Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reiki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
421 komentarjev na to temo

#126 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. julij 2004, 17:04

Reiki nasploh ni ne vem kaj. A obstajajo kakshne bolj resne metode v Sloveniji?

#127 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 21. julij 2004, 11:40

Sem se malo pozaniml o tej iniciaciji.. ki se ji samo rece iniciacija.. drugace pa to ni iniciacija..
Iniciacija pomeni, prebuditev in ce sanjas.. ze si torej poln halucinacij in lastnih projekcij ne mores dojemati sveta taksnega kot je.. ampak taksnega kot ga projeciras..
Ne mores spoznati SEBE.. ker ustvarjas projekcija, da pa bi poznal drugega.. je pa itak nemogoce.. ker kar koli rece.. si razlagas na svoj nacin.. odvisno od halucinacij.

Iniciacija in reiki nimata nic skupnega.. v bistvu sem zdaj zvedel, kaj je iniciacija.. me pa zdaj mocno zanima kaj pa je to reiki..?!?!

Da lahko zadovoljno zivis.. moras ziveti ne pa sanjati.. in to prebuditev so imenovali iniciacija.. ali pa "buda" to je isto.. in prebujenje je v bistvu tudi to kar pravimo razsvetlenje.. ko gledas zadeve taksne kot so.. ne taksne kot haluciniras, da so. V tem stanju se v bistvu rodis.. tako da je vsak otrok razsvetljen.. prebujen.. iniciiran.. nic posebnega.. v bistvu..
Vsak otrok je lahko gol v svetu brez sramu.. ker je tisto kar je.. ne tisto kar halucinira da je.. Sele druzba mu vcepi idiotske iluzije o sramovanju in morali in podobnem idiotizmu. Ampak ta ista fruzba se potem zene za reiki metodami in da 15 cukov za iniciacijo.. ki pa to sploh ni. In potem ko so iniciirani se mnogi se vedno ne upajo iti kopat na morje goli.. kaj sele da bi se sprehodili goli po ulici.. (ta golota je pac le idealen primer.. ker takrt si taksen kot si.. vsaj v fizicnem delu..)..
Spet en krasen duhovni paradoks..

To prebujenje ti sicer res najlazje da mojster.. (tisti, ki je prebujen) ne tisti, ki naredi 5 stopenj ene metode.. ta nima nic skupnega s takoimenovanim mojstrom.. Oziroma ti nic ne da.. samo nekako te spravi v stanje otroka.. vzame ti.. halucinacije.. oziroma se jim moras sam odreci..
To se lahko zgodi le tako.. da zivis z mojstrom.. da dihas z njim.. ampak ker ti ne mores cakati na iniciacijo.. ti da lazno iniciacija za 15 cukov, da bos verjel.. in predvsem da bos lazje cakal.. ker cakati je potrebno dolgo.

Drugace pa ti lahko ZDAJ dam boljso iniciacijo kot vsi reikiji skupaj.. Preprosto se sprehodi popoldan po malo bolj prometni domaci ulici.. GOL.. zdaj ko so razprodaje je idelen cas za iniciacijo. Lahko mi das prej tudi 15 cukov. Itak jih bos prihranil, ker ne bos rabil toliko oblek.. x:Dx x:Dx
Ko bos pripravljen to storiti.. to ziher ne bo lazna iniciacija! x:Dx x:Dx Drugace pa kdor pravi, da je iniciiran.. lahko to stori z lahkoto... oziroam sploh ne stori.. ker mu ni potrebno.. Je pa razlika, da ne storis, ker se zgovarjas, da lahko naredis, in ti ni treba.. ali pa da ti ni treba...

Torej.. kaj je reiki?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#128 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 21. julij 2004, 11:46

Obleka je v tem primeru simbol iluzij in halucinacij.. To je v bistvu cisto isto..

Ce si se pripravljen odreci obleki, za kasen dan ko gres po ulicah.. potem se lahko odreces iluzijam.. Cisto isto je.. samo malo lazje se je odreci obleki, kot pa halucinacijam, ki so bolj subtilne.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#129 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 21. julij 2004, 13:20

Itak so vse besede obracane v prazno.. ker nikomur ne koristijo.. razen meni osebno.

A da bi sel?! Za 15 cukov se lahko 3 dni iniciiram na morju.. x:Dx x:Dx
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#130 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 21. julij 2004, 17:30

A da bi sel?! Za 15 cukov se lahko 3 dni iniciiram na morju..


tjazy tu delujes tako kot da te posiljujejo, da opravis iniciacijo. saj te nihce ne sili. ce bos osebno cutil, da si pripravljen na iniciacijo, bos pac sel, sicer pa ne. se vedno imas svobodno voljo se odlocit kaj bos pocel v zivljenju.
sicer pa 15 cukov sem dala za primer, ker sem sama toliko placala, se pa to razlikuje od posameznika, tko da bos lahko placal tud 20, 30,...kdo ve x:Dx
sicer si pa ze sedaj osebnostno precej mocen in stabilen, ker si prebolel hlace x;)x x:Dx

#131 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2004, 01:36

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#132 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 22. julij 2004, 06:37

A da bi sel?! Za 15 cukov se lahko 3 dni iniciiram na morju..


tjazy tu delujes tako kot da te posiljujejo, da opravis iniciacijo. saj te nihce ne sili. ce bos osebno cutil, da si pripravljen na iniciacijo, bos pac sel, sicer pa ne. se vedno imas svobodno voljo se odlocit kaj bos pocel v zivljenju.
sicer pa 15 cukov sem dala za primer, ker sem sama toliko placala, se pa to razlikuje od posameznika, tko da bos lahko placal tud 20, 30,...kdo ve x:Dx
sicer si pa ze sedaj osebnostno precej mocen in stabilen, ker si prebolel hlace x;)x x:Dx


Neee sej nimam obcutek, da me kdo sili iti tja.. ampak ko pac vsi govorijo, da grejo na reiki na iniciacijo. Tole je malo cudno povedano. Bi bilo fajn pac razjasniti kaj se v resnici dogaja..
Hlace? Kaksne hlace?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#133 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 22. julij 2004, 11:33

Bi bilo fajn pac razjasniti kaj se v resnici dogaja..


no, ce bi bilo fajn razjasnit kaj se v resnici dogaja, potem si pa razjasni...nekaj informacij lahko preberes tud v Celostni reiki, avtor mislim da je Stein...da te ne bo iz nevednosti med iniciacijo prevec strah x;)x


me veseli da si prebolel hlace, le tako naprej :palec:

#134 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 22. julij 2004, 12:57

:xx!: Kaj naj rečem...prvi tri, štiri odličnih strani ( Daisy in Andrej.. :palec: :palec: :palec: )se je spremenilo v prepričevanje Tjaziya, da reiki resnično obstaja..

Prvo stopnjo reikija sem naredila pred štirimi leti..inciacija je pri meni povzročila neko čiščenje čustvenih blokad, saj sem se ne glede na to, da sem zelo "taf" takorekoč malce marsovsko bitje, močno zjokala.

Svoja bolna otroka sem zdravila že pred to iniciacijo po metodi Barbare Brennan- predstavljala sem si močan svetlobni žarek iz vesolja, ki gre najprej vame, potem pa iz mojh rok v otroka.
Uspešno sem zdravila vročinska obolenja, sem pa potem sama izčpano zbolela - to je bilo še pred iniciacijo!
Po iniciaciji sem postopek samo malo spremenila, zbolevala pa nisem več.

Sedaj imam že tretjo stopnjo,(ki je prav tako razdeljena na tri dele - jaz imam prvega ). Do tretjega dela tretje stopnje rabim še najmanj eno leto.

Seveda pa, kot sem napisala gre tudi BREZ iniciacije reikija.
<gre predvsem za delo na sebi, različne vaje, zdravljenje sebe, povečanje pretočnosti.
Zdravim pa le sebe in svoje bližnje.
Se mi zdi, da je moje poslanstvo nekje drugje.

Pa skeptikom: reiki res je, in z reikijem resnično lahko zdraviš.

Videla sem že nejeverne Tomaže, ki jih je reiki energija ob iniciaciji dobesedno OBRAČALA in VRTELA.

Slišala sem tudi za primere ljudi, ki niso bili pripravljeni na iniciacijo, potem pa so se jim dogajale tudi čudne reči.. nekaterim so iniciacijo odvzeli nazaj oz. zbrisali. Baje gre za primere, ko imajo ljudi neporavnane reči iz prejšnjih življenj oz. za zelo slabo karmo.
xnckrivx

Torej??? Bo dosti ? xDDx

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#135 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 23. julij 2004, 11:23

:palec: xDDx
sanci_cat

#136 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 23. julij 2004, 11:50

zelo zanimivo sama :irs: so me
spet se mi je na bolš poslabšal

#137 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. julij 2004, 12:53

Mcmac - hawk. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#138 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. julij 2004, 13:05

ne vem če sem napisala... pa bom, če sem, še enkrat... hčera je imela pri letu in pol klopa, na rami, oteklino je imela od rame do spodnjic... zdravnik je vzel klopa ven, namazal ali posprejal mesto in me odslovil z besedami - sedaj pa bomo videli, drugega ne morem narediti... prijateljica in njen mož sta mojstra reikia, srečali smo se, ko sva odhajali od zdravnika... naročeni mi je bilo, naj jo ob pol osmih dam spat... in prvič se je naredilo, da je mala zaspala za mizo, pet minut čez pol osmo... zjutraj je moj, ki je bil skeptik najprej pogledal njeno ramo, samo pikica nič drugega... za nas tri reiki deluje in mi je vseeno kaj mislijo drugi xsrcx

#139 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 23. julij 2004, 13:27

x:Xx Hawk.

Selene: :palec:

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#140 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 23. julij 2004, 14:44

danes sem prvic poskusala delovat z reiki energijo na drugi osebi, moji mami in ne na sebi, kot sem do sedaj. sprva sem bila malo zaskrbljena, ker nisem bila sigurna v svoje zadostno znanje, saj imam opravljeno (samo) prvo stopnjo ter prebranih kar nekaj knjig na to temo. no potem pa je kar stekla energija od tal, po nogah, telesu in na moje roke, ki sem jih samo priblizala telesu in ze je vse skupaj delovalo...videla sem tudi razne barve, potem pa sem se poskusala osredotocit na mordo zeleno barvo da bi vrocico na nogi tudi malo ohladila (mami je namrec imela vec pikov zuzelk in precej rdece...po obeh nogah). obcutek sem imela tudi kot bi me nekdo (vodniki) vodili kam in kako naj polozim roko, kaj naj storim itd.
res neverjetno, ampak zelo resnicno.
kar pa je pri vsem tem bisveno je, da je noga po nekaj urah samo se malo rdeca, nic vec ne srbi in pece...tako da, se zdravi x;)x

kot vidim, imate tudi druge podobne pozitivne izkusnje z reikijem

pa lp

#141 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 26. julij 2004, 18:40

sem sla prvic na reiki prejsnji teden...na 'masazo', ne na kaksen tecaj, da ne bo pomote.

lahko recem samo :eek: :2src: xcivx xyesx


sploh ne morem opisati, kako sem se dobro pocutila in kako mi je pomagalo in kaj sem vse cutila, bi razlagala lahok v nedogled.
lahko samo recem: ce so vsi taki mojstri, kot ta, ki me je imel 'pod dlanmi', bom kmalu resena svojih problemov!
tip je totalno zacutil, ali karkoli ze...delal je tocno tam, kjer me je bolelo, in to VES cas na najbolj nenavaden nacin...super, res!

a pozna kdo kaksnega dobrega terapevta v LJ ali GO?
lahko tudi po OS, ce si kdo ne zeli javega obravnavanja. x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#142 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 29. julij 2004, 09:21

To je Mira Trlep Mirit in šola Veduna, najdete jo tudi na forumu. Njena šola ponuja res širok spekter duhovnega učenja. Toplo priporočam.

Andrej, kje jo lahko najdem? Nekako sem nerodna, pa mi ne rata.

Hvala, Beba.

#143 beba

beba
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 173

Objavljeno: 30. julij 2004, 12:48

Lia, hvala.

Beba

#144 dobrota

dobrota
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 18. oktober 2004, 10:36

Lep pozdrav vsem skupaj!

Potrebovala bi pomoč, namreč moje zdravje že nekaj let ni ravno briljantno, ravno obratno je, bojujem se z boleznijo pri kateri pa mi uradna medicina ne more pomagati.
Poiskusila sem že marsikaj, od same bioenergije, dodatkov k prehrani in stanje ni nič boljše zato sem se odločila poiskusiti še z reiki o katerih zadnje čase veliko berem.
Ali bi mi kdo lahko nudil nesebično pomoč pri moji ozdravitivi? Slišala sem, da se da pošiljati tudi energijo na daljavo. Ali je to uspešno?
Se kdo izmed vas ukvarja s to alternativo in bi mi hotel pomagati?

Prosim javite se dobri ljudje ali pa mi vsaj priporočajte kakšnega dobrega alterantivca, ki bi mi hotel pomgati.
Lep dan še naprej ter obilo zdravja, dobre volje in smeha.

#145 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 18. oktober 2004, 11:00

Tukaj si poglej x;)x :palec:

KLIKNI

#146 dobrota

dobrota
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:04

Kaj niso vsi anonimni tu? Joj ko berem tvoje poste mi je kar slabo, še nikomur nisi nič pomagala samo nekaj pametuješ tu gori. Moram biti ravno jaz tista, ki ti to povem? Se čudim da ti tega ni še nihče. Moram reči, da nisem od tebe prebrala še niti enega samega nasveta ali nudenja pomoči razen neko pametovanje. Brez veze in škoda časa za tako branje.
Predrzna danes zopet, po moje pa si se kar taka rodila in si predrzna, bolje rečeno nesramna kar vsak dan.

No pa naj ti odgovorim na vprašanje če misliš, da mi boš lahko dala še kakšen podoben nasvet kot vsakemu do sedaj. Moja bolezen je zelo zarastlinjeno črevo, posledično neprebavljanje hrane, slabosti, bruhanja, vse to posedica operacij zaradi obsevanja. Bo dovolj da mi svetuješ ime kakšnega dobrega, nesebičnega reika?

Hvala :palec:

#147 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:08

Zakaj pa tak gnev? :xx!:
Res škoda! :xx!:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#148 dobrota

dobrota
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:15

Kakšen gnev?
Prosila sem za pomoč kot mnogi pred mano in dobila sem samo nek ciničen spraševalnik. Pa nič drugega. Lepo sem prosila za ime koga ki bi mi pomagal najti pot do ozdravitve.

#149 gost_guest

gost_guest
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:16

Dobrota ali si se vprasala zakaj so bolezni, in cemu imajo namen?

Poglej si: http://ave.medjugorj...topic.php?t=203

#150 dobrota

dobrota
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 18. oktober 2004, 13:20

Sem, že velikokrat in naj bi bile zato da se iz njih nekaj naučimo. In jaz sem se marsikaj pa mi k mojim zarastlinam v črevesju nič kaj dosti ne pomaga. Še vedno so tam in veretno bom kaj kmalu spet pristala na operacijski mizi kot tirikrat pred pol leta in dvakrat pred tremi leti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0