Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lunini vozli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
168 komentarjev na to temo

#76 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:39

Če imaš južni (prejš.ž.) v 5.h kamor spada zaljubljenost, ljubezen, hobiji, otroci, -torej to ni vse, je rekel Bern, zdaj naj bi se bolj povezovala v skupine-prijatelji, društva, teami...11.h v tem stilu... :inocent: :vio: ampak to je na splošno! zavedaj se, da analiza tvojih vozlov pomeni še veliko več časa pregledovati tvojo natalno karto, za kar te raje napotim k bolj izkušenim, ki jih seveda tukaj tudi poznaš x:Ix
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#77 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:44

hvala stankaa...čez dopust se bo pokazala kakšna dobra ideja v tej smeri-če odštejem tole veliko skupino tle na lnf x^x x:Dx ...pa glih prej sem mushi brala v dnevniku in zdej študiram, če jaz utrujam z osladnostjo x:Dx :vragec: .....he he
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#78 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:52

točno to, debatni klub, forum je tud 11.h :palec:
ali kaka igralska amaterska zasedba in morda tudi tvoje velike ideje, ki bi jih rada širila...
ej tisto pa... x:Dx sem se tud sama zasekirala, da nisem spet jaz na tapeti x:o)x
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#79 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. julij 2004, 10:25

x:Dx x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#80 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. julij 2004, 10:32

aha, dopust pred vrati,
U Ž I V A J ! x8Dx :palec:
:)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#81 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. julij 2004, 10:47

hvala xwizardx ...tudi tebi veliko lepega v tem poletju in sploh :flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#82 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 22. julij 2004, 11:40

x:)x
Hvala Stanka, :palec: .
Pa hvala Amis, ko vedno nekaj ubada in druge spomni, ker se meni dostikrat ne da več! x8Dx

Bern je na enem predavanju razložil, da v bistvu severni vozel predstavlja naše poslanstvo, južni pa naš zasilni izhod, oz. nekaj s čimer se bavimo, namesto, da bi se s poslanstvom..

Tako se jaz raje bavim s prijatelji, službo, hobiji, društvi in miljonom stvari, ki me zanimajo (južni v 11.hiši) , moje poslanstvo (severni v v 5. hiši) -otroci, družina ...je pa nekaj, kar imam, (vendar pa se zavedam, da bi se s tem morala bolj ukvarjati... :inocent: ).

Imam pa ambicije ala doktorati, pisanje člankov, pol pa še knjig, tako, da se bom le ujela s Stankinim tolmačenjem..da bi sedaj morala nastopati samostiojno in stopiti ven iz skupine??

Stanka, nadvse hvala za tvojo prijaznost,

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#83 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. marec 2005, 11:03

xrolleyesx Kakšne pa so vaše izkušnje s tranzitnim severnim vozlom, če dela konjukcijo z natalnim marsom. Moj je v drugi hiši. Ali se to smatra kot dobro ali kot slabo??

#84 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. marec 2005, 11:51

Morda tako, da ti nazorno pokaže, da se moraš truditi za svojo vrednost, ceno, samozavest? Vložiti energijo?

Vozla marsokdo smatra za precej zloveščo zadevo in tranzitni vozel naj bi prinesel kajjazvemkaj. Dobrega nič. Pa mislim, da ni ravno tako. Vozla sta kljub vsemu fiktivni točki, tako kot ASC oziroma MC. Njun tranzit po mojem lahko prinese spoznanje v neki smeri, dogodka pa ne. - :eek: :eek: :eek:

Samo zdi se mi. (Pri delu z ljudmi še nisem opazil, da bi tranzit severne zanke prinesel kako hudo travmo ali srečo.)

x:)x

#85 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 9. marec 2005, 12:28

Hvala za tole, Bern :palec:

Sem se namreč dostikrat sprašvala, kako bi lahko tak tranzit vplival na življenje. Bolj tako, v smislu spoznanja ali pa direktne izkušnje...

To sem se začela sprašvat, ko sem vidla, da mi t. vozel prihaja na n. Merkur v 11. hiši v Ovnu. Zdej sta sicer že v separativnem aspektu, ampak vseeno... Treba pogledat mal vase, kaj bi lahko to blo... :8):

#86 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. marec 2005, 13:27

VOZLE IMAJO VSI OBJEKTI, TAKO OBSTAJA V LJUBEYENSKI ANALIZI TUDI CHARIKLO NORTH NODE. VENERA IMA VOZLE, SEVEDA.

mERKUR IMA Po5EBEJ POMEMBNE VOZLE, PA TUDI sATURN. vOZLE V HORARNI ASTROLOGIJI VELIKO RABIMO, TUDI CHIRINOVE, PHOLKUSOVE...

mERKURJEVI VOZLI SO

DEVELS ROSE

IN hpmhc

http://users.tmok.co...nt8l/web/5.html

Lahko izračunam vozle za O5novnih 300 objektov in O5tale objekte.

Neptunov Severni vozel in Janusovi vozli so ... interesantni )janus je temni planet vidi astrmatrix forum, darkplanets=....

#87 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. marec 2005, 13:44

Vozli Lune so elementarni v magiji egipta. Severni je izhod/BA

Tle moraš nekaj vedati o Stargate, Milky Way, Galax (galaktični ascendent), potem Lunini )Isis= vozli pOMagajo...

Če se ne vkvarjaš z magijo, vozli so nepomembni kot O5talo...

večina programa ih narobe računa, ne gre se ya simpl yadevo...

Najhujši šit je seveda solfgir???

#88 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:00

[snapback

Najhujši šit je seveda solfgir???

Kaj je to solfgir?

#89 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 10. marec 2005, 09:33

Amis, jaz imam pa vozla ravno obratno od tvojih! Južni je v 5. hiši v levu, severni pa na 1. stopinji vodnarja v 11. hiši. :palec: Moje poslanstvo tu na zemlji je torej vse, kar predstavlja 11. hiša (k sreči je severni vozel z vsemi planeti v lepih aspektih). Ampak meni se zdi, da že itak preveč časa in energije porabim za prijatelje, ki jim vedno namenjam prvo mesto, dostikrat imajo še celo prednost pred domačimi, čemur seveda sledijo očitki....

#90 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 14. september 2005, 15:49

teli lunini vozli... moj severni je čist nezanimiv, v vrinjenem znamenju (ribi, tam nekje je tud sonce) v 11 hiši, približno vem kaj naj bi to pomenil, sam glede aspektov pa... :inocent: kiron (v 2h) v ekzaktnem kvadratu z severnim vozlom, in sev. vozel sextil AC, sam dva aspekta... se aspekt kiron kvadrat vozel sploh interpretira? Kaj bi to predstavlal oz. kaj pomeni, da ni skoraj nobenih aspektov z vozlem? :inocent:

Nej pove, če kdo ve in če se mu da. Hvala x:)x

#91 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. september 2005, 09:12

<{POST_SNAPBACK}>kaj pa severni lunin vozel na 13 stopinj raka v 11 hiši, južni pa 19 stopinj kozoroga v 5 hiši?

x:)x


to ste mi sicer lepo razložili, pa sem včeraj odkrila, da sta retrogradna....hm....nikjer zasledila nič o tem...a je ta retrogradnost možna? in če je, kaj pomeni?

od ostalih je pa retrograden sam še jupiter v vodnarju.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#92 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. september 2005, 09:15

Lunarni zanki (= vozla) sta edina elementa v horoskopu, ki se v glavnem gibljeta NAZAJ. Torej pretežno nazaj. Gre pa za žagasto pot, kar pomeni, da se to stalno spreminja, in sicer v ritmu 12 dni nazaj in pet dni naprej. Torej je čisto normalno, če sta retrogradna in tudi nisem nikjer našel razlage o tem, kaj bi pomenilo, če sta ravno direktna.

x:)x

#93 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. september 2005, 09:19

aaaaaa tako je to. zato nisem nikjer nič zasledila. se pravi da načeloma ne igra vloge...razen če ne česa odkrijejo naknadno...

hvala bern x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2005, 16:07

<{POST_SNAPBACK}>Kaj bi to predstavlal oz. kaj pomeni, da ni skoraj nobenih aspektov z vozlem?

vcasih je neaspektiranost 'boljsa', v nekaterih primerih...
saj nimajo vsi ful mocnih aspektov z vozli...
a si sam severnega gledala?
ker lohk je z juznim kaj...
lohk pomen glih kul, da ni nic zlo blazno 'karmicno obremenjeno'. :palec:


ja, tile vozli so veckrat retro. je bern lepo opisal.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 1. oktober 2005, 11:40

sej verjetno tole bolj spada med tranzite samo bom kar tule... sem pred eno odločitvijo, pa me zanima če tranzitni severni vozelj ki trenutno tvori konj. z natalnim Kirončkom v 7. bajtici, ki že v natalni karti tvori kvadrat z njim (T:N je v 4 bajtici natalno), sicer pa tale Kironček tvori kar nekaj aspektov... torej trenutno tudi ta vozel tvori torej tudi trikotnik z Venero)... zanima me, če z eno določitvijo počakam še nekaj dni ali so se mi stvari pokazale v pravi luči? help :sori:

#96 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2005, 19:57

A mi lahko prosim kdo razloži kaj pomeni severni vozelj v 8.hiši (Devica) pa še v sekstilu z soncem??????

lp in najlepša hvala

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#97 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 25. oktober 2005, 21:53

A mi lahko prosim kdo razloži kaj pomeni severni vozelj v 8.hiši (Devica) pa še v sekstilu z soncem??????

lp in najlepša hvala



nakratko: sprejeti negotovost se z njo spopasti, in se naučiti sposobnosti razsodbe, odkritosti, in jasnega mišljenja, ne smeš bežati pred tem in se samo se predajati čutnim užitkom. V astrološkem slovarju tudi piše: "ljudje s takšnim položajem luninih vozljev mislijo, da je pomagati drugim znamenje slabosti. Morajo se naučiti, da sta bolečina in kriza tudi priložnost za osebno rast in spremembe na bolje."
Torej spopadi se s svojo negotovostjo in pretehtaj svoje vrednote, če so le te res vse prave!

sekstil s soncem si ne bi upala glih komentirat... mogoče kaj v zvezi s tem, da si ti tista, ki mora razrešiti te probleme, ti boš sama sebi v največjo pomoč (ne drugi), sama moraš spoznat določene stvari v zvezi s svojo karmo in ne s pomočjo drugih oseb. Naj raje še kdo drug kaj bolj točno pove o temle x;)x

#98 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 26. oktober 2005, 12:00

nakratko: sprejeti negotovost se z njo spopasti, in se naučiti sposobnosti razsodbe, odkritosti, in jasnega mišljenja, ne smeš bežati pred tem in se samo se predajati čutnim užitkom. V astrološkem slovarju tudi piše: "ljudje s takšnim položajem luninih vozljev mislijo, da je pomagati drugim znamenje slabosti. Morajo se naučiti, da sta bolečina in kriza tudi priložnost za osebno rast in spremembe na bolje."
Torej spopadi se s svojo negotovostjo in pretehtaj svoje vrednote, če so le te res vse prave!

sekstil s soncem si ne bi upala glih komentirat... mogoče kaj v zvezi s tem, da si ti tista, ki mora razrešiti te probleme, ti boš sama sebi v največjo pomoč (ne drugi), sama moraš spoznat določene stvari v zvezi s svojo karmo in ne s pomočjo drugih oseb. Naj raje še kdo drug kaj bolj točno pove o temle x;)x



A veš, da to kr drži glede jasnega mišljenja, večino si ne upam povedat kaj mislim, da ne bom koga prizadela oziroma mi je potem ful bad če sem preveč odkrita. Drugač, da bi pa mislnla da je znamenje slabosti pomagat drugim, pa ne bo držal-verjetn kej druzga v karti kaže na to. Ko mam pa kako krizo se vedno probam iz tega kaj naučit.

Najlepša hvala Aishah
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#99 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. december 2006, 21:30

x:)x
Hvala Stanka, :palec: .
Pa hvala Amis, ko vedno nekaj ubada in druge spomni, ker se meni dostikrat ne da več! x8Dx

Bern je na enem predavanju razložil, da v bistvu severni vozel predstavlja naše poslanstvo, južni pa naš zasilni izhod, oz. nekaj s čimer se bavimo, namesto, da bi se s poslanstvom..

Tako se jaz raje bavim s prijatelji, službo, hobiji, društvi in miljonom stvari, ki me zanimajo (južni v 11.hiši) , moje poslanstvo (severni v v 5. hiši) -otroci, družina ...je pa nekaj, kar imam, (vendar pa se zavedam, da bi se s tem morala bolj ukvarjati... :inocent: ).

Imam pa ambicije ala doktorati, pisanje člankov, pol pa še knjig, tako, da se bom le ujela s Stankinim tolmačenjem..da bi sedaj morala nastopati samostiojno in stopiti ven iz skupine??

Stanka, nadvse hvala za tvojo prijaznost,

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Osvežujem x:)x x;)x :palec: x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#100 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. december 2006, 11:30

Osvežujem x:)x x;)x :palec: x8Dx



Super za tole osvežitev. Res, največkrat delamo na tistem področju, kjer že vse znamo, tam smo sigurni, tisto nam precej pomeni, čeprav pa je hiša, kjer je naša karmična naloga nasproti tej in sicer tam kjer leži severna zanka. Na tistem področju moramo delati, čeprav se vedno trudimo čisto na kontra strani. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0