Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#25351 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 25. september 2019, 17:12

Karto imam. Tako, da jutri gas v Stožice. partyy.gif icon1_onfire.gif ylsuper.gif

Frenda me je prosila, da če lahko pogledam v karto, da kaj pravijo planeti, da kdo bo zmagal v Lj.

Najprej nisem hotla pogledat. Pol sem si pa rekla … ajde bom pogledala.

Karta pravi, da bo zmagala Poljska. Naši bodo brez energije, utrujeni. Borili se bodo za bron. Bomo vidli.

 



#25352 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 27. september 2019, 12:49

... matr ... icon1_rolleyes1.gificon_smile_blackeye.gif ...

Poslušam spet to moteče tuljenje po našem nebu, gledam te rise zapraševanja in se vprašam -( kot tolikokrat ob pojavu letos) ; 

"Kuga zaboga spet zaen žur nad našimi glavami ?!" mad.gif

... Me razpiči in grem raziskovat na stran "kao Slovenske vojske"  ... in bingo !!! ; sorry.gif

 

Mednarodna vojaška vaja elektronskega motenja Stražar neba 2019

    

Od ponedeljka, 23., do petka, 27. septembra, bo v Republiki Sloveniji potekala mednarodna vojaška vaja elektronskega bojevanja Stražar neba (angl. Ramstein Guard 2019). Na vaji sodelujejo enote in poveljstva, vključena v Natov integrirani sistem nadzora in kontrole zračnega prostora, na območju odgovornosti združenega poveljstva s sedežem v Španiji, v območju katerega deluje tudi 16. center za nadzor in kontrolo zračnega prostora Republike Slovenije.

Aktivnosti so usmerjene v pravilno ukrepanje in boj proti elektronskim motnjam v realnih pogojih. Namen vaje je urjenje enot v prepoznavanju elektronskih motenj, zmanjšanju njihovega vpliva ter delovanju v pogojih elektronskega motenja radarjev, komunikacijskih sredstev ter sistemov poveljevanja in kontrole.

Na vaji sodeluje 15. polk vojaškega letalstva, in sicer 151. helikopterska eskadrilja s helikopterjem Cougar AS AL 532, 152. letalska eskadrilja z letali Pilatus PC-9M Hudournik ter 16. center za nadzor in kontrolo zračnega prostora z radarji kratkega in dolgega dosega na Ljubljanskem vrhu in Ledinekovem koglu. Na vaji poleg enot vojaškega letalstva sodeluje tudi rodovski bataljon 1. brigade z radarskim sistemom Giraffe in lahko baterijo zračne obrambe.

Aktivnosti bodo potekale tudi na Osrednjem vadišču Slovenske vojske Postojna in osrednjem delu zračnega prostora Republike Slovenije na višinah do 5.000 metrov. Izvedbo vaje bo podpiralo tudi zavezniško letalo Falcon FA20, ki bo skupaj z letali Pilatus PC-9 delovalo v osrednjem delu zračnega prostora Republike Slovenije. Na vojaškem vadišču bo vajo elektronskega bojevanja podpiral helikopter Cougar AS AL 532.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

P.s.

V marsikakšni temi sem že pisala o tem glupem igračkanju neodraslih lulčkov ... da ne rečem v povezavi z Nato depešami in megamelonskim denarjem, ki se izgublja v malhi za takve in onakve vojne operacije, ko gre za bedarije kupčkanja orožja  ...

Jebela ... in spet je imela " stranka Levica" prav, ko je pred nekaj tedni na seji za obrambo razlagala to novo spisano resolucijo, ki so jo vladni prodanci in Natove oprode raznih strank podpisale ...

Ma kot pri norcih no, kaj vse se lahko skriva pod imaginarnim sodelovanjem z Nato blagajno  ?! ...Whatever_anim.gif

Ne zastopim neodzivnega folka po Sloveniji, da dopušča te bedarije (Belokranjce pa še najmanj, da so spregledali kaj jim podtikajo v pokrajino) ...  ewo ne zastopim, da se lahko dobesedno bobna in serje po glavah ... pa se nobenemu ne zdi - poskočit kt Slovenc ???icon1_redface.gif

  ... A znamo to res samo na nekih euforičnih tekmah jebela cesta, no ??? !!! icon21.gificon1_sneaky1.gif icon_smile_clown.gif ...

Tuki v samo 2. milionski državi (jebela v drugič - to je toliko življa kot je eno mal večje mesto oz. selo  ), pa živi pod pragom revščine že 280 tisoč ljudi, za katere bi vsi skupaj  - s pravo naravnano politiko - (brez desnajzanja) - z lahkoto bili sposobni poskrbeti celo tako, da ne bi imeli niti enega klošerja v deželi.

 

Pa imamo penzije pod pragom cenzusa, hitlerjevske invalidnine in na stotine otrok ter na tisoče pozabljenih, ki jim moramo ob vseh teh farmacevtskih spomenikih, ki jih imamo - po vsej državi;  Na tekmah, koncertih in gasilskih veselicah - zbirati prispevke za zdravila in zdravljenje !...

 (In to taisti ljudje, ki prispevamo na milione evrov zrdavstvenega dopolnilnega zavarovanja zavarovalnicam, farmaciji in zdravniškim lobijem) ermm.gif

 ... Perspektivno - produktiven narod, dober narod smo ... ampak ne uide tud tista karakteristika odvisništva in njene euforije, v komfortu mlakuženja ... In to v vseh posledicah slepega minusa v katerem spimo - kadar pač euforično ne poskakujemo ...

 

... In ja, vseeno prispevajmo prosim za Krissa tistih 5 eurov ali vsaj 1euro ... če se le da ; rainbow.gif heartpump.gif

https://www.had.si/b...ov-za-zdravilo/


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25353 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 27. september 2019, 20:09

Jaz zelo redkokdaj grem na tekmo. Ampak včeraj sem šla. Bilo je fenomenalno. Magična energija. love.gif Edino, kar nas povezuje je šport. Navijali smo, zmagali in rajali. partyy.gif band2.gif Medaljo smo osvojili, a vprašanje je kakšnega leska bo medalja. Gremo po zlato v Pariz. medal.gif Sem rahlo brez glasu, pa malo me vse boli (muskelfiber), ker sem skozi držala zastavice. Sam ni mi žal, da sem šla. Super je bilo in nepozabno. Res škoda, da ne igramo veliki finale v Lj, ker takšna atmosfera te ponese v višave. Planeti so pa zatajili al kva hudiča. Kazalo je na zmago Poljske. Ravno je v teku tekma Srbija-Francija. Navijam za Srbijo. cool.png Želim gledat derbi bivše Jugoslavije.



#25354 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 8. oktober 2019, 10:58

Ko sem hodila v šolo, nisem marala jeseni. Sedaj pa obožujem jesen, vse mi je všeč: sprehodi po gozdu, jesensko sonce, jesenski dež, spokojna narava, blage temperature, plodovi narave …. 

Šla sem nabirati glog in naletela sem tudi na eno lepotico. wink.png Sem sklenila, da grem po njih naslednji dan. Bom naredila polnjene marele. yuma.gif Ampak čist vedno pozabim pogledat luno, preden grem nabirat rastline, plodove. Luna je naraščajoča v vodnarju, kar mislim, da ni vredu. Plodove se nabira, ko je luna v ognjenem znamenju.

 

20191007-170446.jpg



#25355 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 9. oktober 2019, 20:28

A glog je še? Pr nas je že čist kašast, kar ga je še. Mmmm, marele.

Pravjo, da se plodove pobira takrat ko so. smile.png

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25356 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. november 2019, 14:24

INCREDIBLE UNDERWATER ROCK RUN

https://www.wimp.com...e-oceans-floor/

 

 

in

https://www.youtube....h?v=RPOYFCUTmN0


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25357 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 20. november 2019, 15:04

Jup, zares je lepo staro Novo mesto  ... a življenja v njem primanjkuje ... Žal ... mestno jedro se kljub obnovi ni razživelo ... le sem in tja kadar se dogaja kakšen projekt ali predstava ... sicer se lokali v njem zapirajo, trgovine propadajo ... s tem se izničuje utrip dogajanja , povezovanja različnih družbenih skupin ... Mladi množično odhajajo ...

Župani po Sloveniji preveč oponašajo z obnovo in zaprtjem za promet mestnih jeder -  tegale evstahija od ljubljanskega Jankoviča ... ne upoštevajoč različne faktorje ; Naravne, sociološke ... možnosti za promet ...... tudi o detajlih prenove bi se dalo debatirat ... le kje smo bili občani, ko se je dogajalo na kandijskem mostu  ...Whatever_anim.gif

Skratka bitkanje sosedovim v zelnik ... se obnese samo kratko obdobje ...

Sej ... županovanje ne bo večno in koga briga, ko bodo osebni budžeti in lastne koristi od-orgazmirale  ...flirt.gif

 

Sicer pa lep nov video  18.11.2019 ;

https://www.youtube....UhUd4cilzcl2b08

 

ahahah  ... talele mi pa še več pove o Novem mestu biggrin.png

https://www.youtube....h?v=u9MUsoJqKL8


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25358 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 28. november 2019, 09:31

Fajn preposlušat hypnodisk.gif ... Razpolovimo svojo razpoložljivost ... in podvojili bomo svojo razpoloženost ... OK-thumb.gif

 

Zvezdana: Kako izgoreti

https://4d.rtvslo.si...zdana/174653307

 

Zvezdanin gost je Aljoša Bagola, eden najvidnejših predstavnikov
slovenskega oglaševanja. Bagola pripoveduje o osebni izkušnji
izgorelosti, ki ga je na pragu štiridesetih popeljala do novih
življenjskih spoznanj.

Zvezdanin gost pravi, da je izgorelost v njegovo življenje prišla, da ga
preobrazi in ne porazi. Smisel življenja ni v tem, kaj pustiš za seboj,
ampak v tem, kaj življenje pusti v tebi, še zatrjuje kreativni
direktor, ki je prepričan, da gre v primeru izgorelosti za sistemsko
epidemijo. Pridružite se Zvezdani in sogovorniku pri njuni »javni
meditaciji«.

 

P.S.

Zelo dobro je dojeti kar pravi mojster predstavnikov slovenskega oglaševanja glede ozadja in namena socialnih omrežij, sodobne tehnologije po norosti sreče  ... kot so FB, žvenketanje obvestil emailov ... internetu ... zahteva nenehno našo pozozornost, energijo, osebno potrjevanje  ...  s tem ožetost excl.pngexcl.pngexcl.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25359 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 25. december 2019, 18:57

lepe praznike vsem :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25360 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. februar 2020, 17:18

 
VETER PO SLOVENIJI DANES; 05.02.2020

 

in spet so tukaj ...
 
vaja ameriško slovenske  vojske -Lipicanec
 
ttps://siol.net/novice/slovenija/skupna-vaja-slovenske-in-ameriske-vojske-ni-sla-po-nacrtih-video-517932

Na Počku so že šesto leto zapored pripravili usposabljanje 260 naših in
280 ameriških vojakov. Letos usposabljanje prvič izvajajo
integrirano, kar pomeni, da sta v vse naloge vključeni obe vojski
 
... in še ena vzporedna vaja  od 3 - 6.2. 2020 ameriški in  slovenski piloti ...

Pri usposabljanju se upoštevajo zakonska določila in
ostali predpisi, ki urejajo letenje z vojaškimi letalniki. Med
izvajanjem aktivnosti se bodo piloti v največji možni meri izogibali
nizkemu letenju nad večjimi naselji.

... (pa jade .... pri nas spet tuli  - kot da smo že v vojni ) Whatever_anim.gif

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25361 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 17. februar 2020, 08:22

Svasta, domoljubka fura forum. Jaz grem danes v ljubljano mogoce bo padel film judy. Ful sem se osamila, a vsaj tega nisem skenslala prjatlja hmm... Pa se fobiva. Nimam nobenih prjatljev, ker en hoce globlji odnos, ta baba butasta pa grdo ravna s psicko. Se mi je vse uprlo ker so zame zivali nekaj najlepsega na tem svetu. Bi mela tudi kokosi. Hisko in ful dvorisca za moje zivali. Ljudi itak ne maram. ;D

#25362 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 17. februar 2020, 08:28

Bojante kje siii.... :D moj tel je 070 464 252 plis javi se. Te pogresam. Bova skupaj molila. Jaz na sprehodih ponavljam ocenas materi naravi. Ker se ne stekam s tipi:D

#25363 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 19. februar 2020, 08:38

Pa lej biggrin.png  ...  ne wem če ga lih furaam  ... se pa držim tega, da se ma člowk rad takrat,  ko se zna najprej sam s seboj menit  ... tongue.png ...

Vadim, vadim  ... flirt.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25364 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 11. marec 2020, 15:06

Pri nas v dolenjskem New Yorku se je začela Korona žurka ...icon16.gif ...

 

Evola že par dni trobim, ko te državne pristojne poslušam - "kao, da vse naredijo za zajezitev primerov" 

- icon24.gif  Ugotavljam da Slovenija ne ukrepa dovolj hitro v ključnih potezah ! ...

Ma kaj se to pravi, da čakajo, da bo v šolah, vrtcih med ljudmi izbruhnilo - in jih ne zaprejo že pred tem (edino s tem lahko preprecimo nadaljne okužbe) ... ali pa da govorijo o samoizolaciji - ničesar pa ne povedo kako je dovoljeno ljudem, ki stanujejo v družinskih stanovanjih z samoizoliranim odhajat ven v lajf ??!!  Če niso pač vsi člani v stiku s potencialno okuženim že od prvega dneva v karanteni, in samo čakaš, da bo naslednji dobil znake in ga boš šele nato izoliral pa testiral potem ;

Nisi naredil nič - nisi preprečil ampak si samo čakal in zato povzročil izbruh !!!!!...

 

In nujno bi bilo šole, vrtce zapret, firme z več zaposlenimi strogo kontrolirat in tudi nobenega čez mejo spuščat jebela cesta ...
Najprej se zajezi, da ni sranja tako za nas kot za sosednje države ... ker če si flegmatični norec in čakaš, pa šteješ primere namesto, da takoj odreagiraš - potem imaš očitno namen uničit folk in dočakat kolaps !!!!
Od medsebojnega sodelovanja vseh držav in od tega ali bomo vse države istočasno ravnale enako preventivno - bo odvisno koliko hitro bomo iztrebili ta virus !
Ne pa da ena država postopa tako ... druga pa po svoje menca in zanaša virus nazaj tudi kasneje, ko ga neka država več ne bo imela ... in bo nastal začaran krog !!!
 
Sicer ta medij ni lih meni blizu .. se pa "mejbida" strinjam z ugotovitvami icon18.gif
 

Kako ubija koronavirus: »Prehod z blage oblike v hudo lahko nastopi zelo hitro«
https://insajder.com...topi-zelo-hitro

 

Zato je še toliko pomembneje, da se v tem kritičnem trenutku izogibamo stikov med ljudmi in čim bolje poskrbimo za higieno.

 

Slovenija se na bolezen odziva, toda prepozno. Šole so zaprli celo v Republiki srbski (BiH) in Severni Makedoniji, v Sloveniji pa še ne.

 

Prehod državljanov Italije čez državno mejo Srbije je že prepovedan, v Sloveniji pa je dovoljen s potrdilom, da oseba ni kužna - ki pa je v resnici ničvredno, kajti oseba lahko razvije bolezen šele čez 14 dni.

 

Znani so primeri oseb, ki so bile potrjeno nekužne na enem testu, in potrjeno kužne na testu čez nekaj dni.

Prav tako je čez Slovenijo dovoljen tovorni promet iz Italije, ob tem pa zlasti zahodni del Slovenije gravitira proti Italiji, od koder je v
Slovenijo prišlo v zadnjih 3 tednih - ko smo na to opozarjali - popolnoma brez nadzora veliko število italijanskih turistov.



Sklep je jasen: če bomo čakali na državo, bo prepozno: in zato je potrebno takoj omejiti vse nenujne socialne stike tudi povsod
po Sloveniji, zelo podobno kot v Italiji.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25365 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 11. marec 2020, 21:41

Pa pišuka kakšna glupa razlaga te Nine Pirnat od NIJZ -ja, da ne bodo šol in vrtcev zapirali, ker število obolelih ni doseglo točke epidemije, da bi jo bilo smisleno zaprt ...

Se pravi okuženi učetelji v šoli niso noben faktor ... in nadalje ni noben faktor, če se okuženi med seboj družijo ... in dokler se sploh ugotovi, da so okuženi - so tile otroci glavni bum za virus in okuževanja drugih  ...  vseh domačih, sosedovih, dvoriščnih ... w00t.gif

 

in ja jebemti tega DJ-a - JJ-a ... je že začel kvačkat na sceni izjav in odločitev - češ kako bi bile babice in dedki ogroženi, ker bi bili otroci med zaprtjem šole pri njih ... icon_smile_dead.gificon1_sneaky1.gif ... (A pol ko bo kdo od staršev zbolel  ne bodo pri njih) ?

...stavim, da je bil z ženko Urško skregan ... ker sama kot zdravnica je na twiterju zapisala, da bi bilo potrebno šole in vrtce zapret

.... in  on zvečer pa kao iz inata ....da šol ne bomo zapirali, ker bi kao nonoti in none najbečkali  icon1_rolleyes1.gif

 

In evo primera - Hrvati v svojo državo ne spuščajo tovornjakarje, ki so iz Italije ... ali pa so šli le skozi Italijo  ... naši pa pričajo, da bodo meje zaprli  ... potem pa rečejo - Ne vseh mej ... kake štiri bomo pustili prehodne crying.gif  ...

IItalijani pa kljub prepovedi svoje države, da morajo biti v karanteni - hodijo čez mejo k nam po bencin in v trgovine, delat  ...

In potem nam naši mediji bluzijo o nekem potrdilu, ki mora biti potrjeno od laboratorija, da člowk nima korona virusa - staro pa je lahko največ 3 dni ...
Kakšne 3 dni ? Kužen lahko postaneš zadnji dan ali uro preden stopiš skozi mejo in prenašaš po Sloveniji ! ermm.gif

In nekateri do hujših znakov niti ne razmišljajo, da so bolni ... smrklji jih ne motijo ... še zlasti, če so jih vajeni bemu ....

 

Skratka dozdeva se mi kot, da se zajebavajo iz državljanov in da preiskušajo svoje kapacitete delovanja v nemogočih razmerah   ... in da se jim ravno ne mudi resno preprečevat okužbe. Kdo pravi, da se ne bi z natančnimi ukrepi zajezila okužba ? Hebo jih ležerni preskok iz faze ena v fazo dve, ko še prvo fazo niso dosledno izvajali !mad.gif Me zanima v kateri fazi se jim bo zataknil knedl v betici ?

Na telefone klicnih centrov se ne oglašajo ažurno  - ne upoštevajo opozorila ljudi, mnenja ljudi, ki so v praksi opazili velike anomalije glede zajetja testiranja primerov, pravo oskrbo ipd....

Ker kljub vsemu, da mnogi virus, ki ga dobijo prebolijo kot navadno gripo ... pa je tu še res velika verjetnost smrtnosti za vse šibke skupine;  Iimunostno slabe, starejše ljudi, ljudi s kroničnimi težavami, drugače obolelimi ....

In zdi se mi, da ko izrečejo informacijo - V Italiji že 9000 okuženih in skoraj 600 mrtvih ... da jih sploh nič ne gane ...

Kot, da so izrekli, da je padel list iz drevesa ...ohmy.png

 

V Italiji je ponekod že tako hudo - da se očitno pogrebna služba niti ne odziva na pokop mrtvecev ... in  imajo mrtve kar že nekaj dni doma ...

Ma situacija bo zabredla v maloro .

Zadeve se mi zdijo več kot resne ob takšnih malomarnih odločitvah ...

Če bo prišlo do hitrega naraščanja števila okužb - nisem niti najmanj prepričana, da bodo naše kapacitete bolnišnične oskrbe dovoljšne in da bodo zares zdržale ... Ne prepričajo me zaboga, da me ne ....mellow.png

 

https://www.delo.si/...iji-287592.html


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25366 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 12. marec 2020, 10:40

A bejž ga ... danes je pa Janez upošteval Urškine nasvete ... in mu je sonce udarilo v uvid ...Whatever_anim.gif

 

Zgleda, da je pomagalo, da smo kakšni dregali in pisarali naokrog.

 

Skratka izobraževalne ustanove končno zapirajo vrata ... Ukrep danes sprožil premier v odhajanju Marjan Šarec

https://www.rtvslo.s...i-zavodi/516908

 

Sam res ne vem zaboga zakaj se ta naša blesava pristojno politična gnada zbrihta zmeraj 100let po toči ?

Zdaj se je mreža okuženih že povečala ...

V primeru obolele učiteljice, ki je okužena učila se ne bo moglo predvideti - koga vse je okužila in tako se je razširila okužba na sekundrno, tercialno in druge ravni ... od tu gre pa lahko kt eksplozija naprej .

 

Sami neki polukrepi so jih in čakanje na poteze tujine ...

Odločnost in samoiniciativnost v takšnih trenutkih je ključna .

Polukrepi, cincavost in pametnjačenje v določenih trenutkih =  umor.

 

Ostanejo  še ;

1. strožji ukrepi na mejnih prehodih.

2. Pospešeno testiranje vseh, ki še ne kažejo znakov so pa bili v stikih z okuženimi

3. stroga karantena okuženih z vsemi, ki živijo skupaj -  imajo kakršenkoli stik z okuženim

   (Tu bi užigale težke globe, če bi kdo kršil pravila )

 

@MinZdravje in @MIZS_RS imata nalogo, da pripravita vse potrebno, da se s ponedeljkom zaprejo vse vzgojno izobraževalne ustanove. Gre za ukrep, ki prinese za seboj marsikaj, a je nujen v tej situaciji

 

in nato;

 

1h

NUJNO!
Vsem staršem, ki si lahko že za jutri organizirajo varstvo,
priporočamo, da svojih otrok ne pošiljajo v šole in vrtce. Pripravljamo
ukrep, po katerem bodo od ponedeljka dalje vse šolske ustanove, vključno
z dijaškimi domovi, do nadaljnjega zaprte. #Koronovirus #COVID19 1/3

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Žalostno pa je, da se Janez obrača po vetrčku popularnosti ... in da folk tega sploh ne opazi, ker ne posluša in ne spremlja ...

Zadnjič je on javno trdil, da nima smisla zapirat šol, vrtcev, ker bi otroci nato pristali pri starih starših in jih ogrozili ...

No danes je pa dojel, da je narodu jasno, da bi zato okužba poopulacije švigala s svetlobno hitrostjo ... in je ubral nasprotne viže ...pah in ahah- je med ovcami že junak ...ohmy.pngbucktooth1.gif  ...

 

Folk, čakajo nas jebeni časi s tako nestabilnim vodjem ...

Ovce pa ne štekajo špila - pa da jih hebeš .wink.png

 

In vzporedno izbruhu koronavirusa poteka potrditev vlade in ministrovanja.flirt.gif

In pa seveda nič polovičarski ukrepi vojska apetiti ...

1. poskus teme naborništva, ki je potekala že na prvi seji takoj po razglasitvi koalicije

2. Upam tudi, da ste dojeli izjavo Tunina glede sprejemanja "vaških straž" v državna vojaška delovanja ... in da ste zastopili predlog SDS-a  glede popustljivejšega zakona, ki se pripravlja v povezavi do takšnih paravojaških formacij kot je Šiškotova Varda ...

3. SDS-u  gre fajno na živce še Šarčeva direktorica policije mag. Tatjana Bobnar ( le zakaj ane flirt.gif ) ... in pa seveda Miha Kordiš bojevnik proti korupcijski eliti, neoliberalnemu gospodarstvu, kriminalu, podložništvu Nato vojski .....

Sektaški medij Nora24 tv, Demokracija itd udrihata čeznju kot še nikoli ... (al đabe) azzangel.gifpartyy.gif

 

Se že uresničuje vse po vrsti kar sem na veliko že napovedovala.

Tisti, ki želite na Andromedo pejte zdaj ...ker naša deželica se bo kmalu spremenila v nadzorovano vojaško bazo idiotov Vprašaj s čim vse je povezan tale svetovni izbruh koronavirusa ... virus je meni garant iz vojaških laboratorijev ...wink.png
 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25367 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. marec 2020, 20:36

Največja nevarnost za človeka je strah, še večja je strah pred neznanim.

Saj bi tud js kaj pokomentiral tole umetno norijo, ma vedno je čas razkril pravi pomen in resnico namena.

In ja, če vse verjameš, kar trobijo, te bo pobralo z virusom ali brez ;)

 

Grem pogledat eno dobro komedijo, da nafilam odpornost na norosti :) :)

 

https://www.milversi..._82e0c3cc9.html



#25368 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 13. marec 2020, 03:55

Trump ima govor in se z vsemi močmi, ki jih ima v sebi zadržuje da ne zakašlja..

in potem na trenutke zgleda, kot da bo zajokal, ali da ga kdo žgečka, ali da ima drisko.. Fora pa je, da se napenja da ne zakašlja..
( 7sekunda, 25sek., 1min17sek, 1min36sek )

 

https://www.youtube....u-umH35b_GdEJXo

 

 

V Evropi pa očitno potekajo priprave, na še večjo paniko..  ali od domačih ljudi (možen finančni zlom ali panika zaradi pandemije), predvsem pa najverjetneje zaradi tistih nekaj miljonov migrantov s katerimi Evropi grozi Turčija:

 

https://siol.net/avt...fXCqJCLjGew4Yxs


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25369 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 13. marec 2020, 12:43

Ja sej razumem jst določene zadeve okrog te panike in propagande...

Pogedaš samo poročila na kateremkoli programu  - čisto vsa iz ozadja pri prenosu oddaje kažejo povečan koronavirus, ki ves čas prenosa potuje skozi njihove informacijske tekste ...

Jasno kot beli dan, da nam vcepljajo slike strahu, da to deluje na našo podzavestno raven in nam lepijo te informacije panike v celice ...

 

In še političen vidik ;

Meni je to kar se zdaj dogaja čisto v zavesti zakaj je to tako ...  ker spremljam že dalj časa te elite in politike . 

Iz praznega niča so že nekaj let napovedovali novo krizo ... In to je prihajalo iz ust desničarskih in sredinskih politikov (ki so bolj podmizno povezani v tlačanstvu tujine ) in pa nekaterih drugih, ki so vedeli, da bo pač izbruhnil v kratkem nek razlog za recesijo -

... saj so jo ves čas tudi javno napovedovali - čeprav si lahko samo debelo gledal od kje jim to ziheraštvo glede na to, da realnega razloga za taka govoričenja niso imeli ...

Kaj češ boljšga kot virus v vse države zasejat . Tako efektivna bi bila samo še svetovna vojna . Pa je to bolj na easy in prefinjeno  ...wink.png

In ja . So vedeli kaj se kuha - ker so sami blizu te svetovne kuhinje.

Elite že vedo katere imperialistične premike izvajajo v ozadju - kje bodo kradle, kje povzročale krizo - od kje se bo razširil begunski val ... in kako jim bo to koristilo.

Njih ne zanima beda, ki jo s tem povzročajo ljudem - posamičnim državam .

 Določenim skupinam odgovarja ta reptilni igraraj. ...

Tako z vojnami kot z recesijami - vedno neke priskledne skupine zelo bogatijo ...

 

Ker vedno gre v ozadju za boj med elitami .

Poglavitni spor za prevlado sveta itak Kitajska in Amerika .

In še mnogo tega v ozadju je, da se zdaj v tem trenutku tu ne poglabljam v to.

Ostale elitne skupine vseh držav se prilagajajo situaciji .

Se pridružujejo .

Ljubezenski tango zla, korupcije in uničevanja zaradi narcisoidnih namer .

 

In ja ...

Zavedam se sama, da se proti temu lahko boriš le z mirom, harmonijo, višjimi vibracijami ...

Pa vendar .

Ljudje zaradi teh igrarij materializma zdaj obolevajo in umirajo .

In ja nismo vsi v najboljši formi, okoliščinah ... In nekateri smo prestrašeni v tem, ker imamo napr. koga iz rizičnih skupin  - ne bojimo se samo zase ...

Tu je še ohaj okoliščin .

Ko opazuješ, da jim je v interesu zasejat paniko- z resničnim delovanjem zaradi česar se ustvarja kaos, ki jim odgovarja  ...  pa ni več šale ...

 

Jaz sama zase napr. izvajam meditacije in se ravnam v lajfu tako, da čimbolj zdravo preživljam svoj čas ...

(Ena od teh perfektnih nasvetov in meditacij - namenjeno ravno za ta čas panike razhajanja koronavirusa je nastala te dni in ju je v dveh delih  Posredovala Tjaša Dorelay - kanalizirala je dogajanje in pomoč pri ohranjanju miru in lastnega fokusa )

Ampak - dopovej ti ta sistem moji mami ... ali pa mladini, ki hamla po svoje ipd. ljudem, ki so tvoji bližnji - pa živijo drugače ...Whatever_anim.gif

Strah zanje pa vseeno obstaja ...scratchchin.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25370 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. marec 2020, 12:10

Oj Glas ... ti se malo bolj spoznaš na te zadeve ... kaj praviš na ta tekst in vsebino?

 

https://www.profight...s-pfs-misljenja

 

sad.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25371 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 14. marec 2020, 12:31

Sem slišal nekaj ja, da je Kitajska država pokupila te glavne delnice njihovih podjetij, ko so bili indeksi na dnu..  tako da to bi znalo bit res!

 

Ampak te teorije zarot pa.. :

- prva teorija je bila, da je kitajska znanstvenica, ki je delala v kanadskem laboratoriju za razvoj biloških orožij, bila vbistvu tajna agentka in je od tam ukradla ta virus in so ta virus nato raziskovali v Wuhanu..  potem pa jim je pobegnil v okolje

- nato je prišla ven druga teorija, da sta ZDA in UK napadli Kitajsko, da jim uničita gospodarstvo..  ker drugače bi čez par let USD bil ogrožen, kot svatovna valuta..

- pred dnevi (zdaj ko je v Kitajski bolje in je kaos pri nas) je prišla teorija, da je Kitajska napadla zahodni svet in da je le hotela svoje delnice odkupiti..

- zdaj je prišla ena teorija, da je ta virus plansko poslan, da bi umrlo čimveč starejših ljudi, ker drugače gospodarski sistem ni več vzdržen, ker se prebivalstvo stara.. 

itd

itd


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25372 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. marec 2020, 12:36

Kdor vsaj malo pozna zgodovino azije, mu je logično, da bojo vsako sabotažo in prevaro, speljali sebi v prid.

Japonska je fasala dve atomski bombi in poglejte, na kakšen način se je maščevala in se še dan danes.

Imajo najboljši razvoj tehnologije, katero zelo drago prodajajo svetu. Vse lepo in prav, ko gledaš iz vidnega spektra, po drugi strani pa se v Japonsko steka ogromno denarja iz celega sveta.

Je komu potegnilo ??

Kitajci imajo na nek način enak princip delovanja...



#25373 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. marec 2020, 13:00

Mah  .... kdo bi vedel ... marsikaj od tega najbržda ... ker igrajo ping - pong

 

Svetovne mučke v katerih šahirajo najmnočnejše  sile  

 

Mi pa kot frnikulce vmes ... miljavžnt posledic ... icon1_rolleyes1.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25374 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. marec 2020, 21:08

V Evropi pa očitno potekajo priprave, na še večjo paniko..  ali od domačih ljudi (možen finančni zlom ali panika zaradi pandemije), predvsem pa najverjetneje zaradi tistih nekaj miljonov migrantov s katerimi Evropi grozi Turčija:

 

https://siol.net/avt...fXCqJCLjGew4Yxs

 

Tu odspodaj so se izpostavila kar dobra protivprašanja temu kar v zgornjem linku poimenujejo kot "vojaška vaja"  ; 

(le kako, da ni vojaščina v tako številni druščini prepovedana kot vse množično sedaj - glede na krizno stanje koronavirusa ? So ti vojaki imuni na koronavirus ?)

 

NEŠTO SE DEŠAVA | Dok nas mediji “ZABAVLJAJU KORONOM”, 40 000 američkih specijalaca se upravo iskrcava širom EU

https://avaz.live/20...rcava-sirom-eu/


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25375 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. marec 2020, 09:46

(le kako, da ni vojaščina v tako številni druščini prepovedana kot vse množično sedaj - glede na krizno stanje koronavirusa ? So ti vojaki imuni na koronavirus ?)

 

Vojak mora delovat kot robot in le izpolnjevati ukaze..  za njega ni virusov, ni nevarnostvi, on mora it v napad, on mora iti tudi v smrt, če ga tja pošlje poveljnik..

nima on kaj za razmišljat..

In če mu reče, da ni bolan od virusa, potem tudi ne bo smel biti bolan..   smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0