Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#25326 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 13. maj 2019, 18:37

poscana zofka



#25327 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 18. maj 2019, 11:15

Štajerski Eurosong ...  icon_smile_tongue.gif ...ahahah OK2.gif ...

 

https://www.youtube....4&v=ISn3gb6fLC0

...

ker jaz sem že ponorel

enga štihnil skoro,

pol pa je Šiško rekel,

da je šlo sam za foro.

 

Puško ma jih pet al šest,

od mraza me začenja trest,

ko stojimo tu v hosti.

Več vampov kot Oktoberfest,

fajn bi blo se nekam vsest,

ko stojimo tu v hosti ....

 

em119.gif

 

P.S.

Pesem bo v svojem stilu vsekakor na mnoge načine sporočilna  ... čeprav je v svojem izvoru namena res čisto zadostna ... icon1_thumbup.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25328 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 26. maj 2019, 12:02

Imam eno question … po čemu se ločita prava in pasja kamilica? 

 



#25329 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. junij 2019, 17:25

Se ustavim sredi poti in si rečem, pa katere cvetice tako močno dišijo ... na desni vidim kalino in šipek v cvetu, na levi strani pa vidim raznorazne travniške cvetice v barvni paleti. Ampak ena roža še posebej izstopa po vonju in to je sračica. Sem jo nabrala … nekaj jo posušim in nekaj jo uporabim svežo. Hmm, ob zapuščenih poljih sem vidla, da je medena detelja v cvetu. Na poti nazaj sem srečala enega gospoda, ki je nabiral kamilico, pa sem ga vprašala, če je prava in je rekel, da ja. Se ozrem proti zahodu in vidim srno le nekaj metrov stran, ki naju gleda. Ležala je, obdana s kamilicami. Žal mi je, da nisem imela s seboj fotoaparata. Naslednjič pridem s košaro po kamilice!



#25330 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. junij 2019, 12:59

Imam eno question … po čemu se ločita prava in pasja kamilica? 

pasja kamilica je polulana laugh.pnglaugh.pnglaugh.pnglaugh.png



#25331 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 3. junij 2019, 13:13

Ljubim trenutke v življenju, ki se zgodijo na tisti mali poseben način ... in  vnesejo čaroben vzgib spremembe prebujenja ...

... 5h zjutraj  ... nedelja ...

Hčerinčkin obraz mlade dame je zame še vedno tako ljubko speče sanjav ...

 

... Odšla na bližnji obronek gozda pozdravit zgodnje jutranjo sonce s fanfarami dvigajoče meglice nad hribom ... 

Nedaleč zbor pšenične trave, pozibavajoč se v tihotnem ptičjem petju ... in zgolj moja prisotnost spoštovanja nad harmonijo kimajoče rdeče kraljeve cvetlice ...

... Eeeee moj ...  Mak, mak, mak, ki sredi sredi polja kimaš ... mak, mak, mak  ... ki rdečo kapo imaš  ...

 

https://www.dailymot...m/video/x5vaa4p

 

Odločitve so naši napevi dneva ...

Človeška hipna hrepenenja po imeti ... za drug obstoj lahkoda pomenijo konec božanske svobode bivanja ...

Vsako bitje ima svoj edinstveno odmerjen trenutek obstoja  ...

Kdo ga ima pravico zmotiti ali predčasno prekiniti le v svoj namen ?

 

Spoštovanje ... prevzetnost .

 ... Mravlje delajo, se sporazumevajo, prehranjujejo, ljubijo in imajo svoje potomce ...

 

thinkstockphotos-481569352-e151810765029

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25332 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 10. junij 2019, 17:32

... Žal dragi moji kafetarji ...  cocakolaši , redbulaši itd. štoserji ...  do konca preposlušat  ;

KAVA (Zdrav i prav) - dr Petar Borović

https://www.youtube....h?v=_yXPAE5nClc


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25333 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 11. junij 2019, 12:36

No tkole ... naredila sem sirup iz lučnika. yuma.gif Dober je. Vidla sem zvončnice. A problem je, ker če ne cvetijo jih ne spoznam. Pa ravno korenine so najboljše. Razmišljam, da bi tam kaj postavila (palico), da jih spoznam, ko še niso v cvetu. Opazila sem tudi tavžentrožo ob gozdnem robu. Če nisi dovolj pozoren z lahkoto spregledaš drobne cvetove rožnate barve in še posebej, če jih je zlo, zlo malo. Pa derak je v cvetu. Moram reč, da je derak prava paša za čebele. Skozi brenči okrog slednjih grmov.

Ja, ko ne verjameš človeku, da je prava kamilica in pol za ziher cvet prerežeš in pogledaš, če ima stožčasto votlo cvetno dno. In, ko ni več dvoma, začneš nabirat.



#25334 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 14. junij 2019, 21:46

Danes se je stric zaletu .... totalka. Mars v raku je v opoziciji s Saturnom na 19 stopinji nasprotnega znamenja … pa nekje vmes Merkur taco moli. Bodite pozorni na cesti! 

 



#25335 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 1. julij 2019, 22:17

Ko pade mrak in zagledaš sredi polja 3 srne, ki strmijo vate. smile.png Pozna sem bila, pa sem šla, kar direkt po griču dol. Sem vidla navadni lučnik, ki še ni v cvetu. Morda ga bom šla nabrat, pa čeprav se trenutno že dela sirup iz drobnocvetnega lučnika. Mami moram javit, da sem vidla ogromno rmana na vrhu griča. Lani so tam pokosili, letos pa ne. Pa moram preverit kako je s plodovi mirabolane. Skoraj sem pozabila. 
 



#25336 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 2. julij 2019, 20:55

Heh, srne in srnjaki. Pri nas se sprehajajo pred hišo, zjutraj, zvečer, včasih tudi sredi dopoldneva. S psom so na ti (si pomahajo v pozdrav - dobesedno, z repom :-)) Mimogrede dama pohrusta kak cvet vrtnice in šipka in se pase dalje čez sosedov travnik. Ko je cajt za parjenje, pa laja srnjak tudi sredi belega dneva. Lani nas je obiskal tudi šakal ob svitu. Psičko sem ravno spustila ven lulat, ko sta se nedaleč od hiše stečala. Psička je zacvilila od strahu in pospešeno prišla nazaj do hiše. Ko sem šla k oknu pogledat, me je žival opazila in tekla nazaj v gozd. Volka pa (zaenkrat) še nimamo. Medved občasno prihaja, ampak se ne naseli za stalno. Risa smo pa pred nekaj leti baje imeli (tako sosed lovec), fantje so ene 7 let nazaj kakih 100m za hišo v gozdu naleteli na ostanke plena -srne in sosed je rekel, da je bil ris. A ja, no, pa še par krokarjev gnezdi v pečini za hišo. Kar pestro pravzaprav. Muci pa zato žal nimajo prav dolge življenjske dobe, slej ko prej jih pobere kak lačen lisjak.

#25337 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. julij 2019, 11:27

Danes ob zori, sem znova vidla srno na začetku gozdne poti. Pa nikoli nimam fotoaparata s seboj bemusvet. Ko me je vidla, je takoj zbežala. Bila je velika in odrasla. Meni so srne zlo lepe živali. Elegantne! Saj vem, da naredijo veliko škode na vrtovih, ker vse pohrustajo. Ampak tako lepo jih je videt. Sem šla nabirat cintaver. Ni ga veliko. Ga moraš iskat ko zmešan, če ga želiš nabrat za en šopek. Pol pa grem na pijačo, vzamem časopis, da kaj preberem in vidim članek o tavžentroži, pa si rečem … pa ravno danes sem jo nabirala hehe. Tavžentroža ima zlo grenak okus ...

 

Iknee, no na primorskem nimamo takega poslanstva divjadi v naravi kot ga imate tam na gorenjskem? Mi nimamo medvedov, šakalov, volkov, risov … čeprav tam okrog slavnika bi znali biti kakšni medvedi in volkovi. Sam tle v istrskih gozdovih ob morju tega ni. Po mojem, če se znajdeš ob pravem času na pravem mestu, pa lahko iz tega pridejo ven čudovite fotografije. Še posebej pozimi, ko so zasneženi gozdovi.



#25338 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 17. julij 2019, 09:36

Danes ob zori, sem znova vidla srno na začetku gozdne poti. Pa nikoli nimam fotoaparata s seboj bemusvet. Ko me je vidla, je takoj zbežala. Bila je velika in odrasla. Meni so srne zlo lepe živali. Elegantne! Saj vem, da naredijo veliko škode na vrtovih, ker vse pohrustajo. Ampak tako lepo jih je videt. Sem šla nabirat cintaver. Ni ga veliko. Ga moraš iskat ko zmešan, če ga želiš nabrat za en šopek. Pol pa grem na pijačo, vzamem časopis, da kaj preberem in vidim članek o tavžentroži, pa si rečem … pa ravno danes sem jo nabirala hehe. Tavžentroža ima zlo grenak okus ...

 

Iknee, no na primorskem nimamo takega poslanstva divjadi v naravi kot ga imate tam na gorenjskem? Mi nimamo medvedov, šakalov, volkov, risov … čeprav tam okrog slavnika bi znali biti kakšni medvedi in volkovi. Sam tle v istrskih gozdovih ob morju tega ni. Po mojem, če se znajdeš ob pravem času na pravem mestu, pa lahko iz tega pridejo ven čudovite fotografije. Še posebej pozimi, ko so zasneženi gozdovi.

 

O, ja, Slavnik je kar presenetljivo divji. Prav tam sem videla volka v naravi, edinkrat. No, pa zelo sveže sledi in drek na Volovjem rebru, kar pa tudi ni tako zelo daleč od Primorske (vsaj z naše gorenjske perspektive wink.png ). Na Slavniku sem leta 2009 na divje taborila (bemumast, ne morem verjet, da je že 10 let od tega, zdi se kot včeraj!) na pohodu čez Brkine preko Slavnika do Sečovelj. Šotor je bil postavljen precej daleč od poti. Celo noč je precej pihalo in nisem preveč dobro spala. Zelo zgodaj zjutraj, komaj se je pričelo dobro daniti, slišim lajež. V polsnu pomislim, da nekdo sprehaja psa blizu šotora, ko sem se do konca zbudila, se mi je pa to zazdelo skrajno nenavadno - le kdo bi pred peto zjutraj sprehajal psa po gošči izven poti blizu vrha Slavnika??? Pokukam ven iz šotora in vidim dva volka kakih 30 m stran, kako stojita in opazujeta. Potem sta se obrnila in počasi stekla stran. Saj ne da bi se hudo ustrašila, ampak dotik dotik divjine je bil pa močan, nekje v podzavesti je vzbudil neke pranagone in občutke ogroženosti. Ostalo mi je v spominu kot da bi bilo včeraj, z vsemi občutki navdušenja nad divjino, pomešanega s prastrahom pred močnim, divjim plenilcem



#25339 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. julij 2019, 16:54

Sem sel 3x v enem tednu 15 m mimo divje svinje z mladici, ki so bili 15 m pod cesto

v grmovju & med drevesi - ponoci v temi ... (sprehajalna pot ...).

Svinja je zgleda imela tam bivalisce. Vedno se je umaknila, v kolker se je s

cvilecimi mladici potikala nad cesto ... V pr. napada ne bi imel nobenih moznosti

-zgleda da je bila navajena blizine ljudi. -)

 

Prvo srecanje sem si pa rekel: 'gotovo' je. Slisati je bilo podiranje drevja, kot bi

lomastil medved. Ko sem pa slisal svinjo in mladice je bilo vseeno malce

lazje ... -)

 

V roku 14 dni je potem zaznal nisem vec. -)



#25340 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 18. julij 2019, 10:48

Tantra, ja kaj pa počneš ti ponoči v temi že 14 dni na sprehajališčih tam aaaa biggrin.png?

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

 ... Po pravici povedano jst bi se v primeru divjih svinj ali pa v primeru Ikneenega taborjenja - tako na samem v divjini in v šotoru res usračkala ...  (kot bi rekel Gold ) ... icon28.giftongue.png

Iknee svaka ti čast, da si upaš takole v globine eksperimentirat  ... moraš pa bit že res zverzirana, pa v znanju, da se kljub prastrahu tole upaš ... OK-thumb.gif... 

Meni je letos, ko sem že na kratko nabirala čemaž v nekem odročnem dolenjskem gozdu domišljija laufala sto na uro ...rolleyes.gif

...  je bilo tam področje medvedov - se je videlo po stopinjah .... ves čas sem nekako pogledovala skozi ramena  ... še dobro, da je bil čemaž tam tako množično poraščen, da je bila košarna cik-cak polna (brez podleska icon1_blush.gif  ) ... in da sem jo potem ubrisala od tam  ...

 

Mi je pa prijatelj pravil kako jo je ravno tako z družinico ubiral po gozdu, malo v notranjosti ob potki pustil avto ... in ko se mu je najbolj zdelo, da jo je treba zaradi bližnjih zvokov popihat v avto .... iz daljave zagleda dva medota kako s šapami havbico guncajo in vohljajo po njemu  ...

Pravi, da se je nabolj bal, da bi kakšen od otrok zavriskal od čuda in ju poklical po domačih imenih igračk ... tako, da sta ju z ženo kar za usta tiščala in se ritensko počasi umaknila iz prizorišča in so v grmovju čakal  ... Na srečo sta jo radovedneža kaj kmalu odhlačala po drugi poti naprej ... sami pa menda niso še nikoli tak reli v lajfu odštartali  ... In sta nato doma starša premišlejvala kako bi pravljice zvečer zasukala v realo ... ker to kako do medveda in ga vprašat, če je speku torto za rojstni dan in če je opral svoje hlače ... lih no go več ...

Si lahko mislim ja ...blush.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25341 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 18. julij 2019, 14:17

Moj oče vsak dan vidi divje svinje. icon_smile_evil.gif Pravi, da vsak dan točno ob isti uri prečka cesto divja svinja z mladiči. Enkrat je moral ustavit z avtom, ker je pred njim prečkala ... če ne bi ustavil bi jo povozil in razsu avto. Jaz grem skoraj vsak dan na sprehod v gozd in pujse večkrat slišim. Ampak le redkokdaj vidim. Če kaj nabiram in grem izven poti, pol je večja možnost, da srečam kakšno žival (srne, prašiče, lisico,...). Po mojih izkušnjah, bi rekla, da so pujsi bolj plašni .... takoj, ko zavohajo ali slišijo človeka, se umaknejo.

 

Iknee, ti si pa zlo pogumna. smile.png Rada bi dala takšno izkušnjo skozi …



#25342 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. julij 2019, 12:14

Hmm, jaz razumem, da domačine moti, da turisti gredo po lokalnih cestah, ker želijo priti na dopust čimprej. Ampak s takšno potezo zajebeš tudi primorce. Če slišim po radiu, da so zastoji ob obali, pol grem tudi jaz po lokalni cesti in živim na primorskem. Nisem turist. 

https://www.regional...tSHzGZicvz7EbJk



#25343 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. julij 2019, 10:39

Prvič zato, ker je -vsaj pri nas - vse poscano in posrano...vrli čehi in slovaki hodijo na sekrat kar na vrt folku. ko smo imeli čistilno akcijo smo vrečo napolnili v čas posla (beri, manj kot deset metrov), ne vem kaj bi temu naredila, ki meče iz avta...ampak božala ga ziher ne bi.

drugič - folk ne more domov. ko bila kolona velika 7 km in še več, so domačini po dve uri čakali, da so domov prišli. 

tretjič - ta cesta (govorim za Leskovec) je prešvoh za takšen promet, pol ne poznajo ceste in divjajo kot bedaki, ko pa preide cesta v hrib pa nastane problem, ker jim avti zakuhajo, sklopke crkujejo in tak naprej... da o vsem tem kešu, ki gre mimo niti ne govorim. problem je v vinjeti - ki je ali predraga oz. za ta keš prekratkega trajanja. ta folk v sloveniji ne potroši niti centa, a delajo same pizdarije, da o onesnaževanju okolja niti ne govorim. 

howk. govorila sem :)


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25344 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 1. avgust 2019, 10:25

Nat ... kaj bi šele blo, ko bi člowk v vreče lahko vse tiste pljunke zbral, ki jih med vožnjo skoz ramo odprte šajbe nekateri frajersko namerijo ... ohmy.png

 

Gledam zadnjič  - ravno prehitevamo na avtošpuri ... tist čez pa odvija ...  in ... kt ena lama noooo ...icon22.gif

Sam ogrizek jabka je še zraven umanjku  ... ker sej itak je ta ekobio ane ...  narava k naravi ...tongue.png

 

Pišuka sam res ... tud jst jih neb lih božala  ...em45.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25345 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 1. avgust 2019, 13:58

Aja ... dans, ko mal bralno poskakujem tle gor pa opažam en kup enih novincev ...

                          

Ataka zgleda wink.png


... zanimivo le od nekje 76 - 81 letniki so preplavili naš forum icon1_blush.gif  sorcerer.gif  ... novi člani pa imajo nek isti pridih nikovskih imen  ... skratka, da si jezik polomiš ... domišljija pač ne gre daleč od izvora  tongue.png


Bi jih pozdravla  ... sam mam občutek, da ne bo kaj dosti obzorja up.gif



                            
                       

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25346 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. avgust 2019, 10:08

Prvič zato, ker je -vsaj pri nas - vse poscano in posrano...vrli čehi in slovaki hodijo na sekrat kar na vrt folku. ko smo imeli čistilno akcijo smo vrečo napolnili v čas posla (beri, manj kot deset metrov), ne vem kaj bi temu naredila, ki meče iz avta...ampak božala ga ziher ne bi.

drugič - folk ne more domov. ko bila kolona velika 7 km in še več, so domačini po dve uri čakali, da so domov prišli. 

tretjič - ta cesta (govorim za Leskovec) je prešvoh za takšen promet, pol ne poznajo ceste in divjajo kot bedaki, ko pa preide cesta v hrib pa nastane problem, ker jim avti zakuhajo, sklopke crkujejo in tak naprej... da o vsem tem kešu, ki gre mimo niti ne govorim. problem je v vinjeti - ki je ali predraga oz. za ta keš prekratkega trajanja. ta folk v sloveniji ne potroši niti centa, a delajo same pizdarije, da o onesnaževanju okolja niti ne govorim. 

howk. govorila sem smile.png

 

Pa, saj sem rekla, da razumem. Sam s takšno potezo zajebeš tudi primorce, kar ni vredu.

 



#25347 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 7. avgust 2019, 13:55

Ko hodiš po potki z izbočenimi velikimi kamni, da se lahko spotakneš in padeš po tleh. Malo zoprno.

Drnulje so že rdečkaste. Zdele so drnulje ravno primerne za jih naredit v slanini. Morda jih bom šla nabrat per un barattolo. Za črni trn bo treba še počakat, da pade prva slana. Je komaj začetek avgusta.

 



#25348 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 19. avgust 2019, 12:24

Sem nabrala polno košaro drnulj. S seboj sem morala vzet pručko, ker je drevo zelo visoko. Drugače ni šlo. Nekaj drnulj sem pustila na drevju za ptice.
Naredila sem drnulje v slanini, pa drnuljev sok z divjimi jabolkami. Sok je odličen! In nekaj plodov sem dala sušit za čaj.
Prav uživam delat izdelke iz rastlin, plodov, ki nam jih nudi narava.ylflower.gif



#25349 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. avgust 2019, 22:08

Šla sem iz Kranja proti obali, pogledam desno in zagledam tole lepotico.flirt.gif Sem ustavila in šla ven iz avta in vzela fotoaparat iz zadnjega sedeža. In sem usmerila objektiv proti tej velikanki. smile.png Nisem vedela, da so tako zelo velike. Prekrasne so. love3.gif Pa, kar sedijo na vrh kandelabrov na križiščih. Nisem vedela, da so štorklje tudi na gorenjskem. Štorklja je simbol prekmurja. Ko sem jih zagledala, sem se vprašala, če prav vidim. Škoda, ker ne gnezdijo na primorskem. sad.png Pri nas je preveč suše!

 

 

Priponke (datoteke)

  • Priponka  23456.JPG   70,25K   7 Število prenosov


#25350 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 29. avgust 2019, 22:41

Ja, imamo jih na Gorenjskem smile.png , še više gor ob Savi - med Savo in Stolom so.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0