Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Luskavica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
191 komentarjev na to temo

#101 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. junij 2010, 17:51

Ne vem zdaj kdaj točno se mi je začelo, kako dolgo se je to vleklo ko naj bi v glavi imel prhlaj, ali je bila ves čas luskavica ali ne... Da sem prepričan v to da jo imam je sedaj to 6-7let, tako da je bilo vsekakor po 99.

Evo, vidiš, 99. leta se je pričela ta silna jodova prfilaksa.
Ko sem malo pobrskal o krompirju in jodu, sem na medovermed našel to.
Zanimivo, nekateri vseeno štekajo, kar pišem v knjigi x;)x

05.10.06 13:50
Poglej malo na kak iskalnik in vpiši zdrava sol. Odprl se ti bo nov svet. Kuhinjska jodirana sol je ena najbolj nezdravih reči, ki jih požremo. Zato, kjer ima 2-3% perebivalstva večje tveganje za obolenja golše, se vsi nažiramo z desetkrat preveliko dozo joda. Z žegnom uradne medicine in oblasti, ki noče umakniti takih nesmislov. Sol, ki jo uživamo je hkrati mrtva, obdelana in neprimerna za človeka. Žal.

#102 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 17. junij 2010, 18:01

Evo, vidiš, 99. leta se je pričela ta silna jodova prfilaksa.
Ko sem malo pobrskal o krompirju in jodu, sem na medovermed našel to.
Zanimivo, nekateri vseeno štekajo, kar pišem v knjigi x;)x

05.10.06 13:50
Poglej malo na kak iskalnik in vpiši zdrava sol. Odprl se ti bo nov svet. Kuhinjska jodirana sol je ena najbolj nezdravih reči, ki jih požremo. Zato, kjer ima 2-3% perebivalstva večje tveganje za obolenja golše, se vsi nažiramo z desetkrat preveliko dozo joda. Z žegnom uradne medicine in oblasti, ki noče umakniti takih nesmislov. Sol, ki jo uživamo je hkrati mrtva, obdelana in neprimerna za človeka. Žal.




Se pravi sem eden tistih ki je padel v to "jamo" in bi lahko svoje zdravje izbolšal tudi s tem, da poskrbim pri prehrani da zaućijem malce manj joda, ter morda malce več soli?

Sicer nimam trenutno nekih težav z luskavico, ampak po zaslugi bioloških zdravil... Če bi lahko kako drugače uredil svojo kožo, bi bil seveda vesel, kajti tudi injekcijo vsake 2 tedna ni prijetno vzeti, čeprav jo z veseljam vbrizgam, ker vem da mi pomaga. Pa tudi če se luskavice kako drugače rešim, bo lahko moje mesto pri bioloških zdravilih porabil nekdo drug... Poskusit se vse da Objavljena slika

#103 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. junij 2010, 18:13

Poskusit se vse da Objavljena slika

Pa, kaj ti nisi niti enkrat do sedaj udaril vsaj ene trimesečne biodieta v prehrani in negi telesa, da bi se prepričal, če je res, kar pravim v knjigi :8):

#104 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 17. junij 2010, 18:16

Pa, kaj ti nisi niti enkrat do sedaj udaril vsaj ene trimesečne biodieta v prehrani in negi telesa, da bi se prepričal, če je res, kar pravim v knjigi :8):


Poskusil sem marsikaj, tvoje knjige pa žal še nisem prebral Objavljena slika

#105 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. junij 2010, 18:22

Poskusil sem marsikaj, tvoje knjige pa žal še nisem prebral Objavljena slika

Evo, sedaj imaš priliko za donacijo LN x;)x

S klikom na spodnji banner se ti odpre email uredništva LN, kamor pošlješ naročilo in naslov
Objavljena slika

#106 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 17. junij 2010, 18:42

Evo, sedaj imaš priliko za donacijo LN x;)x

S klikom na spodnji banner se ti odpre email uredništva LN, kamor pošlješ naročilo in naslov
Objavljena slika


To je ta paket ki ga ponujaš na strani in stane 25€? In tu dobiš zraven to knjigo Zrava sol če prav razumem? Objavljena slika

#107 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. junij 2010, 18:51

To je ta paket ki ga ponujaš na strani in stane 25€? In tu dobiš zraven to knjigo Zrava sol če prav razumem? Objavljena slika

Ta je s šestimi dozami brez knjige, ker je knjiga tudi na internetu, imaš pa drugega s knjigo in tremi dozami za enako ceno.
Če doniraš za LN imaš popust in staneta paketa samo 20 ojrov x;)x

Objavljena slika

#108 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 17. junij 2010, 19:06

Aha, sem odkril sedaj na strani kje je kniga :) Škoda da ni kak PDF, enostavnejše, pa še na telefonu bi lahko imel, no pa saj se bom znašel Objavljena slika

Super, hvala za to...

#109 kadriaj

kadriaj
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 6. julij 2010, 22:17

ojla, oglejte si stran http://www.psoriasis-web.com/
baje nekaj novega, se da luskavice rešiti popolnoma!

#110 Husky

Husky
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 7. julij 2010, 09:12

Živjo!

Da povem še mojo zgodbo.

Sicer nevem če imam jaz luskavico, niti nevem kam naj bi to spadalo, ampak zadeva je nadležna ko sam satan. Že od malih nog imam noro veliko prhljaja! Samo z roko sem šel skozi lasišče in je že snežilo. Da ne omenjam kolik prhlaja sem lahko natrosil na mizo. Seveda je bilo zelo neprijetno, čeprav kot otrok, se nisem preveč sekiral. Z leti pa je to postala resna nadloga. Poskušal sem razne metode od šamponov, dermatologov, homeopatskih zdravil(katara so mi zelo pomagala pri neki drugi težavi-nenadno krvavenje z nosu). Vse je bilo samo površinsko. Nisem zdržal 2 dni, da si nebi umil lase. Prvi dan po umivanju je bilo OK, drugi dan pa že neznosno. Poln prhlaja po ramenih in na delovni mizi, skupaj z lasmi katera so bila mastna ter.....srbenje. Zafrustreran postajaš v takih primerih.

No in k sreči sem se zatekel k naravi, oziroma k luni! 8 dni skoraj brez težav zdržim ne da bi si umil lase oz prhljaja je samo še za vzorec in ranvto tako so moji lasje lepi, ne več mastni! Res da se poleti dosti potim, kar pripomore k večjemu srbenju, ampak rezultat je neverjeten! In kako mi je to ratalo? Spremljam lunin koledar, kjer vidim kdaj so dnevi za umivanje oz. striženje las(lev in devica, za izogibanje striženja pa je riba in rak). Umivam si 3x na mesec, strižem 1x na mesec. Kadar sem pri frizerju si doma ponovno sperem lase z surovim jajcem. Tako da, kdor ima problem s prhlajam, naj poskusi to!

LP

#111 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 7. julij 2010, 09:50

ojla, oglejte si stran http://www.psoriasis-web.com/
baje nekaj novega, se da luskavice rešiti popolnoma!


Ob 7. točko vaše diete se bo Stane sigurno spotaknil

Drugače pa kar od tega jaz upoštevam, od kar pazim na hrano:

- bela moka, hmm, nisem nikol gledal na to...
- čimmanj maščobe (pomfija in česa podobnega sploh več ne, damo v pečico na pekipapir in se lahko lepo krompirček speče brez msati/olja)
- surovo maslo (ne jem, tudi nisem nikol imeu prav rad)
- jabolčni kis, ga delamo doma, tko da vem da je naravn in dober Objavljena slika
- svinjino tudi jem le reeedko, se je izogibam
- sladkarije sem zmanjšal v času ko sem mel akne, tko da tut nisem začel nazaj, kakšen košček čokolade kdaj, ampak redko
- sol, tule se ne "šparam" ravno, solim tako, da mi je hrana okusna
- pijača: pijem veliko vode... Tu pa tam še kaj drugega, ampak glavna tekočina mi je voda.
- tonick, ne uporabbljam
- kave ne pijem
- alkohola tudi ne pijem ravno, tu pa tam kakšno pivo, nič pretiranega
- kadim ne
- gibam se pa kr Objavljena slika

Tko je pri meni, proti vaši dieti. In takole se je malce zmanjašlo, vendar ni bilo ne vem kaj (v tistem času tut na pivo kako leto nisem šel)...

Drugače pa če je že alkohol omenjen, bi lahko bile tudi gazirane pijače... pri meni, sem kar lep čas opazoval kaj mi bolj paše, kaj mi ne... in ko sem pil veliko gaziranih pijač, je bilo stanje slabše, kot kadar sem spil kakšno pivo...

#112 kadriaj

kadriaj
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. julij 2010, 20:42

dan, moram odgovorit, ker nekaj že vem od luskavice, imela jo je moja teta, pa je danes nima več.

En čas je treba dieto kar strogo upoštevati. Nič eno pivo tu pa tam, če se reče brez alkohola je to brez, moja teta je pila samo vodo.
In gazirane pijače, če bi pili samo radensko je o.k., ne pa sladke pijače, zato se vam je pa poslabšalo. No torej vsa dieta je teti luskavico ustavila, ko pa je začela uživati še
jabolčni tonik je pa luskavica počasi izginila. Baje ta tonik ni prav dobrega okusa, saj to se ga pije čist po malem in če hočeš ozdravet ...
Prav tako je poskušala kot berem tukaj polno ljudi s tem problemom, vsa mazila in preparate, te tablete in nevem kaj še, vendar nič ji ni pomagalo, ko pa je začela s tem tonikom, se ji je pa kar začelo sušit in odpadat, in koža se je kar na lepem vsa obnovila.

lep večer, nemci in španci še kar 0:0

#113 Solni tempelj

Solni tempelj
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. julij 2010, 20:52

Pozdrav


Sem čisto sveže registrirana na tem forumu, čeprav sem že deset let zvesta bralka Luninega neta. Ker sem danes na prenovljenem forumu zasledila temo o psoriazi, sem se odločila, da napišem nekaj zanimivega za tiste, ki se s to boleznijo neuspešno borijo vsak dan.


Pred tremi leti smo iz zahodne evrope v Slovenijo uspeli prenesti znanje in tehnologijo SOLNIH SOB...kar pomeni, da vse tisto, kar nas je tako navdušilo skozi ta leta delovanja se na klientih z psoriazo kaže kot izredno učinkovito in trajno odpravljeno. Število psoriatikov z boleznijo nižje ali višje poškodbe kože, kratkotrajnega ali dolgoletnega značaja več ne vodimo.....do danes jih je bilo veliko in razultati so izredni.

Kako deluje?

Medicinski aparat z certifikatom , registriranem v evropskem medicinske registru, vam v prostor, ki je v celoti obdan z soljo, v obliki aerosola upihuje naravno kameno sol......kar pomeni, da vam v prostoru ustvari atmosfero naravnih solnih jam, kar pomeni, da se sproži naravni proces izboljšanja zdravja na področju poškodbe dihal in obolenji kože.

Imamo kvalitetno spletno stran in tisti, ki bi radi več informacij, vabljeni na ; www.solni.tempelj.com

L.p

Vanda Hartman

#114 Solni tempelj

Solni tempelj
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. julij 2010, 21:17

Pozdrav


Sem novo registrirana na tem forumu, čeprav sem zvesta bralka Luninega neta že deset let. Ker sem zasledila temo o psoriazi , sem se odločila, da napišem sporočilo vsem tistim, ki se neuspešno borijo z psoriazo vsak dan.


Pred tremi leti smo uspeli iz zahodne evrope v Slovenijo prenesti znanje in tehnologijo SOLNIH SOB.......ker je za nami že tretje leto izboljšanja zdravja na področju obolenj kože in dihal na velikem številu klientov, vam lahko podam informacijo, da so obiski solnih sob pokazali odlične in trajne razultate pri premagovanju psoriaze. Klienti so imeli zelo različne jakosti poškodbe kože .


Kako deluje?

Certificiran medicinski aparat, vpisan v evropski medicinski register vam v solno sobo med samo terapijo upihava AEROSOL naravne, medicinsko čiste kamene soli in vam na tak način v solni sobi ustvari zelo podobno atmosfero, kot je v naravni solni jami ali ob morju. Med terapijo se sproži močan proces izboljšanja zdravja kože in dihal.....vi v sami sobi aerosola ne občutite močno, ambient je zelo sproščujoč in terapija pravi balzam za vaše telo. V zahodni evropi so SOLNE SOBE prisotne v bolnicah in welness centrih že 15 let.


Več informacij dobiti na spletni strani www.solni.tempelj.com.


L.p.

Vanda Hartman

#115 čemaž

čemaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. julij 2010, 22:34

Tvoja težava je zelo neprijetna, veliko primerov poznam ko se je bolezen zelo omejila in celo pozdravila, vendar je bila glavnina pristopov usmerjena na čiščenje organizma od znotraj in ne zgolj s pristopi ko se je uporabljalo čistila, razkužila in mazila zunanje. Težave izhajajo iz notranjih presnovnih procesov in površinska simptomatika je posledica teh notranjih procesov.Za dosego dobrega zdravja in ozdravitve je potrebna izjemna disciplina v izvajanju vseh potrebnih postopkov in najmanjši odklon ne omogoča popolne ozdravitve. Pot v tem primeru je resnično trnova, kajti spremeniti je potrebno prehranjevalne navade, življenksi stil, včasih tudi za krajši čas zamenjati okolje, predvsem pa narediti natančno revizijo mikro in makro okolja kjer živimo, delamo in sezadržujemo. Včasih je lahko vzrok v konstantni izpostavljenosti določenim substancam - toksinom in le te je potrebno trajno odstraniti iz okolja, kakor tudi iz organizma. Lep pozdrav in vse dobro želim.

#116 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 30. oktober 2010, 14:45

Sem ravno našel eno poceni knjigo PSORIAZA 7,85 EUR

http://www.grafika-g....si/ponudba.php

Tam je navedenih in opisanih več metod zdravljenja. Mogoče
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#117 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 3. november 2010, 20:46

jaz sem imela isti problem, potem sem pa delala z duhovnostjo in jo samo z reiki terapijami in čiščenji omejila, tako da jo imam samo še na komolcih, kjer pa ni moteča. Imela sem jo po lasišču, na nogah, na rokah in komolcih.
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#118 tanja28

tanja28
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 26. december 2010, 13:50

Lepo pozdrav sem na novo tukaj gor.
Rada bi vam samo povedala, da naj bolj kar je meni pomagalo je bila krema linola urea, v 2 tednih mi je luskavica minila.
Krema se dobi samo na recept.
tako da jo vsem samo svetujem! lp

#119 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 29. december 2010, 06:36

jaz sem imela isti problem, potem sem pa delala z duhovnostjo in jo samo z reiki terapijami in čiščenji omejila, tako da jo imam samo še na komolcih, kjer pa ni moteča. Imela sem jo po lasišču, na nogah, na rokah in komolcih.



Veš dobro, kaj je korenska čakra, a ne?Objavljena slika

Lepo bodiObjavljena slika


Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#120 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 29. december 2010, 10:45

ok, Matjaž...hvala ti x:)x :flower:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#121 tanja28

tanja28
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. december 2010, 20:05

ta linola pomaga, želim vsem da bodo tako srečni kot jas!!!

#122 tanja28

tanja28
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. december 2010, 20:10

če koga zanima kaj o tem mi pišite na Tanja26@gmail.com
sa o da pomaga.

#123 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. december 2010, 04:30

aja? :inocent:

Veš dobro, kaj je korenska čakra, a ne?Objavljena slika

Lepo bodiObjavljena slika


Matjaž



#124 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 30. december 2010, 17:40

aja? :inocent:


ja. vprašaj ga, kaj je želel s tem povedat, če ti ni jasno....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#125 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 1. februar 2011, 19:15

Veliko informacij...

Sam imam flek na zatilju. Najprej sem seveda preizkusil doktora/lekarno. Zadeva je takoj izginila, a se po prestanku mazanja spet pojavila. Torej, problem tiči nekje drugje.
To z dieto se mi zdi kar logično, prav tako se po moje da pomagat s pravim odnosom in "duhovnimi vajami".

Mi je pa čudno, da imam samo tale flekec na zatilju, se ne širi in ne zmanjšuje... obstaja še kaj podobnega luskavici?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0