Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#76 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. januar 2003, 01:00

Bobnar, ti kar bobnaj, ampak na mladih svet stoji... hehe in ti nisi najnovejsa generacija, kozorogov... cak cak, ko bom jaz precednik, ti bom znizal pokojnino... pa bos mel., saj ne da sem toliko za komunizem, ampak demokracija nikamor ne pelje, pa me zanimajo alternative, in ker sem vecino zivljenja (razen 7 let) prezivel, izven komunizma, pa se tistih 7 let je bilo bolj vprasljivih), vem o dejanskem stanju bolj malo, o demokraciji pa vem da je za en k... in me zato kot sem rekel zanimajo alternative.

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#77 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2003, 01:00

Opsala... politicno angazirani Bobnar.... Hehe, a nimas Mers (pa morda se celo Mer) v Rogatem?? ;))

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#78 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 13. januar 2003, 01:00

Oh jaz samo venere nimam retro (od stvari ki so lahko retro...), mislim eh bobnar ti si tud en jebi veter, tukaj se pogovarjas z ovnom o politiki, hehe mislim uau, pogumen pa si, za vodnarja, z merkurjem v kozicah... hehe no ne vzet tega tako negativno, kot je napisano, saj si ne zelim v komunizem in se dobro, da nismo v komunizmu, ker bi me kam pobasali in zaprli... ceprav ni receno, da me tudi sedaj ne bodo. Pravim le, da zadeva ni taka kot bi bilo treba, in to povem s pretiravanjem, demo-krac(a)-ija je pac najboljse kar imamo med slabimi opcijami,...

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#79 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Malo opazujte...
Po TV in tko.... ko se motijo, jecljajo, se jim zatika... pa nihce nic pametnega ne pove...
Vsi zivi - voditelji tv oddaj, napovedovalci, politiki...
Vceraj sem poslusala Brezigarjevo, predvcerajsnjim Rupla... Pa to vse ponavljajo ene fraze, ki kaj od tega se skupaj ne pase oz. je povsem iz konteksta! Res ne vem, komu se to "prodaja"... Saj redkokdo res govori artikulirano in z vsebino...
Ker v bistvu je zalostno, ampak lahko pa se tudi krohotas zraven. Kaj cvekajo - brez repa in glave... Navrzejo par tujk (za katere mislijo, da jih ne bomo razumeli ali kaj), pa so zdaj kao nekaj pomembnega povedali. Zdaj v tem obdobju pa to lahko se bolje opazujemo..
Dobra fora, da imajo v Studiu City npr. rubriko "prej, potem" - morali bi veckrat takole snemati izjave..
Namigec - zdajle bi bila "bera" teh cvetk najboljsa in najbogatejsa... Objavljena slika


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#80 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Pa športni novinarji!!

.... zdaj je v ciljnem startu zavreščalo....
.... kako se je vrgel po tleh... (revež je padel na slalomu) in še in še! Včasih se nasmejim do solz!

strelka
strelka

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

A si potem tudi ti opazila, Strelka... Ja, res, vcasih taksno ustrelijo!!!
Zavrescalo v ciljnem startu? :))))))))))))))))))))

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Koliko časa traja takšno stanje?
Sem bral Uradni list(službeno mus),pa take kozlarije pišejo,ampak dejansko brez repa in glave.


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#83 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Konkretno tokrat bo tole do 23. Januarja...
(*sem na 3. strani opozorila na tole - da je spet retro merkur, pa smo ze toliko spet nacvekali)... pa se je izgubilo tam...
Med 2. in 23. Januarjem...
Saj je pa tudi na Koledarju (samo podatek, da je pac retro, od kdaj do kdaj).

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#84 vila vetra

vila vetra
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

opažam redno sesuvanje računalnikov...
v.v.
Nikoli ne podcenjuj moč vetra
in moč strasti...!

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Ja - to je res, tudi to se pogosteje dogaja (itak ob retro Merkurju in tudi zdaj, v temle konkretnem obdobju)... To je bilo opazno tudi na LN - v enem tednu je bil kar dvakrat "dol" za dalj casa.

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Ja... ni ravno najugodnejse zdaj za to...
Po drugi strani pa imas tudi ti Merkur v Kozorogu, pa bi to znalo ga malo "aktivirati" dodatno...
Hocem reci, da lahko pomaga ugoden aspekt (torej tudi ce ga imas v devici, biku, ribah, skorpijonu)...
Sicer pa Merkur sam poskrbi tudi za to... ker vcasih potem izpit celo odpade.... tako da je potem vse OK. Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

Jaz sem pa tale Merkur čutila do pred kratkim. Zatikalo se mi je pri komunikaciji - sploh se več nemško nisem znala menit, pa mi običajno kar šiba...zdaj pa je že kaka dva, tri dni vse v najlepšem redu - še več kot to. [???] Mogoče zato, ker ga imam v Devici.

Objavljena slika Marsa, prav si povedala - nam so prestavili rok za oddajo seminarske in en izpit.

¤ Anatha ¤

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

No, tole je (ze drugic) najbolj dobrodosla moja "napoved", Anatha... Objavljena slika Objavljena slika
*Ze zadnjic sem s Furio ali s kom imela nekaj podobnega... bil pa je mrk, se mi zdi...
A - merkur imas v Devici? To pa sem ali spregledala ali pa pozabila... Res - se ti "opazi". :))

Sicer pa (to najbrz ze ves, a vseeno) je Merkur doma v Devici (in v Dvojckih) - tako ni nic cudnega, ce ti obicajno tece kot namazano vse (posebej z jezikovnega podrocja in to ti koristi npr. tudi pri pisanju - in res - opazam, da si zelo pismena)...

Hecno pa je, da vecina ljudi cuti merkur ravno, ko je retrograden..
No, sicer pa to ni hecno, ampak logicno, v bistvu... ponavadi itak namrec bolj opazimo, ko se stvari zatikajo, kot pa, kadar tecejo kot namazane. Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2003, 01:00

O? Bobnar... Tudi jaz kar nekaj bluzim... zadala sem si ful enega dela, pa se ravno tako ne spravim... :||

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 17. januar 2003, 01:00

merkurjeve pozicije za 2003:

http://puck.dhs.org/...s/mercury.2003/

Druga luna pravkar srecha Chiron pa Merkur:

http://puck.dhs.org/....2/00000020.GIF

http://puck.dhs.org/slovenija
http://puck.dhs.org/....1/SLO$HOLA.TXT

#91 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 18. januar 2003, 01:00

Zelo zanimivo Objavljena slikaIntruderObjavljena slika vsaka ti cast!
Koliko napisanega in koliko linkov, celo Marsin horoskop sem našla, seveda verjetno Neptun v 12.hiši pomeni njen slikarski dar, ognjevitost pa stelij z Marsom-skozi sem mislila, da ima Ovna v asc.
Tista Tvoja slika z Deedee pa je sploh extra! Všeč so mi dolgi lasje, to je moja slabost -evo javno priznam in ti imaš res dobro čupo! Lasje so Saturn ne? imam ga blizu MC v 10.hiši -a je pri MC to kar občudujemo?...rada bi tud sama imela dolge lase, take da bi se z njimi pokrila lahko namesto odeje, hja zdaj pa že sanjam no, oprostite
Res me zanima, če sploh kdo od slovenskih astrologov upošteva tak širok razpon vseh teh miniplanetkov, večina se drži tradicionalne astrologije. Strinjam se s tvojimi trditvami, da bi se morali astrologi res dobro naučiti, ne pa da začnejo širit napake... Žal mi je, da z študijem astrologije nisem začela že v 1.razredu OŠ, potem bi mogoče nekoč z astroznanjem vsaj do kolen segla Intruderju, ha, ha, ha... grem še malo raziskovat tvoje linke, medtem ko čakam, da si tule mož pospravi pisarno Objavljena slikaStanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#92 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

(*:B Kjer si b'la ... hahaha. Lasje so Saturn? http://puck.dhs.org/...mo.kaxanova.jpg
Nekaj sem o Sansonu na ta zadnje, a preberesh? Saj nich
posebnega: (Lilit na tem forumu): ok repejstam:
http://www.escribe.c...puck/m3822.html
Iskal sem Gerkmana, pa sem najdel Marso. Midva sta hmmm
zhurirala nekaj se mi zdi pred nekaj let (ne tolik;)
Ne vem za slo, nekaj sem Emi mejlal (z NASA postrezhnika);
Jaz sem med tih nekaj 'norih', pravzaprav kentavrjskih, pa
(jih) redno obveshcham che je kakshen novi gigant transneptun
danes najden (na ta zadnje sem delal z kvazi-lunami tega planeta;
...
Ni toliko bistveno imeti veliko asteroidov, pa je ok vedati kateri so najvechji!
Na ta zadnje jih imamo zeeeeloooo velike krompirchke, pa te ne bom zdej z tem maltral; videm da se snajdesh, imej sem en napis o USENET pa Internet (1979-2003);
hmmm news://aurora.lightlink.com/alt.clearing.O5 (lahko pomagam z tem ...)
http://www.news.cine...t.clearing.html (Italia; prevajala je ines.paranormal slovensko grupo); zdej ok se vidva! Claudio. Ko pridem mejlam?
http://www.escribe.com/theory/puck/ updates


news://aurora.lightlink.com/alt.clearing.O5
http://puck.dhs.org /slovenija

#93 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

Hojla, Intruder in Stanka (in ostali).. Objavljena slika
Ravno prav, Intruder (s tole temo -oz. novim postom- da si jo privlekel na dan)...
...ko bos kaj v LJ, me poklici oz. se oglasi - imam nekaj zate.. ;)

Sicer pa obvestilce:
Merkurjevo gibanje bo cez nekaj ur spet DIREKTNO, in sicer natancneje od jutri, 23. 1. 2003 (2:03h) dalje...
Preden pa se prehitro navdusite, vedite, da tudi taksna sprememba povzroca dolocena trenja, vseeno pa si bomo -vsaj kar se tice Merkurja oz. njegovega gibanja- kmalu oddahnili in se bodo zadeve pricele odvijati bolj tekoce...


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Tako. Merkur potuje s tekocim ritmom in koncno NI vec retro (od 2:03).

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Merkur se danes še prekopicava pa prevale dela, jutri bom pa že počasi verjela, da je spet konkretno na direktnem tiru.

Intruder ja saj so lasje, kosti, koža Saturn, ne? al me kaj hecas?
Spet ena dobra slika, a tak resna tam v Veneziji, ne...
Kaj pa Tvoj Merkur? Meni se zdi ko en direktni Merkur v konjunkciji z Uranom...?

A bo v LN napovedniku dogodkov, ko bo Intruder imel kak tecaj v Ljubljani?
Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#96 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Končno, bi rekla.Kar naprej sami zapleti, neizpolnjeni dogovori,
pa pozabljene obveznosti,izgubljen telefon, založene stvari,
težave z računalnikom...

Sicer je res, da je tisto noč močno snežilo,
ampak, v tem času sem se izgubila v LASTNEM mestu...

Objavljena slika

Astra
Per aspera ad astra

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Koncno, ne... Samo ne se prehitro veselit - ker je sel toliko casa "nazaj", bo zdaj se celo vecnost v Kozorogu (se 3 tedne), jaz pa sem ga v tem znaku ze malo sita in komaj cakam, da pride v Vodnarja koncno....
Ceprav je res, da je "pomagalo" vsaj to, da je slo Sonce v Vodnarja.... Prec malo lahkotnejse...
A jezike si bomo pa se nekaj casa lomili - z ali brez (retrogradnosti)... Objavljena slika
Poleg tega sta se vedno retro tudi Jupiter in Saturn.

Jo - Astra - tudi meni se je to zgodilo (rila sem med kupi snega in zavijala v stranske ulice, za katere pa se je izkazalo, da so parkirisca, in nenadoma nisem vedela, kje sploh sem. Objavljena slika)..

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Zate ja, skoda, ker nisi izkoristil danasnjega dneva (jutri je se dober dan - ce imass kaj v planu in tudi moznost ($$), obvladaj zdaj)..

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Objavljena slika Objavljena slika
Kuul - to se pravi potem "biti v skladu z ..."...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#100 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Stanka edino Merkur nima ne vem kakshne blazne aspekte v tej 2003. Ostalo je vse izkvadroponirano, horroskop.

news://aurora.lightlink.com/alt.clearing.O5
http://puck.dhs.org/...es/SKOLA-SI.TXT
http://puck.dhs.org /slovenija




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0