Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Katere karte?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#76 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 10. november 2004, 12:47

Pozdravljeni... xDDx xDDx

Amatersko se ukvarjam z vedeževanjem, na način, da v časih bolj za šalo kot kaj drugega, kakšni kolegici vržem karte…. Zanima me kakšne postavitve oz. otvoritve uporabljate pri ciganskih kartah??Če se komu ljubi, bi prosila, da pogleda mojo interpetacijo izvlečenih kart…

OB VPRAŠANJU, KAJ ČUTI OSEBA x ( MOŠKI) DO OSEBE Y (ŽENSKE).. NISTA PA ŠE V VEZI; LE PRIJATELJA, med njima je bila ene vrste afera…


PRETEKLOST : UPANJE , NEPRIJATELJ, PISMO
SEDANJOST : TAT , NESREČA , LJUBOSUMJE,
PRIHODNOST : BOŽJE OKO, SODNIK, LJUBEZEN , SREČA, HREPENJENJE , LJUBIMEC, OBISK

Preteklost : njegova čustva so se poglobila in ostaja neko realno pričakovanje, da se njegove želje uresničijo. A pojavila se je neka vrsta strah, nesamozavestnost,…njegova pričakovanja so se sicer uresničila, a ne v celoti tako kot je pričakoval….
Sedanjost :Sedaj je obdobje težav, v njem se pojavljajo konflikti, v njem se pojavlja neko nezaupanje v ljudi..
Prihodnost: Odločal se bo , mogoče mal dlje časa, a spoznal bo ljjubezen in čaka ga velika sreča….. a tukaj vstopi nov moški, ki pretrga njegovo srečo in jo spremeni le v hrepenjenje.

.........hhmmm, nevem, če karte nakazujejo vezo med njima....ali le spet še eno avanturo, ali le čustva z njegove strani....kaj pa tisti ljubimec?? je to nov moški?? ali nakazuje le njegove občutke oz. njega....?? :eek: :eek:
lep pozdrav...

#77 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 29. november 2004, 19:54

PRETEKLOST : UPANJE , NEPRIJATELJ, PISMO
SEDANJOST : TAT , NESREČA , LJUBOSUMJE,
PRIHODNOST : BOŽJE OKO, SODNIK, LJUBEZEN , SREČA, HREPENJENJE , LJUBIMEC, OBISK


Bom na kratko.....

Kaj čuti? Vse možno. Čustva gredo iz višav v globino ter nazaj.

Prihodnost....prvo kot prvo...zakaj toliko kart? Prvo pravilo pri kartah je NE KOMPLICIRAJ. V prihodnosti bo vse odvisno od dogajanja do sedaj. To bo zelo vplivalo na nadaljne odločitve. Vsekakor jih ne čaka veselje in sreča ampak jih čaka ugotovitev, da sta naredila napako, da sta se za nekaj odločila...če sta se sploh skupaj odločila.

#78 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 3. december 2004, 00:36

Borut hvala za odgovor. x;)x x;)x

..za prihodnost so se meni zdele vse karte pozitivne, ki obetajo nekaj lepega, razen HREPENENJA, ki pa je očitno ključno.....

ZAKAJ TOLIKO KART??? v priročniku o ciganskih kartah sem zaledila postavitev kart 3x3x3 ter 7x7x7, zaledila sem pa tudi, da se lahko uporablja 3x3x7.

.....iz tvoje razlage sem razbrala, da je bolj malo možnosti za njuno srečo oz. za vezo med njima......OZ. JE NI...

...glede odločitev pa lahko povem, da sta oba precej neodločna.... ( saj ju poznam osebno)

..... to o odločitvi pa ne razmem najbolje...? ...mogoče to, da nista že prej postala par?...ali?..... ali mogoče to, da sta imela v preteklosti avanturo??...

LP
xDDx :palec:
Lilija

#79 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 3. december 2004, 07:57

Hrepenenje je ključno...to je res.

Ampak glej...polagala si ti in ti najbolje veš, kaj tebi karte pomenijo. Ker karte so sicer pomenske, pa še vedno imajo toliko nijans, ki vsakemu posamezniku po svoje razlagajo oz. stimulirajo intuicijo.

Glede odločitve:
SEDANJOST : TAT , NESREČA , LJUBOSUMJE,
PRIHODNOST : BOŽJE OKO, SODNIK, LJUBEZEN,....

TAT in BOŽJE OKO nakazujeta probleme. Ker je SODNIK obkrožen z zelo "dvomljivimi" kartami, je nakazano, da bo kakršnakoli sprejeta odločitev sprejeta napačno. Obstajal bo optimizem, ne bo pa temeljev. Sedanja odločitev se bo v prihodnosti pokazala kot nepravilna. To si bosta nekako tudi priznala.

Zelo možno je, da skupaj avanture nista imela. Je pa lahko ona imela neko zvezo, ki je bila precej zanimiva, on pa je za to vedel. Zelo možno je tudi, da jo je moral potem, ko je tega tipa pustila, nekako ozdravljat njene duševne rane, kar mu ni bilo po godu, saj je tako "na skrito" bil že tedaj zainteresiran a brez moči, da bi naredil korak proti njej.

Uffff, tle sem se pa natipkal.

#80 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 3. december 2004, 13:19

huhhh, za te stvari moraš res bit nadarjen, :o|o: :o|o: ....... sem opazila , da povezuješ tudi vertikalno, ne samo horizontalno........ko sem jaz videla karto ljubezni, božje oko in srečo...........sem že videla vse pozitivno in srečen konec... :eek: :eek: ...

... zato pa pride do tako velkih razlik pri inepretaciji, saj si vsk po svoje razlaga enako postavitev............pa sedaj tukaj ne primerjam naju, saj sem jaz rez tista čista amaterka..... po naklučju kupila karte z manjšo knjižico z razlago--in logično da nisem sedaj profi........ a mislim, na dokaj znane vedeževalce, ki po internetu in drugih medijih napovedujejo dogodke........ :xx!: :xx!:

pozdravček vsem....in borut še enkrat hvala tebi za trud... xDDx x;)x

xDDx xDDx
Ljubezen ni solo,
ljubezen je duet,
če izgine pri enem,
pesem onemi...

#81 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 3. december 2004, 14:20

Pri vedeževanju je potrebno biti fluiden.

Ko se človek enkrat nauči pravil, potem jih namenoma krši. Če se pravil ne krši, potem se ne more biti nikoli inovativen.

Ena zanimiva cvetka:
Ko imaš položenih nekaj kart..ni važna postavitev...in je noter karta LJUBEZEN, potem poglej v karto, ki jo fant na ljubezni cilja. In tista je ključ vse otvoritve.

To je samo 0,05% vsega, kar se da povedat x:)x

#82 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 12. december 2004, 22:07

Pozdravljen Borut. x;)x x:)x

Kako bi si razlagal povezavo kart za prihodnost v ljubezni za dve osebi, ki sedaj nista v vezi, v razmerju....( gledala za kolegico in njeno že dolgotrajno simpatijo) :

VDOVA STALNOST LJUBIMEC

....moja razlaga..
moški bo stalno zaljubljen v žensko, čeprav mu ona ne bo vračala čustev????.........ampak kdo je ta ženska??

#83 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 1. april 2005, 17:08

Živjo!

Mene pa zanima če mi lahko kdo pomaga pri interpretaciji naslednjih kart (ciganskih) kar se tiče čustev oz. neke dotične osebe >

DENAR - LJUBIMEC - HIŠA


Hmm, navsezadnje bom še navdušena ratala nad kartami x:px tko so luštne x:Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#84 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. april 2005, 18:35

katere pa imaš?
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#85 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 1. april 2005, 22:52

Ja ciganske x:px
DENAR - LJUBIMEC - HIŠA
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#86 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. april 2005, 18:51

aha :D
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#87 freaky girl

freaky girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 113

Objavljeno: 30. avgust 2005, 11:27

hvala za tolko informacij x^x x^x xDDx xDDx

#88 noka

noka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 8. september 2005, 12:19

Dragi moji, mi zna kdo povedati kje se da dobiti karte kozmični tarot. Prosim za pomoč! :eek:

#89 Lipica

Lipica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 14. september 2005, 11:18

<{POST_SNAPBACK}>Ja ciganske x:px
DENAR - LJUBIMEC - HIŠA


Srcna oseba bo na zacetku veze dejansko kot ljubimec, saj bo poudarek na posteljnih aktivnostih...Se pa po dolocenem obdobju vsekakor odpira moznost, da vse skupaj preraste v nekaj novega, saj zadeva stoji na trdnih, realnih temeljih...

Moje skromno mnenje...

LP,

M.

#90 Lipica

Lipica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 14. september 2005, 11:22

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Borut. x;)x  x:)x

Kako bi si razlagal povezavo kart za prihodnost v ljubezni za dve osebi, ki sedaj nista v vezi, v razmerju....( gledala za kolegico in njeno že dolgotrajno simpatijo) :

VDOVA  STALNOST  LJUBIMEC

....moja razlaga..
moški bo stalno zaljubljen v žensko, čeprav mu ona ne bo vračala čustev????.........ampak kdo je ta ženska??



Karte si verjetno odpirala njej, torej so karte pokazale nanjo - ona je karta vdove...Se pravi: Njena custva do njega so kar dolgotrajna in zdi se, kot da se je cas zanjo ustavil..cas brez meja...V svojih custvih pa je zal osamljena..

LP,
M.

#91 smms

smms
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 93

Objavljeno: 14. september 2005, 12:14

<{POST_SNAPBACK}>Dragi moji, mi zna kdo povedati kje se da dobiti karte kozmični tarot. Prosim za pomoč!  :eek:

v knjigarni na čopovi ... če si iz LJ

#92 noka

noka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 15. september 2005, 09:46

SMMS - hvala za informacijo. Pred časom sem to vprašala, pa so dejali, da je zanimanje relativno majhno in da jih dobijo le enkrat letno.
Pozdrav!

#93 Yse

Yse
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. oktober 2005, 17:24

Zdravo!

Eno zelo zanimivo uprašanje: a poznate arhetipske karte?

Arhetipi so nekakšni pravzorci, praliki v nas samih....in te karte naj bi nam pomagale, da se pogovarjamo z njimi. To je tisto kar sem jst prebrala v knjižici poleg kart katere je moja mama na mojo prošnjo prinesla domov, ker so pred kratkim imeli delavnico na kateri so se seznanili s kartami. Meni so karte takoj padle v oči saj so nekako drugačne in tako me zanima, če ima kdo od vas kakšne izkušnje z njimi.


LP x:)x
so don't forget to breath, let it in, let it out, for all the world to see from within and without....tonight u are my desire...

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. oktober 2005, 17:25

Ojla, pozdravljena in dobrodosla! :palec: :vio:

sama teh kart, ki jih omenjas, ne poznam in jiih tud se nisem videla, morda pa jih kdo pozna; osvezujem temo, da morda se kdo vidi.

Sicer pa smo ravno v teh dneh govorili mal o tem, pa si pejt mal pogledat (in se po zelji vkljuci) v temi Drevo zivljenja in v danes odprto Tarot (v forumu Duhovnost). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 Atropos

Atropos
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. oktober 2005, 10:59

Lahko poskusiš tudi remi karte. Sama sem uporabljala dolgo remi, nato sem priključila še ciganske, kasneje pa tarot.
Odvisno od vsakega posameznika; tiste, katere ti najbolj sedejo, to je pravo.


Oj!
Zanima me kje si našla kaj literature o ved. z remi kartami . Jaz sem je nekaj nasla v veliki stari sanjski knjigi, to mi ni dovolj, zato bi za sigurno o tem kaj več rada prebrala še kje drugje. Sem začetnica, učim se še(ravno na remi kartah). Kolikor sem iskala drugje po netu, navodil ni. Vem, znajti se moram sama s to literaturo, ki jo imam. A ... vsak nasvet in usmeritev od kogarkoli kje še lahko pogledam kaj o tem bi mi prišla prav. Hvala x:)x

#96 Aljaita

Aljaita
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 20. november 2005, 19:15

poskusi v knjiznici, naslov tarot, avtorja pa se ne spomnem:)
Jz pa imam en drug problem, in sicer ne vem za katere tarot karte naj se odlocim. V knjigarni namreč prodajajo vsaj 20 različnih vrst tarot kart. katere uporabljate vi?
lp

#97 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 20. november 2005, 19:46

Jz pa imam en drug problem, in sicer ne vem za katere tarot karte naj se odlocim. V knjigarni namreč prodajajo vsaj 20 različnih vrst tarot kart. katere uporabljate vi?
lp

...najbolje, americke... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#98 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 31. januar 2007, 16:25

Ja, ja itak ... Crowleyjeve!!! Sam nisem prepričana - a je bil on tud američan?????? So pa tarot boljše kot pa ciganske, to je moje mnenje.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#99 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. maj 2007, 11:19

Mi zna kdo razložiti, kaj pomenijo karte (ciganske), izvlečene po vrsti: Duhovnik, Presenečenje, Otrok?
Povpraševala sem po čustvih ene osebe in ne vem, ali duhovnik predstavlja to osebo ali kar mene samo?
Sicer pa začetnica ... Ne še preveč zagrizena. x:Dx Niti ne vem, kako ravnati s kartami ... Še posvetila jih nisem ... Zraven kart sem sicer dobila priročnik, ampak razlage so skope in preveč enostavne, da bi to bilo vse ... Če se do vsega sploh da priti. Ne.

#100 misha

misha
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 23. junij 2007, 18:21

sem polagala karte v zvezi z vprašanjem ali tvegati in začeti nekaj novega, ali raje ostati v sedanjem položaju... karte so ble: obešenec - kolo sreče - hudč.

lepo prosim.. če se še kdo bavi z temi kartami, naj mi pove svoje mnenje - o taki kombinaciji (močne karte so zraven - predvsem kolo sreče in hudič... drug drugega izključujeta - vendar pa ne vem, kakšen pomen nosita v kombinaciji dru gz drugim)...

prosim za mnenja in pomoč. w:Iw




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0