Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bog


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 3 x ocenjeno
2615 komentarjev na to temo

#176 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 07:55

kakšne podrobnosti :eek:
da se pri nekaterih najpreprostejših organizmih ne da določiti jasne meje med rastlinam in minerali ;)
Včasih, ko znanost ni bila tako razvita, je meja med rastlinami in minerali izgledala jasna, sedaj se pa ve, da meje ni, ampak prelivanje. Ali imajo elementi, ki jih znanost uvršča med rastline in minerale, dušo?

P. S.
Koralni greben zadošča tudi kriterijem tako rastline, kot tudi živali, in je zato vse obenem. Tisto, kar ti imenuješ zunanja kost, je čisti mineral, in zadošča definiciji tako imenovane nežive narave, in ni podoben živalski kosti.
Kakorkoli, človeška duša se ne more več inkarnirati v živalskem telesu.
Itak pa je zame človek pač človek, pa če se nahaja v telesu, ali pa izven telesa.


mi ne moremo ločiti, kar ne pomeni, da ni meje. materialna znanost je zelo omejena znanost.

korale so živali, tukaj ni nobenega dvoma. poglej si kako oddajo iz tega področja od BBCja. blue planet, coral seas, ne vem kateri del.

seveda, vsa živa bitja imajo dušo, drugače ne bi mogla biti živa bitja, ampak neživa materija.

ma jaz pravim, da ni človeške duše. duše v vseh živih bitjih so po velikosti in kvaliteti enake. razlika je samo, v katerem telesu se nahajajo in koliko so odkrite oz. prekrite z iluzijo oz. neznanjem.

zate je človek pač človek, zame je pa duša, ki se trenutno nahaja v tem telesu.

tukaj se ne strinjava :) oba se čudiva, kaj drugi piše. saj to nima toliko veze, zato pa pravim, da se v take podrobnosti ne splača spuščat, zato ker imamo drugega dela preveč.

zdrava mera razmišljanja o stvareh, ki ti še niso jasne je uredu. pretirano poglabljanje, pa je zguba časa. kako boš lahko dojel nekaj, kar je tvojim očem skrito? edino tako, da duhovno prakticiraš. to je moj nasvet vsakemu...

saj bo :)

#177 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 08:07

S tem hočeš sevede povedat, da edino vshodnjaške duhovne šole dajo univerzalno spiritualno znanje o Bogu :o|o: ;)


ne, s tem sem želel povedat, da ima univerzalna duhovna šola, univerzalno spiritualno znanje o Bogu in to ne glede, na katerem koncu planeta se nahaja.

in želel sem še povedat, da je v Indiji več ljudi, ki se ukvarjajo samim s sabo kot dušo, kot pa tukaj na ˝zahodu˝. na zahodu je pa večji odstotek ljudi, ki se ukvarja samo s svojim kalupom. ne rečem pa, da je tukaj vedno več ljudi nezadovolnjih, saj sami ugotavljajo, da jih posvetne aktivnosti nikakor ne morejo zares trajno osrečit. seveda, tak občutek sem jaz dobil.

še enkrat povdarjam, to zdaj ne pomeni, da je cela Indija taka. so pa ta razmerja, vseeno malo drugačna.

če boš imel čas, se oglasi kaj v Indiji,.... lahko greš pa tudi z mano, pa ti bom pokazal na veliko primerih, da je to res, kar ti zdaj pišem.

z veseljem ti vse pokažem :)

#178 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 08:10

oba se čudiva, kaj drugi piše.

pridružujem se vajnemu mnenju....prav neverjetne sposobnosti imata....da se odmikata od bistva preprostosti x:Dx saj bo...enkrat vse preprosto

#179 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 08:35

Kok, koliko solate okoli silno enostavnega vprašanja... odgovor je takisto enostaven, a ga je bolje zaviti v solato misli.
VSE JE IZ BOGA IN BOG JE VSE IN VEDNO V VSEM.
11 besed, ki razložijo bistvo Boga, kolikor je to možno storiti s tako omejenim sredstvom za opisovanje, kot je to jezik razuma.
Vsaka duša se utelesi v svojo obliko. To je vendar logično in ni potrebno poudarjati. Najbrž mora človek biti temeljito premaknjen, če verjame, da se pasja duša utelesi v ribjem trupelcu ali obratno. Kaj bi potem rekli človeku, v katerem se je utelesila svinja? Mu lahko rečem svinja? xDDx


se strinjam s trditvijo o Bogu. :) čeprav ta drugi del trditve, vse je Bog, si veliko ljudi (po mojem) narobe razlaga. vse je Bog, saj je vse Njegova energija. vendar to zdaj ne pomeni, da je Bog samo v vsemu. Najlepši aspekt Boga je on sam v svojem sijaju in prav v to smer se splača usmerjat svojo pozornost. v ta del Boga se lahko zares Zaljubiš in potem avtomatično Ljubiš tudi vse ostalo kar On predstavlja.


potem si sočuten prav do vsega, saj nimaš več zmotnega ega. :)


se strinajm, vsaka duša se utelesi v svojo obliko. vendar duša je večna, materialna oblika pa ni. zato je duša prisiljena menjati svoje oblike.

še enkrat pa povdarjam, naj vsak pri sebi razmisli.

ne obstaja pasja duša, ne obstaja duša svinje, ne obstaja človeška duša. zakaj ne? duša je večna, materialno telo je pa začasno. tako ne more biti pasja duša v človeškem telesu in niti duša svinje v kamilici. kar je večno je tudi nespremenljivo in že od vedno obstaja. duša je vedno enake velikosti in vedno enake kvalitete. razlika je samo v tem, kako močno v pogojenem stanju je. človeško rojstvo je najvišje vtelesenje duše na tem planetu.

se ti zdi to kabalist logično? najbrž da ne kajne..... tudi prav :)





pridružujem se vajnemu mnenju....prav neverjetne sposobnosti imata....da se odmikata od bistva preprostosti x:Dx saj bo...enkrat vse preprosto


se strinjam. :) vendar, da ti bo enkrat vse preprosto, boš moral malo svoje energije in pozornosti v to vložit. mizarju vajencu je vse težko in zakomplicirano,..... mojstru pa vse enostavno. vajenec mora tako veliko vaditi, da bo lahko enkrat mojster. :)


če boš samo koma, potem se boš težko premaknil iz te točke. še vedno ti bo vse neznano in nepreprosto.


preveč smo bili že kome, zdaj se splača trezno prizadevat za duhovni napredek :)

:palec: Zapletene stvari imajo vedno zelo enostavno razlago... samo vidimo jo ne, kajne.... :palec:



enostavne stvari imajo vedno enostavno razlago. :) če pa mi vidimo, da je stvar zapletena je pa to posledica našega neznanja.

mi smo slepi, to se strinjam :(

#180 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 08:49

vajenec mora tako veliko vaditi, da bo lahko enkrat mojster. :)

vajenec postane mojster....ko ugotovi, da se je preveč trudil postati mojster...in neha biti prepričan v svoj prav....ker so itak vsi "pravi" narobni in obratno...vse je....enostavno x:)x

#181 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 09:59

vajenec postane mojster....ko ugotovi, da se je preveč trudil postati mojster...in neha biti prepričan v svoj prav....ker so itak vsi "pravi" narobni in obratno...vse je....enostavno x:)x


vajenec postane mojster, ko ima nekaj prakse za sabo. eni prej drugi kasnej :)

in res tapravi mojster bo rekel, da je še vedno vajenec :)

#182 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 10:21

mogoče sem se že malo preveč razpisal.

da ne bo pomote, jaz samo svoje mnenje podajam, vedno. to svoje mnenje sem si pridobil sčasoma. ne pišem o stvareh, ki so mi še popolnoma neznane.

ni pa moj namen, da se z vami vedno ne strijam. :)

na nek način je res brezveze toliko energije vlagat v take pogovore, kot je tale. po drugi strani je pa vseeno uredu, ker bolje izkoriščaš svoj prosti čas. v svojem prostem času raje razmišljam o tem, kot da bi počel še nekaj bolj brezveznega. recimo igral igrice na računalniku ali gledal televizijo. vseeno je bolje imeti pozornost obrnjeno v stvari, ki imajo v končnem cilju večno dobrobit, kot pa da ti pozornost uhaja v minljive stvari. koliko svojega dragocenega časa sem že porabil za večje neumnosti.....

tale pogovor je čisto lušten :) sploh v službi, če imaš nekaj frej cajta.

aja, da ne bo pomote, jaz sem popolni vajenec, ki rabi še veliko veliko prakse.

lep dan :)

#183 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 31. avgust 2006, 10:26

vajenec postane mojster, ko ima nekaj prakse za sabo. eni prej drugi kasnej :)

in res tapravi mojster bo rekel, da je še vedno vajenec :)


Zakaj bi mojster lagal?
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#184 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 10:28

evo en verz iz Srimad Bhagavatama.

------------------------

Śrīmad Bhāgavatam 7.1.10

yadā sisṛkṣuḥ pura ātmanaḥ paro

rajaḥ sṛjaty eṣa pṛthak sva-māyayā

sattvaḿ vicitrāsu riraḿsur īśvaraḥ

śayiṣyamāṇas tama īrayaty asau

SYNONYMS

yadā — when; sisṛkṣuḥ — desiring to create; puraḥ — material bodies; ātmanaḥ — for the living entities; paraḥ — the Supreme Personality of Godhead; rajaḥ — the mode of passion; sṛjati — manifests; eṣaḥ — He; pṛthak — separately, predominantly; sva-māyayā — by His own creative energy; sattvam — the mode of goodness; vicitrāsu — in various types of bodies; riraḿsuḥ — desiring to act; īśvaraḥ — the Personality of Godhead; śayiṣyamāṇaḥ — being about to conclude; tamaḥ — the mode of ignorance; īrayati — causes to rise; asau — that Supreme.

TRANSLATION

When the Supreme Personality of Godhead creates different types of bodies, offering a particular body to each living entity according to his character and fruitive actions, the Lord revives all the qualities of material nature — sattva-guṇa, rajo-guṇa and tamo-guṇa. Then, as the Supersoul, He enters each body and influences the qualities of creation, maintenance and annihilation, using sattva-guṇa for maintenance, rajo-guṇa for creation and tamo-guṇa for annihilation.

PURPORT

Although material nature is conducted by the three qualities — sattva-guṇa, rajo-guṇa and tamo-guṇa — nature is not independent. As the Lord says in Bhagavad-gītā (9.10):

mayādhyakṣeṇa prakṛtiḥ

sūyate sa-carācaram

hetunānena kaunteya

jagad viparivartate

"This material nature is working under My direction, O son of Kuntī, and it is producing all moving and unmoving beings. By its rule this manifestation is created and annihilated again and again." The different changes in the material world take place as actions and reactions of the three guṇas, but above the three guṇas is their director, the Supreme Personality of Godhead. In the various types of bodies given to the living entities by material nature (yantrārūḍhāni māyayā), either sattva-guṇa, rajo-guṇa or tamo-guṇa is prominent. The body is produced by material nature according to the direction of the Supreme Personality of Godhead. Therefore it is said here, yadā sisṛkṣuḥ pura ātmanaḥ paraḥ, indicating that the body is certainly created by the Lord. Karmaṇā daiva-netreṇa: according to the karma of the living entity, a body is prepared under the Supreme Lord's supervision. Whether the body is of sattva-guṇa, rajo-guṇa or tamo-guṇa, everything is done by the direction of the Supreme Lord through the agency of the external energy (pṛthak sva-māyayā). In this way, in different types of bodies, the Lord (īśvara) gives directions as Paramātmā, and again, to destroy the body, He employs the tamo-guṇa. This is the way the living entities receive different types of bodies.

#185 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 10:43

Zakaj bi mojster lagal?


zato ker mojster vedno misli na Boga in edino Bog ima vse znanje...... mojster je pa ne glede na vse, še vedno manjši od Njega v vseh pogledih.

se potem mojster laže?

jaz imam za mojstre modrosti tiste, ki so zavestni Boga.

Bog je pa mojster vseh mojstrov.


LP :)

#186 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 10:57

vajenec postane mojster, ko ima nekaj prakse za sabo. eni prej drugi kasnej :)

ja...prav imaš...res rabijo prakso...da na koncu ugotovijo, da je niso rabili x:)x ker so že ves čas bili mojstri....vendar se tega niso zavedali

#187 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:04

ja...prav imaš...res rabijo prakso...da na koncu ugotovijo, da je niso rabili x:)x ker so že ves čas bili mojstri....vendar se tega niso zavedali


:)

prav, če ti tako praviš.

potem mi pa še razloži, kako se lahko začneš tega zavedat? kaj moraš narediti zato, da ugotoviš, da si v bistvu že od vedno mojster?

pa še to mi razloži. kako lahko mojster sploh pozabi, da je mojster..... saj je mojster, kajne? kaj je slučajno mojster pozabe?

:)

#188 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:05

- Ma saj nisem hotel bit kaj preveč pameten, a sem se vseeno moral oglasit, toliko enega pisanja o mojstrih in vajencih pa o duši ki ni materija pa da je večna pa take, pa še ono o dušah na različnih nivojih...
okej pa bom začel...
- Vajenci, mojstri, ja to je samo en naš (človeški izum), da pač ne more vsak recimo pohištva delat... ste že bili pri mizarju (mojstru seveda)? Hmm pa ste pogledali njegove roke... kolikokrat sem naletel na mojstre mizarje, ki imajo kak prst odrezan.... (človek sam pri sebi misli.. no ja tolk o mojstru...)
- Duše... materija... hmm ne vem eni forsirajo idejo, da je duša energija... s to bi se skoraj lahko strinjal, je večna se nenehno spreminja/pretvarja - tukaj nekje smo, kajne...., a tudi za energijo so znanstveniki dokazali da gre za delce.. pa smo spet pri materiji, kajne.... in čof pade teorija v mlako...
- Duše.. nivoji.. hmm kolk ljudi sem srečal, ki so se mi hvalili kako so prebrali kup knjig o duhovnosti, češ da se pripravljajo na posvetitev njihove duše v višji nivo (hehehehe se še spomnite drugega odstavka o mojstrih???)... mislim haloooo....
- Nekje v diskusiji smo bili že dokaj blizu (vsaj po moje), na mestu, ko smo ugotavljali, da je bog vse in ker je hkrati edini bi se dalo zaključit, da je tudi duša samo ena in edina, če vzamemo človeško telo, tako lahko naprej izvajamo, da je v vsakem človeškem ali telesu na sploh le košček, del te ene in edine duše (tolk o različnih nivojih na katerih se nahajajo različne duše.... )
- Enostavna razlaga, se vam ne zdi?

#189 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:12

:)

potem mi pa še razloži, kako se lahko začneš tega zavedat? kaj moraš narediti zato, da ugotoviš, da si v bistvu že od vedno mojster?
:)

nič...najti x:)x

:)


pa še to mi razloži. kako lahko mojster sploh pozabi, da je mojster..... saj je mojster, kajne? kaj je slučajno mojster pozabe?

:)

če je "mojster", obvladuje pozabljanje in spominjanje....in ga tega ni strah

#190 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:14

jz pa mislim, da obstaja nekaj višjega, neka višja sila nad nami.... samo da nekateri temu rečejo bog, nekateri alah... itd. :)


Ja višja sila, seveda, če ne boš pridna pride "višja sila" in te vzame ... daj no, to so pravljice za male otroke, zastraševanja podložnikov, da se niso spuntali itd...
Če bi razmišljali v smeri, da vse ima svoj namen, da se ti zgodi ker je namen tega, da se nečesa naučiš ali pa začutiš.... potem bi delovali lažje, neobremenjeno...

#191 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:25

Ma saj nisem hotel bit kaj preveč pameten, a sem se vseeno moral oglasit, toliko enega pisanja o mojstrih in vajencih pa o duši ki ni materija pa da je večna pa take, pa še ono o dušah na različnih nivojih...

okej pa bom začel...
Vajenci, mojstri, ja to je samo en naš (človeški izum), da pač ne more vsak recimo pohištva delat... ste že bili pri mizarju (mojstru seveda)? Hmm pa ste pogledali njegove roke... kolikokrat sem naletel na mojstre mizarje, ki imajo kak prst odrezan.... (človek sam pri sebi misli.. no ja tolk o mojstru...)
Duše... materija... hmm ne vem eni forsirajo idejo, da je duša energija... s to bi se skoraj lahko strinjal, je večna se nenehno spreminja/pretvarja - tukaj nekje smo, kajne...., a tudi za energijo so znanstveniki dokazali da gre za delce.. pa smo spet pri materiji, kajne.... in čof pade teorija v mlako...
Duše.. nivoji.. hmm kolk ljudi sem srečal, ki so se mi hvalili kako so prebrali kup knjig o duhovnosti, češ da se pripravljajo na posvetitev njihove duše v višji nivo... mislim haloooo....
Nekje v diskusiji smo bili že dokaj blizu (vsaj po moje), na mestu, ko smo ugotavljali, da je bog vse in ker je hkrati edini bi se dalo zaključit, da je tudi duša samo ena in edina, če vzamemo človeško telo, tako lahko naprej izvajamo, da je v vsakem človeškem ali telesu na sploh le košček, del te ene in edine duše (tolk o različnih nivojih na katerih se nahajajo različne duše.... )
Enostavna razlaga, se vam ne zdi?


:)

če si je moster odrezal prst še kot vajenec, potem je to posledica neprevidnosti, ki izhaja iz neznanja. če si pa ˝mojster˝ odreže prst, potem je pa definitivno mojster neprevidnosti oz. ni noben mojster. :)

duša ni iz materije, nemogoče. in duša je in ni energija. obstajajo večno osvobojene duše, ki prihajajo iz notranje energije Boga in obstajamo pogojene duše, ki prihajamo iz mejne energije Boga. ta energija pa ni materialna, ampak spiritualna. duše so vse nesmrtne, ne glede na to iz katerega območja prihajajo.

tisti, ki se hvali, v bistvu nima pravega razloga za samohvalo, ampak želi pregnati dolgčas oz. si povzdiguje samopomembnost, ki je znak, da ta človek še vedno deluje iz zmotnega ega.

ta tvoja teorija o samo eni duši deloma drži. ta prvobitna Nadduša oz. Bog se ekspandira v neskončno majhnih duš, ki so spet neskončno manjše od Njega samega. On se s tem ne zmanjša, ampak je vedno isto velik oz. neskončen v vseh pogledih. te duše so relativno individualne, deloma pa niso. vsaki duši je dana svobodna volja, bolje rečeno, relativna svobodna volja. vse je pa od Njega, tako da načeloma res lahko rečeš, da smo del samo ene duše.

je enostavna razlaga, vendar če si jo napačno razlagaš, ti nič ne koristi.

vsaj po moje :)

#192 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:37

je enostavna razlaga, vendar če si jo napačno razlagaš, ti nič ne koristi.


če je res enostavna...ti ni treba skrbet za njeno razumljivost....in vsem koristi
vsaj po moje :)

#193 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:43

nič...najti x:)x
če je "mojster", obvladuje pozabljanje in spominjanje....in ga tega ni strah


jaz bi želel, da se malo bolj potrudiš z odgovorom. :)

kje boš to najdel?

po tvojem mojster sam namenoma pozabi, da se lahko potem spet to spomni? in še strah ga ni ob tem?

malo za lase privlečeno, si ti ne zdi.....

hmmmm....

se pa spomnim ene zgodbe, ko si je en večni spremljevalec Boga zaželel izkusiti iluzijo (ni bil pogojena duša kot mi). prosil je Boga, da naj ga prekrije s svojo zunanjo energijo (iluzorna energija), saj je želel spoznati materialni svet (nikoli ga ni zares izkusil). Bog mu je to odsvetoval, vendar je ta modrec naprej vztrajal. Bog mu je končno izpolnil željo. poslal ga je v materialni svet, kot pogojeno dušo (Bog lahko vse naredi). če se ne motim, ga je postavil v telo ženske. ta ženska je potem tako hudo trpela, da ni zmogla več.

in potem je Bog odgrnil svojo iluzorno energijo iz te duše. modrec je bil presenečen, saj si ni mislil, da bo lahko pozabil prav na vse. priznal je Bogu, da se ne bi mogel nikoli sam spomniti, kdo v resnici je, če mu Bog sam ne bi priskočil na pomoč. priznal je, da je Bog nepremagljiv in neskončno prevelik, da bi se lahko sploh kdorkoli v kateremkoli aspektu primerjal z Njim. iluzorno energijo Boga sami ne moremo premagati..... nikoli.

mi se vseeno ne smemo primerjat s tem modrecom, zato ker smo navadne pogojene duše. nekateri mislijo, da niso...... okay, njihova pravica, ki izhaja iz relativne svobodne volje.

jaz menim drugače :)

#194 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:50

jaz bi želel, da se malo bolj potrudiš z odgovorom. :)

kje boš to najdel?

tam, ko vse iščem....v sebi valjda...preprosto, ne x:)x

po tvojem mojster sam namenoma pozabi, da se lahko potem spet to spomni? in še strah ga ni ob tem?

pozabi, ko ne rabi...spomni se, ko rabi...preprosto, ne....mogoče bi temu rekel dober timing x:)x

#195 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:50

če je res enostavna...ti ni treba skrbet za njeno razumljivost....in vsem koristi
vsaj po moje :)


hehe :)

lahko nekomu koristi, drugemu pa škoduje. lahko vsem koristi ali pa vsem škoduje. saj v končni fazi vse vedno koristi, čeprav morda trenutno škoduje.... :)

očitno ni za vse tako enostavna, kot se na prvi pogled zdi. enostavna je pa definitivno za tiste, ki imajo to teorijo realizirano v praksi.

:)

#196 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:52

jaz menim drugače :)


jaz menim...da je tisto, kar ti meniš, da je drugače...isto kot tisto kar jaz menim, da je eno x:Dx

#197 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:53

tam, ko vse iščem....v sebi valjda...preprosto, ne x:)x
pozabi, ko ne rabi...spomni se, ko rabi...preprosto, ne....mogoče bi temu rekel dober timing x:)x



kje v sebi?


-------------


v večnosti ni časa, zato ker prej in potem ne obstaja. vedno je samo zdaj...... kdaj je potem dober timing, da se spomneš oz. pozabiš?

#198 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:56

očitno ni za vse tako enostavna, kot se na prvi pogled zdi. enostavna je pa definitivno za tiste, ki imajo to teorijo realizirano v praksi.

:)

hehe :)

potem ni enostavna...če ni univerzalno enostavna x:)x

#199 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:56

dobro bi bilo, da se spomnemo kdo smo (od koga smo) in da pozabimo na to kar nismo :)

#200 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. avgust 2006, 11:58

kje v sebi?
-------------

a rabiš točne koordinate x:Dx da samega sebe najdeš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0