Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kam po smrti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
96 komentarjev na to temo

#51 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 13. december 2007, 14:03

Torej je ta njegova shizofrenija pozitivna

Moram razočarati vse, ki razmišljajo v citirani smeri. V vseh letih svojega življenja še nisem imel nikoli oporavka s psihijatrijo. Najbrž pa ima tovrstne zabavne izkušnje tisti, ki je začel z zlogom shizo... Pač izkušnje :2src:
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#52 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 13. december 2007, 16:12

Uf Tantra,jaz nimam časa brat tole plahto,..aj je dolgo vse to, ma od kje črpaš vse te info......Mislim če tole preberem in vse proučim doktoriram!

#53 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 13. december 2007, 17:10

Moram razočarati vse, ki razmišljajo v citirani smeri. V vseh letih svojega življenja še nisem imel nikoli oporavka s psihijatrijo. Najbrž pa ima tovrstne zabavne izkušnje tisti, ki je začel z zlogom shizo... Pač izkušnje :2src:


shizo?

pomoje sizif
protestno masturbira na marsino sliko.

#54 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 13. december 2007, 17:11

bluz....samo kvaliteten x:Dx

#55 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 13. december 2007, 17:59

shizo?

Prijatelj je uporabil besedo shizo. Na srečo se me takšne opazke ne primejo, saj imam teflonsko kožo. :2src: x:o)x
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#56 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 13. december 2007, 18:28

"shizo?"

lunin.net humor.

"Shizoti" do neke mere smo vsi.

"Pacienti" pa takrat, ko NE bi več obvladovali Zdajšnosti & vsakodnevnih obveznosti.

In živeli v svoji "percepciji" - bistveno drugačni od percepcije drugih (Marsovci, ...).


Kar smatra ena kultura za "shizoidnost", ni nujno, da je tako v drugi kulturi. Z drugačnimi pogledi.

Verovanji in vrednotami.


LP

#57 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 13. december 2007, 19:25

Effect Epsilon Waves: <0.5Hz pri meni:

Total odprtost, zrelaksiranost (nobene napetosti glave, srca, telesa).

S slušalkami na glavi b. p. delam "boxing shado"

(! Za šport se drugače uporabljajo beta, gama, lambda, ... frekvence).

Skozi grlo teče "sladka" slina.

Zrelaksiran na meji "zadetosti". Hkrati pa polni "focus - zbranost & osredotočenost

in zrelaksiranost" istočasno. Na to kar počnem.
Je pa to zgolj DOPOLNILO meditativnim praksam "Vipassana koncepta - koncepta Naravnega Uma".

Za napredne v meditativnih praksah.

"Pretočne - brez blokad".
LP


pa da nisi ti neki ...tantroid x:Dx

#58 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 13. december 2007, 20:14

Tantra,ok ne berem,kaj pa miška,ki se nuca?Hm,povrnit stroške za amortizacijo miške! :vragec:

#59 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 13. december 2007, 20:52

Poudarja, da NI potrebe menjavanja religije...


Vsekakor pa je potrebno poglabljati razumevanje religije!!!
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#60 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 13. december 2007, 21:41

Prijatelj je uporabil besedo shizo. Na srečo se me takšne opazke ne primejo, saj imam teflonsko kožo. :2src: x:o)x

tudi jaz bi imela teflonsko kožo. xDDx Moja je pa tako tanka. Ampak res.

#61 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 13. december 2007, 22:04

Mene pa zanima ena stvar, kaj se zgodi z ljudmi, ki jih ubijejo (vojne, itd...) in kaj z morilci...kaj se dogaja z dušami teh ljudi?

Ali mogoče kdo ve?

Lp


Priporočam branje knjige SEDEM KORAKOV DO VEČNOSTI - Resnična zgodba o življenju po smrti
Avtor: Stephen Turoff


Opis vsebine:
Umrl sem v bitki na Sommi..." Te presenetljive besede je na telepatski način prenesel Stephenu Turoffu vojak James Legett (oziroma njegova duša), ki je padel med prvo svetovno vojno v bitki na Sommi.

Dve leti je bil Stephen Turoff, svetovno znani "psihični kirurg", v stiku z dušo v prvi svetovni vojni padlega vojaka Jamesa Legetta. V tem času je nastala izjemna pripoved. Ne o Jamesovem kratkem, tragičnem življenju na fizičnem nivoju, ampak o smrti na bojišču v Franciji in potovanju duše v novo življenje po smrti. Čeravno Turoff pri svojem delu sodeluje s številnimi entitetami z druge strani tančice, je bil njegov odziv na Jamesov predlog naj napiše o tem knjigo, sprva odklonilen. Deloma tudi zato, ker je dislektik. šele ko mu je James obljubil vso pomoč in podporo, se je odločil za ta podvig. Njuno sodelovanje je potekalo na precej nenavaden način: Legget mu je na teleptski način posredoval podobe in slike dogodkov, jasnovidnemu Stephenu pa prepustil, da jih ubesedi. Vsak dan si je vzel točno določen čas za pisanje, vmes pa večkrat podvomil v svoje pisateljske sposobnosti. Počasi in mukoma se je tako izoblikovala pričujoča knjiga. Preveva jo duhovna modrost, globoki vpogledi in radoživ humor. Sega izven iluzije o smrti in govori o tem, da smo večni.
SMRTI NI ... JE LE SPREMEMBA.


Božanski večer še naprej! :palec:

#62 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 14. december 2007, 13:49

Prijetno branje:

Uvod:

http://lkm.fri.uni-l...zetki/tkziu.htm


Za angleško govoreče:

Tibetan Book of Living and Dying by Sogyal Rinpoche;

Download:

http://shrani.si/f/1...betanbookof.pdf


Enjoy )

#63 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 14. december 2007, 13:51

Resnična zgodba o življenju po smrti

Uf, kako fino. Žal pa tega ni. Življenje je nasprotje smrti. Omenjene "spomine" je možno razložiti na bistveno manj senzacionalen način.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#64 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 15. december 2007, 16:48

S tem si me pa razočaral..

Resno sem mislil. Tuje spomine je moč ujeti z nezavednim. Vse te regresije in podobno potrjujejo, da ljudje prestregamo tuje spomine. V tem ni nič čudnega ali nenavadnega. Ni potrebe po nobenih posmrtnih življenjih, ker je to skregano z zdravo pametjo. Sam sem v sebi odkril tisočletja stare spomine, pa jih ne razlagam z zapletenimi teorijami. Največkrat je najenostavnejša teorija še najbolj točna. Vse te teorije o nesmrtnosti, posmrtnosti in podobnem se pojavijo zaradi strahu razuma pred minljivostjo in dokončnostjo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#65 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 16. december 2007, 11:19

Spet krivo vero učiš :vragec:

To je stvar duhovnega zavedanja. Razum nam govori, da se s smrtjo vse konča, notranji duhovni občutek pa, da mi nismo to telo, v katerm se začasno nahajamo, in da je smrt telesa zgolj prehod. Omejen razum pač ne more dojeti neomejenega, zato tudi daje omejene odgovore, pa če še tako natančno analiziramo in študiramo.

S svojim študioznim odnosom si povozil svoje notranje duhovno zavedanje.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#66 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 16. december 2007, 15:52

Še ena zanimiva knjiga na to temo:

PREHOD DUŠ - Slovenska knjiga mrtvih
Pavel Matej Rak

Avtor je že od najzgodnejših otroških let videval in doživljal tisto, česar drugi niso. Več kot trideset let je spremljal sence, se pravi ljudi, ki so odložili svoje fizično telo, in jim v zasmrtju pomagal prestopiti na ustrezno raven. S svojimi posebnimi sposobnostmi, razvitim tretjim očesom in razširjeno zavestjo, je postopno spoznaval zakonitosti onstranstva. Knjiga odgovarja na vprašanja kot so: Kakšen je človek po smrti, Kaj so lupine in kaj sence, Kaj je čakra smrti, Zakaj ne smete nositi zemlje s pokopališča domov, Zakaj ne bi smeli trositi pepela umrlih, Ali je maša učinkovita, Kaj je boljše pokop ali sežig, Kaj se zgodi pri presajanju organov, Kateri živi ljudje so dojilje mrtvih in še na vrsto drugih vprašanj, ki se zastavljajo vsem, ki bomo nekoč prestopili prag smrti.


božansko lep dan še naprej!

#67 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 17. december 2007, 14:38

Spet krivo vero učiš

Saj to vedno počnem - učim krivo vero. x:o)x x:o)x x:o)x

Razum nam govori, da se s smrtjo vse konča, notranji duhovni občutek pa, da mi nismo to telo, v katerm se začasno nahajamo, in da je smrt telesa zgolj prehod.

Ne, ravno razum želi nesmrtnost in ljudje so tokom družbene izkušnje izumili nešteto načinov, s katerimi mislijo,da so prelisičili smrt. Žal pa je teta s koso natančna. Pobere to, kar je iz prahu in to v črve in posledično prah tudi povrne. Verjemi mi, nikogar ni, ki bi živel po tem, ko je umrl. Ampak vsi bi radi večno živeli, kar je skrajno sebično.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. december 2008, 16:36

aktualno x;)x

#69 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. december 2008, 16:31

Sam upam da ne nazaj na Zamljo.. :ermm:


pol pa nehi jest pa pit pa seksat pa se sekirat pa nas sekirat in nasploh moraš nehat počet.

se vsedeš v lotus in oommmm.

in to je to. x:px

js sem si preračunu, da če odživim tole življenje tako skromno, kot je trenutno začrtano, da me čaka samo še 567.256.369.458 tisoč miljonov zemeljskih inkarnacij. x:Dx

tko, da... js sm optimist x:Dx :palec:

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#70 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. december 2008, 16:49

:vragec:

bemu kak naslou teme.... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
jst she na pochitnce ne vem kam bom shu...kaj shele po smrti.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#71 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 18. december 2008, 18:15

:vragec:

bemu kak naslou teme.... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
jst she na pochitnce ne vem kam bom shu...kaj shele po smrti.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala


:eek:
Pa tu ni dvoma kam... x:Dx :vragec:
V pekel... x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#72 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 18. december 2008, 19:42

Ko tole berem, se mi zazdi, da ima res vsaka kura svoje zrno / resnice- povsem slučaj /

lepo bodite

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#73 Rubyna

Rubyna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 18. december 2008, 19:49

Ojoj...mene pa duhovi preganjajo,kaj naj zdaj?

#74 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. december 2008, 22:31

Saj to vedno počnem - učim krivo vero. x:o)x x:o)x x:o)x

Ne, ravno razum želi nesmrtnost in ljudje so tokom družbene izkušnje izumili nešteto načinov, s katerimi mislijo,da so prelisičili smrt. Žal pa je teta s koso natančna. Pobere to, kar je iz prahu in to v črve in posledično prah tudi povrne. Verjemi mi, nikogar ni, ki bi živel po tem, ko je umrl. Ampak vsi bi radi večno živeli, kar je skrajno sebično.


K sreči nismo le iz "materiala", ki se spremeni v prah.

Ojoj...mene pa duhovi preganjajo,kaj naj zdaj?


Preganjaj jih nazaj.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#75 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 18. december 2008, 22:52

vsi bi radi večno živeli, kar je skrajno sebično.


Ja. Je.

K sreči nismo le iz "materiala", ki se spremeni v prah.


Reč je v tem, da je esenca vseh oblik sicer res trajna, a je neosebna. V tem oziru to nisem več "jaz", ne "ti", niti smo to "mi".




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0