Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reiki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
421 komentarjev na to temo

#101 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 12. julij 2004, 12:25

Ananta .. x:Dx x:Dx mislim, da obstajajo ljudje, ki se ne bojo strinjali.

Jaz ne bi ravno vsega ocenil za goljufanje.. So ljudje, ki so sli skozi reiki in se niso navezali na iluzijo reikija. Tisti bi znali postati resnicni.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#102 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 12. julij 2004, 12:43

()------[]


Tole pochistish od negativne energije pa si zhe mojster.

http://ghettobox.dhs.org/pucklist /slo /o5 /pcs

Ananta.. tko mimogrede. Kako bi jaz nasel svoje hlace, ki trenutno ne vem, kje se nahajajo? Je to mozno z O5?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#103 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 06:47

Prav si bom danes umil tretje oko. x:Dx Na tecaj radiostezije pa ne bom sel.. znas ti kaksno metodo, da najdes moje hlace?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#104 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 07:57

Jaz lahko brez tezav sam skrbim zase.. ni v tem problem.. x:Dx

To so ene poletne hlace, ki so bile cez zimo v omari.. zdaj pa jih ne najdem. Jih iscem ze dobra 2 meseca.
Enkrat sem zgubil pasus.. 3 dni predno smo sli na morje.. sem ugotovil da ga ni.. Novega tako hitro niso mogli naredit, zato sem poklical eno jasnovidko in vprasal ce ve kje ej pasus.. In mi je povedala, skoraj tocno lokacijo. In tam je bil. Zdaj sem pa spet poklical to zensko, in jo vprasal, ce ve kje so moje hlace.. pa ni vedla ali me naj nekam poslje.. ali me resno jemlje.. Nic mi ni povedala... v glavnem.. Ampak te hlace bi jaz tako rad nasel.. smrk :(
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#105 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 08:00

Evo.. ce mi kaksen reiki uspe najti hlace, pa grem takoj k njemu.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#106 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. julij 2004, 08:16

x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#107 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 13. julij 2004, 10:03

Lia, mas pa zlo dober predlog x;)x

reiki je zmozen veliko vec, kot si morda mislimo da je. poznamo pac besedo energija, ki naj bi bila

najbolj podobna reikiju, zato jo tudi uporabljamo. drugace pa mislim da gre tu za sirse razseznosti,

katere nas razum in s tem besede ne premorejo.

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 10:29

Lia - :palec:

Tjazy, sem ravno razmisljala dvoje:
1) - a res al kaj? taksno zganjas, svoboda, potem pa taka rec zaradi enih hlac? odpni, odpusti, kaj te brigajo ene hlace, halo!!! xrolleyesgx
in
2) - a res, a res mislis, da se ima reiki mojster ali kdorkoli (vedezevalec, astrolog...) cas in energy ukvarjati s tvojimi hlacami, zgolj da te rpeprica v nekaj, za kar si se odlocil, da te itak ne bo?
Torej, ne gremo se reikija ali vedezevanja, da prepricamo enega Tjazyja in se manj (vsaj jaz), da najdemo brezvezne hlace nepomembne.

Ce pa so seveda onemu hlace tako zelo pomembne, se je custveno navezal ali kaj jaz vem, skratka, ce mu je ZARES pomembno, pa bo to konec koncev pokazal tudi s svojim odnosom do tega in - zelo zelo PREPROSTO - to uslugo placal.
Potem pa seveda lahko tudi kritizira, vendar ne pa tudi, ce bo hlace res nasel na mestu, kjer je povedal vedezevalec, da bodo.
Ce pa bo potem ugotovil, da je za to brezveze metal stran cash, pa je to njegova stvar, ne vedezevalca - kaj oz. katere zadeve imajo prioriteto - in naj torej brezveznost vpogleda pripise sebi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:22

A si kaj razmišljal o nudizmu?


Sej sem nudist.. pretezno na morju.. pa se tam mi kaksen zatezi, ce se ne ravnam po idiotskih pravilih.

Hlace so pa cist cool.. pa niso kratke.. in zato jih bom nasel.

Ja Marsa.. res mislim, da mi bo nekdo pomagal najti brezvezne nepomembne hlace.

Si pa tuki neki zelo cudno zapisala.. Nekdo bi iskal hlace, da me preprica v nekaj, kar sem se odlocil, da me ne bo?? Dej pomir se..

1.Hlace mi lahko najde zgolj zato, ker bi jih jaz zelel pac najti.. ni drugega razloga..
2.V kaj bi me pa nekdo preprical? Da reiki deluje? Reiki nima veze s tem, kar potem deluje. Je res da ta situacija sprozi mnogo sprememb.. ampak reiki pri tem nima nicesar, ker v resnici ne obstaja.. Obstaja samo vera.. s katero se nekaj sprozi.. za kar je vcasih potrebna pomoc mojstra.. ampak mojstra.. ne ekonomicnega biznismena, ki bosta po moznosti sklenila se kaksno pogodbo.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:27

No, saj, cim bo reikist nasel, kar te zanima, v tem primeru hlace, in ti bo izstavil racun, bo to ekonomija.
Kaj pa je brez racuna? Dobrodelnost - za koga, komu, za kaj, cemu?
In pravis, pomiri se - zakaj pa to? x:o)x
Saj si potrdil, kar sem napisala, tudi ce bi ti nasel hlace, bi rekel, 'reiki nima zveze s tem'...
Torej, brez veze, od*** hlace, najbrz jih je zena pustila nekje na morju in jih ne bos vec videl... ste jih dali susit, pa nanje pozabili ali kaj takega.
Tko - izfuraj se skratka iz hlac.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:49

Kaj sem potrdil? Da reiki nima veze s tem.. seveda ce pa ne obstaja.. Razlozi mi v cem se reiki razlikuje od neke druge metode, ki isto operira z energijami? Torej zakaj bi to imenovali reiki.. kot nekaj locenega od drugih metod? Ni potrebe..

Hlace sem pa tudi bolj za stos ufural..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:55

Kaj sem potrdil? Da reiki nima veze s tem.. seveda ce pa ne obstaja.. Razlozi mi v cem se reiki razlikuje od neke druge metode, ki isto operira z energijami? Torej zakaj bi to imenovali reiki.. kot nekaj locenega od drugih metod? Ni potrebe..

Hlace sem pa tudi bolj za stos ufural..

Saj to sem tudi jaz govorila in povedala, samo z manj besedami.
Sem samouk in to mi ustreza.
'Reiki' pa sem furala, se predno sem 'vedela', da je to 'reiki'.
Strinjam se, da ne potrebujemo NUJNO posrednika (saj tale tema se je nekje zacela, smo ze govorili, vse tole ze povedali nekateri)... ampak eni ga pa.

Eni sami vzgajajo paradajz, drugi pa ga kupijo na trgu. In? V cem je problem? Da ali zdaj paradajz obstaja ali ne ali da je ta toliko drugacen? Ja, morda ima promilcek vec kalija ali kaj jaz vem cesa, ker je rastel v taki in taki zemlji - ampak gre pa v vsakem primeru za paradajz.
In ja, eni pa ga imenujejo tomato - ali je to zdaj nekaj drugega? x:o)x :vragec:

p.s. Za hlace si odprl temo, meni to ni ne vem kaksen stos ravno za dol past.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:07

Thanx, ejj, izjemen kompliment je tole, ceprav sem takoj se obesila na tisto 'mamo' in prec letela gledat tvoje podatke (starost in to). x:o)x x:Dx
Kul, me veseli, da tako mislis, razen da kratko ni ravno vedno moja domena, pac pa socno in se-kar-jedrnato, torej tudi ce ne na kratko, kaj ze povem. :D
:palec: :palec: x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:31

Ja paradajz, tomato, ali pa kar koli.. Ce je vsem vseeno pol ni panike.. Samo ko pa gre za islam, krscanstvo itd.. se pa vojne kresejo.

In kaj mi hoces s temi hlacami zdej povedat? Zate pac ni stos.. in?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:40

... tebi pac ne visi spet tako dol zanje. Meni pa in ne zdi se mi stos. Ker si napisal za stos.
Da bi se za stos sli reiki?
Nimas dovolj razumevanja, tega srcnega, bi rekla...
Tvoje operacije potekajo samo v glavi.
In hecno, ravno ti skoz govoris o (motecem) umu. Egu.

x:o)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:44

Za stos sem napisal v tej temi.. ne v tisti v crni luknji. Stekas koncno?

Da bi se za stos sli reiki.. ??!?! Ne razumem.. o tem nisem govoril..

In hecno ravno tebe to moti..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#117 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:18

Stekas koncno?

x:o)x Ne. x:px :vragec: x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#118 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:19

Daj nehajta že tak uranovsko tupit....

Bolj pluton tole, imava oba s Tjazyijem tale asc... :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:30

Hmmm, nic takega... zemlja je v kozorogu, uran pa v ribah, torej skoraj 60 stopinj, dva znaka oddaljena...
Niti ni na Luni, ker je slednja v dvojckih.....
Je pa Saturn se kar v blizini sonca (in Lune)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:32

še zmeraj nimaš hlač.... x;)x  x:px

no in?

A bomo mel vojno zarad tvojih hlač?

Ma ne, po mojem si prav fletn dečko?Že od malega skoz pikaš? Če bi horoskop
imel med znamenji ježevca bi to bil ti, a ne de.....


Imejmo se lepo.....


Ma tupasto se mi zdi, ko vsi lahko razne pizdarije not mecejo.. pa ta me je prevaral, pa un me je prevaral.. pa ta partner je zanic.. pa un je tak in tak.. pa podobne bedarije.. sam jaz pa ne smem napisat, da bi mi ni najbolj fajn, ker ne najdem teh hlac.. Tisto je kao uber pomembno.. to pa pfff.. Druzbeno pravilo kako veleva.. da so hlace le hlace.. halucinacija prevare.. pa je bolecina in kaj vem kaj se vse.. in seveda mi pol manjka srcnega razumevanja..

Ne vem... no ja.. mogoce pa bi tudi bil jež.. :palec:
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:33

x:o)x x:Dx x:Dx x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:35

Stekas koncno?

x:o)x Ne. x:px :vragec: x:Dx x;)x

Pol pa nč.. xrolleyesx
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#123 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:44

Kaj se rezis zdej?! Sem se ze veselil, da bom se spet lahko enkrat malo z Marso usekal.. x:Dx
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#124 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:49

Lia.. x:Dx x:Dx

Fajn.. ko me zastopis.. x:px Predstavlji si kako je to po takem mrazu brez hlac okoli hodit.

A si iz Ptuja? To po naglasu tko.. se bere..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#125 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 14. julij 2004, 13:21

Tjazy, mogoce pa hoces s temi hlacami vbzdut pozornost. kot je namrec opazit je tema reiki presla na temo hlac.
nekaj mescev se mal bolj posvecam reikiju in se nisem zasledila da bi bilo to kaj povezave s hlacami.

pri vsem tem gre bolj za ljubezen (do hlac? :vragec: ) ....globoko, srcno ljubezen in mocno dvomim da bi se res tako mocno navezal na hlace. reiki pa te pri vsem tem lahko nauci, da je fajn energijo posiljat z mislimi, besedami, dejanji ne kar tko nekam, npr v hlace, ker te lahko druge stvari bolj osrecijo kot hlace. ljubezen je povsod, ne samo v hlacah! x;)x

lp




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0