Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jeza


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
82 komentarjev na to temo

#26 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Ja to pa vem kako je če se ti kislina od jeze razliva po želodcu.

Imam dve svakinji (od brata žena) je super oseba, ampak da vidite karakter in obnašanje druge svakinje (sestra od mojega bodočega). To pa da dol padeš. Njeno vsiljevanje mnenja vsakemu in potem "murka do podna" ker nismo upoštevali njen (najboljši ) nasvet, še njena mama trepeta pred njo, če ji slučajno gospodični nekaj ne bo všeč.
No hvala bogu sem se odstranila iz njenega dometa kajti takšnih ljudi ne prebavljam najbolje, žal pa mi je tašče, ker si ni zaslužila takšnega teroriziranja saj ji je ravno ona omogočila takšno brezdelno življenje, pa ji ne privošči kakšno lepo besedo razen takrat, ko kaj potrebuje od nje.
No poanta tega je, da se s to punco niti pogovarjati ne morem, takoj me začne črvičit v želodcu ko se spomnim kakšna je. Totalen kratek stik.

LP ! Vanja !

#27 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

quote:
vanja pravi:

Totalen kratek stik.




Tudi jaz poznam par taksnih... in edino kar lahko naredis.. je umik iz dometa.. samo imajo nekateri kar dolg domet.. Objavljena slikaObjavljena slika

En dost ucinkovit umik... nam je splaval po vodi.. iscemo drugega.. Tako dolg domet pa vendar nimajo.. Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Tjazy

*** Svet je narejen preprosto! ***

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#28 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

hej, a veš kaj pa jest pravm o tem; hmm da sem se potrudil in naredil korak k takim osebam in to tak, da se mu direktno reče, nekaj zakar utihne; pač to je umetnost spodbivanja; treba ga je podučit takoj,ker pozneje vse zastara. Ali ne živijo take osebe sam zarad samopotrjevanja?


Pokowc

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaSuper Jupi, obvladaš, tud jaz sem kar nekaj časa rabila,da sem se odučila te grde navade, ki je izhajala iz otroštva.No ljubosumje pa je razvidno iz kvadrature venera pluton in T kvadrata z luno.Po večletnih izkušnjah se človek nauči kontrolirat to jezo in ljubosumje in na veselje je občutek superrrrrr.Objavljena slikaObjavljena slika

#30 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Kaksne kvadrature venere in ne vem kaj se.. T kvadrat z luno?

A ni to tako, da ce enkrat uspes izkoreninit strah in ljubsumje, ga pac izkoreninis.. Eni ljudje so ljubosumni skoz.. pa ce so T kvadrati.. krogle, hipotenuze.. ali pa piramide.. Eni pa niso.. in je spet vseeno kdaj in kje se izvaja ta geometrija??
Ne vem.. ampak ideja, da sem ujetnik geometricnih likov, ki jih tvorijo planiti, mi ni prevec vsec..
Naj planeti krozijo po svoje, jaz pa bi delal na sebi, ce nima noben planet nic proti.. :)

Pokowc.. ze ze.. ampak sem mislil, na ekstremne primere, ki me res ne mika, da bi jim povedal kar jim gre, ker enostavno ne utihnejo.. Ne mores jim povedat nic taksnega, da bi utihnili... ce pa ze.. pa nocejo razumeti in spet ne utihnejo.. In niti ne da se mi..


Tjazy

*** Svet je narejen preprosto! ***

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#31 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Tjazy, a si se kdaj vprašal, zakaj nekateri bili nikdar jezni ali ljubosumni? To pa se vidi krasno iz natalne karte? Ne verjameš, vprašaj Marso alu Jupi?

#32 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Ja Pokowc saj sem poskusla pa je kar odvihrala še preden sem ji uspela povedat do konca. V jok in na drevo, pa mojega (njen brat) klicat kakšna sem in kao naj me kaznuje. Po domače rečeno "za bučo bi jo" tako sem postala alergična nanjo.
Se opravičujem na izrazoslovju ampak to je res.

LP ! Vanja

#33 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

jest te razumeti, ampak sej vem, da nima smilsa energijo zgubljat zarad takie populacije; samo to vedi, da sedaj,ko bo še tvoja žlahta morda´postala boš to morala prenašat, al pa ti kot razsvetljena oseba met nalogo,da jo podučiš tistega´vedenja. Pa sej ni tak težka naloga, sam bodi pripravljena na njene Izpade; igraj njeno vlogoObjavljena slika


Pokowc

#34 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Veš kva Vanja goni jo v k. Jaz se s takimi osebami takoj spičm in z njimi se nimam več kaj pogovarjati. Tako je najboljše.
Ja sam ka mali pao s lipe

#35 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Če ne drugače, ko si razsvetljena oseba, se vsaj več ne ukvarjaš s takimi ljudi, več kot je minimum glede na okoliščine. Težko da rata katerga spremenit.Objavljena slika Tut ni namen, razen če sam hoče pomoč.

___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#36 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 18. oktober 2002, 01:00

Saj ravno to iscejo vzroke za izjavo jeze - pa jih pusti opazuj jih kot da se tebe osebno ne tice brez besed in se smej posebno pa ce se drugega tice ne omesaj se
ni treba vsak cevelj oblect - tud cej je tezko - sama sebe poznas ves kje so meje in kaj si in kaj nisi - in to ostaja bistvo - potem pa naj ropotajo kakor cjo - nekateri se dolgocasa ne zavedajo kaj pocneje - dokler ne opazijo da jih to nikamor ne pelje. Kjer prijaznemu francelju bomo raje obiskovali kot tecnega toncka, mar ne?

#37 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 18. oktober 2002, 01:00

Če že moram biti zraven, se vedno kje najde kak časopis s člankom, ki ga morem nujno prebrati, ali pa preusmeriš pogovor na otroke - to vedno delujeObjavljena slika, drugače pa je najbolje zminimalizirati stike!

___________________________________________________________________________
AndrejObjavljena slika

>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#38 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 18. oktober 2002, 01:00

Ali pa imamo drisko... :) Tjazy
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#39 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 18. oktober 2002, 01:00

Sem se tudi sama prenehala ubadat z njo-prej sem jo hotela razumet in sem mislila, da sem jaz kaj narobe naredila. Pa sem videla, da je vzrok čisto in samo v njej. Sedaj si mislim, njen problem in ko začne pametovat, tako kot ste rekli, najdem nekaj s čim se zaposlim, da jo ne poslušam preveč.
Mogoče je pa ravno to vzrok, ker verjetno vidi, da jo ne upoštevam preveč.Objavljena slika Vseeno mi je !

LP! Vanja

#40 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 25. februar 2003, 01:00

Pri jezi je pomembno da se zavemo zakaj smo jezni na kaj ali nekoga. Ker vse izvira iz nas. Važno je da ozavestimo iz kje jeza izvira in gremo v drugo skrajnost, si prikličemo en vesel dogodek in gremo v veselje, na primer.

Ni nujno, da izbruhnemo. Pomembno je opazovati uzakaj se dogaja.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#41 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 8. julij 2003, 13:53

Bljak, danes sem pa nase jezna! V službi sem naredila takšno banalno napako, da me glava boli od jeze ! Kako sem bila tako smotana!

Sedaj bom vdihnila in se ne bom jezila več, ker, kar je, je, ne morem popraviti !

LP! :vragec: :xx!: :bomb:

#42 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 9. julij 2003, 08:10

Polako, polako .... :o|o: :inocent: x:Dx

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. julij 2003, 08:42

Tudi jaz sem se kar nagnjena k jezi... xrolleyesx x:Ix
Sama pravim, da 'imam prevec krvi' (vcasih v lajfih so mi jo potem puscali, ziher)...
Prec se mi dvigne pritisk... xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 9. julij 2003, 09:37

jeza je hudičeva zalega x;)x

jaz sem ponavadi jezna, če ne gre tako, kot sem si zamislila.

včasih je problem, da se vse nabira v meni, pol pa ena banalna stvar, vse to ven spravi, lahko da je bilo to tako tudi pri tvoji nečakinji.

mene jeza zelo moti. se trudim, jo odstraniti, vem, da bi morala, a jeza v meni kar buhti, kipi, jaz se pa ne morem boriti proti njej.

Najbolj učinkovito jo potolčem, če grem spat. :sleeping:

al pa če sem čist sama, pa da si z nečem možgane zamoti, da berem, gledam tv, kar koli.

obstaja pa zlato pravilo

NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA oz PUST ME PR MIR KO SEM JEZNA, KER TE LAHKO ZGRIZEM
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#45 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 9. julij 2003, 09:47

Ha, včeraj je bil očitno en takšen dan, saj potem posledice sploh niso bile tako hude, kakšna škoda mojega rzlitega žolča !

Šefica nas je častila s tortico, jaz pa bila na sebe jezna !

Všeč mi je tvoj stavek na koncu Anakonda (pa še ta žival mi je všeč)!

Smo se danes ohladili kajne.....???


LP! x;)x x8Dx

#46 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 9. julij 2003, 10:24

sam danes se mi spet temperatura dviguje. Delam z ljudmi in nisem jaz glih najbolj za to. Pol imaš pa takšne, ki bi jih najraje vrgel skoz okno, ti se moraš pa smehljati in kimat. :xx!:

Saj večina ljudi je normalnih, a na 100 se najde eden, ki pozitivo vseh sto pokvari.

Pol so pa še posebni dnevi, kot naprimer danes, ko bi vse radi vedeli čisto popolnoma vse. Ampak to pomeni vse, še stvari, ki jih proizvajalec ne ve xrolleyesx

no, bom že še preživela, vsaj upam x;)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#47 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 11. julij 2003, 14:04

Anakonda si preživela ??? Jaz sem, hura , petek je, ura 15.00 grem domov ! :2src:

#48 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 12. julij 2003, 08:25

prežvela že, sam sem danes v sob spet na šiht.

no, bom tud to preživela x;)x

ps vsaj upam
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#49 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. julij 2003, 13:49

v kafiču sm dobil liste prtička,na kateem je pisalo: jeza govori brez kontrole˝ x^x

#50 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 19. marec 2004, 00:49

Jaz ko sem jezna to tudi povem..
Ce me razjezi fant, mu recem..
Ce me razjezi slaba postrezba v restavraciji in neprijazen natakar, zahtevam knjigo pritozb in pohval in tam stresem svojo jezo...
Ce sem jezna nase, grem ven ali v fitnes in jezo presvicam...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0