Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrološke hiše


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
164 komentarjev na to temo

#76 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:28

Sextil pa trigon...to ne mores primerjat, to da sextil enacis s trigonom je kokr ,da bi zensko vidu v kopalkah in bi se okol hvalu da si jo... x:Dx x:Dx x:Dx

Haha... ja no sej tut ti nimas tko slabga charta no... priznam dvojni vodnar z asc. v devici...

dvojcek-devica-sco je pa itak legendarna... saj je ze samo astrologijo(kraljico znanosti x:Dx ) na nasa tla prnesu clovk s takim combom ... pionirck... mile dupor!!! x^x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#77 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:38

hehe, kdaj je pa že dvojček kaj pametnega povedau


...vsako jutro, vsak vecer in po jedi venomer... x;)x x8Dx x8Dx

trigon med venero in uranom je za mevze... za dedce je inkonjunkcija...obvladi to!! x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#78 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:56

..pol se pa ful dobr pretvarjas!! x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#79 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:57

...Micku si ze skoz za ritjo... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#80 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 20:07

Svoje pobozne zelje obdrzi zase... ce sejes koruzo ne morjo zrast hrenovke...ce skaces za mickom bos tezko ocka!!!! x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#81 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. julij 2005, 20:56

<{POST_SNAPBACK}>:eek:
tebi je res nekaj zaškodilo... da ti kr naenkrat na otročje vleče...no, bo že res, da kao najboljše charte majo največji butli x;)x

dosti sreče zelenec. :palec:


:eek: :eek: Najboljse charte??? :eek: :eek:
Ti se nisi vidu mojga charta, sklepam...

Kaj res ne premores kaj bolj izvirnega od vrtcevskih fint tipa pedr, butl, zelenc?? x:o)x

Bobnar... zdaj pa vem od kod to... mozgane na boben spravu, a??? x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#82 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 11. julij 2005, 22:14

<{POST_SNAPBACK}>kaj pa na mc-ju (v 10.) Cveka, ce je hkrati vladar asc? xDDx
brezkompromisni voditeljski power? x;)x x:px


Ojla,

Večina ljudi s Plutonom v X.hiši tekom življenja pridobi precejšne statusne moči.
Visoke položaje v družbi.Čisto možno pa je,da pridejo do teh položajev preko manipulacije s sistemom samim x:Dx (sposobnost Plutona)

Skratka potreba po moči je velika in ljudje s tem Plutonom so,čisto možno,nevarni tekmeci.Tekom življenja zna prihajati do večjih tranformacij,menjav posla ....

Bo držala tvoja ugotovitev kar se brezkompromisnosti tiče :)

Pa,da najdemo še kakšen plusek .... dobra stran Plutona v X,hiši je, da ' prinaša' dobre starše.Predvsem če so otroci'problematični'...ne vem,bo povedal kdo drug ampak čisto možno,da je prima če v tem primeru izberemo poklic kjer ljudem lahko pomagamo.Morda ravno narkomanom v kakšnih komunah.

Morda še tole: Paramahansa Yogananda je imel Plutona na MC-ju oz.X.hiši


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#83 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. julij 2005, 03:30

kaj pa ce oseba nima v 2 hisi 0? pomeni, da je o svoji vrednosti naredila dovolj ze prej?

jst jih mam pa celo 3, pa vse retrogardne :sori:

Jupiter - Libra - 04°39'10 - 02 - retrograde
Uranus - Libra - 03°13'39 - 02 - retrograde
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 - retrograde

a to pomen, recimo problemi v zavedanju sebe na nivoju zemlje in zraka?
kaj sploh pomeni posamezen planet?
ke se da prebrat kaksno energijo, kaksno zavest prinasa dolocen planet?

#84 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. julij 2005, 06:39

Hm, o Plutonu v deseti jaz ne bi kaj veliko hvale pel. Ker ni tako prijeten.

Odvisno od tega, kako je postavljen. Če je zelo ugoden, potem pride Marsin citat kar prav, jaz bi mu dodal samo "ob takem Plutonu te nikoli nikjer nihče ne more vreči s sedla - če tega ne napraviš sam, seveda".
Če pa je kvadriran ali kaj podobno neugodnega, potem je pa huda kriza.

Nekateri so s takim Plutonskim položajem obračali svet drugače - še posebej, če so se naučili živeti z njim.
Drugi so sproti uničili vse, kar so naredili. :eek: :vragec:

Je pa dobro imeti ga čim bliže MC. Ker to pomeni, da tisto tesnobo ali pa lekcijo, ki jo prinaša, obvladaš razmeroma zgodaj in te kasneje najhujši udarec ne more več doleteti. Kar je čisto dobra informacija.

Po Life*Time Astrology pa to seveda pomeni, da je bilo takoj po materinem spoznanju, da je noseča, precej misli ali pa besed ali pa žolča na račun tega, da tega otroka naj ne bi bilo. Kaj se je dogajalo potem, je že širša zgodba. Njen rezultat na en ali drug način pa je, da taka oseba svoj status jemlje kot ultimativno življenjsko zahtevo. Kar ni prijetno, ampak pogosto moreče. Po Plutonsko.

Ker tudi če doseže najvišji možen uspeh (kaj to sploh je?), ZA PLUTONA to še ni dovolj dobro!! :vragec:

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. julij 2005, 08:07

zanimivo, bo do neke mere kar drzalo, ocitno me 'resujejo' pol ribe stevilne. :)

Hvala Cveka in Bern. x:Xx

*dobr si reku - razen ce se ne sam (jaz sem si vedno 'nastimala' situacije v lajfu tako, da sem lohk pol vse odjebala, takorekoc sem si sama 'polena pod noge' vrgla).
Vendar ker Pluton (in nic v chartu) ni izvzet iz celote, je vcasih to naredila moja visja zavest... da se ja ne bom mogla okoriscat recimo pol s tem....
sem si namenoma onemogocila recimo s pretirano iskrenostjo...
s tem hocem rect - vcasih sem ze kar v zacetku vse zajebala. vse moznosti. zdaj VEM, da podzavestno hote'.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 12. julij 2005, 08:24

Nisem vedela, da ima lahko pluton tako močen vpliv kot opisujete... kaj pa pol lahko prinese pluton v tretji hiši??.... oz če pogledam natančneje v moji karti....

Moj pluton je v tehtnici (20°36`56) v 3. hiši skupaj z merkurom v tehtnici (11°16`33)

Drgač pa se pluton pri aspektih pojavlja 3 X in sicer :
Luna sekstil Pluton (luna v strelcu in 5. hiši)
Neptun sekstil Pluton ( neptun v strelcu in 5. hiši)
Pluton sekstil Ascendent ( ascedent v levu)

Lp.

Lahko kdo to na kratko komentira... prosim x;)x xDDx

#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. julij 2005, 08:38

Ni nujno, oz. ponavadi ga ravno nima - tolk mocnega vpliva.
Ima ga ce imas mocnega sco v chartu ali pa ce se nahaja na kakem pomembnem mestu (na asc, mc, soncu, luni ipd.) ali ce je zelo mocno aspektiran s pomembnimi planeti in tockami v chartu.

neptun sex plut. je generacijski aspekt, ga ima desetletje folka.
ostaladva sextilcka pa pripomoreta k boljsemu toku, lahkotnosti, npr. z luno bi lohk bila plodnost, ustvarjalnost, pozitivni poriv, prav tako z asc, da ti je lazje stopat v akcije, ki so zato morda bolje... zamisljene ali celo nacrtovane (ce bi pogojno vzeli konj. z mer.)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. julij 2005, 09:18

Točno, Marsa. x:)x

A na kratko, Lilija?
Če nečesa ne moreš povedati, te lahko raznese. (Evo, skoraj haiku.)

x:Dx

#89 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. julij 2005, 09:23

<{POST_SNAPBACK}>Če nečesa ne moreš povedati, te lahko raznese. (Evo, skoraj haiku.)

x:Dx

to pa zame tud velja x:Dx pa ne vem, če na to moj horoskop nakazuje, sam takšna sem :vio:

#90 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. julij 2005, 10:30

Zame tut ta haiku velja... pa moj horoskop ne samo da to pove, marvec kar VPIJE!!! x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#91 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. julij 2005, 23:54

sej lahk tut men kej povete!! vam dovolim! x:Dx x:o)x

pa se aspekte od tizga gor:

Jupiter Conjunction Uranus 1°26
Jupiter Sextile Neptune 5°58
Uranus Sextile Neptune 4°32
Mars Sextile Pluto 3°02
Neptune Sextile Pluto 4°18
Saturn Quincunx Pluto 2°35

#92 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 13. julij 2005, 00:09

Pa še moji Plutonovi aspekti, se mi zdijo kar. o.k, razen Plu opp Mer in Plu kvadrat Jup.

Plu sextil Neptun
Plu tri Saturn
Plu tri Mars
Plu tri Venera
Plu Plu tri Luna

#93 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 15. julij 2005, 13:30

Novi sistem hiš se imenoje NIGHT AND DAY in ima pRAvzapRAv 24 hiše. V ta prvi knjigi iz nove serije ga ne bo, sicer še čakam Patents Pending ™. Večinoma so napake bile v programiranju in koncepciji. To je tRAjalo nekaj kot 15 000 let.
Apart from some minor considerations, the incipient astrologer can now inspect the astronomic zodiac and
true ascendants.

A section covering the times of Plato and the pharaohs with their own ascendants, e.g. ascndant Lepus, Sun in Orion, has been covered.

I'm looking forward to your visit. Wait till I cut the prices, the 108 $ was for the basic issue.

I might be co-writing with a known British author and bestseller, when it comes to old Egyptian astrology.

Klaudio Zic

iau28 /at/ yahoo.co.uk http://www.lulu.com/ra

http://www.lulu.com/zodiac http://ra.95mb.com
Seveda nimate planete kjer to program kaže, saj je nasplošno (tudi vedic) astrologija zarotirana nekjer od ? Hiparha... napakice so 40 60 270 stopinj. Hiiiihihihih.
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#94 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 15. julij 2005, 13:31

Primer.

Pluton dela zmedo ko se vrne iz Serpens v Ophiucus. Pluton je vladar Cetus'a in zato vpliva močno ko je Mars v Cetus.
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#95 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. julij 2005, 10:54

<{POST_SNAPBACK}>Pa še moji Plutonovi aspekti, se mi zdijo kar. o.k, razen Plu opp Mer in Plu kvadrat Jup.

Plu sextil Neptun
Plu tri Saturn
Plu tri Mars
Plu tri Venera
Plu Plu tri Luna

Uf, močno, močno. Konstruktivno.

Tudi čez trupla, če že ne gre drugače.

:xx!:

Sredstvo pa cilj pa tako ...

Ampak glavno je, da tebi koristi.

x;)x

#96 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. julij 2005, 12:52

<{POST_SNAPBACK}>

.... dobra stran Plutona v X,hiši je, da je prima, če v tem primeru izberemo poklic kjer ljudem lahko pomagamo.Morda ravno narkomanom v kakšnih komunah.


LP


Še dobro, da mojega Plutona ni na Mc (no tranzitno že... :sori: xrolleyesx , ampak ne natalno). Ker zelo rada pomagam ljudem :palec: . Vendar bog ne daj, da bi morala pa imeti opravka z omenjeno kategorijo 'potrebnih pomoči'...

:vragec: :!!: :sniky: :bomb: xNNx

Jaz bi jih za vedno odrešila :bomb:

#97 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 25. julij 2005, 17:50

<{POST_SNAPBACK}>Še dobro, da mojega Plutona ni na Mc (no tranzitno že... :sori:  xrolleyesx , ampak ne natalno). Ker zelo rada pomagam ljudem  :palec: . Vendar bog ne daj, da bi morala pa imeti opravka z omenjeno kategorijo 'potrebnih pomoči'...

:vragec:  :!!:  :sniky:  :bomb:  xNNx

Jaz bi jih za vedno odrešila :bomb:



Si pa kruta z ozirom na to,da je tudi zasvojenost(kakršnakoli) bolezenskega izvora in največkrat genetsko pogojena. :vragec: x:)x


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#98 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. julij 2005, 20:23

<{POST_SNAPBACK}>Si pa kruta z ozirom na to,da je tudi zasvojenost(kakršnakoli) bolezenskega izvora in največkrat genetsko pogojena. :vragec:  x:)x
LP


Oh, Čveka :sori: :palec:

Zasvojenost NI genetsko pogojena. Verjemi mi, vem, kaj trdim.

Ja, do te kategorije pa bi bila res kruta. :vragec: Če bi imela možnost. A je nimam, in ne iščem, temveč izogibam kot kuge :bomb:

#99 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. julij 2005, 07:01

Prava Škorpijonka.

Dala bi jim samo vse ali pa čisto nič. In ker vsega ne sprejmejo (saj zato pa so, kar so :xx!: ), potem nič. Ampak "nič" po Škorpijonovo -> :bomb: !

x:Dx

:palec:

Zasvojenost je predvidljiva tudi v horoskopu, ne pa niti jaz rekel, da je gensko kodirana.

Razen če sparimo skupaj genetiko in astrologijo ... kar ne bi bilo zdravo, ker nekateri že pripravljajo grmado x:Dx x:Dx

(čeprav je vse skupaj v bistvu eno in isto, samo zorni kot je drugačen x:Dx ; samo tega nikjer na glas rečt!)

x;)x

#100 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. oktober 2005, 21:42

Kaj pomeni, ce mamo velik praznik his v chartu? :inocent:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0