Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresirana Luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
339 komentarjev na to temo

#101 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 31. marec 2008, 15:46

Luna mi bo progresirala v znamenje Dvojčkov potem pa še v 5. hišo. Luna v 5. hiši je kar v redu postavljena, ne? :2src: Zdaj se mi nahaja v 4. hiši v Biku. Je pa res, v tem obdobju sem se preselila. Kaj neki mi bo prinesla 5. hiša in Dvojčki. Ustvarjalnost, odprtost (5. hiša), nemir (Dvojčka)?? Že natalno jo imam v dvojnem znamenju Ribi.



V primeru, da imaš v natalu Luno v harmoničnem aspektu z vladarjem 5. hiše, se ti obeta krasno obdobje.
Če so aspekti slabi oz. disharmonični se znajo pojaviti ljubezenska razočaranja....
5. hiša je tudi hiša otrok in ko skoznjo progresira Luna (2.5. let običajno) se zna zgoditi, da
boš postala mamica. Morda celo dvema.
Kar se znamenj tiče, imaš dobro postavljeno tako 4. kot 5. hišo.

V glavnem pa 5. hiša nakazuje našo vitalnost oz. obdobje vitalnosti.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#102 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 31. marec 2008, 22:09

prog. Luna v sekstilu na natalno Venero. nobene razlike. sekstili ne delujejo. :vio:

#103 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. april 2008, 06:22

a progresirani?

ja, progresirani asc.... :vio:


razn, če ni t.saturn tolk fejst na udaru, ko je spet v konj z natalno luno
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#104 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. april 2008, 12:17

prog. Luna v sekstilu na natalno Venero. nobene razlike. sekstili ne delujejo. :vio:


Delujejo tisti aspekti, ki so že v natalu nakazani, sicer se jih res ne občuti preveč, sploh pa, kot vidim, ti gledaš progresirano luno na natalno venero? Verjetno se mora poklapat še kaj drugega. Sem gledala zdaj eno karto, ko ima luno in saturna v natalu v kvadraturi in ji niti trigon progresirane luna na venero ne prinaša nič posebnega, samo lažje prenaša vse. x;)x

#105 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. april 2008, 14:24

fajn za tebe mantis x:)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#106 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. april 2008, 14:25

aha....glede na količino kvadratov in inkonjunkcij, ki jih mam v natalcu, me ne rešijo niti ugodni tranziti in progresije......v najboljšem primeru bom lažje prenašala, v najslabšem(ko bodo aspekti neugodni) pa bo vse skup še mal bolj popoprano kot je že.......kul.... :vragec: x:Dx x;)x

vsegavajeni.press...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#107 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. april 2008, 14:36

Amis živjo,

kvadrati in inkonjunkcije nakazujejo, da si se ( se še boš) oblikovala v pozitivno naravnano osebnost.
Kvadrati in inkonjunkcije si, kot opažam, znala spremeniti v harmonične aspekte tako, da nič bat.
Progresije, v glavnem, kažejo na naš notranji razvoj , ki se kasneje vplete v vzorec natalne karte.

lp

prog. Luna v sekstilu na natalno Venero. nobene razlike. sekstili ne delujejo. :vio:



si upoštevala, da Luna, po progresivni karti,pešači cca 2.5 let?
Česar ni, še lahko pride.

Meni je moja pro. Luna vstopila v Vodnarja. In jaz sem z vsemi vsevprek prijateljca, celo z nasprotniki :lol: in tocno zato : zarad dobre pozitivne naravnanosti sem tud premagala neke tezke probleme, ker se nisme skregala nazaj in nisem bla vase zaprta in nisem osebno jemala, ampak samo bila razumevajoca in gledala na skupni blagor vseh nas :vio: Cujte kak z lahkoto gre v zivljenju vse naprej... :2src:



Mantis čutim, da te je 'nekaj' (nekdo) popolnoma transformiralo. :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#108 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. april 2008, 19:50

xsrcx Vesela sem zate!!

****
čveka ali lunca ali kdorkoli ... prosim še za tole razlago.

Progresirano Luno imam trenutno na koncu 11. hiše, 28°29' Ovna. V kolikem času mi bo šla čez Kirona, ki je na 5°13' Bika v 12. hiši?

Sem namreč tam videla, da si vilosonca opozarjala o počasnejšem gibanju progresirane Lune.

Kaj pomeni prehod Lune čez Kirona?



v primeru, da imaš primeren program se malo poigraj z progresijami ( mislim, da so tudi na astro.com-u)
Poglej datume za konec leta 2008 oz. začetek 2009.
Luna progresira po posameznih znamenjih cca 2.5 let in mislim, da z ozirom na to, da je na eni stopinji cca 1 mesec, pride v Bika že čez mesec ali dva.
Ko bo Luna progresirala skozi znamenje Bika (naravna 2. hiša) pridejo na vrsto finance oz.nastopi večja potreba po materialni varnosti. Prihaja čas za nakup nepremičnin in povečanega zanimanja za vse, kar je povezano z naravo.
Kaj se bo dogajalo tebi, bodo povedali aspekti Venere in Kirona v natalu. Tudi medsebojni. V primeru, da imaš v natalu dobro aspektiranegaKirona te čaka , ko bo preko njega progresirala Luna (orbis 1 st) obdobje krasnega psihofizičnega počutja.

Naj morebiti še omenim, da Šestopalov v svoji knjigi o progresijah meni, da se bomo, ko bo Luna progresirala skozi Bika oz.2. hišo ukvarjali izključno z financami. Vendar ne v povezavi s kakšnimi skladi, nakupom nepremičnin in podobno pač pa izključno z denarjem, kot takim. Denarjem, katerega potrebujemo za sproti.
Pač več knjig, več razlag, večja zmešnjava tako, da najbolje, da do pravih zaključkov pridemo sami.


lp,
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#109 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. april 2008, 21:01

Meni je moja pro. Luna vstopila v Vodnarja. In jaz sem z vsemi vsevprek prijateljca, celo z nasprotniki :lol: in tocno zato : zarad dobre pozitivne naravnanosti sem tud premagala neke tezke probleme, ker se nisme skregala nazaj in nisem bla vase zaprta in nisem osebno jemala, ampak samo bila razumevajoca in gledala na skupni blagor vseh nas :vio: Cujte kak z lahkoto gre v zivljenju vse naprej... :2src:


Kako se pa obnaša progresirana luna v kozorogu??
Trenutno jo imam na zadnjih stopinjah strelca in bo čez kakšen mesec in pol prestopila v kozoroga...sicer bo še ostala v 11.hiši,bo pa zamenjala znamenje.Naslednje leto bo pa začela potovati po 12.hiši...

V natalu tvori luna kvadrat s saturnom.kar je..vem slabo,slabo,slabo..zelo slabo,najslabše... :vragec: x:Dx
Saturn pa se nahaja v 7.hiši...(v natalu)

Sj kozorog je fajn znamenje.Zelo stabilno,resno,odgovorno... :palec:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#110 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 1. april 2008, 21:04

Mantis :palec:


Odprla se ti je pot k popolni osvoboditvi.

lp,
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#111 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. april 2008, 06:24

Amis živjo,

kvadrati in inkonjunkcije nakazujejo, da si se ( se še boš) oblikovala v pozitivno naravnano osebnost.
Kvadrati in inkonjunkcije si, kot opažam, znala spremeniti v harmonične aspekte tako, da nič bat.
Progresije, v glavnem, kažejo na naš notranji razvoj , ki se kasneje vplete v vzorec natalne karte.

oooooo....hvala č.v.e.k.a. xDDx ......


mantis....tvojo preobrazbo je bilo zanimivo opazovat...čudovit kvantni skok si izvedla..... xsrcx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#112 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. april 2008, 06:23

Kako se pa obnaša progresirana luna v kozorogu??
Trenutno jo imam na zadnjih stopinjah strelca in bo čez kakšen mesec in pol prestopila v kozoroga...sicer bo še ostala v 11.hiši,bo pa zamenjala znamenje.Naslednje leto bo pa začela potovati po 12.hiši...

V natalu tvori luna kvadrat s saturnom.kar je..vem slabo,slabo,slabo..zelo slabo,najslabše... :vragec: x:Dx
Saturn pa se nahaja v 7.hiši...(v natalu)

Sj kozorog je fajn znamenje.Zelo stabilno,resno,odgovorno... :palec:


:palec: Progresivna luna v kozorogu je res precej odgovorna, pač pa je to povsem druga energija verjetno, sploh, če imaš natalno v kakšnem bolj občutljivem znamenju? Na področju planov se obeta nekaj čustvene blokade, tisti natalni saturn pač želi obvladat situacijo, saj že ves čas kot velik perfekcionist stremi za tem, da v življenje privabiš res tiste odgovorne ljudi, ki bi ti bili lahko partnerji, oz. precej blizu. x;)x

#113 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2008, 07:49

me zanima, kakšna bom, ko mi prog. Luna pride v Raka v 8. hišo. đizus krajst. x:Dx

#114 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. april 2008, 11:15

kaj pa prehod v strelca in 1. hišo x?x
natalno jo mam v 9. hiši
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#115 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 3. april 2008, 21:07

:palec: Progresivna luna v kozorogu je res precej odgovorna, pač pa je to povsem druga energija verjetno, sploh, če imaš natalno v kakšnem bolj občutljivem znamenju? Na področju planov se obeta nekaj čustvene blokade, tisti natalni saturn pač želi obvladat situacijo, saj že ves čas kot velik perfekcionist stremi za tem, da v življenje privabiš res tiste odgovorne ljudi, ki bi ti bili lahko partnerji, oz. precej blizu. x;)x

Hvala:)
Ma ja.
Itak,da je moja luna v občutljivem znamenju.
V škorpijonu in to v njegovi rojstni 8.hiši.V konjukciji z uranom.
Slabo aspektirana.

luna kvadrat saturn
luna kvadrat asc
luna konjukcija uran
luna trigon merkur

Aja.Baje je ukleščena,zato težko izražam svoja čustva..

Ja,ja...tale saturn. :inlove:
Resnično strmi k temu,da privabim v svoje življenje samo odgovorne ljudi,ki so mi na vse možne načine podobni.Je sicer zelo izbirčen..ampak...je pa najboljši... x:)x


Lisbona, dokler sem jo imela v Kozorogu, 2 leti in nekaj, ne morem rect, da sem lih bla zadrzana, saj me poznate, kaka sem recimo bla na forumu...
O ljubezni pa ni blo sans, sploh ne. Ceprav tu ni po moje neposrednega vplivanja, vsak ima neke sanse vedno, a je vprasanje, ali si sploh topla oseba in tolko zaupljiva, da bi se odprl do kraja ali ne.
Je pac tako : kdor ima ze prej ljubezenske tovarise, jo bo imel tud v taki ali onaki luni.
Ce pa je sam zase svet, kAr mu je vec zadnjih let edini nacin zivljenja, pa tud zdaj ne bo tembolj uzival. Kvecjemu manj. Ker taka luna ne obljublja uspeha tukaj.. A ga samota za razliko pri kaksni drugi bolj topli pro. Luni ne bo nic sekirala. Lahko pa da v tem casu ima kaj na novo,recimo pametnega, starejsega partnerja ali celo najde kaj, cist neodvisno od vsake lune, ce se ostali kazalci nagibajo v tej smeri. Ampak ne vem... Ko se enkrat osebnost zabetonira in zapre...
Progresirani luni v kozorogu je pac poglavitno delo, kariera, dolznosti, cilji. Moja koncentracija v casu te lune, je bila cist na tem podrocju. Pri delu in ciljih. In nic se ti ne pise slabo :palec:


Moja koncentracija je tudi že kr nekaj časa na tem področju.
Sem imela progresirano luno dve leti v 10.hiši ,ki ji vlada kozorog..tako,da se je veliko dogajalo na tem področju...Pa še jupiter mi je en mal pomagal...
Ne bom imela nič proti ,če se bo še dogajalo naprej na tem področju...
Važno,da se. x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#116 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. april 2008, 07:42

[quote name='mantis' date='3. Apr 2008, 11:21' post='958414']
Lisbona, dokler sem jo imela v Kozorogu, 2 leti in nekaj, ne morem rect, da sem lih bla zadrzana, saj me poznate, kaka sem recimo bla na forumu...
O ljubezni pa ni blo sans, sploh ne.

:palec: Se strinjam, zadržanost je mišljeno bolj kot čustvena zadržanost in v večji meri pri ženskah to deluje na področju ljubezni.
Na forumu si bila dejavna prav zato, ker ni bilo v ljubezni nič. x;)x Bila pa si dejavna in odgovorna na forumu, kajti pod domeno kozoroga bolj delamo tko al drugače.

#117 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. april 2008, 11:16

Lol nisem bla, ne ves vsega... x:Dx Saj sem pac samo nekaj napisala no, nic takega.
Ne vem, kako to, da sem tako resno jemala... Bimbo jaz x:o)x Saj vseeno, nocem neke pozornosti...

In v katerem znaku je tvoja pro. Luna, Lunca? :inocent:


Moja progresivna luna je v ribah in to v 11.hiši, kar dober položaj za pomoč drugim, prijateljem, šibkim in tko naprej, ker je v trigonu z venero v tretji hiši in to se odraža tudi pri pisanju na forum (3 hiša- komunikacija, internet) Solarna luna v letošnji karti je v vodnarju prav tko kot natalna luna, kar kaže spet 11 hišo v zodiaku, tako, da trikratni pomen take lune verjetno kaže v smeri razdajanja drugim.

#118 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. april 2008, 16:38

Ful dobro :2src: :palec:

x:Ix Hvala. x:)x



#119 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. april 2008, 08:45

Meni pa progresirana Luna prihaja v Bika (11. h.)
Se bomo očitno malce ukvarjali s financami, stanovanjem (kar se že) itd. :)

U, pa opazila sem, da mi je ASC progresiral iz Dvojčka v Raka. Mogoče sem se zato malce zresnila. x:Ix


Tale progresivni ASC v raka nakazuje željo za stanovanjem, družinskim življenjem, nečesa bolj umirjenega. Sicer pa progresirana luna v 11 hiši precej vpliva na razno razne plane v vezi prijateljstva, precej različnih rapoloženj prav na področju materialnega, zato boš sigurno naredila več na področju planov, ki bodo zadovoljili lastno vrednost.

#120 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. april 2008, 06:10

x:)x :palec:

Čas je bil, da se premaknem naprej.


:palec: Seveda, saj bistvo astrologije je v tem, da človek ve, da se vsak naporen kvadrat čez čas spremeni v sekstil ali trigonu in zato se umaknejo težave, mi se premaknemo naprej in pričnemo lekcijo na katerem drugem področju. Tak je razvoj, ni kej.

#121 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. julij 2008, 17:11

še dobr mesec in se mi luna spoka iz sco xsuperx
pa še kak mesec, da pride iz 12. hiše :hepko:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#122 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. julij 2008, 17:54

Meni pa leze v 12. hišo. :o|o:

mah sej bo x:Xx pri men je bla težka kobinacija..pač seciranje sebe in svoje notranjosti x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#123 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. julij 2008, 11:03

mah sej bo x:Xx pri men je bla težka kobinacija..pač seciranje sebe in svoje notranjosti x;)x


:palec: Se da preživet, kaj pa porečejo tisti, ki imajo, oz. imamo vse življenje luno v 12 hiši, ti si jo imela samo dve leti in pol v progresivni karti. x;)x

#124 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 12. julij 2008, 14:28

ziher imajo kej drugje kak poziriven apekt, postavitev, kije js pač nimam...
mam pa v letošnjem solarnem povratku luno v 12. hiši....in je v družbi z neptunom, s. zanko in kironom
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#125 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 12. julij 2008, 20:42

enkrat kmalu mi pride Luna v 8. bajto. :wOOt: v Raka. uhuhu. :0: ah, še sekstil na Sonce. bomo videli, kaj bom ... se prerodila, začela ukvarjat s kriminalom, postala grobarka, nimfomanka, morilka ... x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0