Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....

• Prijavi se, če želiš komentirati
25483 komentarjev na to temo

#25476 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 664

Objavljeno: 7. maj 2020, 21:44

Malo statistike
Po podatkih raziskave na reprezentativnem vzorcu, se je z virusom SARS-2 srečalo cca 3% našega prebivalstva, to je okoli 60000 ljudi.
Potrjeno okuženih je cca 1500. Umrlih cca 100.
Statistika pravi, da se je z virusom srečalo 40x toliko ljudi, kot so jih odkrili s testiranjem
Statistika pravi, da je umrljivost 0,167%.

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25477 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 376

Objavljeno: 12. maj 2020, 12:56

Mogoče kdo kaj prebere na mojem fb https://www.facebook.../diana.val.9619 ... pišem resres iz sebe. Dokler ne začnem totalka blodit bo vse ok... 

Thanx....................... uživajte:)

(o ne, sem dala fotko na lnf , včasih se posnamem, veliko boljše zgledam kot na fotki, in si takoj pozdravim komplekse.......))) se opravičujem moram malo posolit normalo.)

#25478 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 935

Objavljeno: 12. maj 2020, 13:18

Mogoče kdo kaj prebere na mojem fb https://www.facebook.../diana.val.9619 ... pišem resres iz sebe. Dokler ne začnem totalka blodit bo vse ok... 

Thanx....................... uživajte:)

(o ne, sem dala fotko na lnf , včasih se posnamem, veliko boljše zgledam kot na fotki, in si takoj pozdravim komplekse.......))) se opravičujem moram malo posolit normalo.)

Če imaš preveč časa, si preberi knjigo na spodnji povezavi, je pozitivno branje, ki full pomaga najti sebe wink.png

https://www.google.s...HIdarSCoyCsiREy

#25479 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: 12. maj 2020, 15:44

Thanx sem že začela. Čas boo... ne bo zmanjkalo za knjige :D 

Pa, Pa...

#25480 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 121

Objavljeno: 15. maj 2020, 19:20

https://siol.net/tre...ntervju1-437704

Več kot polovica teh krajev še nisem videla. Nekateri kraji so magični. rainbow.gif

Sploh nisem vedela, da imamo toliko jam in nisem vedela, da imamo termalno vodo v naravi. Pa, da se lahko kopaš v njej sredi zime. Hudo!

Pravijo, da je kočevski gozd prekrasen. Enkrat moram iti tam na pohod. Sam tam so neki medoti. whistling.gif

Ja, nič. Ko bo sonce, gremo na kakšen izlet. Akcija! 

#25481 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 789

Objavljeno: 17. maj 2020, 20:06

Ja, res je. Nedavno sem odkrila čudovit tolmun na peš razdalji od doma! Majhen slap, čisto bele skale in voda, da ti kar srce zaigra... tak magičen kotiček, kjer si lahko čisto sam in takih je poln ta naš čudovit košček sveta. Vedno bolj sem hvaležna, da lahko živim tukaj, nikamor drugam na svetu nočem.

#25482 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 224

Objavljeno: 18. maj 2020, 15:21

Ja, res je. Nedavno sem odkrila čudovit tolmun na peš razdalji od doma! Majhen slap, čisto bele skale in voda, da ti kar srce zaigra... tak magičen kotiček, kjer si lahko čisto sam in takih je poln ta naš čudovit košček sveta. Vedno bolj sem hvaležna, da lahko živim tukaj, nikamor drugam na svetu nočem.

love.gif

Iknee prav čutim vse kar si napisala ...

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#25483 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 121

Objavljeno: 19. maj 2020, 18:25

Jaz preko tistega članka sem ugotovila, da poznam bolj malo Slovenijo, ker grem vedno v tiste klasične znane kraje (Bled, Bohinj, Lipica, Ljubljana itn) in sploh nisem vedela, da imamo toliko lepih kotičkov.

Iknee, ti si mi vedno dajala občutek, da živiš v sozvočju z naravo. 

#25484 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik

Objavljeno: Včeraj, 18:33

Sem morala izbrisat svoj zadnji post, ker ni bil za nikamor... kljub temu, da sem zatrjevala kako mam Vse rada  ..  huh.png tako bolj na daleč v percepciji realnosti... če pa lahko s kom bluzim in blodim so nebesa. večkrat folk ni takšen, da lahko vse poveš... se učim.

konec epidemije... so že bolj veseli... meni je prav fajn prišlo skrivanje za masko inno.gif zdaj pa vsi vidijo mojo zadrego šmrk.... delam na tem!

danes sem ful migala tudi zlagala drva... icon_smile_blush.gif bila v gozdu eno uro... zame je to bolj v izy... kakšen hrib fajn pride... 

lepo se imejte! ylflower.gif clover.gif up.gif

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (3)

Člani: 0 - Gosti: 3 - Skriti člani: 0