Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali astrologija dela?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#76 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 21:57

Kdo je TAČI? ali sem jaz tebi s tozbo grozila ali si ti meni?? Prestej stevilo tvojih postov in mojih v tej temi...tvojega ponavljanja o meni...

Jao :o|o: . Pa kaj je s tabo? Tožbo? :eek: x:o)x Nima smisla.....jaz bi "ad rem"......ti si pa čist "ad personam". Pa dramatiziraš pa bentiš ne..... No, skali svoj pitaj boga zakaj tleč bes nad mano, ajd.......boljš kot nad kom drugim x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#77 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:06

Astrologija dela ... o tem ni dvoma ...

Sploh ni vprašanje če dela. Vprašanje je če kaj naredi.

x;)x x:Dx


Viš tole je pa že Bern enkrat rekel.
Ni pomemben tranzit ta in ta...ampak kaj boš TI v nekem trenutku naredil.
Svobodna volja...yess..

Ampak astro firbci pa le smo in potem taki astro firbci kot to recimo jaz zagnjavimo malo naokoli...da...mantis poglej kaj pravi solarec za leto 2007...in potem mantis si vzame čas in gostobesedno tole ubesedi...

Recimo lanski solarec - ki mi ga je ubesedil Bern(ga imam še vedno shranjenega)..-pazljivo s kešem, pazljivo okoli morebitne nosečnosti (tole sem itak sama vedela - jupiter na veneri bi komot lahko novo bitje -seveda če bi seksala seveda...ampak ker bolj na redko in ful z zaščito potem ni bilo nič iz nosečnosti)...pa kreganje s sestro..in take

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#78 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:19

:eek:

čuj dol mi visi toti tvoj primer in tvoj profesionalni ego

sam povem ti , da ni človeško


samo to ti hočem povedat, da to ni igrica človek ne jezi se ampak so to stvari , ki lahko nekomu sesujejo življenje, kar je zate samo primer v tvoji zbirki :o|o:


*

govorim pa iz lastnih izkušenj , ki sem jih imela z astroznalci xrolleyesx xcivx sploh je pa neprofesionalno tvoje zamere do enega takole raspucavat pa pika....

ko te takole berem, mam včasih občutek, da je pred mojimi očmi otrok ki maha z baklo in se hkrati čudi, zakaj je zagorelo ostrešje.

Drugače pa fajn samo, da si srečna.

Mene pa kr mrzel pot obliva, kako ne vidiš , ....pa ne mi srat zdaj s tvojo deseto bajto v devici....

maš v knjigah opise rakov, ki imajo sonce in luno v raku, pa so buldožerji in svetle izjeme rakaste...eh mejte ko čejte...men se ne da več razglabljat

itak da pojma nimam. Jali, Mantis, težko z nami laiki pa diletanti x:o)x


Viš tole je pa že Bern enkrat rekel.
Ni pomemben tranzit ta in ta...ampak kaj boš TI v nekem trenutku naredil.
Svobodna volja...yess..


:palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#79 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:19

Se mi pa pojavilo še eno vprašanje......a je fair da ene osebe brez vednosti in soglasja druge dajo njene podatke astrologu, ki jih potem "obdeluje" ? Nič ne provociram, sam zanima me kaj menite o tem? :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#80 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:27

:palec: :palec: :palec: podpišem
nikakor ni fer... :xx!: zloraba podatkov :o|o: sploh pa kter astrolog bo to naredu brez tvojga dovoljenja???? :o|o:



:o|o: vsak
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#81 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:37

Jaz pa verjamem v astrologijo, vendar je ne obvladam. Počasi se neki učim in obdelujem predvsem svojo in partnerjevo karto. Mi je všeč, ker potem primerjaš z skupnim življenjem s partnerjem in si bolj pozoren na neke vplive. Žal pa premal obvladam, da bi videla neko celoto oz. popolno sliko. Za to je potrebno veliko več znanja, pa verjetno kak tečaj in tako.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#82 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:41

Tukaj zdaj, tale Sonce kvadrat Mars, direkt tole. Zanimivo :palec: (pssst)

In ceprav tukaj omenjas, da si govoril na slsono, je blo jasn o, da te je do tega spravila moja astro ocena, ceprav nepopolna... samo moja. Ne se jezit, kar je res, je res, le zakaj pa prihajajo tukaj tebi v bran, morda zato, ker si moski, pa se za moskega ne spodobi, da ga zenska premaga? Ne skrbi, to je vse samo v tvoji glavi, da ti jaz kaj hocem skodit ali se postavljat nad teboj, mene zanimajo samo aspekti in sam jih izrazas, saj si kul, ostani tak.
Tukaj pa še dokaz o njegovi groznji s tozbo... Kar je seveda zgoraj zanikal... Lepo lepo :palec:
pa nic hudega Mick, saj se ni treba tako vznemirjati, tud jaz se nisem zarad tebe niti enkrat, ti si super primerek svojih aspektov x;)x

:eek:

A ni zanimivo, da jemlješ poste kot poste "meni v bran" ne kot v določeni tematiki pač strinjanje z menoj, z nekim mojim razmišljanjem? Tako kot drugje s tvojim? Ženska premaga? :eek: A ti tekmuješ? Pol pa še to stlačiš na nivo moški - ženska....Se hecaš? Saj vem, žal ne......Kdo se ne vznemirja? :eek: A se ne vidiš kak pišeš? Jao. xrolleyesx

Eh, res? x:o)x :frog: V malem prsti me maš.... x:px

Tukaj pa še dokaz o njegovi groznji s tozbo... Kar je seveda zgoraj zanikal... Lepo lepo :palec:

Kje sem kaj zanikal? Sam začuden pogled ... :eek: ......sn nardil, da nekdo tak moj post, fajn da si ga citirala, jemlje za grožnjo s tožbo? xcivx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#83 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:47

Jaz itak nikogar ne poznam, niti mene nihce in se ze zamenjala ful cifer, kaj pa je to takega Mick, en rojstni datum za drugim datumom brez priimokov in naslovov in brez imen, le nicke imam na voljo, prava rec, nikol se ne bomo spoznali in itak, nic niso plačali, vsaj meni ne. NIKOLI DOSLEJ. Noben zakon ne prepoveduje tega. Razen ce menis, da se ne sme javno na forum pisat o golih cifrah datumih in kaj pomenijo, potem pac taksni forumi ne bi smeli obstajat? Jaz ne vem, zakaj taka štala.

Najprej....kje vidiš kako štalo? :inocent: Nehaj že dramatizirat......

Ja, to je možen pogled, ki ni tko odkloniln, deloma sprejemljiv..... Ampak vseeno.....ko tebi nekdo da moje podatke, je zelo verjetno, da me pozna, ne x;)x . A je prav, da jih da brez mojega soglasja in da jih ti, al kdorkoli pač, brez soglasja obdeluje? Kaki zakoni? Menim se moralno, fair....sn napisal, čeprav bi debato lahko širil tud v to smer......
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#84 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:51

Čakte mal no .. a zaradi enih rojstnih podatkov ... datuma in ure delate tak kažin? meni ni čist jasno no, sorry

Ne. Debata pač. Če astrologija drži, potem natančni rojstni podatki niso več samo rojstni podatki....
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#85 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 23:31

Nekaj casa še rabim, da bom to verjela. Ne poznas pa cele zgodbe!

Stalno ven vlečeš to zgodbo samo ti, jaz je sploh ne omenjam. Brez veze.....Pa stalno Mick to Mick ono, širiš, dramatiziraš.....je, jej.... :o|o:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#86 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 13. marec 2007, 23:44

valda da astrologija dela :D
in mantis ... še enkat ti hvala, da si si vzela čas in mi razložila pomene

xvrtcx


#87 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. marec 2007, 23:44

Itak da ves, da sem falila brez ure, pa seveda si ti kompleksna osebnost in da seveda se da tebe izpovedat na zelo veliko nacinov in razlagat.
Imela sem nekoga takega s polno 12. hiso, ki mu ni nihce znal ustrezno razlagat karte, edino moj zapis se je pokrival z osebo, kakor se je sam poznal. Dolgo sem rabila, da sem prisla do tega, veliko kart in poskusov, veliko jalovih seveda, dokler nisem znala vsaj delno, ker 12. hisa je tezka : mi je pa po letu dni uspelo v presenecenje in takrat sem vedela, zakaj je temu tako in tudi, da bi bilo v primeru drugacnega tocno tistega aspekta itd, drugace : in celo, morda vsakic drugace, ali z odtenki drugace...
zdaj seveda ne znam vec ponovit...

Evo, to je za /vsaj zame/ pogovor, debata. Ti si namreč pol, ne od mene opozorjena po os, začela tko čebljati, da se je vidl za koga gre, ne jaz.... x;)x Ko pa se je vedl, pa sn negiral napisano, ker menim, da ne drži. In tko k pravš, vedoč da si bila brez ure in zavedajoč se moje baje astro-kompleksnosti al kak naj rečem. In zaradi mene pač ni bilo treba takšnga "kravala" delat.... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#88 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:21

Pol smo pa zdaj do konca tole razcistili. Res sem zacela cebljat, ampak od nekaksne panike, res me je blo sram, da ena tretja sprasuje zate in da tvoja to bere in jih najbrz kar nekaj to ve in DAZAME MISLIJO, DA SODELUJEM ORI TEM, torej da javno pisem o tebi in morebitni ljubici in jih nekaj s foruma to javno prebira in se reži, tvoja pa se sekira, a jaz pa tako na siroko vse skup opisujem v zascitno deklice, s katero pac nista bla za skupaj hvala bogu, vsaj s tem nism razjezla tvoje, pac mi je blo nerodno ful in najraje bi se skrila nekam, vem samo, da sem se cel dan ukvarjala z brisanji, pisanji, prosnjami za brisanji in ponovnimi pisanji in da mi je sla vsa edina prosta nedelja in sem bla nase jezna, a ona pa je izginila ko kafra , nic kriva, kot kaksen prismuk, a najvecji prismuk sem pa bla jaz, ker si je skopirala in me zdaj tud to mori, kaj bo zdaj s tem in kaj bo naštimala : verjento zaenkrat nic vec ne bo, vendar pa sem bla ful jezna nate, ker sem imela obcutek, da ti ni blo mar niti kaj si tvoja misli niti kaj si jaz, ampak samo zate se ti je slo, za tisti ubogi delni opis, kamen spotike in ce bi vsaj rekel, da nic ni res od vsega in naj vsi vse takoj zbrisemo, pa jaz bi TAKOJ. Pa si se še hecal iz vsega skupaj, jaz pa takega heca ne razumem, pa sem si mislila bogvekaj se toti tu grejo, pa nisem vec vedla, kdo se norca dela...

Ja, si si delala blem tam kjer ni bilo treba. Čudno si vi predstavljate odnose med dvema.......Moja s tem ni imela težav, ker ve, da ljubice nimam in ker pač ve, da ona smotka včas bluzi nekaj......ker se pogovarjava, veš, tudi o tem in o njej sva se. Ni kaj skrivat....A sem te kdaj krivil za to kar se je zgodl.....kolk vem nkol. Mene pa nič ne skrbi, da s je skopirala, tud me njeno dejanje ni pretiran skrbel, zato pa sn se hecal, ker vsega nisn resno jemal.......Z opisom pa se pač nisn strinjal in se še vedno ne......po spominu, nimam skopiranga x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#89 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:27

Jaz se pa strinjam z marsicem, z necim tudi ne. Bom pa sla, seveda gledat kombin in sinastrijo z opisano osebo. Mogoce je tu tezava. Ampak nocoj sem ze zaspana.
vseeno sem sla in seveda, imamo tukaj Saturn v 7 hisi v kombinu x:Dx

Pa še, kje je imela doticna oseba lunin mrk, glej ti to v 12. hisi direkt na Marsu, Uranu in plutonu. Zanimivo. Komur potegne, mu potegne. Kaj pa to, te moti, da napisem, ali naj raje zbrisem? Saj nic takega, ampak super solski primer.

Mene nič ne moti, še natančne podatek ti dam, če češ...... x;)x Sam ne me zdaj tu obravnavat kot nekega poskusnega kunca brez mozga na katerem šolski astro eksperiment kao potrjuje sicer neke zagotovo zgrešene zaključke o meni v tistem opisu. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#90 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:36

x:Xx kaj bi rad seronjo, sam iščeš pol pa dobiš po pukli

dejstvo je da ni prav da to pišete javno...basta


x:Dx smotanka :vragec:

Ne bo držal....niti nisn nč iskal, niti sam nisn nič tazga napisal o njej.....Če pa nekdo piše o teb k da te cel lajf pozna in to napak, se imam pravico odzvat.....nč tazga. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#91 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:42

ajaaaa zdaj mi je sele jasno, ti si res jezen, ker se ne strinjas z nicemer, kar sem rekla tisti punčari, recimo, da si nevaren, mascevalen, igras zrtev lahko, al kaj ze, v tem smislu... zanima te skrivnostna zenska predvsem.. Ne, saj potem ne bom vec pisala o tej karti, ker itak redkokoga zanima, razen zvestih in kdor pa to bere zdaj, pa se ze itak mora zgrazat...

Ne, nisem jezen. Samo ne strinjam se. Sam ti si celo presegla astro okvire in več al manj na pamet pisala o men vse živo, pa tudi ni držalo. Kar ti lahko dokažem kdaj češ, sam ne na javno. x;)x Pa mene zdaj pa res ne zanima nbena skrivnostna al kakršnakol ženska..... sam ta, ki jo imam.
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#92 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:43

Zelo strogo.



:inocent: no reci , a ni res, ali pa vsaj če te osebno prosijo sami.

Malo pomisli.

kar nekaj jih je ki za lastne otroke ne gledajo, kar nekaj , ki zase ne gledajo več....pa ne samo astrologi

tudi kirurgi svojemu otroku ne morejo operirati slepiča x:o)x

:sori: eh sej sploh ne znam več ubesedit x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#93 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:46

Mick, saj nic vec, pa če češ, lahko sploh vse pobrisem

Kakor želiš, lahko tudi briševa. Meni je vseeno......Ničesar nisem napisal za čemer ne bi tud stal...... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#94 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:52

mah vrag..jaz za deco nekaj gledam..in tudi brez astrologije vem, da starejšo kam postaviš tam bi stala...ko pa jo porineš pa komaj ustaviš..da bi mlajša vsega boga na sebe dala in se ji pravi asc lev kaže - ko bila v mali šoli si tampone navesila na uhe..za 1.november..jaz delala pa je poleg moje mame šla na britof...pa pravi mati: Val, kaj imaš to na uhah? za ob..in še pokaže z roko..naša mati si misli...neki čudni uhani...pol pa le teti kapne...mater skoraj sta z frocom ki ji tamponi viseli z uh na britof šle..pa si predstavljajte folk s čeladnimi frizurami in pelzi in vse...
aja ta velka nima nič,..nada. njente - ognja..riba z ogromno zraka in kar nekaj zemlje...tako da rabi vzpodbudo od zunaj..in zato se rodila staršem strelcem, frendi strelci..vse živo okoli nje - strelci..
tak
sem že zmatrana od vsega tega čitanja.
nema pravopisa..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#95 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:55

zaj pa že zbrišita, vse odlomke k drug drugega žalita....


Jih ne najdem x:Dx Ne vem kje sem utegnil še užalit koga......Včasih se res vprašam kaj vam je. Nekdo k te sploh ne pozna te spredalčka in podcenjuje kakor pač te, pa niti ne smeš rečt......ne, to ni res. :inocent: Jej, jej.... x:o)x Pa dobro, ajde, brišmo vse, če tko menita, kaj pa čmo.... Al kaj? :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#96 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:57

mah vrag..jaz za deco nekaj gledam..in tudi brez astrologije vem, da starejšo kam postaviš tam bi stala...ko pa jo porineš pa komaj ustaviš..da bi mlajša vsega boga na sebe dala in se ji pravi asc lev kaže - ko bila v mali šoli si tampone navesila na uhe..za 1.november..jaz delala pa je poleg moje mame šla na britof...pa pravi mati: Val, kaj imaš to na uhah? za ob..in še pokaže z roko..naša mati si misli...neki čudni uhani...pol pa le teti kapne...mater skoraj sta z frocom ki ji tamponi viseli z uh na britof šle..pa si predstavljajte folk s čeladnimi frizurami in pelzi in vse...
aja ta velka nima nič,..nada. njente - ognja..riba z ogromno zraka in kar nekaj zemlje...tako da rabi vzpodbudo od zunaj..in zato se rodila staršem strelcem, frendi strelci..vse živo okoli nje - strelci..
tak
sem že zmatrana od vsega tega čitanja.
nema pravopisa..



x:Dx x:Dx x:Dx ja poznam to

ko sn jst od frocov gledala me je skor fršlog, pa da nea pišem ka mi delajo :o|o: :xx!: župniki nage babe rišejo, učitlcam pa mozag kravžlajo
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#97 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 00:59

Itak ko imata Venero na Marsu. Z enim in istim koncujes post, pol pa še raje pisem vse zivo, kaj pa čem, pac preizkusam, kak se odziva nekdo s tvojimi planetnimi polozaji, saj lahko, saj pa dovolis, saj se odzivas kot kaksna vrtavka x^x

Ja, kak pa, saj pa me ipak mal zanima..... x;)x Sam pismo, v neki kolk tolk normalni debati, ne pa kar tko povprek bum trek đšššš buf tras po men...... x:o)x Ja, se delam žrtev, evo x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#98 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. marec 2007, 01:01

x:Dx x:Dx župniku še te no nič ne rišejo..pač pa po šolskih stenah ta mala..
tule definitivno drži astro scena - vodnarski merkur - ni hudič kaj vse se nea spomnijo..

ma mick in mantis..

hejajta..sori, drug drugemu..pa mir..
pa res nisem kregalno razpoložena...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#99 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. marec 2007, 01:05

Tud meni je vseeno. jaz sem ti ze rekla da stojim za vsem. Pa tud opisala, kako.

Će že hočeš.......ti lohk sam pogojno stojiš za napisanim....... Kako lahko stojiš za stvarmi, ki si jih pisala na splošno o men pa ne držijo.....in astro o men, pa zarad več razlogov, ki niso povsem na teb, pa tud ne držijo....Mislim, pa ne spet to jemat kot poniževanje al karkol že, da si zaletava........in mnogo prehitro zaključke delaš. Drgač pa.....ljudje cenijo tvoje mnenje, kot vidiš, zakaj jim neb verjel......O meni ga boš pa očitn težko dala brez subjektivne vpletenosti v mnenje......Škoda, če že tolk časa tratimo......
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#100 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. marec 2007, 01:08

Itak ko imata Venero na Marsu. Z enim in istim koncujes post, pol pa še raje pisem vse zivo, kaj pa čem, pac preizkusam, kak se odziva nekdo s tvojimi planetnimi polozaji, saj lahko, saj pa dovolis, saj se odzivas kot kaksna vrtavka x^x

Lia, osebno c eme prosijo? Kak pa, ce me ne poznajo niti jaz nocme, da bi me, pa nic ne kasiram, ampak mi iz daljne Postojne posljejo na OS podatke za njega in zanj, ne, nic se ne cutim krivo. Vazna sem, ker mi tak zaupajo x^x :inocent: saj jih jaz ne hranim! Ves kolko sme jih ze zbrisala ven iz astro.com? Prek 400 menda. Ker jih ne gre noter hranit vec kot 100, potem pa pac, eni pridejo, so notri po potrebi in cez cas vrzeni ven in NI mogoce tega hranit, vsaj jaz ne znm, to gre v franže in nikjer ni nobenega obnovitvenega koša : samo nick je.

kaj pa clovek potem dela doma za ekranom , ko bere moj zapis? Kaj vem, ali se zgraza, navadno je vesel. jaz pa tud vesela, ce je on. Še bolj pa sem, ce rece, da to in ono NI res, torej, da lahko grem nazaj pogledat, kateri pomen in kaj sem upostevala pa ne bi smela ali pa, spregledala.. ker to je pac tezko, ce nisi hiter v mozganih, pac bolj dolgo tumbaš. Zanimivo je, to je vse in vse gre v pozabo... se pa spomnis primera takrat, KO GA RABIS in ko naletis na podoben ali isti primer - takrat iz naftalina potegnes staro znanje, kjer si enkrat za povedal in dobil potrditev, recimo :palec:



x^x eno je to kar ti spoznaš in vidiš, drugo pa to kar bo oni pripravljen sprejet in absorbirat....zato naredi zase, ljudem pa povej toliko, kolikor v danem trenutku prenesejo, torej dovolj je če nekomu poveš da je dvanajsta simbolično pomeni nekaj kar je prikrito, če je tam polno planetov je pač najverjetneje bolj podtalno...dovolj je da jim daš seme, sami naj razvijajo naprej,ne ponujaj jim vsega na krožniku, pa če je še tako dobro povedano, včasih rabi človek čas, da te stvari najde pri sebi, saj veš da samega sebe najteže vidimo nepopačeno, najraje se vidimo take kakršni si želimo biti, najprej moramo to najti potem šele lahko to kakorkoli spreminjamo....sebe najteže vidimo in opazujemo, vse druge naokoli lažje...

kar se primerov tiče , veš enkrat me je ena astrologinja klicala vsa vesela, da jo je en drug jako priznan astrolog prosil ako jo lahko da kot primer v eno od svojih knjig....men je bilo to grozno, po vseh letih brskanja je našel nekaj kar je potrjevalo njegovo hipotezo, pa toliko primerov , ki jih je dobil v roke, ravno njo je našel in zdaj bosta dokazala kako deluje stvar....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0