Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#101 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:54

a tud to obstaja? :eek: :O: :xx!:


Mah, sm to v prlekiji prvič vidu......že smrdi, vsaj men, tko da ti kar dvigne neki (ne tist x:o)x).......eni pa so se se kar ful veselili in uživali zravn.......jaz je še zavohat ne smem, kaj šele, da bi jo jedu.... :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#102 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:58

žolca :O: :sick: :sick: :sick: Pa kko miga. :O: Zard tega razloga niti želeja ne morm videt. Blah.


enako x:o)x puding še gre, mogoč zato k ni prozorn....ka vem....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#103 puhica

puhica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 140

Objavljeno: 20. oktober 2005, 13:15

Svinski parklji, repki in ostalo je menda prava specialiteta! Ko gledam mojo kužiko kako blaženo gleda ko to žvaka, bi rekla da je res x:Dx (sam mesarju ne smeš povedat da je to za psa x;)x )
When inner situation is not made conscious,
it happens outside as fate!
C.G. Jung

#104 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 20. oktober 2005, 13:22

Kravja veka :eek: v mesnem narezku :xx!: :xx!: :xx!: , BRUH, BRUH, BRUH!

Od sedaj naprej ne jem več posebne, hrenovk, doručka, mesnega sira.... !
Samo še špeh, ker se ve kaj je to! x:px x:Dx
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#105 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 20. oktober 2005, 14:24

x:Dx itak!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#106 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 20. oktober 2005, 16:57

ups...še to: absolutno ne priporočam umivanja zob s kremo za roke :sick: x:Dx



x:Dx x:Dx x:Dx A ti si tud to probala? A ni SUPER x?x x!x x!x x!x :wOOt: :sick: :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#107 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 20. oktober 2005, 21:43

Danes sem dobil za kosilo Matevža, ki je predvsem zgledal nagnusno. Bil je tako redek, da je bilo zelje 5X bolj kompaktno in stabilno od Matevža. Če sem gledal me je spominjal na kravjo potičko, ampak od bolane krave tako, da je bilo bolje, če sem ves čas gledal stran ali pa mižal. No okus pa niti ni bil tako ogaben. :xx!: x:Dx
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. oktober 2005, 08:16

kravjo poticko! :D :D :P

sicer pa jaz maram Matevza. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 21. oktober 2005, 14:16

ta moment se sploh ne morem spomnit, kdaj sem kaj nagnusnega v kakšni hrani dobila... sem pa sigurno kdaj kaj...

Na splošno pa so mi dokaj nagnusne nekatere vrste in oblike mesa (kakšna žolca, vampi in podobne gnusobe xDDx ) - na splošno ne maram preveč mesa... ena znanka je enkrat dobila v doručaku (en mesni narezek - meni nagravžno) tako res ogromno gazo... :xx!: paštete tud ne maram... ribe recimo so mi pa ful dobre in nič v zvezi z njimi mi ni res nagnusno...

Recimo sploh me pa ne moti, če kje dobim las - dam ga ven in jem naprej xDDx res me to ne moti... isto žužki in še kaj kar pomotoma pade v jed - včasih me je vse to ful motilo, potem pa sem začela premišljevat da je itak brezveze - kaj itak vse pojemo - hrana je pač hrana...

Se pa spomnim lani enkrat smo smučali v avstriji, spali smo v enem družinskem hotelčku - cel smučarski klub (tamau smuča), nekaj staršev, jst... in en tamau dobi v omaki eno tako skodrano oranžno dlako (ziher je bila dlaka - pa še skodrana) in to na začetku večerje ... vsi izgubili tek :eek: x:Dx no, jst nisem imela omake tko da sem v miru povečerjala xDDx
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. oktober 2005, 14:21

aja tocno, jaz sem v kefirju enem dobila sramno dlako (po mojem skor ziher) - saj sem se pritozla na forumu, je blo v tem cajtu ze.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 21. oktober 2005, 14:26

V srednji šoli smo vedno s sošolci hodili na baklave v eno plehnato poslaštitarnico. Dokler ni enkrat eden od sošolcev v baklavi dobil kocine od k***a (strokovno - sramno dlako). :xx!: :xx!: :xx!:

Potem nismo več hodili tja na baklave x;)x
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#112 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 21. oktober 2005, 16:27

A ni nekdo tu na forumu pisal kolk pajkov pojemo med spanjem? x:Dx x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. oktober 2005, 16:51

ja, saj res...
morda kapica? :8):

joj skoda, baklave so med redkimi sladkishi, ki maram.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 21. oktober 2005, 17:28

Enkrat me je v osnovni šoli najboljša frendica vrgla na foro,če bom moder bombon x:o)x.Zadevščino je lepo zavila v papirček in mi jo uvalila.Še ves teden se nisem znebila čudnega slankastega okusa modre galice :O: xg:Dx .

#115 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 22. oktober 2005, 09:56

Enkrat me je v osnovni šoli najboljša frendica vrgla na foro,če bom moder bombon x:o)x.Zadevščino je lepo zavila v papirček in mi jo uvalila.Še ves teden se nisem znebila čudnega slankastega okusa modre galice :O: xg:Dx .


:xx!:
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#116 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 22. oktober 2005, 13:55

Najbolj ogabna stvar? Meni, ki sm zelo izbirčna, je veliko stvari bljak :grin: Sem pa že doživela, kako so si ljudje mazali kruh z marmelado, čez pa majonezo xscratchx in potem prav uživali ko so to jedli, men se je pa kr želodec dvigoval :xx!:

Sicer pa - preizkušeno res ničemur podobno in grozn: slane testenine s kislimi malinami :wacko: To je enkrat poskusla moja mami uturit - o groza!!!! Sej ni pol nikol več kej podobnga probala narest, jest pa tud ne.

Aja, pa enkrat sm v kitajski jedla ene ful čudne gobe, k so mele okus in vonj po metanu (plinu) - od takrat naprej se mi je kitajska hrana mal zamerla :ermm:

Pa kakšnih polžev tud ne prakticiram, čeprav moji pravjo kolk je to dobr, pa da nej probam. Enkrat sm padla na tako foro pr vampih (ojej kakšna groza, če so prvi vampi, k jih v življenju probaš, narejeni doma - in to ves postopek: od klanja kravce do ribanja usranih in smrdečih vampov iiiiiiiiiiiiiiiiiggggggggghhhhhhhh :sick: , pol pa še kuhanje po enem blaznem receptu!!!!) in potem nikol več x:Dx No, ko maš pa enkrat take in podobne izkušnje za sabo, pa ni nč čudnga, če človk postane izbirčn in mu je velik stvari ogabnih in jih sploh ne je.

Aja, a ma kdo zdej slučajn južno? Če ja, mu/ji želim dobr tek, vsem ostalim pa lep pozdrav :mezik:
živi in pusti živeti

#117 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 22. oktober 2005, 14:45

Sem se odločila da bom naročila polže v sirovi omaki. Da vidim kako to izgleda. Natakar to lepo prinese, izgledalo je kar okusno. Že zaradi sira. Lepo nabodem na vilice prvega, bližje k ustom sem ga nesla, bolj se mi je gnusilo. Pa sem ga taistega polža močno ovila z sirom, da ga ne bi čutila sploh. Nej šlo. Bljah!!! Me kar zmrazi, ko se spomnim.

Druga gurmanska. Gremo na družinsko kosilo. In sem naročila žabje krake. Moram reči, da sem enega pojedla in da je bil dober. Potem pa je moj veliki bratec prijel enega v roke in stegovala krak kot da skače in poleg delal kvak, kvak. Bilo je zelo učinkovito. Nikoli več nisem pojedla niti enega kraka.

Prijateljica mi je prinesla Tartuf. To je nekaj najbolj nagravžnega in smrdljivega na tem svetu. Smrdi tako močno, da ko sem ga od blizu povohala sem skoraj bruhala. Nikoli in nikdar ga ne bom pripravila, kamoli pojedla. :o|o:
Kako čemo? Lako čemo.

#118 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:35

Prijateljica mi je prinesla Tartuf. To je nekaj najbolj nagravžnega in smrdljivega na tem svetu. Smrdi tako močno, da ko sem ga od blizu povohala sem skoraj bruhala. Nikoli in nikdar ga ne bom pripravila, kamoli pojedla. :o|o:


In kakšen je ta smrad, da je tako hudo? Eni ga imajo pa zelo radi. Kako sploh zgleda tartuf x?x :inocent:

#119 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:44

še skoraj najbolj nagravžno mi je, ko se nabašem, zafilam, nažrem, ko se silim s čokolado :sick: to se na srečo dogaja redko, niti enkrat na mesec ne

#120 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:55

In kakšen je ta smrad, da je tako hudo? Eni ga imajo pa zelo radi. Kako sploh zgleda tartuf x?x :inocent:

Tartuf je mala gobica, kot gomoljček, bele, svetle barve (verjetno zato ker raste v zemlji x^x )
Svež, nepripravljen ima zelo izrazit vonj po gnilih in plesnivih z primesjo kiselkastih nogavicah, ki jih je 14 dni nosila oseba, ki ima probleme z vonjem nog. Sem se res potrudila opisati vonj. Nekaj takega, no. xrolleyesx x;)x

Drugače se ga uporablja zelo v majnih količinah, kar ni čudno!!! in pa da baje izgubi malo na vonju, kar pa jaz nisem pripravljena niti poskusit. x^x
Kako čemo? Lako čemo.

#121 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 22. oktober 2005, 18:58

A veš po čem men tartufi smrdijo ( že pripravljeni ) po butanu.

Sam men so x:px
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#122 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 22. oktober 2005, 19:08

A veš po čem men tartufi smrdijo ( že pripravljeni ) po butanu.

Sam men so x:px


Aja, po plinu?? Svašta!! In zakaj so že dobri, kao afrodiziak ali nekaj takega. Kaj se vse folk ne spomne. x:Dx
Kako čemo? Lako čemo.

#123 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. oktober 2005, 20:08

Prijateljica mi je prinesla Tartuf. To je nekaj najbolj nagravžnega in smrdljivega na tem svetu.

x:Dx x:Dx x:Dx

nisem ga prav vohala, sem pa ze jedla v kaki hrani, pa mi je bil zanimiv okus.
konc koncev tud sir smrdi. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#124 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 22. oktober 2005, 20:26

Tajfl, naprimer.
Ni iz trte zvit rek-'smrdi kot tajfl' x:Dx

V prodajalni, ga držijo pod velikim steklenim zvonom, ko ga režejo, si prodajalci zatisnejo nos s posebno ščipalko :eek:

Tartufi? Hrana za angelce x:px x^x
Mljask, še malo pa bodo najboljši- za moj rd x^x

Pa Velikanov Ćale je enkrat za pico rekel, da je' prva pita posle govna'

x:Dx :lol: :D

#125 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 22. oktober 2005, 20:27

A veš po čem men tartufi smrdijo ( že pripravljeni ) po butanu.

Sam men so x:px

Tudi men so njami x:px no ja sej men so tud nacho cheese tortilje, pa tud vsi pravjo, da smrdijo! x:Dx
Scio mi nihil scire




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0