Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jeza


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
82 komentarjev na to temo

#76 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. marec 2004, 22:33

V času mladosti bi se morala večkrt razjeziti, pa sem tlačila te občutke, ker sej veš pred prijatelji hočeš biti cool, do sebe pa si zahteven z neko nečloveško moralo. Potem pa sem treščila ob jezo, ki sem jo zadrževala vse svoje življenje. Moja najlepša lastnost je, da odpustim vse, vendar se je izkazalo, da nisem prav vsega razumela in odpustila, in da je ostalo veliko  v meni. Vsak dan bolj čutim svojeg volka, ki se dere iz mene in vedno bolj mi je jasno, da ni toliko jezen na druge, kot name, na tisti del mene, ki ga duši in mu onemogoča, da bi se ravnal po občutku.
Bistvo živali je, da preprosto živi in če jo zakleneš v premajhno klet, kjer ji ne daš nobene možnosti, da bi se izrazla, kaj pa naj se zgodi, kot da tuli in kriči in je pripravljena uničiti tudi tistega, ki jo hrani iz neprenehne frustracije.

Zato pa je treba najti srednjo pot, zato pa se je treba soočiti s svojo zverjo in ji dovoliti, da kdaj zarenči, a ne.

Spet sem začela razlagati psiho  in doživljanje na svoj način, upam, da me kdo razume.

Vse dobro,

Mihela.

ja seveda,pac si pisala v prispodobi, kar je lahko se bolj zanimivo.

hm, jaz pa itak skoraj nikol nisem bil jezen: potem pa bil na eni delavnici x:Dx
pa so fsi cvikal x:Dx x;)x ker je iz enga bogega prislo toliko jeze in energije, kot oni fsi skupaj.
in torej se sebe nisem poznal x:Ix

hm, marsikaj je lahko v nas. situacije, ki se zgodijo, ki nas zbudijo so privilegij in darilo!
in torej hvala tistim, ki v nas vzburjajo obcutke jeze, ki izvirajo iz nasih problemov.

#77 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. marec 2004, 22:47

Ravno sem gledala oddajo Preverjeno in se spomnila,da bi prispevek o vodi,ki ohrani spomin oz.informacijo,ki ji jo izrečemo,nekako pasal v temo jeza.Predstavljajte si kristal vode,ki so mu namenjene pozitivne misli ali besede in obliko kristala,ki so mu namenjene negativne,jezne misli ali besede...ljudje pa smo sestavljeni iz 70% vode...
Nekaj o tem si lahko preberete tukaj (ko vas vpraša za namestitev jezikovnega paketa kliknite:prekliči). xyiyax

o vodah pri nas in po svetu:
vode.pdf

a je bil kdo na predvanju od 'emoto-ta' v CD?

#78 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 24. marec 2004, 01:07

Mene pa jezi, da nekdo ki ga imaš rad, ali pa ti je zelo blizu, ti v faco laže. Najhuje je ko se niti ne zaveda, kako slabo laže. Pa še naprej vztraja in tumba, te obtoži nesramnosti. In kaj naj rečem potem takemu človeku, ki mi je pri srcu. Da ga pošljem nekam za vse večne čase. Da potem ne spregovorim niti besede več s to osebo. Grozno, grozno. Kot da bi te nekdo v hrbet štihnu.

aha, bad thing :V:
ali pa da izves kasneje od drugih, da je lagal, se slabse.
takrat sem mislim, da je najboljsi odkrtit pogovor.
vsaj, da sem sam odkrit in s tem dam moznost drugemu, da postane odkrit.
in cetudi ne postane odkrit, se moznosti ki jo je dobil zaveda in morda je to ze njegov zacetek premika.

Ja upamo lahko da se premakne ne samo v mislih ampak tudi v dejanjih.

Kakor morje vzdolbe luknjo v skalo leta in leta vztrajno, tako z vztrajno odkritostjo izdolbeš luknjo slabe vesti, pri določeni osebi ki ni odkrita s tabo. Edino kar je tukaj pomembno, da se izogneš konfliktom in nepotrebnemu kreganju. Ja ja, veliko potrpežljivosti :switz: .
Ja sam ka mali pao s lipe

#79 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. september 2004, 18:59

Objavljena slika


Nisem jezen, ker sem se že zdavnaj odločil, da se ne bom jezil, le ikonca mi je všeč x^x

#80 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 18. september 2004, 22:56

Jeza je čustvo samospoštovanja. Z njo poveste, da ste prepričani, da si zaslužite lepo ravnanje.

Daphne Rose Kingma
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#81 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 18. september 2004, 23:18

Saj tudi jaz nisem jezljiva, samo mogoče se je pa kdaj treba mikro razjeziti, pa ne vse požreti, mogoče je imela pa to v mislih x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#82 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 18. september 2004, 23:25

Jaz pa nikoli nisem bila jezna (tako, na zunaj dobro vidno x:Dx ) , me je pa tako spraznila jeza drugih...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#83 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 19. september 2004, 02:09

verjetn Objavljena slika x:Dx x:Xx x;)x :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0