Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj si mislite o posameznikih-u na forumu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
4307 komentarjev na to temo

#26 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. januar 2006, 09:22

no js u živo poznam itak sam freeja...............in on mi je tak fajn djed.....odprt, sproščen, zabavn.....mal odbit mogoč clo x:px se mi zdi da sma se takoj zaštekala, pa sploh nism mela občutka da sm ga šele spoznala.......sam faco je dobil x:Dx
nobenga glih ne napadam pa pluvam pa mu trobim da je tepc.....razn če je kej u hecu mogoč :inocent: drgač pa brezveze.......se mi kačit z nekom k mogoč sam zajebava neki.....tko kt seal recimo.......kak njegov komentar te res lohk katapultira iz stola.....sam po drugi strani ga pa čist štekam.....je le dvojček x;)x in mislim da blazno rad provucira s svojimi izjavami, rad meče kosti za glodanje, uživa k razfuka neki folka x;)x pa boli ga dobesedno ka si kdo misli......sej sm js tud taka x:Dx sam se mi ne da vedno :vio:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#27 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 10. januar 2006, 10:46

NI da se prepucavamo kle, ker to vodi v nezavestno prerekanje!

Točno tako.
Kljub vsemu pa je proti argumentu postaviti protiargument, če se z nečem ne strinjaš. Takisto imaš argument, če se strinjaš. To je osnova komunikacija, kar forum gotovo je. Če je nekdo tepec, moraš to dokazati, drugače si sam tepec. Če kdaj kaj narobe oceniš, pač to priznaš (z malce spretnosti se da to zapisati kot tvoj prav) x:Dx
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#28 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 10. januar 2006, 10:58

Če je nekdo tepec, moraš to dokazati, drugače si sam tepec.

No, s tem se pa ne strinjam...včasih kdo že sam s svojimi izjavami to pokaže in pol teb ni treba tega dokazovat, da je tepec. x;)x x:Dx A je res? :inocent: x:Dx

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2006, 11:19

edin vrba mi je mim :OoO: evo, pa sm povedla x:Dx

saj stekam, da se tko misli, sam vseen: ene par stvari, ki jih je 'izvedla' tule, je blo mim, drugac pa ni nobena oseba kar vsa mim....
skratka, njeno pocetje je blo mim, Vrba sama je v sebi najbrz cist kul, se ma pac se kaj za naucit.
Sploh nimam odnosa vec do tega, sem dala vse ven tedaj. niti ne cutim kaksnega blaznega smiljenja, edin morda mal skoda se mi zdi, mal s tko kislim priokusom je...
drugac je bla pa to lohk za velik folka dobra shola...
ce druzga ne, kaj lohk ego dela, kam pahne cloveka ena bedasta teznja furnit ego do konca.
mam tud sama raje iskrenost.

sam maram pa vrbino pozrtvovalnost, vnemo, ko se je za koga ven vrgla, priletela na pomoc in tko, ce povemo ta slabo, moramo tud ta dobro. :palec: :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. januar 2006, 11:29

saj stekam, da se tko misli, sam vseen: ene par stvari, ki jih je 'izvedla' tule, je blo mim, drugac pa ni nobena oseba kar vsa mim....
skratka, njeno pocetje je blo mim, Vrba sama je v sebi najbrz cist kul, se ma pac se kaj za naucit.
Sploh nimam odnosa vec do tega, sem dala vse ven tedaj. niti ne cutim kaksnega blaznega smiljenja, edin morda mal skoda se mi zdi, mal s tko kislim priokusom je...
drugac je bla pa to lohk za velik folka dobra shola...
ce druzga ne, kaj lohk ego dela, kam pahne cloveka ena bedasta teznja furnit ego do konca.
mam tud sama raje iskrenost.

sam maram pa vrbino pozrtvovalnost, vnemo, ko se je za koga ven vrgla, priletela na pomoc in tko, ce povemo ta slabo, moramo tud ta dobro. :palec: :)


ja sej to sm hotla še pol prit napisat, pa me je neki zmotlo in sm vn padla.....
mela je čist dobre, pa clo pohecala se je kdaj, pa tko....res je......sam tist njen način, pa ne sam tist kar je blo na konc, skoz ubistvu.......tist mi je blo mim....
mela je pa tud dobre, ja.....
glih tko kt edn k mi je čist kul drgač pa ok, ma kake izjave hude kdaj, da bi ga človk najraj pregriznu na pol........vsak ma neki.....dobrega in slabga
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#31 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 10. januar 2006, 11:54

Sori, Free, čeprav te rada berem in se mi zdiš kul...je tale tema malo mimo.. :o|o:

Mi je bilo bolj blizu, ko je Marsa odprla, mejte se radi...četudi si greste včasih na živce...

Astra
Per aspera ad astra

#32 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 10. januar 2006, 12:02

No, s tem se pa ne strinjam...včasih kdo že sam s svojimi izjavami to pokaže in pol teb ni treba tega dokazovat, da je tepec. x;)x x:Dx A je res? :inocent: x:Dx


Po moje misli samo v primeru, ko nekdo o nekom reče, da je teslo. Če se je un že sam "izkazal", ni tok bistveno - tisti, ki je dal izjavo, jo mora ustrezno podkrepit.... x:Dx

Mislim halo, kje pa smo se znašli?? xrolleyesx x;)x
A ni tema taka da pišemo o določenem posamezniku?

JOOOOOOOOO........... x:Dx :vragec:

No ja, sej bo :shuriken: :shuriken: :shuriken:
cosmic dancer

#33 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 10. januar 2006, 12:17

tko bom rekla:vsak človek, ko nekoga kritizira, izhaja iz sebe samega...napiše svoje lastne občutke in zato je kul, da je ta teme odprta...izhaja iz svojih lastnih napak in izkušenj, ter duhovne stopnje, na kateri je...zato je ta tema terapevtska...bi blo pa mogoče ravno zaradi tega dobro, da se dovoli replicirati na izjavo svojega oboževalca ali neoboževalca...mislim, da bi blo tko prav...sam predlog sem dala.
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#34 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 10. januar 2006, 12:51

tko bom rekla:vsak človek, ko nekoga kritizira, izhaja iz sebe samega...napiše svoje lastne občutke in zato je kul, da je ta teme odprta...izhaja iz svojih lastnih napak in izkušenj, ter duhovne stopnje, na kateri je...zato je ta tema terapevtska...bi blo pa mogoče ravno zaradi tega dobro, da se dovoli replicirati na izjavo svojega oboževalca ali neoboževalca...mislim, da bi blo tko prav...sam predlog sem dala.


moje dolgoletno prepričanje je, da me prav "n K" briga, kaj drugi mislijo o meni, ker je to njihov problem, bolj važno je zame kako sebe sprejemam, razumem in koliko sam sebi zaupam in koliko se v resnici imam rad....
Če bi ocenjeval nekoga bi bilo to v bistvu zelo narobe, ker bi ocenjeval samo tako kot ga jaz razumem, če bi bil jaz on, ker pa nisem, ga tudi ocenjevati ne morem, lahko ga samo sprejemam ali pa ne.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#35 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 10. januar 2006, 13:09

maš prav...se popolnom strinjam s tabo, ker sem tudi jaz takšna
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#36 tantrica

tantrica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:02

jas mam samo en komentar, pa za vse ludi povsod, ne samo na forumu..
itaq je jasno, da ma vsak svoje fore, pa da ma tud kako mimo stvar na sebi..pa da ne more bit vsem ljudem na drugih vse gut, rekla bi celo, da vsakega tud v sebi ali na sebi nekaj moti. ok, malo bluzim.. torej, npr mene celo par stvari pri meni moti.. tak da bi lahko kr sebe skurcala najprej..
ampak, je pa tudi tak, da je pri cisto vseh nekaj pzitivnega, nekaj kar nam je vsec..
:8):
aja, pa se to:
zivi in pusti ziveti.. xDDx

ajdek, mejte se.. x^x
pa uzivajte..
ce zacne clovek mijavkati, zato se ni macek.. :)

#37 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:18

Dan.
Evo kaj si jst mislm. da sploh niste zastekal v cem je point, pa cist jasno sem napisal na zacetku!
No, pa vsaj vidim, da se ne da it na tak nacin tule. moja sola x;)x x:o)x
pac. kokr kol. uzivajte v temi, tako ali drugace! x:Xx

pa se eno... itak, da je najboljs da se vsak s samim seboj ukvarja, saj to je ravno POINT teme, d se ukvarjas s tem kaj ti gre pri komu na zivce, in ker ni feedbacka, potem uvidis, da se pravzaprav ukvarjas s samim seboj! Kar pa ljudje ZELO pozabljajo v vsakodenvnem zivljenju, kar se vidi dejasnko tudi v nasih vskdanjih postih tule v vseh ostalih temah!

Zej pa naj kdo rece, ce ni res x:Dx x;)x x:o)x he he

Hkrati pa bi se lahko vspostavil drugacen nivo komunikacije tule... pa ocitno cas ni zrel, primeren! sorry, sam tko je!
Basta! lep dan zelim! x:Xx x:Xx

#38 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:29

moytsa je mojca, ta je samo ena...pa lepo se mej...moytsa ni krinka, ker ne mara bit xDDx pove, kar misli...


ma sej sm res mal prehit sklepov.. sam pac prva stvar sm na to pomislu.

ej, decva, ber PRAVILA te teme!!!! :sori: drgac je brezveze, da mamo tako temo, ker njen namen NI da se prepucavamo kle, ker to vodi v nezavestno prerekanje! Temvec da komuniciramo bolj zavestno!!
Torej: zacne se tako: Jaz pa tega in tega dojemam tako: ...
mislm, a je to tolk tesko no :o|o: mah, sej brezveze, zdej bom pa jst kle 1 policaj al kaj... :o|o: :xx!: ne bom! PISTE KAR CTE! :P
---------


ah sej se ne kregava xDDx pa nehi prepucavat! da se ne bomo zacel nezavedno prerekat! x;)x xDDx x:o)x

#39 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:35

Dan.
itak, da je najboljs da se vsak s samim seboj ukvarja, saj to je ravno POINT teme, d se ukvarjas s tem kaj ti gre pri komu na zivce, in ker ni feedbacka, potem uvidis, da se pravzaprav ukvarjas s samim seboj! Kar pa ljudje ZELO pozabljajo v vsakodenvnem zivljenju, kar se vidi dejasnko tudi v nasih vskdanjih postih tule v vseh ostalih temah!

ej ti ne kapiraš, če ti gre pri nekom nekaj na živce je to tvoj problem, ne tistega ki ti gre na živce.......on sam sebi verjetno ne gre na živce. Ti si tisti, ki se moraš vprašati, kak vzorec v sebi nosiš, da ti je pomembno, da ti gre na živce....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#40 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:36

x:Dx :palec: dve ribi v dialogu x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#41 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:36

men so na forumu vsi všeč, vsak posebej s svojimi dobrimi in manj dobrimi lastnostmi . Nisem še naletel na nikogar, ki bi mi bil težek in smotan. Mogoče zato, ker nikogar takega tu ni, ali zato, ker ne dopustim samemu sebi, da bi koga tako dojemal, ali pa le zato, ker sem preneumen, da bi dojel, da je smotan...
še posebej so mi tu všeč mlade in luštne punce, ker.....so pač mlade in luštne xsrcx x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#42 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:40

men so na forumu vsi všeč, vsak posebej s svojimi dobrimi in manj dobrimi lastnostmi . Nisem še naletel na nikogar, ki bi mi bil težek in smotan. Mogoče zato, ker nikogar takega tu ni, ali zato, ker ne dopustim samemu sebi, da bi koga tako dojemal, ali pa le zato, ker sem preneumen, da bi dojel, da je smotan...
še posebej so mi tu všeč mlade in luštne punce, ker.....so pač mlade in luštne xsrcx x:Dx

:palec:

:vragec: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2006, 14:44

ali pa le zato, ker sem preneumen, da bi dojel, da je smotan...

:fool: x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 10. januar 2006, 15:36

vem kaj si mislu...mi je jasno...samo ni pa v redu, da on ki ga kritiziraš, ne sme povedat par besed o osebi nazaj...če je to iz užaljenosti, se ne šteje...šteje se samo iz čiste odkritosti...

JAZ TI OSEBI DOJEMAM TAKO:
indigo, zdi se mi, da mal previsoko gledaš na življenje...nisi edini, ki si na svetu...

odium p, hm...še marsikaj se moraš naučiti v življenju...

a je to to??
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#45 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2006, 20:33

ja sej, kwa pa jst druzga ze vs cas tumbam!! x:Dx x;)x

men grejo pa kozorogi vcasih tolk a a ... k so taki lesi no!!! xrolleyesx x:Dx ha hahahah haha :o|o: to men pomen, da sm jst sam les :xx!: x:Dx x:o)x he he prouzaprou mi pomoje full manjka kozorogovske energije no :o|o: full na zemlji xrolleyesx

sam mystica se zmer tolk skuliran odzove, da ji lahk sam se lupcka dam x:Xx

ha hahah ahhahaah kwa mi je smesn k si recem da sm LES xg:Dx xg:Dx a ni no... 'j sm LES' hah hahah hahah
pol pa prides nekam, pa se zemns s frendom, pa greta na 1 prireditev, pa on tm eno pozna, pa gres itak ti zravn, pa te frend predctav uni... ona rece: Mojca. Ti pa reces: LES xg:Dx xg:Dx x:o)x pol pa una sploh en steka, k misl (ce je kozoroginja) da si njej reku!! xg:Dx xg:Dx
-------

ej ti ne kapiraš, če ti gre pri nekom nekaj na živce je to tvoj problem, ne tistega ki ti gre na živce.......on sam sebi verjetno ne gre na živce. Ti si tisti, ki se moraš vprašati, kak vzorec v sebi nosiš, da ti je pomembno, da ti gre na živce....



#46 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2006, 20:55

ma ne, v bistvu ce po pravic povem, mam ena potlacena custva, na eno bivso, k je bla ASC kozorog, hkrati pa sm dobu na AURO SOMA konzultaciji (sm izbral) steklenicko znamenja Kozorog... taka bl novodobna... ma mi zgleda od takrat dogaja s kozorogi x:Dx x:o)x :sori: :o|o: pol me pa ti na finto, k si zmer kul, pa spol ne morm pop.zdt :o|o:
mogoce pa sploh ni to? :inocent: mogoce je pa cist kej druzga no xrolleyesx
x:o)x he he... no, sej bom ze resu zadevo.... sam upam, da te nism kdaj kej uzalu al pa kej... :inocent: no, ne vem zakaj sm glih tebe najdu no x:o)x priznam. aja, sej res, mogoce ker si rekla da prevec resno reagiras al kaj? :inocent: a ves, pol zmer dobimo tak folk ukol, k nam glih na zulj stopjo ane! x;)x

#47 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2006, 21:08

ok, torej lahk nadaljujem x:px x:Dx x:o)x

#48 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. januar 2006, 21:18

uf, nevarn tole x:Ix x:Ix

#49 zaspanko

zaspanko
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 10. januar 2006, 21:31

:eek: :eek: :eek: :eek: ..ne mislim nič... :sori: :sori: :sori: :sori: :sori: :sori: :sori: ... nimam z čim... ha ha ha :O: :O: :O: :O: :O: :O:
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2006, 21:58

krsis pravila stari (freeslav x:px). :vragec: x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0