Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#301 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. maj 2012, 06:56

Men je pa tko čudn. Občutek imam, da me en fajn šiht čaka za ovinkom pa ga ne vidim...
Mogoče pa je kej v luftu...


Zna bit, da boš poslanc.. x:Dx x:Dx x:Dx

#302 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. maj 2012, 10:04

Men je pa tko čudn. Občutek imam, da me en fajn šiht čaka za ovinkom pa ga ne vidim...
Mogoče pa je kej v luftu...





mene tud' čaka nov šiht, v Oktobru, pa nevem če bi ga vzel xrolleyesx :inocent:

#303 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 19. maj 2012, 18:40

Vceraj bilo nekaj v luftu... PR nas so bili vsi naspidirani...



v zrak spuščajo kemikalije z letali...vedno več ljudi bo bolanih,žal nobena čarovnija....

#304 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 20. maj 2012, 08:37

Danes se mi je sanjalo, da sem se naučil hodit čez stene. Prvo cez tanjsa stekla, kasneje pa kar čez zid. Pa sanjalo se mi je še o črnem panterju,
ki je imel vžgane-ognjene cifre (nekje 14,28,33,35,36,38,39) neki takega...

Pa neki o Velenju/Šoštanju in onesnaženju in kmečkem turizmu... LOL

#305 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. maj 2012, 10:15

Danes se mi je sanjalo, da sem se naučil hodit čez stene. Prvo cez tanjsa stekla, kasneje pa kar čez zid. Pa sanjalo se mi je še o črnem panterju,
ki je imel vžgane-ognjene cifre (nekje 14,28,33,35,36,38,39) neki takega...


Pri hoji čez stene? - najbrž misliš skoz, a ne? No, recimo, da skoz: če boš to izvajal v praksi v budnem stanju, pazi da se ne porežeš (vlomilci in specialci to obvladajo - mal se pozanimaj!), pri hoji skoz zid pa raje poišči kako luknjo - recimo vrata x;)x , sicer pa pazi na glavo, zna bit boleče.
V stanju spremenjene zavesti pa seveda lahko tud kar direkt, ker seveda tega ne počneš s telesom. Ampak - tud ne z egom! Zato se s temi stvarmi raje ne hvali naokrog in porihtaj svoj ego najprej, ker sicer te eksperimentiranje s spremenjenimi stanji zavesti lahko odnese v zelo čudne svetove in te bo ob povratku zelo bolela glava - v prenesenem pomenu besede se boš namreč res zaletel v zid. Moči in sposobnosti morajo biti namreč v sorazmerju z zavestjo in v obratnem sorazmerju z egom, če nočeš povzročiti sebi in drugim veliko težav. Učenje v zenovskih samostanih se ne začne s hojo skoz stene, ampak z z ribanjem stranišč. (čeprav se fantom, preden pridejo tja, gotovo sanja kaj podobnega kot tebi)

#306 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 20. maj 2012, 10:49

Ej svoj ego skušam kontrolirati. Od rojstva sem bil ZELO trmast, vendar se skušam sam pri sebi skulirat. Sanje pa sem napisal zato, ker se mi je tako sanjalo prav v živo. In se spomnim občutka, ko sem šel skozi zidove (podobno kot bi padel v vodo-dotik) in ko prideš čez je občutek, kot bi te elektrika stresla. Tanjša stekla pa je bil občutek, kot bi se dotikal polivinila in kot greš skozi in nazaj je občutek, kot bi vlekel "plastiko"...

Hecno je ko to doživiš tako v živo, da se spomniš barv, občutka ljudi, ki so tam, lokacije, kje to počneš... (ni doma).
Po eni strani res stremim k temu, da bi imel dovolj denarja a ne za to, da bi imel premoženje ampak, da bi pomagal ljudem in lahko pustil vse te "skrbi" za seboj. Recimo, ko sem imel "poslansko" plačo nisem zapravil več kot 700€ na mesec ampak sem varčeval... za poroko... ;)
Moj avto je 19let star, pa bi že lahko imel kaj "boljšega"... Je pa res, da me je oče naučil spoštovati delo in če bi vedeli, kaj vse sem delal (ne WC nisem še čistil... ;) )

Me pa ima, da bom nekoč obiskal en tak tempelj, kot ga omenjaš...

Pa še to. Včasih sem imel takšno družbo, da me je spodbujala in sem ful napredoval čeprav sem imel občutek, da bi lahko prehitro "poletel".
Sedaj imam ženo, ki je nekak "kriptonit", da grem počasi po tej poti...

#307 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 20. maj 2012, 11:04

A je kdo ponoči čutil potres ???

Jaz sem ga ... :eek:

Ko sem že mislil, da se mi blede, pa zaslišim še omaro pokati, in sem takoj vedel, da gre zares ... :O:

Pa bi vprašal, če je kdo kako čarovnico videl, ki bi klicala duhce za aktiviranje potresov ... x;)x

Namreč, ... tudi take čarovničke mamo x8Dx

Lp + #

#308 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. maj 2012, 11:05

Fajn, Čipičipsi (sori, ker pišem kar po domače, ne da se mi kar naprej razmišljati, kje vse so tisti ch-ji in ipsiloni, pa še bolj simpatično mi je tako). Žena je sploh fajn "stvar" na duhovni poti x:)x . Pri potovanjih v druge svetove je pomembno vedeti, da greš lahko varno in dobro samo tolk navzgor, kolikor si se pripravljen spustiti navzdol - v ta zemeljski svet kot tudi v senčne svetove podzavesti, kjer nas veliko večino ljudi čaka še veliko dela. Duhovna pot je vedno oboje: pot v svetlobo in v senco, v zgornji in spodnji svet. Če čutiš, da je delo z ljudmi nekaj, kar naj bi počel, moraš vedeti, da te čakajo potovanja v oba svetova. Potovanje v spodnji svet je povezano s težkimi preizkušnjami, ki ti prinesejo skromnost in ponižnost, in le to te lahko zares pripravi na zgornje svetove in delo z ljudmi.

#309 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. maj 2012, 11:06

Danes se mi je sanjalo, da sem se naučil hodit čez stene. Prvo cez tanjsa stekla, kasneje pa kar čez zid. Pa sanjalo se mi je še o črnem panterju,
ki je imel vžgane-ognjene cifre (nekje 14,28,33,35,36,38,39) neki takega...

Pa neki o Velenju/Šoštanju in onesnaženju in kmečkem turizmu... LOL


To me je spomnilo na nekaj kar sem prebral prejšnji teden...xokkx

kako se dogadja ap?

tokom sna, energija tela -poznata kao etericno telo, se puni. Ono (to telo - p. P. )
pulsira, kako bi sakupilo energiju. Energija tela moze, normalno, da se popunjava
tokom prosirenog stanja, tokom sna. Jednom prosirene, cakre (nefizicki organi -
p. P. ) ukapavaju energiju, u obliku etericne materije, u etericno telo. Tokom
ovog procesa punjenja, astralno telo se odvaja i odlazi u astralnu dimenziju gde
moze da stvara i iskusava snove.
ako je ovo odvajanje uradjeno svesno, ili ako ga postanete svesni, mozete
preuzeti odredjenu kontrolu nad njim. To onda postaje takozvana astralna
projekcija - ap, lucidni san - ls ili vantelesno iskustvo-vti. Glavne razlike izmedju
ap,vti i ls su sledece:

vti

vti (vantelesno iskustvo) je projekcija u realnom vremenu, blizu fizickog sveta.
Ovo je cesto rezultat iskustava na ivici smrti (ibs). Na primer kao kada je osoba
izbacena iz svog tela pod uticajem neke traume, npr. Saobracajne nesrece,
operacije, srcanog udara, porodjaja i sl. Vti-ovci su svesni stvari koje se
dogadjaju u pravom svetu, i u pravom vremenu; kao sto su npr. Razgovori, i neki
drugi obliznji dogadjaji u okolini njihovog fizickog tela. U mnogim slucajevima ovi
dogadjaji i razgovori su potpuno tacno prepricani od strane osoba koje su imale
vti, posle njihovog povratka u telo.

napomena: vti je razlicit od ls i ap, jer je on u realnom vremenu, i objektivnom
aspektu. Ovo je izazvano astralnim telom koje sadrzi velike kolicine etericne
materije, koja ga drzi blizu fizickog sveta.

postoje dva glavna uzroka pravom vremenu u vti:

1. Fizicko telo osobe je blizu smrti, ili bar misli da jeste, sto rezultira time da se
velika kolicina etericne materije kanalise u astralno telo, u cilju pripreme za
proces smrti.

2. Osoba ima aktivne cakre koje rade istu stvar - kanalisu etericnu materiju u
astralno telo. Imati aktivne cakre moze biti rezultat treninga ili prosto prirodna
nadarenost.

napomena: mozete se projektovati svesno, i imati vti u realnom vremenu ako su
cakre prikupile dovoljno energije. U vti stvarnost je objektivna (realna), a vreme
je normalno (realno vreme).

tehnicki receno, kada se projektujete u fizicki svet u realnom vremenu, kao u vti,
vi ste u stvari u medjuzoni izmedju fizicke i astralne dimenzije. Ako astralno telo -
at sadrzi dovoljno etericne materije (em), ono moze da postoji samo nijansu
izvan stvarnosti. To znaci da je projekcija u realnom vremenu tako blizu fizickoj
dimenziji da ju je tesko razlikovati od nje.

...postoje jake prirodne prepreke za svesnu, vremenski realnu projekciju, vti u
fizickom svetu. Kolicina em koja je kanalisana u telu je jedna od njih. Ona
ogranicava trajanje bilo koje vremenski objektivne projekcije na stepen
savrsenosti cakri i njihove kontrole.

astralna projekcija
to je kada je at projektovano u astralnu dimenziju, gde su stvari potpuno
drugcije nego u nasem svetu. Vreme je poremeceno i prosireno, npr. Sat u
astralnoj dimenziji moze biti kao pet minuta u nasoj dimenziji, u zavisnosti od
toga u kom se delu astrala nalazite. Stvarnost je tecna i promenljiva.

lucidni snovi
to je kada osoba postane potpuno svesna onoga sto sanja. Osoba ili preuzima
neku svesnu kontrolu nad tokom dogadjaja, ili pretvara iskustvo u ap. Ls je vise
slican astralnoj projekciji negoli vantelesnom iskustvu, jer su i u njemu vreme i
stvarnost poremeceni....

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#310 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 20. maj 2012, 12:23

A je kdo ponoči čutil potres ???

Jaz sem ga ... :eek:

Ko sem že mislil, da se mi blede, pa zaslišim še omaro pokati, in sem takoj vedel, da gre zares ... :O:

Pa bi vprašal, če je kdo kako čarovnico videl, ki bi klicala duhce za aktiviranje potresov ... x;)x

Namreč, ... tudi take čarovničke mamo x8Dx

Lp + #



Prav prijetno se je zibalo kake pol minute, ura pa je bila točno 4.05.
Zna bit danes še eden, pa počakajmo na jutri, da vidimo če bo res. xwizardx

#311 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 20. maj 2012, 20:54

Danes sem malce tuhtal. Nekatere stvari glede na agregatno stanje postanejo trde pri določeni hitrosti. Recimo zrak ima moč če je hitrost dovolj velika, podobno je z vodo. Voda je "mehka" dokler objekt, kateri se "nasproti" nje ne doseže določene hitrosti. Takrat se lahko tam "raztrešči".
Torej ali velja tudi obratni zakon? Da če bi bil dovolj počasen bi lahko šel čez trdo stvar-trdno agregatno stanje?

To temo je popravil/a Chypychyps: 20. maj 2012, 20:57


#312 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 20. maj 2012, 22:28

Drugače malce gledam Maručo in ko ga začne mim sekat pa ga seka mim. Čeprav verjamem, da je dobra pa dostikrat trofi...
Ne vem samo ali ji ne pašejo energije določenih ljudi al pa je dan takšen...

#313 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. maj 2012, 05:30

Prav prijetno se je zibalo kake pol minute, ura pa je bila točno 4.05.
Zna bit danes še eden, pa počakajmo na jutri, da vidimo če bo res. xwizardx



Hmmm, od kje ti pa ta podatek, da bi bil še eden ? xrolleyesx

A s kako čarovnico sreču, al' kaj ? x;)x

Lp + #

#314 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. maj 2012, 05:34

Danes sem malce tuhtal. Nekatere stvari glede na agregatno stanje postanejo trde pri določeni hitrosti. Recimo zrak ima moč če je hitrost dovolj velika, podobno je z vodo. Voda je "mehka" dokler objekt, kateri se "nasproti" nje ne doseže določene hitrosti. Takrat se lahko tam "raztrešči".
Torej ali velja tudi obratni zakon? Da če bi bil dovolj počasen bi lahko šel čez trdo stvar-trdno agregatno stanje?



Ja, gre tud', pri mešanju molekul/atomov , ampak boš skor kake pol "večnosti" moral počakati da bo kej učinka x:o)x

Torej, to-ni-to !

Bistvo Je Duh-Energija, ne pa materija, ki je najnižja-najnezmožna torej ujeto-mrtva oblika energije-duha .

Grem zdaj na šiht.

Lp + #

#315 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 21. maj 2012, 07:25

Hmmm, od kje ti pa ta podatek, da bi bil še eden ? xrolleyesx

A s kako čarovnico sreču, al' kaj ? x;)x

Lp + #


Ja, res je bil eden še ob treh popoldan, pa brez metle napovedal že ob enih popoldan.. x:Dx

http://24ur.com/novi...-tri-zrtve.html

#316 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 21. maj 2012, 19:05

Danes sem malce tuhtal. Nekatere stvari glede na agregatno stanje postanejo trde pri določeni hitrosti. Recimo zrak ima moč če je hitrost dovolj velika, podobno je z vodo. Voda je "mehka" dokler objekt, kateri se "nasproti" nje ne doseže določene hitrosti. Takrat se lahko tam "raztrešči".
Torej ali velja tudi obratni zakon? Da če bi bil dovolj počasen bi lahko šel čez trdo stvar-trdno agregatno stanje?



poglejja zelo blizu ampak še malo več razumevanja vibracij....
a veš kako nastane strela.....

#317 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 21. maj 2012, 22:19

Predvideval bi takole. Hladno-negativno toplo-pozitivno. Oblak na vrhu greje sonce med tem ko je spodaj "hladen". Zemlja je pozitivna, ker je segreta. Zato po mojem nikoli ni strel pozimi, ker je zemlja vedno hladna-negativna.
Naboj se poleg toplote in hladu ustvarja z premikanjem kaplic v oblaku, ki se drgnejo podobno, kot se dve tkanini (volna?), ki ustvarjajo statično elektriko. Tako pride do ekstrema, da se v oblaku ustvarja +/- napetost podobno, kot baterija
le da je sestavljen iz vlage in "prašnih" delcom (destilirana voda ni prevodna). To je mogoče tudi odgovor zakaj so strele v oblakih "redke". Napetost počasi prehaja iz - v + med tem, ko je med zemljo in oblakom velika.
Mogoče pa celoten oblak deluje kot "magnet", kjer se sile vrtijo in so "uravnotežene", dokler se ne približaš dovolj z drugim magnetom (v našem primeru zemljo) in se sprosti napetost (namesto, da magnete potegne skupaj).
Prepričan sem, da bi lahko z dovolj velikim olbakom ustvarjal strele, dokler ga sonce greje z vrha ter je spodaj "hladnejši" in je zemlja dovolj topla, da ustvarja dovolj "razlike" v temparaturi/napetosti?

Upam da je jasno kaj želim povedat? Malce sem že 3jo adijo in grem počasi spat... x:Dx

#318 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 22. maj 2012, 16:53

No, ko boš sprejel Podatek, da so oblaki Le Duhovi, ti bo tudi okrog strel šibala drugačna "računica" .

In še namig : strela je "Božje kaznovalno žezlo" , kajti Vsaka Strela Je Natančno Vodena od Stvarnika, Ki Nikoli ne zgreši cilja.

Lp + #

#319 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 22. maj 2012, 22:15

Mogoce. Vendar kar ti opisujes je samo en vidik. Jaz pa skusam gledati na celoto.
Strela pa deluje PO nacelu univerzalnega zakona in ne vsakodnevne volje visjega...
Po mojem je hudic v detajlih visji pa v zakonu... tole je ironicno misljeno...

#320 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 22. maj 2012, 22:22

Mogoce. Vendar kar ti opisujes je samo en vidik. Jaz pa skusam gledati na celoto.
Strela pa deluje PO nacelu univerzalnega zakona in ne vsakodnevne volje visjega...
Po mojem je hudic v detajlih visji pa v zakonu... tole je ironicno misljeno...


Glej, a pa ti veš, da Vse zakone, kar jih je, uzakonja Zakonodajalec , ki je znani Bog-Stvarnik ?

Se mi zdi, da tega tudi nisi vedu, pa sem ti preventivno raje tudi to razložu, da neboš nekam zahajal v neke stranpoti .

Lp + #

#321 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. maj 2012, 08:44

Dobro, da Bojante pozna vse te zakone, saj vemo, na koga se obrnit. x:o)x

#322 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 23. maj 2012, 08:47

No, ko boš sprejel Podatek, da so oblaki Le Duhovi, ti bo tudi okrog strel šibala drugačna "računica" .

In še namig : strela je "Božje kaznovalno žezlo" , kajti Vsaka Strela Je Natančno Vodena od Stvarnika, Ki Nikoli ne zgreši cilja.

Lp + #



bojante lepo te prosim strela ja naravni pojav....če je stvarnik zate narava pol se strinjam z napisanim drugače je pa kr neki

#323 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 23. maj 2012, 17:38

Dobro, da Bojante pozna vse te zakone, saj vemo, na koga se obrnit. x:o)x



Mar bi jih moral poznati, da bi poznal Zakonodajalca ? x?x

Vprašaj se malo x:)x

Lp + #

bojante lepo te prosim strela ja naravni pojav....če je stvarnik zate narava pol se strinjam z napisanim drugače je pa kr neki



Glej ; Stvarnik Je Ustvaril tudi vso naravo , z vsemi njenimi energijami ; vidnimi + nevidnimi .

Lp + #

#324 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 23. maj 2012, 17:46

No, ko boš sprejel Podatek, da so oblaki Le Duhovi, ti bo tudi okrog strel šibala drugačna "računica" .

In še namig : strela je "Božje kaznovalno žezlo" , kajti Vsaka Strela Je Natančno Vodena od Stvarnika, Ki Nikoli ne zgreši cilja.

Lp + #


Tu se ravno zdaj bog krega in cilja strele x:Dx

Bojante, podobno so nas včasih stare mame strašile, ko smo bili otroc. Odrasti že, prebujno domišljijo imaš, vera ti jo pa še podpihuje.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#325 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 23. maj 2012, 17:52

Tu se ravno zdaj bog krega in cilja strele x:Dx

Bojante, podobno so nas včasih stare mame strašile, ko smo bili otroc. Odrasti že, prebujno domišljijo imaš, vera ti jo pa še podpihuje.


No, pogelj Zdaj to Situacijo še iz Drugega Kota :

V moji mladosti sem se tudi jaz temu smejal, tako kot ti zdaj, ker sem bil na točno takšni duhovni stopnji kot si ti zdaj .

Šele Kasneje , ko sem bil vpeljan in podučen v Duhovnosti, sem krepko spremenil svoje dotedanje mnenje , in se zresnil .

Sedaj pa si lahko "izračunaš" , kolikšno Pot boš moral še "prepotovati", kajti jaz sem rabil za to več kot 10 let , od skupnih 20 mojih Duhovnih Poti .

Lp do tedaj, ajd', čaw x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0