Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izsiljevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
76 komentarjev na to temo

#51 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. marec 2010, 13:24

V kolker ne želiš "comeback" - at.
Mu na lep način povej/ reči, da ti naj ne hodi
v službo, ... Da hočeš imet mir. Naj te pusti na miru.

Očitno mu je "njegova" igra všečna, ko dela, kar dela. ...
Prekini to igro. V kolker ti ni všečna. Use ignoir.

#52 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. marec 2010, 13:27

Vidi djeca se igraju s čustvi, manipulacijo, grožnjami.....A ni to super. Ko jim bo pa ta igrica dosadila se bojo pa igral kakšno drugo, bolj zanimivo..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#53 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. marec 2010, 13:34

Te igre so bile na Slovenskem zadnje čase nekatere "neugodne".
Zato jih je treba tretirat resno iz varnostnega vidika. ...
Sploh v začetnih emocionalnih stanjih. ...

Vidi djeca se igraju s čustvi, manipulacijo, grožnjami.....A ni to super. Ko jim bo pa ta igrica dosadila se bojo pa igral kakšno drugo, bolj zanimivo..... x:Dx



#54 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. marec 2010, 13:56

Moj point je da ptički delajo ČIV ČIV ČIV.....To bi nekako prevedel, ko imaš dovolj igrice, rečeš stop in najdeš tudi način kako jo končat.... x:Dx

Varnostni vidik no problem. Tist ki hoče narest samomor, naj ga naredi, v bistvu ga je najbolje vprašat če rabi pomoč pri tem....to je samo iskanje pozornosti....Če pa ti kdo grozi in te izsiljuje pa ga lahko pred domom al pa pred službo...počakaš z bejzbol palco, sekiro...al pa pištolo in ga spraviš na oni svet preden on tebe. No ja, lahko ga tudi samo ustrahuješ, pa nek vidi da si ti še večji psiho...Lahko pa tudi kakšno bolj miroljubno varianto. Načinov je velik. In kot pravijo majstori pri borilačkih veščinah ko si v hari in osrediščen v tan tienu te pač nobena stvar ne more vržt iz tira...Mislim, da je nekaj v tem stilu. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#55 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. marec 2010, 13:59

Ne, ne morem reči, da je grožnja ... gre kot je butl rekel - nabijanje občutka krivde, da sem neodgovorna, da bežim, da sem nezrela in v depresiji.


Jap,nabija ti prepričanje, da si ti odgovorna, da se on slab počut, da trpi, dopoveduje ti, da zarad tebe ne bo mel nkol več rad, da če bi se spremenila, bi se mel on fajn, ti bi uvidla, kako je on fest in kako si ti zajebala in kako ga maš spet lahko rada. Če se ne boš spremenila, če ga ne boš mela spet rda, boš ti kriva, da on trpi, da bo njegovo življenje za en kurc, da si bo kej naredu.... Skratka, ti, ti, ti... si kriva, si slaba, ga lahko rešiš, zajebeš uničiš. Tko on.

Kva pa ti?. Če boš igro sprejela, pomen, da nase sprejmeš odgovornostza to, a bo on srečen al nesrečen. Se prav, ti si tista, ki upravlja z njegovim življenjem. A je to dobr? Ni. Edin za kterga si ti odgovorna /vsaj en cajt/ je tvoj otrok in ti. In glih tko je za svoje življenje, za svojo srečo al pa nesrečo odgovoren ta tvoj izsiljevalec.

Prej ko boš to sprejela, prej se boš nehala čutit krivo in odgovorno zanj in prej mu boš lahko postavla mejo in prej se boš nehala limat na njegovo žrtviranje.

Kaj bo on naredu, ve sam. Fajn je, da mu poveš, da naj neha kazat s prstom nate in da je zase sam odgovoren in mu pokazat mejo. Ampak, kaj bo pa naredu, je njegova stvar. Če se ti zdi vsaj mal normalen tip, bo odnehal, ko mu boš jasno pokazala, da se ne greš več. Če pa ne bo odnehal, pol pa posluš Tantro in se ustrezno zaščiti.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#56 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. marec 2010, 13:59

Brezo, kaj naj naredi ženska, ko je nadlegovana
od strani nepredvidljive, čustveno prizadete osebe?

Ko se jo nadleguje v službi, v okolici doma, preko telekomunikacij?

#57 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:05

Moj point je da ptički delajo ČIV ČIV ČIV.....To bi nekako prevedel, ko imaš dovolj igrice, rečeš stop in najdeš tudi način kako jo končat.... x:Dx

Varnostni vidik no problem. Tist ki hoče narest samomor, naj ga naredi, v bistvu ga je najbolje vprašat če rabi pomoč pri tem....to je samo iskanje pozornosti....Če pa ti kdo grozi in te izsiljuje pa ga lahko pred domom al pa pred službo...počakaš z bejzbol palco, sekiro...al pa pištolo in ga spraviš na oni svet preden on tebe. No ja, lahko ga tudi samo ustrahuješ, pa nek vidi da si ti še večji psiho...Lahko pa tudi kakšno bolj miroljubno varianto. Načinov je velik. In kot pravijo majstori pri borilačkih veščinah ko si v hari in osrediščen v tan tienu te pač nobena stvar ne more vržt iz tira...Mislim, da je nekaj v tem stilu. x:Dx


Dragi Brezo

Zadeva sploh ni tko simpl kt si opisal /mrbit pri Mystici tud je, upam/. Že to, da se tak "psiho" pojav v zvezi, pomen, da ma druga stran hudo podobne vzorce in preden pride v situacijo, da se odloč za odhod, lahko zadeva eskalira tko daleč /ne da bi kdorkol od zunaj za to kokrkol vedu/, da ko se zares odloč, un tadrug partner to ne zmore prenest in nardi pizdarijo. Tko da ja. Varnostni vidik zna bit hudo velik problem.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#58 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:19

Zadeva sploh ni tko simpl kt si opisal /mrbit pri Mystici tud je, upam/. Že to, da se tak "psiho" pojav v zvezi, pomen, da ma druga stran hudo podobne vzorce in preden pride v situacijo, da se odloč za odhod, lahko zadeva eskalira tko daleč /ne da bi kdorkol od zunaj za to kokrkol vedu/, da ko se zares odloč, un tadrug partner to ne zmore prenest in nardi pizdarijo. Tko da ja. Varnostni vidik zna bit hudo velik problem.


Jaz ne vem kakšne so zadeve pri Mystici in me tudi ne zanima. Predpostavljam pa da je kakšen ex tipček al pa kaj podobnega, ki se nekaj gre. In kaj je vzrok da je prišlo tako daleč, kako da se že prej ni videl določene zadeve, pri nobeni zadevi ni pa krivda samo na eni strani....Varnostni vidik zna bit pa problem, ampak kakor za koga. Sem pa slišal da so tudi pri nas kao neki tečaji samoobrambe, kako se zaščitit pred čustvenim nasiljem, udarci presenečenja.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:24

Brezo, kaj naj naredi ženska, ko je nadlegovana
od strani nepredvidljive, čustveno prizadete osebe?

Ko se jo nadleguje v službi, v okolici doma, preko telekomunikacij?

Nic. Ne oglasa se na telefon, v sluzbi ni dosegljiva, je ne zanima, se skratka ne odziva.

Enkrat mu ze kapne.

Odvisno tud od tega, koliko oseba sama sodeluje v tem nezdravem odnosu oz. na kaksen nacin ga se dodatno hrani.

Je tecno, vendar oni se ni kar iz lepga pojavil, ni padel z neba. Nekaj mu daje pogum in motiv, da tako ravna.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:31

Brezo, kaj naj naredi ženska, ko je nadlegovana
od strani nepredvidljive, čustveno prizadete osebe?

Ko se jo nadleguje v službi, v okolici doma, preko telekomunikacij?



Najprej na brzino prečekiraš osebo in skušaš ocenit kakšno grožnjo v resnici predstavlja, koliko je psihično močna....

Najprej se je treba vprašat kako ve kje je v službi in kje je doma? Ali pa sprejmeš kakšen varnostni ukrep- preko sodišča dosežeš da se ti ta oseba ne sme približevat, nosiš solzilec, pištolo...Preko telekomunikacij se ga pa še zmeraj lahko kao prijavi policiji da te ustrahuje...po telefonskih izpiskih se lahko vidi kdo naj bi bil vpleten...potem naj se pa policija ukvarja. Ampak glede na stanje v naši državi in na delo policije, je bolje da še sam poskrbiš za svojo varnost.

Lahko se pa z osebo tudi pogovoriš na kakšnem javnem mestu. seveda s kakšnim pripomočkom za samoobrambo...al pa kakšnim psičkom-buldogom s sabo in mu pač na miren način rečeš določene besede. Še zmeraj se pa lahko zamenja službo, preseli in zamenja telefon...ampak ne vem zakaj bi se umikal če ni treba. To je bolj priporočljiv pri organiziranemu kriminalu. Lahko se pa uporabi tudi magijo, magične uroke, zaščite.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#61 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:34

Nic. Ne oglasa se na telefon, v sluzbi ni dosegljiva, je ne zanima, se skratka ne odziva.

Enkrat mu ze kapne.

Odvisno tud od tega, koliko oseba sama sodeluje v tem nezdravem odnosu oz. na kaksen nacin ga se dodatno hrani.

Je tecno, vendar oni se ni kar iz lepga pojavil, ni padel z neba. Nekaj mu daje pogum in motiv, da tako ravna.

:palec:
Poleg tega mene hitro agresivnost grabi, tak da bi ga verjetno razbobnala po okolici - za vsak slučaj če se kje kaj primeri - pa spremenila nekatere navade (pot/čas v službo/hobiji).

Najprej na brzino prečekiraš osebo in skušaš ocenit kakšno grožnjo v resnici predstavlja, koliko je psihično močna....

Najprej se je treba vprašat kako ve kje je v službi in kje je doma? Ali pa sprejmeš kakšen varnostni ukrep- preko sodišča dosežeš da se ti ta oseba ne sme približevat, nosiš solzilec, pištolo...Preko telekomunikacij se ga pa še zmeraj lahko kao prijavi policiji da te ustrahuje...po telefonskih izpiskih se lahko vidi kdo naj bi bil vpleten...potem naj se pa policija ukvarja. Ampak glede na stanje v naši državi in na delo policije, je bolje da še sam poskrbiš za svojo varnost.

Lahko se pa z osebo tudi pogovoriš na kakšnem javnem mestu. seveda s kakšnim pripomočkom za samoobrambo...al pa kakšnim psičkom-buldogom s sabo in mu pač na miren način rečeš določene besede. Še zmeraj se pa lahko zamenja službo, preseli in zamenja telefon...ampak ne vem zakaj bi se umikal če ni treba. To je bolj priporočljiv pri organiziranemu kriminalu. Lahko se pa uporabi tudi magijo, magične uroke, zaščite.... x:Dx

seveda, to je v teh časih (recesije) nekaj najlažjega xrolleyesx
NOT x!x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:38

tak da bi ga verjetno razbobnala po okolici

Jaz pa ne. To je dodatno ukvarjanje.

Na svidenje - in ciao!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:43

Ne me spravljat v smeh prosim.
Imam kredit, služba je skupna - v istem kraju, imava iste sodelavce ...
kam naj se preselim.
kje naj dobim drugo službo, že dve leti jo iščem ...
res je slišat vse enostavno ja.

in ja, se zavedam, da sem dosti od tega sama kriva. sam hecno je to, da ste mi najprej tole naprej vrgli (nekateri). čudoviti ste, res.

Mysti, jaz pa mislim, da se ti neka rdeča črta vleče v lajfu - kar se relationshipa tiče.
Tut men se je. Včas še zmer x:o)x
Sam pol pomislim kje/kaj narobe delam in poskušam NE na prvo žogo odreagirat (kar sicer pogosto počnem). Al pa v kakih situacijah zanalašč popolnoma drugače, kot se od mene pričakuje.
Včas pomaga, včas pa ne. :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#64 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:52

Like what?
Se bi rada kaj naučila iz tega.
Ok, nekaj sem se že, da bom mogoče, če si bom še kdaj želela bit s kom, postavila sebe na prvo mesto. :vragec:

ja valda x:px
ko se en preveč prilagaja drugemu, to ni več partnerstvo, temveč nadrejen/podrejen odnos. V partnerstvu večinoma nepretrgoma poteka "tihi boj" za prevlado - lahko pa temu procesu rečeš iskanje ravnovesja - da se ne bo kdo zapičil absolutistično v pojem tihi boj.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#65 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:54

Ne me spravljat v smeh prosim.
Imam kredit, služba je skupna - v istem kraju, imava iste sodelavce ...
kam naj se preselim.
kje naj dobim drugo službo, že dve leti jo iščem ...
res je slišat vse enostavno ja.

in ja, se zavedam, da sem dosti od tega sama kriva. sam hecno je to, da ste mi najprej tole naprej vrgli (nekateri). čudoviti ste, res.

Malo smeha pa ne škodi. Še zmeraj pa lahko daš odpoved, od socialne se tudi da živet, pa še kreditov ti ne morejo trgat, razen če nimaš zastavljenega premoženja al pa osebe ki garantira zate...Če ne greš pa odsedet tiste dve leti. Imaš sobco, hrano, oblekco...pa še socialno in zdravstveno si zavarovan. To je danes že luksuz. x:Dx

Kot sem že ne vem kolikokrat rekel, problemčki so v podzavesti. Spremeniš programčke, s tem se notranje ojačaš.....in človečki ne morejo več na veliko manipulirat s tabo. Isti sodelavci in isti kraj, pa šta. Do vseh se poskušaj obnašat normalno, prijazno, brez kritiziranja.....S tem pokažeš svoj značaj in če bo tipček govoril proti tebi bo okolica na podlagi značaja in preteklih dogodkov izbirala strani. S tabo ali proti tebi. Mogoče si boš pa na tak način pridobila več zaveznikov kot pa misliš da jih imaš.

In seveda vse se začne z delom na sebi...... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#66 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. marec 2010, 14:58

Glede na okoliščine/ možnosti/ dvigovanjem nivoja samozaupanja & samozavesti,
prekineš igro nabijanja občutkov krivde/ čustvenega izsiljevanja. ...
Na primeren način poveš, da te on konkretno s svojimi težavam ne zanima.
Prav tako ne, njegova mnenja v zvezi s tabo. ...
Se NE lepiš na to, kar ti "sika", s čimer "te mori". Skozi eno uho noter,
skozi drugo ven. ... Z njegovim "balastom" se NE obremenjuješ.
Za svoje težave boš pa poskrbela sama. To mu poveš.
In da se ga prav nič ne tičejo.
In da ni nobenih šans več za "restavracijo" ex partnerstva. V kolker si se tako odločila.
Daš ga na ignoir. ...
Ko bodo okoliščine dopuščale, mu na ustrezen način poveš/ daš vedet,
da naj zgine iz tvojga lajfa, ki se ga prav nič ne tiče. ... In zaključiš z njim v coni
svojega osebnega "pasu". Ga ne spustiš vanj.
Komuniciraš toliko, kolikor je službeno potrebno v coni t.i. "socialnega" pasu,
da službeno potrebne stvari, kolikor toliko laufajo. ...
O osebnih, privat stvareh se z njim ne meniš. ...

Ne me spravljat v smeh prosim.
Imam kredit, služba je skupna - v istem kraju, imava iste sodelavce ...
kam naj se preselim.
kje naj dobim drugo službo, že dve leti jo iščem ...
res je slišat vse enostavno ja.

in ja, se zavedam, da sem dosti od tega sama kriva. sam hecno je to, da ste mi najprej tole naprej vrgli (nekateri). čudoviti ste, res.



#67 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. marec 2010, 15:11

in ja, se zavedam, da sem dosti od tega sama kriva. sam hecno je to, da ste mi najprej tole naprej vrgli (nekateri). čudoviti ste, res.


:8):
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. marec 2010, 21:39

:palec: Tocno to.
Ko vemo in razumemo kaj hocemo, kam gremo in kaj zelimo, odpade od nas veliko nepotrebnega balasta v zivljenju! Nekateri ljudje se ne upajo odlociti kaj zelijo, ker to zahteva trud, konec sprenevedanja, opuscanje kaksnih prijetnih razvad in ugodnosti in predvsem imeti ter sprejeti odgovornost!

v drugem pa ne strinjam povsem. So ljudje (recimo v depresiji) ki resnicno potrebujejo strokovno pomoc, ker se ne znajo vec izvlect. Odivisno, ni za posplosevat.
Ce izsiljuje pa naj gre k strokovnjaku po pomoc. Mislim, da je to primerna resitev, v kolikor karkoli zeli.
Ce pomoc zavrne, pomeni da ni pripravljen spremeniti se; da ni dovolj "na podnu" morda.
Sicer pa za take zadeve obstajajo druzinski mediatorji, v kolikor sta dva za resitev problema, neglede na to, ali ima dejasnke tezave samo en v paru, se posledicno vedno tice obeh.
Energetsko zadeva ocitno se vedno ni koncana, ali pa se to sele prizemljuje.
Mnenje pac.

...To bi nekako prevedel, ko imaš dovolj igrice, rečeš stop in najdeš tudi način kako jo končat.... x:Dx

Varnostni vidik no problem. Tist ki hoče narest samomor, naj ga naredi, v bistvu ga je najbolje vprašat če rabi pomoč pri tem....to je samo iskanje pozornosti....Če pa ti kdo grozi in te izsiljuje pa ga lahko pred domom al pa pred službo...počakaš z bejzbol palco, sekiro...al pa pištolo in ga spraviš na oni svet preden on tebe. No ja, lahko ga tudi samo ustrahuješ, pa nek vidi da si ti še večji psiho...Lahko pa tudi kakšno bolj miroljubno varianto. Načinov je velik. In kot pravijo majstori pri borilačkih veščinah ko si v hari in osrediščen v tan tienu te pač nobena stvar ne more vržt iz tira...Mislim, da je nekaj v tem stilu. x:Dx


Tudi jaz mislim, da je dobro povedal. Point je nekje v tem kar je povedal. x:o)x :vio: je pa to morda (kot sem sam razumel) posmehljivo, vzviseno napisal, v posmehu :o|o: morda nerazumevajoc, da je to lahko zelo pomebmena okoliscina za neko osebo na njegovi razvoji poti, ce malo dramatiziram.

in tvoj point je ...?

Vidi djeca se igraju s čustvi, manipulacijo, grožnjami.....A ni to super. Ko jim bo pa ta igrica dosadila se bojo pa igral kakšno drugo, bolj zanimivo..... x:Dx


A nis prejle govoru o igranju xrolleyesx ne bi jst z neko jeba magijo stari. Itaq je je prevec ze. predvsem nezavedne.

... Lahko se pa uporabi tudi magijo, magične uroke, zaščite.... x:Dx


Jaz tudi ne, predvsem zaradi poglabljanja karme, povezanosti z osebo. Delat si bad karmo in mascevat se ipd, je butast.

Jaz pa ne. To je dodatno ukvarjanje.


Zato partnerstvo vedno neizpodbitno UCI postavljati MEJE!
Pomeni: ce jih na nekih podrocjih ne znamo, se jih moramo uciti, ce hocemo da odnos prezivi, ce jih prevec in nismo dovolj fleksibilni, se moram uciti rahljati jih in ne bit tolk zafiksirani.
Moje mnenje pac. Ce je "boj" predolg, odnos lahko pricenja najedat samega sebe in morda ne prezivi, ali pa kdo izmed partnerjev zboli.
Vedno gre predvsem za delo na sebi, zato je odnos dejansko privilegij!

ko se en preveč prilagaja drugemu, to ni več partnerstvo, temveč nadrejen/podrejen odnos. V partnerstvu večinoma nepretrgoma poteka "tihi boj" za prevlado - lahko pa temu procesu rečeš iskanje ravnovesja - da se ne bo kdo zapičil absolutistično v pojem tihi boj.


Ze ze, samo to ponavadi ni tako lahko kot ti tule podajas. Nekaterim ljudem ne, saj je morda ravno partnerstvo tisto, na katerem v tem zivljenju izgrajujejo svoje razumevanje, zavest.
:palec:

Kot sem že ne vem kolikokrat rekel, problemčki so v podzavesti. Spremeniš programčke, s tem se notranje ojačaš.....in človečki ne morejo več na veliko manipulirat s tabo. Isti sodelavci in isti kraj, pa šta. Do vseh se poskušaj obnašat normalno, prijazno, brez kritiziranja.....S tem pokažeš svoj značaj in če bo tipček govoril proti tebi bo okolica na podlagi značaja in preteklih dogodkov izbirala strani. S tabo ali proti tebi. Mogoče si boš pa na tak način pridobila več zaveznikov kot pa misliš da jih imaš.

In seveda vse se začne z delom na sebi...... x:Dx



#69 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. marec 2010, 23:13

v drugem pa ne strinjam povsem. So ljudje (recimo v depresiji) ki resnicno potrebujejo strokovno pomoc, ker se ne znajo vec izvlect. Odivisno, ni za posplosevat.
Ce izsiljuje pa naj gre k strokovnjaku po pomoc. Mislim, da je to primerna resitev, v kolikor karkoli zeli.
Ce pomoc zavrne, pomeni da ni pripravljen spremeniti se; da ni dovolj "na podnu" morda.

A nis prejle govoru o igranju xrolleyesx ne bi jst z neko jeba magijo stari. Itaq je je prevec ze. predvsem nezavedne.


Za depresivce so že zgoraj dost dobro napisal, jaz sem imel bolj v mislih bleferje...Jap, res je povedan na šaljiv način, ampak Misty že razume kaj sem hotel povedat....življenje je igra tra la la... x:Dx

Z magijo pa nisem mislil maščevanja, ampak bolj energetsko zaščito prostora in blokado vstopa točno določeni osebi v določen prostor. Al pa da bi se lahko približal na največ par metrov al pa kaj podobnega.....Ma to je podobno kot tiste ceremonije, pa talismani in amuleti da slabi duhci ne morejo v bajto, al pa kakšne osebe s katerimi si skregan...

Da razložim še razliko
-AMULET---to so zaščitni simboli...
-TALISMAN---zbiranje energije v nek predmet da se nekaj zgodi xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#70 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. marec 2010, 23:44

Aha, sm te malo narobe razumel :8):
Hm, ne vem ka je sicer smesno, ampak ok, sej smejat se je fajn x:Dx

#71 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 8. marec 2010, 20:51

Prebiram tole temo in me zanima - kje se za vas začne čustveno izsiljevanje ... tule je bilo samo pisanje o grožnjah s samomorom.

Ali menite, da je tudi tole:
- egoistična si, misliš samo nase, kaj pa jaz, si pomislila kdaj name, na moja čustva, občutke ob tem
- nikoli ne bom mogel naprej
- ne morem ostati tu, ker me vse spominja nate
- smsi, rože, klici



Preberi si knjigo Čustveno izsiljevanje avtorice dr. Susan Forward.
Boš našla tut točno to noter(jih avtorica deli na več različnih tipov).
Knjiga da nasvete kako prekinit s tem, kako pogledat z druge strani... če drugega ne pa ti da pogum/voljo ali karkoli že da se tovrstnemu izsiljevanju upreš in ga končaš. Meni je bila knjiga super. Pogled z obeh strani, pa pokaže ti tudi s čem še podpihujemo pa hranimo čustveno izsiljevanje.
Pa veliko sreče...

#72 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 10. marec 2010, 10:31

Ne me spravljat v smeh prosim.
Imam kredit, služba je skupna - v istem kraju, imava iste sodelavce ...
kam naj se preselim.
kje naj dobim drugo službo, že dve leti jo iščem ...
res je slišat vse enostavno ja.

in ja, se zavedam, da sem dosti od tega sama kriva. sam hecno je to, da ste mi najprej tole naprej vrgli (nekateri). čudoviti ste, res.



za vse je človek kriv sam.poglej policija ti ne bo nič pomagala,samo kazni mu bodo pisali.tko da če si želiš miru moraš pač narediti sama nekej zase in se nehati smiliti sama sebi. vsi imajo kredite...... ali je pomemben tvoj duševni mir ali tvoje finančno stanje.poznam žensko ki se ji je zmešalo zaradi tega pa otlej ni mogla nič.

#73 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 10. marec 2010, 18:50

Samo če te kaj potolaži mystica.... boljše da grozi s samomorom, kot pa da bo tebe ubil/mučil ...itd. .... tudi to se dogaja....

#74 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2010, 19:08

V vsakem primeru bodo pogrebniki imeli dobiček..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#75 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 11. marec 2010, 12:49

hej če ti grozi z samomorom reči mu naj se gre ubit, boš vsaj imela mir pred njim...mogoče bo dojel....pa ne imeti slabe vesti saj si mu verjetno povedala kaj čutiš on pa tega noče sprejeti.to je meni en enkrat naredu.samo poznala sva se en teden nič nisva imela in po enem tednu mi je začel da ne more biti brez mene,da mora nehat kaditi kajti ima raka in samo z mojo pomočjo se lahko reši.da sem ženska njegovih sanj,da se bo šel kar ubiti če ga ne sprejmem,na silo je hotel biti z mano,ko je slišal moj odgovor ne in da naj se gre kar ubiti,je postal pa nasilen.držal me je zavrat dokler ga nisem tako močno brcnila in mu zaloputnila vrata pred nosom. ne boš verjela čez 14 dni sem ga videla na novo zaljubljenega oziroma obsedenega z drugo žensko.
Taki ljudje niso čustveno uravnovešeni in lahko iz ene skrajnosti recimo iz ljubeznivosti ali joka preidejo na obupin morijo.tako da ti svetujem čim prej naredi vsemu konec.ti ga moraš narediti,predvsem moraš biti pa močna.Iz tvojih ust mora slišati,da ti je čisto vseeno za njega in ne od policije ali sodelavcev ali prijateljic.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0