Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#751 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 23. avgust 2017, 13:59

Težko je debatirati z različnimi dušami !

 

Nekdo je zastrupljen z bogom.

Nekdo je zasvojen z vzhodnimi nerealističnimi virtualami .

Nekdo je zastrupljen z krišno.

 

Vsa ta navlaka je delno sprejemljiva ,toda samo resnico mora človek doživeti sam ,kar pa ni možno, ker že večina rojenih ljudi ne zaznava sprememb v budnem ali stanju spanja.

Enostavno ne znajo dešifrirati momentov ,ki se mu dogajajo,kaj šele,ko zapusti oziroma umre. Zgleda ,da so to telesa ,ki so na razpolago za opl.večne duše.

 

Največji problem pa je ,da mladi hočejo to paranormalno skrivnost odkrivati sami,s tem pa si po različnih poteh pridobiti izkušnje ali teorije.Ko si mlad si mlad ,tudi v glavi oziroma v možganih nimaš razvite dele,kot so opažanje, zaznavanje,videnje,sklepanje,spremenjene receptorje za vonj,( po izostrenemu vonju lahko zaznaš,da nisi sam v prostoru ali izven) orientacija v temi,

 

Star rek pravi ,da predno umreš se ti zavrti ves življenjski film za nazaj.(tako pravijo)

To je delno resnično,ker sam pravim se vrneš tik pred smrtjo nazaj v čas rojstva.

 

Lahko ,da je marsikateri posameznik ujet skupaj z vsiljeno dušno energijo,pa tega do smrti ne bo ugotovil.

Demenco ne bodo nikoli zdravili z zdravili ali terapijo,ker taki primeri so samo predčasna zapustitev opl. duše iz ukradenega telesa, človek pa se tega ni zavedal.

Zavedal se ni tega ,ker je bil obremenjen morda z vero,ki ne opisuje oziroma dovoljuje takega razmišljanja.

 

Nadaljevanje sledi:



#752 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 7. september 2017, 11:07

Reinkarnacija človeške energije (duše): 

 

Stik, ki se zgodi pri reinkarnaciji je vedno izven telesen, to pomeni,da se večna ,popolna ali oplemenitena duša brez fizičnega telesa spoji z drugo dušo in to z mlado dušo mladega človeškega telesa ,ki se med spanjem zvije iz telesa ne vedoč,kaj se dogaja ali so to samo sanje ali poizkus prehoda v peto dimenzijo.

 

Kako razlikovati navadne sanje ali prehod oziroma sprehajanje v 5.D.:

 

Ponavljajoče sanje 5.D;

Te sanje obsegajo tvojo bližino,kjer se nahajaš-recimo tvoja soba ,kjer spiš ali okolica tvojega domovanja,ali tudi kam dalj, toda to doživljanje se zgodi v perspektivi ptičjega leta oziroma lebdenja.

 

5.D Sanje,kjer se zavedaš in slišiš,da govoriš ,ne da ti tvoj bližnji pove,da si govoril v spanju(govorjenje je podobno,kot da zelo težko izgovarjaš zloge besed ,sliši se kot, da nimaš jezika in glasilk.)

 

Lebdenje po prostoru in opazovanje v 5.D: tudi,ko vidiš nekaj in pogledaš dvakrat, vidiš isti prizor.(ponavadi v navadnih sanjah vidiš samo prebliske kratkega trajanja.)

Ko prižgeš stikalo za luč,svetlobe ne vidiš; ( v navadnih sanjah vidiš svetlobo,samo temu ne daš posebnega pomena,ker ta svetloba ne izvira iz nekih fotonov in jo zaznavaš kot osvetljeno ozadje samih sanj.)

 

Človek v spanju sanja le par sekund in spomin ,kaj je sanjal je zelo kratek,lahko se sanj ne spominja edino ,če si to po bujenju takoj registrira v spomin.

 

Moje mnenje je, da je človek in njegovo fizično telo samo pribežališče za duše, tako ali drugače,toda način razmišljanja novo rojenih duš ne presega več,kot ,da do smrti ne spoznajo 5.D ,ker imajo z samim življenjem dovolj dela,se pa ne poglobijo v vse detajle svoje zavesti.

Tu je tudi krivo vcepljanje nekih teorij ljudem ,vezanih na razna verstva in zavajanja od strani nekih duhovnih zasvojencev ,kateri niso in ne bodo nikoli osvojili 5.D.

 

Ponavadi so vsa odkritja čisto preprosta in niso zavita v neko nedokončno filozofijo.

Tu je vprašanje samo ,si ali nisi kandidat za na pot v 5.D. ali si uspel odkriti vse svoje kotičke zavesti.

 

Nadaljevanje sledi :



#753 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 7. september 2017, 12:17

Franchement vous êtes formidable d'avoir fait un site pareil, 

 

 


#754 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 12. september 2017, 15:34

Lovci na duhove kjer koli na svetu so zaostali za mano 150 let.
Oni ne vedo da je paranormalno prva oblika življenja na zemlji ,fizično telo pa suženj.
Jaz sem osebno prepričan,da živim že dvakrat v drugem fizičnem telesu in to od kar pomnim.
Imam občutek,da nisem bitje tega časa ,ki ga živijo drugi ljudje ali pa iz tega planeta.

Ko sem videl svoj duh izven telesa, je bilo podobno nekemu sivemu UFO bitju(v mojem primeru je rjava barva) , lebdi in se premika z neverjetno hitro.
Stik ali zlitje nazaj v telo po teži pritiska pa je bilo po moji oceni 20 dekagramov.

To je zelo pomembno !:  Ko po svetu ljudje vidijo duh v svoji bližini in so v neki paralizi v kateri se ne morejo premakniti je možno, da vidijo svoj nadrejeni duh in si ne znajo razložiti, ker živijo svoje prvo življenje.

Da ugotoviš, kakšno je življenje po smrti telesa moraš imeti srečo in dober čut za nadnaravno.

Ne smeš biti tudi obremenjen z raznovrstnimi religijami.

 

Novodobna spoznanja nam bodo popolnoma spremenila življenje,kjer bomo uvedli nova prepričanja o nas samih, kje smo in smo,kaj smo in kaj je smisel našega pojava zato bo poskrbela evolucija človeškega telesa.

 

Vprašanja :

 

Kdo nam krade telesa skupaj z dušo ?

 

Kaj je njegov cilj ?

 

Ali so to prišleki iz nedosegljivega neskončnega vesolja ujeti v fazi drugič zaživelega planeta Zemlja?

 

Smo to samo mi sami - ali so to naši potomci iz preteklega obdobja,kjer so si nevede ustvarili večno življenje ?

 

Ali je to napačno definirana resnica ,ki jo razlaga vera in jo napačno tolmači,ker ne izhaja iz osnove, najprej duh potem telo ?



#755 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 28. september 2017, 11:47

Ljudje živimo in se ravnamo po času,ker nas staranje telesa v to prisili. Živimo časovno.
V peti dimenziji (5.D) pa čas obsega kot ena sama celota vse od nastanka Zemlje in vsi procesi,ki se dogaja spontano.
Vse oblike teh prisotnosti so še vedno v dogajanju,le da se spreminjajo kot mavrica energij.
Zato v 5.D ni življenja ,kot ga poznamo v fizičnem življenju.
 
V  vstopu v 5.D vidimo formirane oplemenitene oblike , kot je med drugim tudi oblika človeškega telesa v skupku celičnih plazem.
 
Vse, kar se pri prepletanju energij dogaja je važen " Stik" z negativnimi energijami.
Stik regulira in določi ,da se lahko neka oblika ohrani in zavrti v krogu večnosti.


#756 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. oktober 2017, 09:29

Priponka  nočna mora.png   38,93K   6 Število prenosov

 

Je to podoba nezemeljskega izvora ali je to podoba oplemenitene duše ?



#757 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 16. oktober 2017, 09:52

Slika en post nazaj ;
 
Na sliki ,katero sem lastnoročno narisal je osebek,ki se je reinkarniral v moje telo, ko sem bil star okoli deset let.
To lahko potrdim ,da je čisto resnično.
Kdo je to ,kaj dela v meni ,zakaj ravno jaz ; Na ta vprašanja delno lahko odgovorim ,nekaj detajlov, ki me pa begajo še nisem odkril.
Je to bitje ostanek prejšnjih civilizacij ; je to bitje izvenzemeljskega izvora ; Je to le bitje, ki živi v večnosti in mi je dalo možnost , da spoznam potek reinkarnacij človeške duše in to tudi opišem.
Ta osebek je prevzel vodenje mojega telesa zato nisem imel kot otrok posebnega vpliva nanj.
Moja prirojena duša,ki sem jo dobil pri rojstvu telesa je zakrnela in je ostala na nivoju deset letnega otroka , kar sem zaznaval takrat ,ko je osebek odhajal med mojim spanjem ven iz telesa.
Ti odhodi osebka iz telesa med spanjem telesa so zadnje časa vedno bolj pogosti , bili so tudi skozi vse moje življenje , le ,da jim nisem dajal posebnega pomena imel sem jih pač za čudne sanje.
Povezava med osebkom in telesom ostaja ,kot neka celota.
Ta osebek sem zdaj zavestno jaz ,ko hodim z duhovi skozi energije se vsega zavedam ,med tem časom pa je telo,kot v neki paralizi,ne more se premikati ,delujejo samo oči in vid in razum otroka ,kar mi je dalo možnost ,da sem videl sam sebe ,kako skočim nazaj v telo ; ga tresem, da se prebudi ; včasih vlečem za nogo.
Vse se zgodi v delčku sekunde ,kar je dovolj,da sem to tudi lastoročno narisal kakšen sem ko hodim med duhovi.


#758 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. oktober 2017, 11:47

attachicon.gifnočna mora.png

 

Je to podoba nezemeljskega izvora ali je to podoba oplemenitene duše ?

 

Ti je že šamano odgovoril...oziroma zelo dobro nakazal...biggrin.png

 

Sem se malo fokusiral...rekel bi, da si tega "demončka" skasiral na zemlji, kakšnih 170 tisoč let nazaj v času Atlantide...Če bi se samo malo fokusiral na energijo tega bitjeca, bi lahko občutil, da je prav lepo agresiven, darkerski, nič kaj prijazen...Tako da resno dvomim, da ustreza tvojim kriterijem za oplemeniteno dušo...

 

Po drugi strani, bi pa to lahko pojasnilo zakaj doživljaš to kar pač doživljaš (kar pišeš v tej temi)...V času Atlantide, so take stvari bile "normalne"...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#759 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 16. oktober 2017, 17:47

Ti je že šamano odgovoril...oziroma zelo dobro nakazal...biggrin.png

 

Sem se malo fokusiral...rekel bi, da si tega "demončka" skasiral na zemlji, kakšnih 170 tisoč let nazaj v času Atlantide...Če bi se samo malo fokusiral na energijo tega bitjeca, bi lahko občutil, da je prav lepo agresiven, darkerski, nič kaj prijazen...Tako da resno dvomim, da ustreza tvojim kriterijem za oplemeniteno dušo...

 

Po drugi strani, bi pa to lahko pojasnilo zakaj doživljaš to kar pač doživljaš (kar pišeš v tej temi)...V času Atlantide, so take stvari bile "normalne"...

Bom tebe in šamančka od zdaj naprej,kar lepo ignoriral ,ker pač ne izražata nekega znanja in v bistvu nista dorasla kaj več povedati glede 5.D.

 

Sta pač zastareli model človeške inteligence in se lepo pridno učita še naprej ,na žalost v ne pravo smer razmišljanja.

 

Vidva bi se z morbitnim srečanjem z nezemeljskem bitjem osramotila za celo evolucijsko obdobje človeštva na zemeljski obli ,imeli bi vaju za zgrešeno evolucijsko vejo,ki je samo sanjala in je s tem prišla do tam, kjer je ,same vojne in puhlo razmišljanje.



#760 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 17. oktober 2017, 14:26

Jaz mislim ,da ta Pane Andov samo misli, da je astralwalker ,kot tudi še precej ljudi ,ki se imajo za strokovnjake na tem področju.

Da točno to .Ljudje ki delajo razne reklame in mnogo pompa,da so astralwalkerji ponavadi niso nič,le radi bi bili v središču pozornosti.

Rezultatov pa od nikoder - nikoli.

Lahko se opredalčkam,da sem čisto nekaj drugega.

Ko to pišem ne pišem zaradi pompa ,upam,da bodo naslednji rodovi imeli neko povezavo z mojimi ugotovitvami in se bodo pravilneje usmerjali.

Tudi jaz še nisem napisal stvari ,ki sem jih ugotovil in so mi znane in jih kar ne upam napisati,ker zdajšnji bralci ne morejo dojeti več kot le versko blaznost in so nastrojeni proti vsem pionirstvom neke resnice ,ki nas vse čaka ,ko umremo in to je stik fizičnega življenja z drugo dimenzijo ,ki jo imenujemo paranormalno.

 

Da ,takih panetov je kar dosti tudi na tem forumu ; statika in blokade,ki jih ti omenjaš in enolično učenje ?

Jaz se nič ne učim........ tudi berem nič jaz samo pišem o stvareh, ki jih doživljam ,morda jih tudi nekdo drug ? ne vem  morda samo misli ,da so to samo sanje in bo umrl ,njegova duša pa bo nadomestek za delno razkrojene večne duše oziroma energije.

Tudi sam si nikoli nisem zamišljal da, ali res obstajajo duše ,toda zdaj sem dobil na to vprašanje odgovor "Da "

Na katerem področju, oziroma, katerih področjih si pa ti strokovnjak?


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#761 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. oktober 2017, 11:50

Na katerem področju, oziroma, katerih področjih si pa ti strokovnjak?

Kdo si pa ti ,da me sprašuješ o področji.

Prvo povej ali si ženska, moški ali oboje.!

Na taka vprašanja ne odgovarjam !



#762 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. oktober 2017, 12:26

Priponka  nočna mora.png   38,93K   6 Število prenosov

jaaa, ti ignoriraš vsakega, ki ne požira laično tvojih zgodbic, ravno zato, ker jih razume bolje od tebe ... biggrin.png

 



#763 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. oktober 2017, 18:57

dokler jih sanjaš, so lahko tvoja nočna mora ...

 

lahko pa jih opaziš tudi v budnem stanju kot opazovalce ali spremljevalce ... in niso vsi škodljivi ...

pri svetlih opaziš bolj ali manj oči ...

 

potrebno jim je postavit pravila : recimo ... lahko me sicer opazuješ z distance in se učiš od mene, ne dovolim pa ti vstopat v moje polje in se vmešavat ... ecetera ...

 

seveda pod pogojem, ko jaz delujem kot suverena entiteta brez strahu ...

Priponka  nočna mora.png   38,93K   2 Število prenosov



#764 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 31. oktober 2017, 18:54

Peta dimenzija:

 

Če navadni smrtnik živi življenje  od starta do cilja , v peti dimenzija se živi od cilja nazaj na start.(kroženje)

Zato je logično ,da nekateri tega ali skoraj vsi tega ne sprejemate,kar je pač čisto normalno.

 

Vsakemu od vas se je v življenju nekaj zgodilo,kar si ne znate obrazložiti, kar je pa tudi čisto normalno.

Ni pa normalno ,da ne sprejemate neko peto dimenzijo,ki je ne zaznate.

Dojemate samo 3.D  v obliki otipljivega  , 4.D vam je še vedno neznanka ,ker poznate samo čas ,ki vam beži in vas dela stare; 

5.D je pa najstarejša oblika delujočega vesolja,ki obsega in zajema vse te D-je in prav ta dimenzija ustvarja novodobno vesoljstvo.

 

Preživeti samo eno fizično telo in se spremeniti v prah je zelo žalostno in potratno.

Verjetno skozi življenje navadni smrtnik pač ne razglablja drugega ,kot so ga naučili starši.

Morate vedeti, če vklopiš možgane v razne miselne nianse se ti odpirajo možnosti,kot so hoditi skozi zid in začutiti 5.D

Kot sem vam že povedal ,da so začetni koraki v 5.D isto,kot se v življenju najprej naučiš hoditi in tako naprej.

 

Moja hoja med duhovi je raziskovanje in zavedanje in spoznavanje,do kot grem lahko,kje so meje.

Zato tudi sam ne znam odgovoriti na vsa vprašanja ; vem samo ,da sem več kot pol stoletja na prehodu niše in se sprehajam po dveh dimenzijah.Koliko časa že menjavam telesa pa moram še odkriti.

 

Nadaljevanje sledi:

 

 



#765 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 1. november 2017, 11:54

shamannamo-ve blodnje !

- ponovno rojevanje v različna telesa ima svoj smisel ... smisel spoznaš, ko spoznaš kdo si in zakaj si tukaj

- smisel spoznaš, ko se posvetiš smislu zakaj si tukaj ... ko se vsak dan posebej odločiš raziskovat in spoznavat svoj smisel ...

 
 
odg: no saj to si pa lepo razumel in napisal - bravo!


#766 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 1. november 2017, 14:40

v bistvu razlagaš : v tem 3D potuješ naprej, v neki drugi resničnosti pa nazaj ... rezultat tega je sukanje v krogu ... ali si to tudi želiš, pa moraš razčistit s seboj ...

 

Vbistvu si se želel norčevati, ampak si vseeno pomotoma zadel eno resnico..  Ampak vseeno, če ne veš kaj to sploh pomeni, ti to nato izgleda, kot da je s tem kaj narobe..  Ko imaš izkušnjo obeh časov, ki tečeta eden od leve v desno, drugi od desne v levo, nato pa še točko, kjer čas ne teče..  Takrat si v pozicija vedenja, ali v pozicija multidimenzijskega dojemanja..

 

Namreč lahko greš na točko kjer se je vse že zgodilo in od tam teče čas nazaj..  Nato iz točke kjer je večina ljudi čas teče od nič v plus..  Obstaja pa še točka, kjer se vse (tudi čas) izniči in tam ugotoviš, da si ves čas na istem mestu, nikdar nisi nikamor šel, in nikamor ne rabiš priti..

 

Težko je pa pridobiti izkušnje, ki so izven linearnega časa, zato pa večina tudi duhovne resnice razumeva linearno, kot da je to en in edini način potek dogodkov..  in dokler se gblješ linearno proti..  si na tej omejeni poti lahko zelo dolgo, dokler nisi zrel, da doživiš in vstopiš še na druge oblike doživljanja časa/realnosti..     žal


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#767 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. november 2017, 15:07

"da doživiš in vstopiš še na druge oblike doživljanja časa/realnosti.."

 

jaa, to bo to biggrin.png

 

2017-03-02-joint-69093.jpg?itok=1hSPweZ6



#768 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 1. november 2017, 15:24

"da doživiš in vstopiš še na druge oblike doživljanja časa/realnosti.."

 

jaa, to bo to biggrin.png

 

2017-03-02-joint-69093.jpg?itok=1hSPweZ6

 

 

Začasno lahko kdo kaj doživi ja (pa še to ne vsi)..  Ampak tudi če te neka substanca uspe prestaviti v drugo realnost in če ti tega kasneje ne znaš sam naravno dosegati, ti v praksi potem ta substanca ne koristi več in ti začne škoditi..  Saj potem se oseba le redno zakaja in se bolj in bolj umika pred tem, kar je pred njo..  Pred njo pa je naloga da te lastnosti razvije in realizira v lastnem telesu, naravno.  Da mu/ji je to na voljo tudi brez substanc!!!  Substanca je lahko učitelj, seveda!  Karkoli je lahko učitelj.  Ampak če jo znaš pravilno uporabiti in če se res kaj naučiš skozi to vodstvo..  Če se nič ne naučiš in če moraš substanco nato le redno uporabljati, za dosego nekega stanja, postajaš bolj in bolj duhovno len in neraliziran..  Vsi "dosežki" potem so le trenutnega značaja (med zadetostjo), v življenju na dolgi rok pa ni pravega napredka, ampak se začne nazadovanje na raznih področji življenja..  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#769 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 2. november 2017, 10:28

Vbistvu si se želel norčevati, ampak si vseeno pomotoma zadel eno resnico..  Ampak vseeno, če ne veš kaj to sploh pomeni, ti to nato izgleda, kot da je s tem kaj narobe..  Ko imaš izkušnjo obeh časov, ki tečeta eden od leve v desno, drugi od desne v levo, nato pa še točko, kjer čas ne teče..  Takrat si v pozicija vedenja, ali v pozicija multidimenzijskega dojemanja..

 

Namreč lahko greš na točko kjer se je vse že zgodilo in od tam teče čas nazaj..  Nato iz točke kjer je večina ljudi čas teče od nič v plus..  Obstaja pa še točka, kjer se vse (tudi čas) izniči in tam ugotoviš, da si ves čas na istem mestu, nikdar nisi nikamor šel, in nikamor ne rabiš priti..

 

Težko je pa pridobiti izkušnje, ki so izven linearnega časa, zato pa večina tudi duhovne resnice razumeva linearno, kot da je to en in edini način potek dogodkov..  in dokler se gblješ linearno proti..  si na tej omejeni poti lahko zelo dolgo, dokler nisi zrel, da doživiš in vstopiš še na druge oblike doživljanja časa/realnosti..     žal

Zelo dobro si mu razložil - ocena 1-10 = 15


ko sem videl ta članek, sem se spomnil nate in na tvojega spremljevalca s slike, ki ga ves čaš kažeš ...

 

http://www.disclose....ssession/138224

 

https://youtu.be/txezRqofVdI

 

https://youtu.be/wVqkCLMwkFY

Ne odpiram linkov-hvala



#770 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. november 2017, 21:09

Preden drugič začnete z filozofiranjem o času, katerega itak ne razumete, raje definirajte s katere točke se gleda...da se že v štartu razume pozicijo debate...

-iz materialnega stališča- vse kar je pod dušo

-nivo duše

-nivoji nad dušo

 

Ne pa da mešate hruške in jabolka s tropskim sadjem....tongue.png​ 

 

Na materialnih nivojih čas obstaja. Brez tega se ne more. Pa ni važno ali gre levo, desno, križem kražem. Točko brez časa se pa na materialnih nivojih ne da doseči. Tako da ne bluzite o ne vem kakšnih izkušnjah izven linearnega časa, če ne znate delovati iz nivoja duše...Te lekcije se začnejo šele pri Buda lvl dalje...do takrat je pa samo malo ogrevanja ali pa malo "okušanja" oz. "privajanja" na stvari, ki sledijo kasneje...

 

Po drugi strani pa ali se ni človek utelesil glih zato da dobi izkušnje v materiji. Oziroma ko dokonča šolanje in doseže Buda lvl, da deluje "po planu" za naš sončni sistem. In ta plan vključuje tudi materialne realnosti in linearni čas. Kar pa še ne pomeni, da ne more istočasno doživljati še kakšnih drugih stanj, zato pa lahko vidi različne variante prihodnosti in še marsikaj drugega ala karmo človeka...in to mu lahko zelo koristi pri uresničevanju plana...

 

Človeček A lahko vidi pet ali več energijskih linij za prihodnost osebe B...

-če se bo oseba B ljubezensko zapletla z osebo C, se bo lahko zgodilo to in to.

-Če bo oseba B ko bo že z osebo C, v tem in tem trenutku naredila to in to, se bo zgodilo to in to...

-Če bo oseba B ko bo že z osebo C, v tem in tem trenutku naredila to in to, se bo zgodilo to in to...in če bo potem naredila to in to se bo zgodilo to in to...

-itd...

 

S preteklostjo se pa itak nima smisla ukvarjati, razen če noče človeček bolje razumeti nekaterih stvari v sedanjosti...ali pa če gre prav namensko v proces ozaveščanja...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#771 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 3. november 2017, 00:51

V vaših postih je toliko sarkazma, poniževanja, provokacij, žaljenja itd.. 

A se vam res zdi, da bi kaj izgubili, če bi v komunikaciji med sabo bili prijazni in vnašali v njo celo ljubezen?

Kako lahko prihaja iz vas le toliko suhoparne pameti, boja in zaničevanja drugih mnenj?  (a druga res ne premorete?)

Potem pa hkrati še prepričanja o nekih visokih duhovnih stopnjah in o superiornosti..  hmmm


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#772 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. november 2017, 09:26

V vaših postih je toliko sarkazma, poniževanja, provokacij, žaljenja itd.. 

A se vam res zdi, da bi kaj izgubili, če bi v komunikaciji med sabo bili prijazni in vnašali v njo celo ljubezen?

Kako lahko prihaja iz vas le toliko suhoparne pameti, boja in zaničevanja drugih mnenj?  (a druga res ne premorete?)

Potem pa hkrati še prepričanja o nekih visokih duhovnih stopnjah in o superiornosti..  hmmm

 

A nisi glih ti nakladal nekaj da drugi ne izražajo moške- ženske energije, konstruktivizmu, itd...Mogoče pa ti ne razumeš, da se lahko ljubezen izraža skozi različne načine...tudi skozi stvari kar se nekomu na prvi pogled zdi kot sarkazem, nasilje, itd...tongue.png

 

Recimo da bi ti delal na vratih v diskaču...in bi ti prišel noter en ali dva modela, pijana, te žalila, nadlegovala ženske...kaj bi ti naredil...???

 

In kaj te spet motijo razvojne stopnje...a nisi še tega predelal...in tudi dvomim da boš tako hitro...kdor je višje, se sooča tudi z močnejšimi vzorci, močnejšimi demončki, itd...Kar pomeni, da mu lahko občasno tudi kaj butne ven in zgleda toliko bolj močno. In na to ni imun noben. Vprašanje je samo koliko ima določena oseba te sile pod nadzorom, zna sproti sprocesirat in še od drugih tehničnih detajlov. Povedano drugače pri nekaterih se lahko izbruh jeze hitro opazi, pri drugih je pa lahko toliko prikrito, da moraš gledati z mikroskopom. Po drugi strani pa to do Buda lvl, to sploh ne igra velike vloge...In če bi ti res bil v neki točki "harmonije in ljubezni", bi to lahko hitro zaznal, te ne bi toliko vrglo iz tira in ne bi izjavljal takih neumnosti...Nekako bi bil flegmatik oz. bi se lahko celo pošalil in znižal napetost...

 

Kaj pa ti delaš. Pametuješ drugim, glumiš nekega ljubeznivega duhovnjaka. ko pa prideš nekako v stik s človečkom ki seva močneje, ti pa lahko potlačene stvari butnejo ven...Tako da to zgoraj več ali manj velja tudi za tebe...Po drugi strani pa čim nastane "napeto", se ti umakneš...Zdaj pa v redu razmisli ali se umakneš, zato ker se nočeš soočiti z nekaterimi stvarmi ali ker pametni molči...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#773 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 3. november 2017, 13:13

A nisi glih ti nakladal nekaj da drugi ne izražajo moške- ženske energije, konstruktivizmu, itd...Mogoče pa ti ne razumeš, da se lahko ljubezen izraža skozi različne načine...tudi skozi stvari kar se nekomu na prvi pogled zdi kot sarkazem, nasilje, itd...tongue.png

 

Ja seveda, v zelo redkih primerih in na levelih, ki so ti zaenkrat še teorija.

Ampak v vseh ostalih pa je nesramnost pač samo nesramnost..  Potem pa so pač izgovori zakaj tvoja nesramnost ni nesramnost, od drugih pa je..  wink.png

Če si se "ljubezen" naučil dobivati na trd način (čez batine), je to pač edini način ki ga poznaš..  In to počneš pač naprej drugim..   In vse to so pač zgodbe o lastni nezaceljenosti.

Saj edino če si v sebi nezaceljen in ranjen, edino takrat še imaš potrebo ranjevati druge..

In ko taki osebi vlada že malo poduhovljen ego, se ji to prevede v slepilo, "moram jih raniti/sprovocirati/zrukati in če bodo to prenesli, šele takrat bodo vredni za naslednjo stopničko"..  In to le odraža tvojo lastno zgodbo in grobost, ki ti je bila vsiljena..   Zato pa pri takih pristopih ne gre za kreativne "ljubeče" pristope do drugih..  Pri teh pristopih gre bolj za način kako taka oseba sama išče način kako naj pozdravi to, kar ji je bilo storjeno..  (ne govorim samo o otroštvu)

 

 

Recimo da bi ti delal na vratih v diskaču...in bi ti prišel noter en ali dva modela, pijana, te žalila, nadlegovala ženske...kaj bi ti naredil...???

 

Vsekakor ne vidim pri sebi, da bi rabil tako službo. In vse to gre skupaj z vsem tem kar sem že zgoraj omenjal, pač v kompletu z vsem tem.  Ali zunanja manifestacija sebe v obliki v kateri si trenutno..

Kakorkoli v taki situaciji pač narediš kaj je potreno..  A veličina modrosti/ljubezni ti lahko le pomaga in ne kontra..

 

 

..In če bi ti res bil v neki točki "harmonije in ljubezni", bi to lahko hitro zaznal, te ne bi toliko vrglo iz tira in ne bi izjavljal takih neumnosti...Nekako bi bil flegmatik oz. bi se lahko celo pošalil in znižal napetost...

 

Spregovoril sem o očitnem.  A obstaja kdorkoli, ki tega ne vidi?! 

Včasih se pošalim, ampak to lahko kdo lahko dojame tudi kot norčevanje..  V tem primeru nisem čutil, da naj v tej obliki napišem.

Vsekakor me nič kar si pišete med sabo (ali meni), me ne vrže iz tira, saj to nima nobene veze z mano.

Kar pa ne pomeni, da kdaj vseeno čutim poklican, da spregovorim o očitnem..  wink.png

 

 

Zdaj pa v redu razmisli ali se umakneš, zato ker se nočeš soočiti z nekaterimi stvarmi ali ker pametni molči...tongue.png

 

Če ti še ni jasno kdaj je kaj v igri, se le poglobi ja..

 

Če pa misliš, da lahko mene v svojo osebno zgodbo vpletaš z takimi poceni prijemi pa.. ...  to pa je smešno ja biggrin.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#774 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 3. november 2017, 13:30

scratchchin.gifscratchchin.gif

 

slika.jpg



#775 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. november 2017, 14:53

Ja seveda, v zelo redkih primerih in na levelih, ki so ti zaenkrat še teorija.

Ampak v vseh ostalih pa je nesramnost pač samo nesramnost..  Potem pa so pač izgovori zakaj tvoja nesramnost ni nesramnost, od drugih pa je..  wink.png

Če si se "ljubezen" naučil dobivati na trd način (čez batine), je to pač edini način ki ga poznaš..  In to počneš pač naprej drugim..   In vse to so pač zgodbe o lastni nezaceljenosti.

Saj edino če si v sebi nezaceljen in ranjen, edino takrat še imaš potrebo ranjevati druge..

In ko taki osebi vlada že malo poduhovljen ego, se ji to prevede v slepilo, "moram jih raniti/sprovocirati/zrukati in če bodo to prenesli, šele takrat bodo vredni za naslednjo stopničko"..  In to le odraža tvojo lastno zgodbo in grobost, ki ti je bila vsiljena..   Zato pa pri takih pristopih ne gre za kreativne "ljubeče" pristope do drugih..  Pri teh pristopih gre bolj za način kako taka oseba sama išče način kako naj pozdravi to, kar ji je bilo storjeno..  (ne govorim samo o otroštvu)

 

Vsekakor ne vidim pri sebi, da bi rabil tako službo. In vse to gre skupaj z vsem tem kar sem že zgoraj omenjal, pač v kompletu z vsem tem.  Ali zunanja manifestacija sebe v obliki v kateri si trenutno..

Kakorkoli v taki situaciji pač narediš kaj je potreno..  A veličina modrosti/ljubezni ti lahko le pomaga in ne kontra..

 

Spregovoril sem o očitnem.  A obstaja kdorkoli, ki tega ne vidi?! 

Včasih se pošalim, ampak to lahko kdo lahko dojame tudi kot norčevanje..  V tem primeru nisem čutil, da naj v tej obliki napišem.

Vsekakor me nič kar si pišete med sabo (ali meni), me ne vrže iz tira, saj to nima nobene veze z mano.

Kar pa ne pomeni, da kdaj vseeno čutim poklican, da spregovorim o očitnem..  wink.png

 

Če ti še ni jasno kdaj je kaj v igri, se le poglobi ja..

 

Če pa misliš, da lahko mene v svojo osebno zgodbo vpletaš z takimi poceni prijemi pa.. ...  to pa je smešno ja biggrin.png

 

A si večji teoretik od teh s katerimi se zapletaš v burne debate...?

A si večji praktik od teh s katerimi se zapletaš v burne debate...?

Kdo bi se moral bolj poglobiti v te stvari katere očitaš drugim...ti, jaz, šamano ali kdo drug...?

Kdo izraža več ljubezni...ti ali osebki s katerimi se zapletaš v burne debate...?

 

Preden izjavljaš take neumnosti v redu odmeditiraj in preveri stvari...pa pozdravi prijateljčke, ki te ovirajo pri vsemu temu...pa hvala lahko rečeš tudi svojim vzorcem, željam, itd...

 

A začnemo pri osnovah...zahodnjaki in vzhodnjaki imajo različen energijski ustroj...meditacije, ki odgovarjajo vzhodnjakom ni nujno da odgovarjajo zahodnjakom...in seveda obratno...iz tega sledi da so nekateri bolj čustveni, drugi bolj mentalni tip človeka in temu naj bi bile primerne tudi meditacije...ima pa vsaka pot svoja slepila in pasti...

 

Krišna je izražal ljubezen...in je usput pobil še malo morje demončkov...A boš za njega trdil, da se je naučil izražati ljubezen skozi batine...tongue.png

 

Lahko lažeš sam sebi, ne pa drugim..pa sploh ni nujno, da je oseba senzibilna, da to opazi...ker nekateri tvoji posti prav izstopajo...A ni že čas da končno narediš prvi korak naprej in si priznaš, da nisi tak angelček kot se delaš ali misliš...Tako kot je prvi korak pri džankiju, da si prizna da je džanki...tongue.png

 

Sarkazem bi bil tudi, če bi jaz rekel tvojim demončkom a ga boste vi tolkl (tebe) al bom pa jaz spržil vas...Kar tehnično gledano pomeni, da jaz tebi ne bi naredil nič..Jbg v tem primeru bi tudi jaz skasiral slab karmo. Ampak če sem v preteklih lifeih pobil ne vem koliko demončkov in ne vem kaj še vse, se teh par ne bi toliko poznalo...tongue.png

 

Jaz ne mislim zagovarjati svojih trditev, se spuščati v neskončne debate, pregovarjanja, itd...povedal sem pač svoj pogled...podal sem več kot preveč namigov...Kaj ti verjameš, je pač tvoja stvar...Če sploh veš kaj je tvoje mišljenje in kaj so ti poturili tvoji prijateljčki al pa prijateljčki od tvojih prijateljčkov...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0