pomislim na obuctek po tem. FUJ FUJ FUJ :xx!:
Tako, da zame je najbolj ogaben obcutek, ko kdaj pojem kak junk!

Kar me spomne na 2 dni nazaj...ko smo se vracali iz Krakova, so se vsi na busu odlocili, da bomo sli jest v Mcdonalds tam sredi nicesar. Samo to je bilo xrolleyesx Vsi lacni gremo v vrsto in s prijateljico, ki ne jeva mesa in tega junka, sva se odlocile, da narociva solato, pomfri pa pito. Za foro sem "popivnala" en krompircek! Cel robcek je bil masten! Tak prizor mi je tudi ogaben :xx!: Kar tak cuden obcutek dobim. Pita pa ista. Samo olje. Tako da...obup. To mi je tudi gravz od gravza.
Druga prijateljica je narocila BigMac. Pa saj to ze zgleda OBUPNO UMETNO! FUUUUJ!

Sploh pa po dokumentarcu Supersize me, tezko kaj takega jes....

FUJ FUJ FUJ! :xx!:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#167 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:25

Michelle, sej nočem bit pametna al pa kej slabga ... ampak sej razumem, da se ti kej zdi ogabno, ampak zdi se mi da mal pretiravaš. Pismo, pa kaj če čutiš želodec ?! Ja sej vse lepo in prow... ampak takšen opisovanje kot ga imaš ti glede tega so mele na naši kliniki dekleta z bulimijo al pa anoreksijo... :sori: sorry, ampak me kr mal preseneča tole opisovanje...
Scio mi nihil scire

#168 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:44

Joj ja. Meni tudi to :xx!: :xx!: FUJ. Sovrazim tudi obcutek tiste...ciste polnosti, ko "cutis zelodec". "NAZIRANJU" se poskusam izogibat. Sej kar gre, ker vedno pomislim na obuctek po tem. FUJ FUJ FUJ :xx!:
Tako, da zame je najbolj ogaben obcutek, ko kdaj pojem kak junk!

Kar me spomne na 2 dni nazaj...ko smo se vracali iz Krakova, so se vsi na busu odlocili, da bomo sli jest v Mcdonalds tam sredi nicesar. Samo to je bilo xrolleyesx Vsi lacni gremo v vrsto in s prijateljico, ki ne jeva mesa in tega junka, sva se odlocile, da narociva solato, pomfri pa pito. Za foro sem "popivnala" en krompircek! Cel robcek je bil masten! Tak prizor mi je tudi ogaben :xx!: Kar tak cuden obcutek dobim. Pita pa ista. Samo olje. Tako da...obup. To mi je tudi gravz od gravza.
Druga prijateljica je narocila BigMac. Pa saj to ze zgleda OBUPNO UMETNO! FUUUUJ!

Sploh pa po dokumentarcu Supersize me, tezko kaj takega jes....

FUJ FUJ FUJ! :xx!:

ko bi nas to vsaj izučilo! pa nas nikoli ne! očitno za tem stojijo čustva in občutek ogabe se takrat čisto skrije! xrolleyesx

#169 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:44

Jst tud gledala supersize me, pa grem še vseen ene 5x na let v meka. x:px x:Dx jah, kaj čmo. xnckrivx

#170 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:50

Michelle, sej nočem bit pametna al pa kej slabga ... ampak sej razumem, da se ti kej zdi ogabno, ampak zdi se mi da mal pretiravaš. Pismo, pa kaj če čutiš želodec ?! Ja sej vse lepo in prow... ampak takšen opisovanje kot ga imaš ti glede tega so mele na naši kliniki dekleta z bulimijo al pa anoreksijo... :sori: sorry, ampak me kr mal preseneča tole opisovanje...


Lahko da v tvojih oceh pretiravam.
Ampak lej, trudila sem se, da sem na nivoju glede hrane in postave, kjer sem zdaj. In se vedno nisem tam, kjer si zelim biti, ampak delam na tem. Na cim bolj zdrav nacin! Od zdrave prehrane, do telovadbe, prave tekocine in tako dalje. In naziranje nikoli ni v redu. Kot se spomnim, moras jesti, dokler nisi vec lacen. To pa ni naziranje, kar jaz sovrazim. Ja, obupen mi je obcutek, ce pojem celo vrecko cipsa in mi rata po tem slabo. Zalostna sem, da grem to po toliko dela sploh narediti.
Anoreksija in bulimija se mene ne ticeta. Sem pa zelo usmerjena v to, da sem cim bolj disciplinirana in da nikoli ne pridem vec na tezo in tako pomankanje samozavesti, ki sem jo imela prav zaradi tega.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#171 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:57

Lahko da v tvojih oceh pretiravam.
Ampak lej, trudila sem se, da sem na nivoju glede hrane in postave, kjer sem zdaj. In se vedno nisem tam, kjer si zelim biti, ampak delam na tem. Na cim bolj zdrav nacin! Od zdrave prehrane, do telovadbe, prave tekocine in tako dalje. In naziranje nikoli ni v redu. Kot se spomnim, moras jesti, dokler nisi vec lacen. To pa ni naziranje, kar jaz sovrazim. Ja, obupen mi je obcutek, ce pojem celo vrecko cipsa in mi rata po tem slabo. Zalostna sem, da grem to po toliko dela sploh narediti.
Anoreksija in bulimija se mene ne ticeta. Sem pa zelo usmerjena v to, da sem cim bolj disciplinirana in da nikoli ne pridem vec na tezo in tako pomankanje samozavesti, ki sem jo imela prav zaradi tega.

Ej, ful spoštujem to, bejba! Svaka ti čast! :palec: xsrcx Kdaj boš pa mene mal v roke vzela? :inocent: x;)x Sej vem, da se morm sama, preden me nazjaš. x:px x:Dx

#172 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:57

Sploh pa po dokumentarcu Supersize me, tezko kaj takega jes....

x:o)x men je blo pa ful smešno.. grem tko, 1x letno v Meka jest, če že glih ni drugega blizu.. mi ni kul hrana, pa težek občutek v želodcu pusti..
ampak po unem dokumentarcu mi je pa ful zadišal en Big Mac... x:Dx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#173 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 4. januar 2006, 13:58

Ma ja, sej vem, ti imaš ogromno discipline glede tega, ampak podobnost opisovanja o hrani in polnem želodcu, me je šokirala mal... Čestitam, da si prišla do tega, kjer si sedaj! Lahko si ponosna nase. x;)x
Scio mi nihil scire

#174 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. januar 2006, 14:11

Men pa McDonallds kr laufa! x:Dx Paše kdaj mal svinarije požrt! x;)x Kok jo pa tud sicer, pa se sploh ne sekeramo ne vem kolk! x8Dx x:px
Baby don´t forget my number!

#175 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 4. januar 2006, 14:39

:o|o: lačna ratala... dejte nehat!
Scio mi nihil scire




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0