Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj si mislite o posameznikih-u na forumu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
4307 komentarjev na to temo

#76 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. januar 2006, 17:57

meni je pa totalka smesno, ko te kak mesec ni, pa uletis, pa je nekdo tam z 4053 posti in ful pozna vse, in pove svoje mnenje, opise, razlozi...jaz pa tko: WTF? :8):
kdo je sploh toooo?!

x:Dx x:Dx x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2006, 17:58

pa uletis, pa je nekdo tam z 4053 posti in ful pozna vse

cist 'in' ze... :P ;)

mene vcas preseneti, kolk 'mal' ma kdo postov - recimo glede na cajt, ki je tle, na njegov doprinos ipd.
tko da, kvantiteta ni nujno kvaliteta (npr. pri men se to super vid x:Dx x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. januar 2006, 18:03

se sreca, da si clan st. 2 x:px
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2006, 18:04

ja, kao, uh ta je ze od zacetka pa to, VSAJ to! x:px x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 12. januar 2006, 18:07

x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#81 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 12. januar 2006, 18:36

Osebno vem, da je vsakdo dober, čeprav z dejanji sebe prikaže drugače.

:vragec: x:Dx :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#82 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 12. januar 2006, 18:44

:eek: : ..ne mislim nič... nimam z čim... ha ha ha :O: :O:


Ocenjuj druge, ne sebe... x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

:eek: Ne smeš komentirat! :vragec: x:Dx

Jst pa mislm, da je Pika Pikica ful faca. xnckrivx x:Dx x:px



JAPAJADE. x:Dx x:o)x xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#83 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. januar 2006, 19:06

Sem sla skozi tole temo, redkokdo je konkretno odgovarjal.

Zelo malo ljudi je tukaj, do katerih bi skos gojila neka negativna custva. Ze naboljsi primer je Todika. Pac povem, kot je. V eni temi, bi jo utopila v zlicki vode ( ne me CIST resno jemat x:o)x ), ampak ko jo pa berem skoraj povsod drugje, mi je pa zenska totalna faca. Vseeno mi je, kaj misli, ampak za razliko od nekaterih me ne bocka cisto v vsaki temi z konflikti, ki sva jih imele pac v eni. Zato jo dojemam kot razumno osebo, ki rada provocira, ampak dalec od tega, da slabo misli.


Marso dojemam kot osebo, ki se ima vedno zeljo postaviti na "napadeno stran". Ne vem, kako naj to razlozim. Skratka, nima veze ali gre o pedofilih, zivalih, boleznih...vedno je sposobna it tudi na "drugo stran". A mi je to vsec? Ne vedno, ker sem drugacna oseba. Zame je veliko stvari crnih ali belih, medtem, ko sem mnenja, da je pri njej veliko sivine. Po drugi strani mi je pa svetovno, da lahko nekdo na dolocene stvari gleda tako objektivno in to sposobnost kar malce zavidam.
Ne vem, ce sem se prav izrazila. Mislim, da je tudi alergicna na obcutljivost x:o)x Vsekakor jo cenim, vendar mene ne razume prevec.


Pikopikico dojemam kot zelo srcno osebo. Zmoti me edino, ker moram prebrati 3 strani ircanja naprimer, preden pridem do konkretnih odgovorov x:Ix Mislim pa, da nobenmu tu nic slabega noce. Kar se pa tice simpatije, je pa iz njene strani ni, to pac sklepam po tistem, ko smo se dobili.


Mantis me izredno "privlaci". Njeni odgovori se mi zdijo premisljeni, argumentirani, stoji za svojimi besedami, skratka super!


Evo, sem zdaj izpostavila 4. Nisem Mystike, kar je bilo pricakovano.
Men je skoraj vsak vsec v enem pogledu. Eni bolj eni manj. Nekateri so mi bili pa zelo, pa mi niso vec in mogoce mi se nekoc bojo. Ce sem se kaj tukaj naucila, sem se to, da postajam vedno bolj flegma o tem, kaj ljudje mislijo o meni.
Res pa je, da se lazje postavim na mačonino stran kot pa od bonge bonge. Tako pac je. Ta tema je tako no...ne vem....vecini je itak vseeno, kaj mislimo...ampak ce sem ze tipkala, bom se oddala.


x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#84 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. januar 2006, 19:31

a meni si se pa odpovedala? :sori: x:Dx


x:px Ne...skrivam te, da ne bodo ljubosumne x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#85 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 12. januar 2006, 19:42

jaz mislim o freeju da je ful kul, eno tako frendly energijo oddaja.
mešanico jina in janga, ni tisti tipičen jang, kot sem jaz tipičen jin. x:Dx x8Dx x:o)x

Torej bo letos tvoje leto-leto jina je x:Ix
Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#86 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 12. januar 2006, 22:25

..ma kurc vas gleda...vsi ste kul x:Dx

#87 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 12. januar 2006, 22:27

..ma kurc vas gleda...vsi ste kul x:Dx

xg:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#88 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. januar 2006, 22:59

Sem sla skozi tole temo, redkokdo je konkretno odgovarjal.

Zelo malo ljudi je tukaj, do katerih bi skos gojila neka negativna custva. Ze naboljsi primer je Todika. Pac povem, kot je. V eni temi, bi jo utopila v zlicki vode ( ne me CIST resno jemat x:o)x ), ampak ko jo pa berem skoraj povsod drugje, mi je pa zenska totalna faca. Vseeno mi je, kaj misli, ampak za razliko od nekaterih me ne bocka cisto v vsaki temi z konflikti, ki sva jih imele pac v eni. Zato jo dojemam kot razumno osebo, ki rada provocira, ampak dalec od tega, da slabo misli.


pismo ej js sm se pa misla iz dreka vlečt pa razložit tle mal svoja čustva x:px do tebe, zdej pa ne smem k s me prehitela :o|o: ej free mamico ti vidim............. :vragec: x:Dx
eh pol pa nč :vio:
tem na kfje enkrat vlekla x:Dx sam pol se te pa znebit nam mogla :o|o: x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#89 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 12. januar 2006, 23:03

Pikopikico dojemam kot zelo srcno osebo. Zmoti me edino, ker moram prebrati 3 strani ircanja naprimer, preden pridem do konkretnih odgovorov x:Ix Mislim pa, da nobenmu tu nic slabega noce. Kar se pa tice simpatije, je pa iz njene strani ni, to pac sklepam po tistem, ko smo se dobili.
Free je itak reku, da se ne držimo, tko, da se ne bom. x:o)x Ej, tamala...vidle sva se 10 min, k si ti mogla naprej letet in v 10 min se težko spozna človeka...in men si čist fejst dečva, velikrat, k berem tvoje poste, te ful spoštujem, k mi je všeč, da si tok pridna s tole telovadbo in prehrano, pa glede učenja tud.


Si pa ful bolj resna po obnašanju do mene in verjamem, da ti moje blebetanje v 3 dni ne more bit všeč. Ampak mi zarad tega ne težiš, jst pa teb ne, če si preresna, k te probam sprejet6 teko, k si. x;)x

Čuj, bejba, vredi si. x:)x xsrcx

#90 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. januar 2006, 23:11

pismo ej js sm se pa misla iz dreka vlečt pa razložit tle mal svoja čustva x:px do tebe, zdej pa ne smem k s me prehitela :o|o: ej free mamico ti vidim............. :vragec: x:Dx


A? x:)x
Men je v bistvu vseen...jaz sem povedala svoje o teb in v bistvu ne morem nic, ce komu nisem kul. Sem, kar sem. Prot teb pa itak nimam nic x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#91 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. januar 2006, 23:13

xg:Dx a ni fora no... pol se clovk mal uprasa, ce more RES ZMERI vse nazaj odgovarjat...
sam sej vids, to je kle NEMOGOCE x:Dx x;)x

sicer, pa sej lahk: sam poves tko, kt bi naj mogoce blo bols tut u real lafju, ne pa da se folk krega:
jst pa dojemam tega in tega tako in tako, sej lahk o tistm pises, k je ze o tem pisu, sam v 3 osebi... ne direktno, ker to lahko boli, prizadene clovekov ego, osebnost je vrtnica, ki jo je potrebno negovati... zato do ljudi morda bolje nastopit tako.
Kot vcasih ko dec kej dela, pa baba uleti in je pametna, kao zakaju pa on zdej tko to dela, pa zakaj ne tko, namesto, da rece: jst pa mislm, da bi blo mogoce tole pa tkole bols, kaj pa ti misls? tko, da nekak predlagamo in ne komandiramo in vsiljujemo svoje mnenje in nase prepricanje. ane. :vio:
---------

pismo ej js sm se pa misla iz dreka vlečt pa razložit tle mal svoja čustva x:px do tebe, zdej pa ne smem k s me prehitela :o|o: ej free mamico ti vidim............. :vragec: x:Dx
eh pol pa nč :vio:
tem na kfje enkrat vlekla x:Dx sam pol se te pa znebit nam mogla :o|o: x:Dx x:Dx



#92 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. januar 2006, 23:15

A? x:)x
Prot teb pa itak nimam nic x:Dx



x^x ja valda da ne x:px če sm pa fajn xsuperx

xg:Dx a ni fora no... pol se clovk mal uprasa, ce more RES ZMERI vse nazaj odgovarjat...

---------

lušno tjeb k nis dvojčk
:o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#93 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 12. januar 2006, 23:25

kokodak,kokodak

#94 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 13. januar 2006, 08:22

Edini, ko mi je šel res na živce je bil tist smotan Dr.Moreno, ki je mel svoje bedne fore .... :xx!: :xx!: :xx!:

#95 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. januar 2006, 08:54

Si pa ful bolj resna po obnašanju do mene in verjamem, da ti moje blebetanje v 3 dni ne more bit všeč. Ampak mi zarad tega ne težiš, jst pa teb ne, če si preresna, k te probam sprejet6 teko, k si. x;)x

Čuj, bejba, vredi si. x:)x xsrcx

...to je pa res cudno, da sta se v zivo srecali in da je Pika v 3 dni blebetala... sam sem bil prov sokiran, ko sem videl kok je ta zenska v zivo resna, glede na to kaxna je tukaj gor... x:Ix
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#96 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:12

...to je pa res cudno, da sta se v zivo srecali in da je Pika v 3 dni blebetala... sam sem bil prov sokiran, ko sem videl kok je ta zenska v zivo resna, glede na to kaxna je tukaj gor... x:Ix

Ja, kr povej forumskim zijalom, da sm v resnic čist pridna in tiha miška, ki pusti do besede. x:)x x;)x

#97 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:17

saj si res xsrcx

Ok, tiha glih ne ... ampak dost bolj kot tuke na forumu hihi :vragec:

Aj lov ju x;)x

:O: A nism tiha al kaj? :vragec: Pa tok se zmer matram. :C: x:Dx x;)x

xflirtx Lov ju tu. x:)x xsrcx

#98 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:18

Ja, kr povej forumskim zijalom, da sm v resnic čist pridna in tiha miška, ki pusti do besede. x:)x x;)x

...tiha lih ne... samo resna pa... je skoz govorila o sahu in politiki... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#99 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:20

...tiha lih ne... samo resna pa... je skoz govorila o sahu in politiki... x;)x

a se da o politiki resno govort :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#100 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:23

...tiha lih ne... samo resna pa... je skoz govorila o sahu in politiki... x;)x

JA, moji dve najljubši temi...Samson pa ni nehu nakladat o novem balzamu za lase in vložkih s krilci. x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0