Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#776 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 3. november 2017, 18:27

Preden drugič začnete z filozofiranjem o času, katerega itak ne razumete, raje definirajte s katere točke se gleda...da se že v štartu razume pozicijo debate...

-iz materialnega stališča- vse kar je pod dušo

-nivo duše

-nivoji nad dušo

 

Ne pa da mešate hruške in jabolka s tropskim sadjem....tongue.png​ 

 

Na materialnih nivojih čas obstaja. Brez tega se ne more. Pa ni važno ali gre levo, desno, križem kražem. Točko brez časa se pa na materialnih nivojih ne da doseči. Tako da ne bluzite o ne vem kakšnih izkušnjah izven linearnega časa, če ne znate delovati iz nivoja duše...Te lekcije se začnejo šele pri Buda lvl dalje...do takrat je pa samo malo ogrevanja ali pa malo "okušanja" oz. "privajanja" na stvari, ki sledijo kasneje...

 

Po drugi strani pa ali se ni človek utelesil glih zato da dobi izkušnje v materiji. Oziroma ko dokonča šolanje in doseže Buda lvl, da deluje "po planu" za naš sončni sistem. In ta plan vključuje tudi materialne realnosti in linearni čas. Kar pa še ne pomeni, da ne more istočasno doživljati še kakšnih drugih stanj, zato pa lahko vidi različne variante prihodnosti in še marsikaj drugega ala karmo človeka...in to mu lahko zelo koristi pri uresničevanju plana...

 

Človeček A lahko vidi pet ali več energijskih linij za prihodnost osebe B...

-če se bo oseba B ljubezensko zapletla z osebo C, se bo lahko zgodilo to in to.

-Če bo oseba B ko bo že z osebo C, v tem in tem trenutku naredila to in to, se bo zgodilo to in to...

-Če bo oseba B ko bo že z osebo C, v tem in tem trenutku naredila to in to, se bo zgodilo to in to...in če bo potem naredila to in to se bo zgodilo to in to...

-itd...

 

S preteklostjo se pa itak nima smisla ukvarjati, razen če noče človeček bolje razumeti nekaterih stvari v sedanjosti...ali pa če gre prav namensko v proces ozaveščanja...tongue.png

Ne morem verjet kakšne traparije bluziš!



#777 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. november 2017, 23:11

Ne morem verjet kakšne traparije bluziš!

 

Bodi vesel, da imaš družbo...da nisi edini...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#778 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 4. november 2017, 18:34

Bodi vesel, da imaš družbo...da nisi edini...tongue.png

To ti pa dam prav !



#779 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 7. november 2017, 13:27

Lahko bi celo rekel, da sem včasih na nekaj blogih naučil veliko stvari.

avenir amoureux gratuit



#780 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 7. november 2017, 15:49

Lahko bi celo rekel, da sem včasih na nekaj blogih naučil veliko stvari.

avenir amoureux gratuit

Priponke (datoteke)



#781 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. november 2017, 19:55

Priponka  DSCN1264 (6) – kopija.JPG   1,15K   17 Število prenosov

 

Pojavna oblika oplemenitene energije,ki se je razvila v človeškem telesu in se po njem oblikovala do popolnosti.

Telo ji je služilo kot model oziroma šablono.

Naj bo še tako srhljivo,toda to je čista resnica.Nekatere op. energije zavzemajo model ,kot so rastline,živali ;v bistvu vse, kar se z svojo rastjo preoblikuje in se lahko evolucijsko spreminja.

Duhovi obstajajo le v domišljiji človeka,ker si teh procesov ne znajo razložiti.

Človeško telo,živalsko in rastlinje je samo oaza za življenje oplemenitenih energij,kjer dobijo svoje zatočišče,da se skrijejo pred neusmiljeno peto dimenzijo.

 

Na sliki je stisnjena energija po obliki človeškega telesa in se ,kadar koli lahko spremeni v meglico,drugo popačeno obliko ali se ugnezdi v drugo meglico.

Zato je v peti dimenziji važen samo "stik "z drugimi oblikami,kjer se pretopijo in spreminjajo.

Ko telo umre se ta oblika reinkarnira v drugo telo,kar se je tudi zgodilo z mojim telesom v mladosti ;energija je prevzela moje telo in ga vodi že več kot pol stoletja.

Ko telo nekaj zboli,skoči energija med spanjem ven in se vrne z ukradeno energijo,ki pozdravi telo.

Ne rabim jesti tablet ,kot tudi nikoli ne obiščem zdravnika in to že skozi celo življenje.

 

Nadaljevanje sledi:



#782 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. november 2017, 13:31

Moje osebno mnenje je ,da je energija okoli nas tista,ki ustvarja živa telesa, kjer ima možnost,da se poveže tudi v fizično življenje.To je obramba in zaščita pred mavrico energij.
 
Planeti so samo materijal za ustvarjanje.
Zato trdim,da je paranormalna oblika prvo življenje ,ki se je začelo dogajati.
 
Človeško bitje  tega ne bo nikoli razumelo !.
Človeško telo je praktično - nič - hodi in živi kot premikajoča rastlina.


#783 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. november 2017, 17:11

23905694_188535098394454_500625045949276

em119.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#784 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 25. november 2017, 19:09

Amaterja !



#785 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 1. december 2017, 09:52

Amaterja !

 a045.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#786 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 1. december 2017, 12:23

attachicon.gifDSCN1264 (6) – kopija.JPG

 

Pojavna oblika oplemenitene energije,ki se je razvila v človeškem telesu in se po njem oblikovala do popolnosti.

Telo ji je služilo kot model oziroma šablono.

Naj bo še tako srhljivo,toda to je čista resnica.Nekatere op. energije zavzemajo model ,kot so rastline,živali ;v bistvu vse, kar se z svojo rastjo preoblikuje in se lahko evolucijsko spreminja.

Duhovi obstajajo le v domišljiji človeka,ker si teh procesov ne znajo razložiti.

Človeško telo,živalsko in rastlinje je samo oaza za življenje oplemenitenih energij,kjer dobijo svoje zatočišče,da se skrijejo pred neusmiljeno peto dimenzijo.

 

Na sliki je stisnjena energija po obliki človeškega telesa in se ,kadar koli lahko spremeni v meglico,drugo popačeno obliko ali se ugnezdi v drugo meglico.

Zato je v peti dimenziji važen samo "stik "z drugimi oblikami,kjer se pretopijo in spreminjajo.

Ko telo umre se ta oblika reinkarnira v drugo telo,kar se je tudi zgodilo z mojim telesom v mladosti ;energija je prevzela moje telo in ga vodi že več kot pol stoletja.

Ko telo nekaj zboli,skoči energija med spanjem ven in se vrne z ukradeno energijo,ki pozdravi telo.

Ne rabim jesti tablet ,kot tudi nikoli ne obiščem zdravnika in to že skozi celo življenje.

 

attachicon.gifWIN_20171122_12_30_20_Pro (2).jpg

Nadaljevanje sledi:

vse si povedal


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#787 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 1. december 2017, 20:33

vse si povedal

Rabiš še kakšno razlago ?



#788 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 2. december 2017, 11:49

hvala, si še predobro razumljiv


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#789 Vanesa84

Vanesa84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 14. december 2017, 13:32

Predlagam, da si preberete kakšno knjigo o reinkarnaciji, ker so stvari zelo dobro razložene. Drugače pa je že Dr. Joseph Murphy povedal, da misli ustvarjajo to kar smo. Kar smo si zamislili, potem to udejanimo v življenju.



#790 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 14. december 2017, 18:37

Predlagam, da si preberete kakšno knjigo o reinkarnaciji, ker so stvari zelo dobro razložene. Drugače pa je že Dr. Joseph Murphy povedal, da misli ustvarjajo to kar smo. Kar smo si zamislili, potem to udejanimo v življenju.

večina takoimenovanih doktorjev piše priročnike, kako te čim dlje zadržati v matrici in kako (p)ostati slep za resnico. ampak raja to bere kot največjo odrešitev ker jim je verjetno všeč, ko jim nekdo razloži, na kakšen način so zasužnjeni,ne da bi vedeli, da so sužnji.


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#791 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 15. december 2017, 14:04

STIK ;
 
Zakaj govorim in opisujem ,da je po smrti telesa,ko preideš v drugo dimenzijo važen "stik",in kaj se dogaja v naslednjih sekundah samega procesa,da se ohraniš za morda večno življenje ali naslednjo reinkarnacijo v novo telo ?
 
Človek po smrti telesa zapusti telo v obliki duše in se znajde v drugačni dimenziji,v kateri tudi drugače sprejema dogajanja,kot bi jih sicer.
 
Če umreš v domačem okolju ali nekje v neznanem ,recimo v bolnici je razlika v samem ozkem pogledu zaznavanja lahko prepletajoče.
 
Ne vem zakaj se dogaja to ,da nekateri izbranci lahko hodijo med spanjem iz negibnega telesa v fazi trdega spanja.
Moja razlaga je ,da so to ljudje z izkušnjami iz prejšnjih življenj oziroma izhodov.
 
"STIK" ,(moje osebne izkušnje );
 
Ko med spanjem v določenem trenutku grem iz telesa -lebdim ( dogaja se v moji hiši)  takoj začnem raziskovati po samih prostorih;
Hodim skozi zid,(ne občutim nobene ovire ali pritiska) ; (prostor kjer hodim ne zaznavam tako ,da bi si v mislih govoril -ja to je moj hodnik v drugem štuku - ampak sodeč po obliki in oknih spoznam hojo,kje sem se gibal ,šele, ko se prebudim.
 
Ne morem si misliti,da vedno izven telesno takoj vidim oblike človeške lebdeče silhuete,katere komaj čakajo ,da me napadejo in me posrkajo vase.
 
Po enem napadu ,ko sem bil izven telesno me je  pred dvema mesecima napadla človeška duša ( njen dokaj točni obraz glave sem poslal v sliki v prejšnjih postih ) ; zagrabil sem jo za čeljust in čelom in jo dobesedno razstrgal do prsi na dva dela- padla je na tla gledala iz pod čela in hlinila,da se mi pač pokorava; jaz se pa še spomnim,da sem ji rekel " jaz sem tu kralj in zgini od tu.
 
Moje spoznanje je to ,da izven telesne duše umrlih dobesedno napadajo in oblegajo sebi enake,ki se znajdejo v bližini zato,ker morda niso vse tavajoče,včasih naletijo na tako ,ki hodi tako kot jaz med spanjem iz telesa.Duše napadajo tudi duše, ki so skoraj razplinjene ob raznih stikih in so le del oblike človeka.
 
Fenomen, da pri živem telesu lahko med spanjem sprehajaš z dušami imaš v plusu to ,da skočiš ob napadu nazaj v telo,kjer si varen ,"razen,če ?meni zaenkrat še uspeva.Po napadu se najprej miselno preverim.če ni kaj drugega prišlo skupaj z menoj v telo.
 
Ko sem bil še otrok,pa je iz sprehoda po   5.dim.   z menoj prišla neka duša ,ki se je zaradi moje otroške pameti lahko brez problema reinkarnirala in danes ta duša piše o vsem tem na tej temi.
 
Vse to kar pišem je popolnoma resnično ,zapomnite si ,človeška duša naredi vse ,da bi spet ponovno zaživela in občutila vse lepote fizičnega življenja,je pa odvisna od spleta okoliščin ,kje in kdaj narediti stik z ponovljivostjo.
 
Nadaljevanje sledi: 

#792 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 23. december 2017, 19:33

si se kdaj vprašal, zakaj te vsi napadajo, ali pa hočejo napasti?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#793 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. december 2017, 14:11

Kako sta vidva še zelo daleč(šamanček in sakatumi) - daleč od spoznanj.Moji premiki po 5.d so za vaju Tabu ,pravzaprav še to ne,vidva še to telo ,ki ga imata ne znata uporabljati.

Eno je biti na forumu brez kakršno koli zaznav in spoznanj;vidva vesta samo to, da se lačna nasitita hrane in gresta potem kakat.

Človek,ki se mu nič ne dogaja in zgodi, je prazen,kot napihnjen balon in logično je,da ne more sprejemati neko drugačnost,kot samo svojo.

Šamanček,ti si kot otrok ,veš da si nekje nekaj slišal ali prebral in ti je zanimivo ,ne veš pa kako deluje,in ti je tudi vseeno ,ker tvoji možgani ne prenesejo več kot je navadni vsakdan.

Tvoje teorije so na nivoju teorije ravne Zemlje - 5.d pa boš morda kmalu dosegel in vsi tebi podobni -večnost je za duše drugačnega kalibra.



#794 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. december 2017, 15:52

Kako sta vidva še zelo daleč(šamanček in sakatumi) - daleč od spoznanj.Moji premiki po 5.d so za vaju Tabu ,pravzaprav še to ne,vidva še to telo ,ki ga imata ne znata uporabljati.

Eno je biti na forumu brez kakršno koli zaznav in spoznanj;vidva vesta samo to, da se lačna nasitita hrane in gresta potem kakat.

Človek,ki se mu nič ne dogaja in zgodi, je prazen,kot napihnjen balon in logično je,da ne more sprejemati neko drugačnost,kot samo svojo.

Šamanček,ti si kot otrok ,veš da si nekje nekaj slišal ali prebral in ti je zanimivo ,ne veš pa kako deluje,in ti je tudi vseeno ,ker tvoji možgani ne prenesejo več kot je navadni vsakdan.

Tvoje teorije so na nivoju teorije ravne Zemlje - 5.d pa boš morda kmalu dosegel in vsi tebi podobni -večnost je za duše drugačnega kalibra.

med tem ko kakam, tudi lulam


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#795 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. december 2017, 18:52

med tem ko kakam, tudi lulam

a dej no ?



#796 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 24. december 2017, 19:10

a dej no ?

kaj pa bi?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#797 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 8. januar 2018, 14:58

STIK:

 

Peta dimenzija se razlikuje od življenja v telesu po stvareh,ki jih tu v dimenziji ne zaznavaš,kot so razpoznavanje oseb, kot so neke osebe,ki si z njimi bil v neki sorodstveni ali prijateljski povezavi. Vsaka meglica neke duše ali zaznana neka premikajoča energija je vsiljivec.

 

Možnost neke naprej določene aktivnosti v naprej, je možen le,ko si še v človeškem telesu,ko aktiviraš svojo energijo v določeno področje za čas,ko boš izven telesa.

Tudi če se znajdeš v meglici nekje daleč, si vedno blizu svojega telesa,tako da deluješ v neskončnost.

V 5.dim. nisi odvisen od neke kilometrine si kot hobotnica z neskončno dolgimi lovkami,toda vse to samo ,dokler imaš svoje telo,kjer si na varnem.

 

Včasih se zgodi,da neka duša napade drugo dušo in ena od njiju je totalna lastnica svojega telesa in jo ne more  izriniti ,se zgodi ,da se telo dobesedno vname in delno zgori ,rezultat tega je ,da obe ostaneta v peti dimenziji telo pa je neuporabno.

 

Nadaljevanje sledi:



#798 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. januar 2018, 16:59

Opozorilo leto okoli 2025 se bo Z Planetom Zemlja dogajala sprememba.

Katastrofa velikih razsežnosti.

Antarktika, kjer je najdebelejši sloj ledu.

Zamrznjenje je bilo v ledeni dobi planeta. Notranjost vroče lave sili na vzven, led nas je rešil oziroma tisti del planeta ,ki je temperatura najnižja.

V tem delu Zemljine skorje se dogaja največja korozija in ustvarja votlost samega planeta. Prav to se dogaja ob toplenju debelega sloja ledu v naslednjih letih.

(auspuh avtomobila - kovina najprej pregori in nastane luknja ,kjer vročina ni imela direktni stik z elementom ,in je bil ta del hladnejši.)

Mega vulkan nas bo zastrupil z črnim dimom ,preživetje zemljanov je vprašljivo.

#799 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. januar 2018, 16:36

STIK : Inteligenca vesolja 

 

Prva oblika neke paranormalne oblike oziroma njen pojav se je v vesolju dogajal že pred milijardami leti.

Vsak planet ima svoje zametke paranormalne oblike glede na stanje planeta ; med te planete spada tudi Zemlja.

Od evolucijske  stopnje  samega planeta je odvisno, kako se ta paranormalna oblika širi in razvija.

Paranormalna oblika vodi vse žive zametke življenja Ljudi ,rastline, bitja v morju.

 

Človeško telo se ima za najbolj razvito bitje na Zemlji ,ne razume oziroma noče sprejeti pa to ,da se okoli njega dogajajo stvari,ki jih noče sprejeti za realistične ,kot so pojavi paranormalnega.

 

Paranormalna inteligenca izkorišča na našem planetu vse elemente vključno z človeškimi telesi.

 

Preživetje paranormalne oblike pa je vprašljivo ,ker se je človek začel evolucijsko dušiti in spreminjati v telo klona ,katero ne bo doseglo večjega duševnega in telesnega nadgrajevanja; duši se v vojnah plastiki oziroma sami tehnologiji  in še posebno je spreten v uničevanju vsega kar se loti.

 

Imam privilegij, da imam v sebi eno tako paranormalno obliko ,katera mi je omogočila, da jo začutim in živim z njo. Kadar kaj pišem mi vodi pero ona.

 

Telo brez paranormalne oblike je isto, kot  delavna obleka na obešalniku imaš jo, pa jo premalo uporabljaš.

 

Vsi ljudje imajo v sebi delček te paranormalne oblike tako ali drugače toda v premajhni zakrneli količini,tako da prevladuje le prirojena duša ,ki je v telesu že od samega rojstva.

Prirojena duša je pa samo zato, da vodi telo po ustaljeni poti od rojstva pa do smrti vmes se pa kaj nauči,kar jo starejši ljudje naučijo.

Človeška duša in paranormalna oblika  ; med njima je ogromna razlika.

Prva izvira iz telesa druga pa iz vesolja iz 5.dim.



#800 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. januar 2018, 17:07

glej prijatelj Rudi, naj te malo obrzdam, da se nam ne izgubiš ...

 

vesolje je projekcija tvoje vsebine (potenciala) v navidezno okolico, prav tako človeška inteligenca ... sam si projeciraš zadevo, da lahko izkušaš in imaš izkušnjo ...

enako je s časom ... je konstrukt tvojega uma s katerim si želiš simulirat zaporedje in potek dogodkov ...

sicer pa, vse je tukaj in zdaj ... singularnost

pomeni :

ne obstaja prej ali potem

ne obstaja tam nekje ...

... ker vse je tukaj in zdaj ...

Ne vem ali si ti na stol privezan ali si robot ,ker ne greš iz svojih navidezno projekcijskih sfer.

Vedno odgovarjaš eno te isto -tukaj in zdaj ?

Res si čuden čudak.

Ne moti se in hitro pošlji par linkov si kot ena lajna !






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0