Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#126 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 22. oktober 2005, 22:42

men sir gorgonzola smrdi, sam mi je pa zelo dobrega okusa x:Ix x:o)x
honor and respect

#127 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 22. oktober 2005, 23:22

Tudi men so njami x:px no ja sej men so tud nacho cheese tortilje, pa tud vsi pravjo, da smrdijo! x:Dx

načooooo x:px x:px x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#128 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. oktober 2005, 12:39

:mex: xyesx :yumy: xcheersx

#129 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 23. oktober 2005, 19:32

En intermezzo x;)x :

Men so pa trenutno nazgravžni :sick: vsi bonboni, septolete itd., pač vse kar moram jest, da se cimprej pozdravm, k sm tok prehlajena. Ampak tu mač je pa tu mač - sej če je nečesa preveč, se človeku hitr obrne. :sick:
živi in pusti živeti

#130 trans

trans
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 311

Objavljeno: 24. oktober 2005, 13:31

Najbolj ogabna stvar? Meni, ki sm zelo izbirčna, je veliko stvari bljak :grin: Sem pa že doživela, kako so si ljudje mazali kruh z marmelado, čez pa majonezo xscratchx in potem prav uživali ko so to jedli, men se je pa kr želodec dvigoval :xx!:


Hm, to moram pa enkrat probat. Porabo salame zmanjšujem zaradi tukaj vsega napisanega, marmelade pa ne maram preveč, bo to mogoče prava rešitev, da marmeladi izboljšam okus z majonezo.
x:)x x:Dx
Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.

#131 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 30. oktober 2005, 17:25

Hm, to moram pa enkrat probat. Porabo salame zmanjšujem zaradi tukaj vsega napisanega, marmelade pa ne maram preveč, bo to mogoče prava rešitev, da marmeladi izboljšam okus z majonezo.
x:)x x:Dx


Jah, kdor ne more brez majoneze... xDDx , no pa sej se ji jest tud težko odpovem, sam z marmelado pa ne bi glih kombinirala x:Dx :sick: x:Dx
Salamco pa lahko vseen nadomestiš s kšnim pršutkom al pa čem podobnim, tko da res vidš kaj ješ x:px
živi in pusti živeti

#132 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 30. oktober 2005, 19:10

Ena in edina stvar, pri kateri se mi želodec obrne, že od malega, je tista :xx!: :xx!: :xx!: smetana iz kuhanega mleka..... Moj fotr je to jedu na kruh namazan, bolj je bla debela, mastna in nagravžna, bolj z veseljem jo je mazal na kruh.....Čudno, vse iz mleka lahko jem, samo tega pa ne prenesem..... gravž :xx!:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#133 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2006, 17:35

navaden čips ... :xx!: :xx!:

#134 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 17:38

Jst tud ne smetane na mleku al pa pudingu. :xx!: Tud puding mi ni. :xx!: Ne bi zdej o tem... :xx!: x:Dx

#135 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 17:51

Jst tud ne smetane...

..kaj se zdaj fino delas... zadnjic nism nic vidu, da bi kaj ven pljuvala... :vragec: x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#136 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 17:53

..kaj se zdaj fino delas... zadnjic nism nic vidu, da bi kaj ven pljuvala... :vragec: x:Dx x;)x

Pa sej sm rekla, da une z mleka ne maram, no. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx x:Dx x:Dx x:Dx

#137 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 17:55

Pa sej sm rekla, da une z mleka ne maram, no. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx x:Dx x:Dx x:Dx

...aja, ok pol... sam, da na bo prslo kaxnih misinterpretacij... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#138 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:08

...aja, ok pol... sam, da na bo prslo kaxnih misinterpretacij... x;)x

Kaj je to misinterpretacija? :inocent: A kej za pojest? :yumy: :lol:

#139 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:10

Kaj je to misinterpretacija? :inocent: A kej za pojest? :yumy: :lol:

..ne vem cist tocn... sem prebral v cajtungu... se pa fajn slisi... tko, da zgleda k da sm brihtn...x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#140 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:16

..ne vem cist tocn... sem prebral v cajtungu... se pa fajn slisi... tko, da zgleda k da sm brihtn...x;)x

Kul.....grem še jst kej u cajtng poiskat, da bova oba brihtna izpadla. :OoO: x:Dx

#141 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:20

...rekovalescenca, turbulenca, vazektomija, respirativni sistem, neognosticizem... tele besede so ble v sobotnem Delu... morm jih nekako v pogovor vplesti... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#142 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:23

...rekovalescenca, turbulenca, vazektomija, respirativni sistem, neognosticizem... tele besede so ble v sobotnem Delu... morm jih nekako v pogovor vplesti... x;)x

Uuuuuuuuuu, a tok jih maš. Bom jest probala....JSt bi s tabo vsak dan v azektomijo jedla, pol bi pa turbulenco še spila povrh, za sladico pa rekovalescenco. Poćivat bi šla na respirativni sistem, pol bi se pa igrala neognosticizem. x:px Kok ubvladam, ej! x8Dx

#143 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:26

Uuuuuuuuuu, a tok jih maš. Bom jest probala....JSt bi s tabo vsak dan v azektomijo jedla, pol bi pa turbulenco še spila povrh, za sladico pa rekovalescenco. Poćivat bi šla na respirativni sistem, pol bi se pa igrala neognosticizem. x:px Kok ubvladam, ej! x8Dx

ti si za u ginesa!!! Lej sele tole: "Danes smo se pogovarjali o: vazektomiji, turbulenci, negnosticizmu in disfuncijah(tale je pa iz petkovega Dela) respirativnega sistema." Kwa pravis???In vse to v enem stavku!! x8Dx x8Dx x8Dx ..kwa sm jest brihtn... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#144 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:27

ti si za u ginesa!!! Lej sele tole: "Danes smo se pogovarjali o: vazektomiji, turbulenci, negnosticizmu in disfuncijah(tale je pa iz petkovega Dela) respirativnega sistema." Kwa pravis???In vse to v enem stavku!! x8Dx x8Dx x8Dx ..kwa sm jest brihtn... x:Dx x;)x

Da ostaneva v temi: Samsonajt, ti s tok nagnusno pametn, ej? To govorim iz izkušenj. x^x

#145 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:30

Da ostaneva v temi: Samsonajt, ti s tok nagnusno pametn, ej? To govorim iz izkušenj. x^x

...ej stara... prow nagnusno prav imas... x:Dx x;)x

...evo se ena nagnusna: flourescentno(Mladina, 11.11.2005) zeleni smrkelj... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#146 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:31

...evo se ena nagnusna: flourescentno(Mladina, 11.11.2005) zeleni smrkelj... x:Dx x:Dx

Te mam ponavad za posladek. :vragec: x:Dx :lol: Joj, sm packa. :inocent:

#147 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:48

Joj, sm packa. :inocent:



:vragec:

MICK ma neki podobnga v podpisu.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....(forewer)....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#148 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:52

jaz pa ne jem nič takega packastega. xrolleyesx mislim kakih kombinacij ali kaj. ker vidim pri drugih in me pol avtomatsko mine, da bi vase metala kaj ogabnega. xrolleyesx
dovolj ogabno se mi zdi že, če pojem celo čokolado ali čips. :o|o: ker si predstavljam, kako gnusobo sem pojedla.
ne vem, najbolj "ogabno", kar jem, je kruh s topljenim sirom, zraven pa pijem kakav. ja, to bo, maram kombinacijo slanega in sladkega. to je pa tudi vse. xrolleyesx dolgočasna sem, kar se tega tiče.
rada živim zdravo. x:Dx

#149 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:55

:wOOt: :xx!: :xx!: Jou, zdele sm se spomnla!!!
Ko moj brat prinese v svojo sobo flašo Fruca... pa odpre, nardi par požirkov in pozab nanjo...
In njegova sestra čez par tednov pride v sobo.. tko neki žejna.. zagleda flašo, odpre, nardi velik požirk...
:xx!: :xx!: :xx!:

a veste kake rožice iz plesni se znajo naredit na soku...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#150 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 1. januar 2006, 19:02

:wOOt: :xx!: :xx!: Jou, zdele sm se spomnla!!!
Ko moj brat prinese v svojo sobo flašo Fruca... pa odpre, nardi par požirkov in pozab nanjo...
In njegova sestra čez par tednov pride v sobo.. tko neki žejna.. zagleda flašo, odpre, nardi velik požirk...
:xx!: :xx!: :xx!:

a veste kake rožice iz plesni se znajo naredit na soku...

:sick: :sick: :sick:

Joj, sm se spomnla...mi je enkrat ena kolegica govorila, k sva ble še v osnovni, da je njen brt pil sok, pol, k je pa spil, je pa mastno nazaj v kozarc plunu....pol je pa fotr pršu in ne vem, a si je not kej natoču, uglavnm, to je spil. Bruhnla bom. x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0