Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj si mislite o posameznikih-u na forumu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
4307 komentarjev na to temo

#101 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:26

JA, moji dve najljubši temi...Samson pa ni nehu nakladat o novem balzamu za lase in vložkih s krilci. x:o)x

..jah, jebela... seveda to je fundamentalno za vsako druzbo... zenske se morjo dobr pocutit!!... ja kdo bo pa drgac otrok rojevu, madona??? x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#102 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:29

ja kdo bo pa drgac otrok rojevu, madona??? x;)x

Ja, prov maš...Madonna ma že 2 svoja, jih ne more za cew svet še naštepat. :lol: x;)x

#103 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. januar 2006, 09:32

Ja, prov maš...Madonna ma že 2 svoja, jih ne more za cew svet še naštepat. :lol: x;)x

...everything is possible... odkar znamo klonirat.... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#104 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2006, 10:51

A lohk al ne smemo komentirat pol, kako smo se zmenil?
no bom tvegala. xDDx

Marso dojemam kot osebo, ki se ima vedno zeljo postaviti na "napadeno stran". Ne vem, kako naj to razlozim. Skratka, nima veze ali gre o pedofilih, zivalih, boleznih...vedno je sposobna it tudi na "drugo stran". A mi je to vsec? Ne vedno, ker sem drugacna oseba. Zame je veliko stvari crnih ali belih, medtem, ko sem mnenja, da je pri njej veliko sivine. Po drugi strani mi je pa svetovno, da lahko nekdo na dolocene stvari gleda tako objektivno in to sposobnost kar malce zavidam.
Ne vem, ce sem se prav izrazila. Mislim, da je tudi alergicna na obcutljivost x:o)x Vsekakor jo cenim, vendar mene ne razume prevec.

Michelle, :palec: xDDx
Kar kul si napisala, razen ni mi vsec sivina (ce ni crnobelo, mam rajs barve xDDx).
Edino mislim, da te kar dobro razumem. x:o)x x;)x

Se stirnjam tud s komentarjem o pikici, pravzaprav sem glih sla v tole temo in ko sem vidla, da tud tu se s Samsonom ne morta izognit ircanju (ja, to je meni zelo motece), sem tud hotla omenit.
res je, da tud sama to pocnem, sam ne v vseh temah in torej ne v takih blazotnih dozah.
To me res mot, ne sam pri njiju, ampak sta pa najbolj dejavna v tem smislu v tem obdobju (vcas so bli pa tud keri drugi).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#105 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2006, 12:36

jaz tud, evo pa sem se jaz.
Michelle mi je vsec, ko je taka vsa vneta pa resna, na nek nacin. Micken preobcutljiva (vendAR dalec od tega, kot je blo cutit 'na zacetku'), vendar kar stvarna in trdna, pri vrednotah mi je kar blizu.

a si mislila da te drugac vidim Michelle? xDDx x;)x

pa saj mensezdi jaz tko vmes kaj tacga tkole povem, ce je glih priloznost, trenutek, situacija...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2006, 12:40

xokx

v bistvu gre sam za sprejemanje. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 13. januar 2006, 19:23

Vsakdo ima svoj pogled na ljudeke foruma, kar je iz teh postov nekako očitno. Kolikor ljudi, toliko čudi.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#108 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. januar 2006, 19:31

:eek: :eek:
Se je pa nabral nekaj...dva dni brez PC-ja... :xx!: :vragec:

Marsa
Včasih ji je težko dopovedat kaj pravzaprav mislim povedat... :eek: xDDx
Cenim pa da zna debatirat
In razumet :palec:

Piko
Kadar je tečen pa secira in analizira poste drugih bi ga najraje... :vragec: :vragec: :vragec:
Včasih pa napiše kaj kar mi da mislit
Pozitivno :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#109 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2006, 19:52

Marsa
Včasih ji je težko dopovedat kaj pravzaprav mislim povedat... :eek: xDDx

les pac, kaj cmo. xDDx

Cenim pa da zna debatirat


xokx to pa zmery. x:o)x x;)x x:Dx (xcivx)


men si ti tud kul.

je mal tecno, da govorim, tko se sam pridruzim in tko... al asociiram, uletim, ce ma kako zvezo.... ker da bi jaz izpostavljala da mi kaj zlo ne bi blo vsec, se mi ne zdi kul (v taki temi, ko se kao to izpostavlja; ma poleg tega da sem ich pac, se to dodatno tezho lohk pol). pa tud, navadno je predvsem trenutno.. pa jemljem z zadrzkom.. ne da oni na oni strani ni iskren, pac pa.. saj ne zna vsakdo povedat svojih misli... saj ne vem, kdo je zadaj.. po eni strani je to itak dobro... predsodkov ne maramo-..- and yet.... kaj jaz vem, morda je fajn pomislit, da oni na drugi strani je pa invalid, morda slabo vidi, morda je zlo mlad.. morda se sam heca, morda smrtno resno jemlje... in tako dalje.. pac velikokrat ko se napise, vse cist dokoncno pa cudno pa drugac zgleda xDDx x;)x - kot risat, se nam zdi da bomo super, pol na papirju pa vse mim zgleda.. pa taksno....
pa tud - celo ce se z nekom v nulo strinjam, cist, pa se se vedno ne bom vsaj v eni zadevi, tako mi je nesmiselno po tem se it.. ta in ta misli tko, torej tud jaz tko mislim....
itak pa so sam misli, mnenja.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#110 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. januar 2006, 20:09

sej tut ce se ne bi smel, ti nebi zdrazala xg:Dx he he, no, sej vem da bi, sam brezveze, k ze itak drugi... al vsi, al pa nben x^x sicer pa kokr kdo ce, kar ej ze ocitno x;)x
--------

A lohk al ne smemo komentirat pol, kako smo se zmenil?
no bom tvegala. xDDx....



#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2006, 20:12

ti nebi zdrazala

a mislis?
lohk pac preprosto ne bi gledala (kot 90% tem). x:o)x
sem pac upadla, zdaj pa 'sodelujem' kot sodelujem....

men se zdi cist kul. ;) :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 13. januar 2006, 20:45

rada imam Michelle x:Ix

Jaz tud tebe x:px x:px In sva dokaz, da tudi ce imava na nekatere stvari drugacne poglede, se ceniva. Se mi zdi da je ze od vsega zacetka tako. Si pa res edina, ki sem ji tu ogromno povedala. Super, da se da dobre frende prek foruma spoznat.

a si mislila da te drugac vidim Michelle? xDDx x;)x
...

Mogoce res x:Ix Ampak se mi fajn zdi, da je tko xegox x:Dx x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#113 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. januar 2006, 23:21

itak, a ne vis da zezam x:Dx as mal kozorog dans al kaj? :inocent: x:o)x
p. men se ucasih zdi, da bi jst rabu eno ornk kozoroginjo zram sebe xrolleyesx .. tko za ravnotezje,, x:o)x sam...
--------

a mislis?
lohk pac preprosto ne bi gledala (kot 90% tem). x:o)x
sem pac upadla, zdaj pa 'sodelujem' kot sodelujem....

men se zdi cist kul. ;) :D



#114 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2006, 00:37

ah hahahaha... mah, to sm meu sam 1 slab moment, pa sm tist napisu x;)x x:o)x

bla necakinja pr men (kwa js vem, tm en 3 al 4 razred...), pa je vidla tvojo muco.... Objavljena slika in ji je bla full kulska x:Dx jst sm ji pa reku: da je mal zivcna prevec... ha hahah hahaha xg:Dx x:o)x
sam, pol k je sla vn iz sobe.. jo je spet hotla vidt.. xrolleyesx
medtem, k sm meu telefon, sm jo spricu s vodo iz flase k sprica... in pol je valda tut ona hotla met flaso k sprica... in mi skos klucavnco spricala... x:o)x x:o)x pa seb pud pajsko in rekla, da se parfumira pa take... x;)x

#115 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 14. januar 2006, 13:27

Mysti, tvojo muco zgleda lulat tišči x:Dx x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#116 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 14. januar 2006, 21:46

iskreno povedano, si mislim, da ste vsi eni papki, brez jajc, pa preveč se sami seb smilte... zej me pa spluvite cure bure :lol:
honor and respect

#117 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 14. januar 2006, 22:00

hvala za kompliment, dobrodosel v klubu mwa x:Xx x;)x x:o)x
Uspeh je drznim zagotovljen!

#118 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 14. januar 2006, 22:44

seal, ti pa si samovšečen in šovinističen. že večkrat sem opazila pri tebi, da imaš ženske za neumne. pa brez zamere, jaz sem si zbrala, da bom povedala nekaj o tebi. :palec:

#119 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. januar 2006, 22:49

iskreno povedano, si mislim, da ste vsi eni papki, brez jajc, pa preveč se sami seb smilte... zej me pa spluvite cure bure :lol:



x:Dx :palec: prijazno od tebe, da si tako pogumen da nam brez dlake na jeziku to poveš :palec:

zdaj bo življenje ziher lepše ker vemo , da je sam to problem x:Dx :palec:

nabavimo jajca in naredimo "ajeršpajz"

kaj maram te mlade strokovnjake, zmeraj najdejo preproste in enostavne rešitve x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#120 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 14. januar 2006, 22:50

:lol: x:o)x
honor and respect

#121 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 14. januar 2006, 23:04

xrolleyesx
iii, hvala


:o|o:
Jaz sem bila ponavadi tiho, pri vseh zalitvah in vsem tem. Tudi ostajam tiho in osebnih stvari med forumasi ne mislim razlagat. Vseeno pa se mi zdi posplosevanje zelo neumno in ne pricakovano od osebe o kateri sem zmeraj gojila dobro mnenje. Pa tudi v bistvu ne razumem, zakaj se ima kdo zeljo ukvarjat s papki. V bistvu me je vse skupaj malce razocaralo :o|o:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#122 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 14. januar 2006, 23:14

:inocent: moja izkušnja v življenju je taka, da te oseba nikoli ne razočara, zmeraj sem razočarana nad seboj , da nisem človeka videla v realni luči ampak takega kakor sem ga želela videti :sori:


kadar kdo grdo in žaljivo govori, dela to zarad tega, ker so njega nekoč, nekje isto ali še huje x^x

enostavno ne zmore drugače kot ponavljat isti vzorec :o|o:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#123 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. januar 2006, 00:54

edino kar RES obstaja je ljubezen in edino kar šteje je ljubezen.....

V tvojih letih kaj drugega sploh ne more biti res x:)x

#124 Mihaelos

Mihaelos
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 15. januar 2006, 01:44

Jest bi neki napisu o TANCI pa ne bom x:Dx
Nekoga moraš imeti rad,
pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...
Ivan Minatti (1924)

#125 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 15. januar 2006, 02:17

na pravi poti si ko postaviš druge na prvo mesto , čutiš njihovo bolečino namesto svoje, iz vsega srca želiš kdo ozdravi, ko vso ljubezen/energijo podariš drugemu.

izgubiš sebe!
takrat si na pravi poti.



Ne vem, če je izguba sebe prava pot v življenju :o|o:
Večina ljudi niti ne ceni tvojega (čigarkoli) odrekanja in žrtvovanja :sori: ko ti rabiš pomoč si ponavadi sam z redkimi, sebi podobnimi osebki
Lepih in toplih besed so polni vsi, težava nastane, če te besede poskusijo udejanit. Odrekanje čemurkoli svojemu, tudi nematerijalnemu, času npr. , je današnjemu človeku precej težko.

V borbi za naklonjenost in dirki za statusnimi simboli je težko biti filantrop :vragec:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0