Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Feng šui


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
275 komentarjev na to temo

#126 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 2. marec 2004, 11:52

Hoj Borism,

hvala za tako hitr odgovor...sem videla že tole mrežo...
takole, jaz imam v skrajno levem kotu postavljeni 2 rdeči svečki in nek aranžma ki sem ga sama naredila...
v skrajno desnem kotu imam pa dve sliki od mene in mojega fanta in pa rdečo svečko.
Se paravi vem da je skrajno desni kot za ljubezen in odnose, skrajno levi pa blagostanje...
veš kaj me pa skrbi...Jaz imam zelo majhno sobico...kabinet...in v skrajno desnem kotu...tam kjer imam postavljene slikice in svečko...za ljubezen je okno in okenska polica...in del pisalne mize...in na okenski polici imam postavljeno tole...pa ne vem zakaj mislim da ( kot je rečeno tista energija ki pride notr skozi vrata in če takoj ko vstopis vidiš naravnost tudi okno...potem ta energija tako kot pride tudi takoj oddide) vsa energija ki jo poizkušam usmerit notr v ljubezen in odnose...gre tudi vem. Tega pa res ne vem...je to možno...gelde na to da je tam okno???
Si lahko kako pomagam???

Hvala,
S x:)x
Objavljena slika

#127 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. marec 2004, 12:15

Daj si postavi kakšen mobil(zvončke)v prostor, energijo se, da preusmeriti tudi z ogledali, ampak je potrebna pazljivost, imaš pa prave podatke, da se energija takoj usmeri proti oknu....mogoče bi ti tule za ljubezen pomagal, kakšen vilinski ključ, pazi se pa ostrih robov od omar, miz, .... x:)x

#128 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 2. marec 2004, 12:27

vilinski ključ...kaj je to...kam naj ga postavim in kje ga lahko kupim...
kaj pa če obesim nad okno tri kitajske kovance, prepletene z rdečo nitjo...a bi to tudi pomagalo???

Hvala

S x:)x
Objavljena slika

#129 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. marec 2004, 12:33

Tudi pomagajo kitajski kovanci povezani s rdečo vrvico....za vilinske ključe, pojdi na LN POVEZAVE in stran Marjetke, mislim, da je tam tudi simbol za LJUBEZEN, ki ga narišeš(ne da se kupiti, no knjiga o njih ja - naslov "KANDELAR"!) s živo barvo na list in ga imaš v tem tvojem prostoru, ali celo JZ delu prostora, glede iz praga v prostor.
Poskusi, ne škoduje, verjmemi....lep dan x;)x :palec:


#130 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 2. marec 2004, 12:53

joj oprosti ker sem tako težka...ampak res ne najdem...
Sem šla na LN povezave...pa ne vem kje je ta stran od marjetke :sori:
A mi lahko mogoče na moj mail pošlješ tole slikico???

Hvala 100 x za prijaznost x:)x

Lp,S x:)x
Objavljena slika

#131 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 2. marec 2004, 12:56

http://www.geocities...arjetka_jersek/

stran od Marjetke :palec:
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#132 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. marec 2004, 12:59

Zdaj me je pa že Stankaaa dopolnila, no prijetno s koristnim...lep dan obema x;)x :palec:

#133 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 2. marec 2004, 13:04

hvala Stanka...sm lih najdla...
Sm pa tud najdla temo na vilinske kluče x:)x

Hvala tebi borism in stanka tebi tudi x:)x

Imejte se lepo x:)x

S x:)x
Objavljena slika

#134 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 2. marec 2004, 13:21

a bo potem ok. če npr. z rdečo barvo tole narišem na papir...in dam vmes med slikama???
Bom pa vseeno kupila tele kitajske kovance da mi tud ostala energija ne bo uhajala...

A moram ta simbol večkrat obnovit? Al je dost da ga enkrat narišem in ga tja postavim?
V kakšnih primerih pa pride prav znak poroka?
Moja dva prijatelja se nameravata poročiti avgusta, je to dobro za njiju da nosita ta znak?
Kaj pa znak za samozavest ga kam ga lahko dam?
Kaj pa znak za bogastvo in obilje?

Joj sm tečka x;)x , sej vem...sam če me pa zanima...da ne bi kj narobe nardila...

Hvala x:)x

S x:)x
Objavljena slika

#135 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 2. marec 2004, 15:23

A veste kaj me še zanima...

Moja prijateljica je zelo močna ima 102kg. Obiskuje bioenergetičarko, ki ji zelo pomaga...ampak ima na žalost up and down-e.
Ko se odloči da bo shujšala to zdrži nekaj časa se drži diete...potem pa spet use popusti...Ve da je vzrok o požrešnosti v psihičničnih težavah, ki jih mora rešit pri sebi...
Mi lahko prosim svetujete kakšen simbol naj uporabi za hujšanje...in pa da bo vstrajna in močna???

Hvala in Lp,

S x:)x
Objavljena slika

#136 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 07:29

Pozdravljena!

Žal simbola "poroke" ne poznam, no poznam, kako izgleda, ne poznam pa njegove funkcionalnosti, logično bi pa bilo, da je primeren za združitev, svetujem ti, da ga narišeš na darilo, ki ga verjetno misliš ob tej priložnosti podariti.
Simbol "samozavesti" poznam skoraj najbolj, ker ga večkrat uporabljam in zelo pomaga, jaz si ga pač zjutraj narišem.
Tole je pa zelo pomembmno za danes, ker je MERKURJEV dan, da simbol obilja narišeš prvič ravno danes ali kakšno drugo SREDO in ga daš v denarnico, ali ga narišeš na ovitek bančne kartice....domišljija naj deluje, ta ključ deluje, če ga npr. narišeš na ovitek hrane, ko si pravkar dobila nepričakovan obisk in ne veš s čim jih pogostiti, skratka poveča obilje pri vseh stvareh, lahko tudi pri ljubezni, komunikaciji....
Sicer pa vse skupaj nizamo(izkušnje!) v temi "Lunini mali oglasi"-"razno-iščem"---->"vilinski simboli", zato bi mnenja o tej tematiki bolje debatirali na tem mestu!!!
Tam, sem tudi postnil "simbol hujšanja- slika" in ga nariši na podstavke za hrano, na hladilnik, na skrinjo, v prostor , kjer imaš jedilnico, ali pa tudi na telesni del, v katerega misliš, da bi lahko shujšal, tule svetuj prijateljici, naj začne v marčni prazni luni, ker ponavadi je takrat najmočnejša, to ti lahko napišem iz lastnih izkušenj, ko sem shujšal skoraj 30 kg, dobro sicer že pred več kot deset leti, držim pa še kar ta nivo.
Simbole riši večkrat, najbolje ob dnevnih prehodih(jutro, mrak, poldne) in jih nosi z seboj v žepu ali torbici, ali na naravnem nosilcu na področju sečne čakre, priporočljivo je tudi ponoči pod zglavnikom, samo tu le bodi pazljiva in preveč energijske simbole ne uporabljaj, ker ne boš preveč spala. Sicer pa nimajo stranskih učinkov, pa tudi škodovati ne morejo, ker, če bi že bil ta namen, se enostavno ne aktivirajo.
Kovance pa le kupi, samo se mi zdi, da je pomembno njihovo število v navezi....upam, da sem ti odgovoril, želim ti en lep dan, marec, kot tudi vse dobro v življenju.
xyiyax :detelca: xrainbowx xgoldfishx xcrossfingx

Lp, Borism :palec:


#137 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 09:24

O Borism,

res si mo napisal super...Hvala ti...
Danes sem imela razgovor za službo...in včeraj popoldne sem šla v knjižnico in si izposodila knjigo od Marjetke...ko sem danes zjutraj vstala sem si čisto po naključju rekla, da si bom narisala simbol samozavesti in denarja...narisala sem ju in ju dala v denarnico...
Moj razgovor je šel SUPER...res sem končno dobila ponudbo ki sem si jo želela...sem bil zadnje čase že zelo slabe volje ker iščem že 3 mesece...bila sem res na velikih razgovorih...no sem tudi sama zbirčna...samo iščem nekaj kar mi bo všče.
In danes se je zgodilo...pa še to simobil obilja sem čisto po naključju narisala danes...na merkurjev dan x:)x
Res sm happy x:)x .
Sam še neki...sm pa danes tudi narisala simbol ljubezni in ga dala v kot kjer imam tudi slikice z mojim najdražjim :wub: .
Kot si napisal...a moram zdaj ta znak po določenih dneh vržt stran in ga na novo narisat ali je lahko kar ta skoz tam...ker sem mislila kupiti okvirček in ga res lepo narisati...z rdečo tempero in ime teha znaka napisati spodaj...in ga posatviti med dve sliki v desni kot...Torej lahko samo enkrat to naredim...ali moram večkat znak obnoviti???

Hvala Borism 100000000000000 krat x:)x

Lep dan ti želim,

S x:)x
Objavljena slika

#138 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2004, 09:42

aja še to borism,

včeraj sem kupila kitajske kovančke prepletene z rdečo nitjo...jih je 6 skupaj..upam da jih je dovolj...

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#139 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. marec 2004, 09:51

Kar 14 ničel, uh, si pa res hvaležna x:Ix , prosim, prosim x:Ix ....Sončk, saj ni problema, če te bo še kaj zanimalo, pa da vem, ti bo že napisal, no odvisno tudi malo od razpolage čase....glede vilinskih ključev ti bom odgovoril, tam, kjer sem ti napisal, pa ne zato, da bi se držal principov ali podobnega, fino je, če ostane tematika skupaj, ko drugič kaj iščeš/-mo....glede kovancev, ja točno šest je v redu....lep dan x;)x :palec:

#140 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:04

Super, da nekateri tako skrbite za teme, da so vedno zanimive in ostajajo nenehno aktualne! x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#141 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:13

Ene so pa take, da še lizat ne znajo :8): x:px x:px x:px :xx!: :xx!: :xx!: soli :inocent:

#142 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:20

x:Dx
x:Dx
x:Dx

#143 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:23

Brezveze.
Tole bom izbrisala potem, zato ne komentirajte, ce ne zelite biti izbrisani... :vragec:,
... ravno zato sem pohvalila tole temo, ker je tako kompaktna in fajn, z malo balasta, pravzaprav...
Potem pa tole - tele bedaste asociacije... xrolleyesx :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#144 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:31

OK, Marsa se strinjam, ker ni bilo vmesno, ampak moj nasmeh pa le ostane, sicer pa škoda, ker se več ne debatira o odličnem Feng Shuiju, ki ti res lahko polepša dan, oziroma uskladi energijo v prostoru in izven. x;)x :palec:

#145 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:36

Brezveze.
Tole bom izbrisala potem, zato ne komentirajte, ce ne zelite biti izbrisani... :vragec:,
... ravno zato sem pohvalila tole temo, ker je tako kompaktna in fajn, z malo balasta, pravzaprav...
Potem pa tole - tele bedaste asociacije...  xrolleyesx  :o|o:




Ma, ne Marsa, hotel sem te le vljudno povabiti, da poveš nosorogu na statični elektriki, katera sol je bolj slana, saj ta podatek nestrpno pričakujeva. :sori:

#146 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. marec 2004, 11:44

Ah Stane, daj ne bluzi, preberi, kaj napisem... ne pa se dalje raztegovat... Ma...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#147 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 4. marec 2004, 12:23

Mene pa zanima, kje lahko kupiš takšne feng shui pripomočke, kot jih naštevate n.pr. te preluknjane kitajske kovance, o katerih debatira Sončk, ali pa kakšne feng shui simbole.

Videla sem, da obstajajo neki nemški katalogi. Ali je v LJ kakšna trgovina??

Hvala za informacije,

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#148 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 4. marec 2004, 12:30

Mucamaca,
v Ljubljani se s tem ukvarja Taja Albolena ( http://www.fengshui-si.com/ )
in stvari tudi prodaja.
Na tej strani najdeš pripomočke in cene, samo malo klikanja je potrebnega x;)x

xyiyax
Objavljena slika

#149 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. marec 2004, 12:34

Nekaj stvari najdeš tudi v ljubljanskem BTC-ju hala A. V trgovini, kjer ponujajo predvsem blago indijskega izvora, mislim, da se imenuje Sariko in pa potem še na drugi strani, je še ena trgovina, ki prodajajo predvsem dekorativo, tam imajo tudi en kotiček z Feng shui stvarmi, predvsem kristalčki, ogledalca itd....poleg Wit boya, se mi zdi.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#150 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. marec 2004, 12:35

Na Čopovi v Ljubljani.....v BTC......boš našla VSE .....lep dan MUCAMACA x;)x :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0