Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Imaš rad/a živali? - zakaj jih potem ješ?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
255 komentarjev na to temo

#126 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:05

Bojante od kod tebi take informacije ...wink.png .

Tole me spominja na noetovo barko ....biggrin.png , razen krokar ni priljubljen...

samo vrane in krokarji pa kot je meni znano  v bibliji nimajo ravno slabega mesta ...

 

to mimo grede ....

če nimaš rad živali nimaš rad ljudi ...zgleda pa da je lahko tudi obratno ...ukid.gif ..

eni imate preveč radi živali in premalo radi ljudi ...

 

ravno sedaj berem knjigo vodjo krdela ...smile.png , ( naš grizonja ( hov , hov) je pravi pobalin) ...in mi je bil prav fajn tale stavek , da žival ni stvar objekt , al pa zamenjava za čustveno praznino ljudi ...

ampak žival je žival ima svoje potrebe , svojo psihologijo ..in pa žival  ni človek.smile.png

KAr pa nikakor ne pomeni , da je manj vreden kot človek ...excl.png

 

Žival Žal J E Manj vredna kot Človek ; Kajti : Veliiiiiko Živalskih Duš Je Potrebno , da se iz njih Sestavi (zmontira) Ena Človeška Duša !

 

Je pa res, ja, ... da ene ubogi ljudje zamenjujejo Ljubezen do sočloveka z ljubeznijo do živali , in tako zanemarjajo Ljubezen do Sočloveka .

 

To je sicer skrita Past , na katero se jih je že mnooogo ujelo .

 

Vse Informacije pa dobivam od Boga - Stvarnika, in sicer prek Njegovega Novega Razodetja, ki B O  Kmalu Postalo Glavno Vodilo tega Planeta !

 

Amen .

 

Over + out smile.png



#127 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:08

 Justbelove

 

Koliko časa si ti vegetarijanka koliko čas tvoj stric, in ali približno veš koliko časa so to bili vrhunski športniki?

Zakaj to sprašujem se gotovo sprašuješ sprašujoč se?

 

Zato, ker je 98%teh stricev, na katere se recimo sklicujejo vegani, recimo ene  4/5 svojega lajfa preživela v vsejedstvu s pretežno mesno prehrano.

Potem se je zgodil, ponavadi kak klik v glavi, ne vem, bolezen, duhovno spoznanje njuejdžerski wannabe al temu podobno. 

In ljudje ki so se 20 in več let prehranjevali vsejedsko so nenadoma prešaltali na novo prehransko religijo.

 

Da se razumemo, meni je povsem jasno, da se vegan ali vegetarijanec po tem ko se je pretežen lajf prehranjeval nezdravo, danes ob odpravi živalskih produktov nenadoma počuti bolje v boljši formi etc.

 Toda to nima prav veliko zveze s samim veganstvom in vegetarijanstvom , temveč z disciplino, ki jo spremenjen prehranjevalni režim neizogibno prinese.

 

Tudi sam sem kot vegetarijanec z 88 kili dost boljše funkcioniral kot  vsejed s 100 kili..

Vegetarijanka sem kakšno leto, veganka pa od zime naprej - vem, da ni veliko oz. toliko, da bi lahko govorila, da do smrti ne bom dobila nobene posebni bolezni ali kaj podobnega. Sem pa opazila, da (večinoma sem vsako leto pozimi se zelo prehladila in imela kakšno vročino), letos pa nič, mogoče sem kaj smrkala pa še to samo kakšen dan, dva. Mogoče je bilo tako tudi zaradi hrane.

Hja, naj povem, da sem se celo življenje kar precej zdravo prehranjevala, pretiravala sem včasih samo z kruhom in sirom (aja pa nikoli že prej nisem jedla salam) Kdaj sem zaradi kakšne bolezni bila pri zdravniku, se sploh ne spomnim (razen obveznih sistematskih pregledov) - ne bi pretiravala, če bi rekla da najbrž me osebn zdravnica ni videla že 7, 8 let biggrin.png . Pa sedaj vseeno čutim spremembe na bolje, čeprav sem se že prej tudi večinoma "zdravo" prehranjevala, - predvidevam, da predvsem zaradi mlečnih izdelkov smile.png .

Ampak kot sem že prej rekla, najbrž je res vsako telo malo posebno in ima različne potrebe.

 

Za strica ne vem - nekaj let že sigurno. Za športnike pa tudi ne vem - z njimi sem hotela povedati - da so oni dokaz, da tudi vegani lahko imajo vzdržljivo in mišično telo yes.gif 

 

Ja kaj pa indijci - kjer so po cele generacije, ki so bili vegiji? Ne vem sicer podatkov, koliko so pa tudi zdravi a vendar - še vedno so živi ane? biggrin.png



#128 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:10

Ah, malo želatine al pa živalske maščobice ni še nobenega vegija pokončal...zato je bolje, če se nekaterih stvari ne ve kaj je v hrani...se lažje spi...biggrin.png

 

heh, ravno danes mi je ena fletna sestra v službi podtaknila pečene svinjske kožice .

 

JOOOOOOOJJJ, še DOOOOobro , da nisem dol pogoltnil, tako, da je šla polna goflja nazaj v umivalnik, in naslednih par minut spiranja z Polnim tokom iz pipe , ... smile.png

 

Keeere fore , ... je pa mislila, kako uslugo da mi bo naredila z tem "presenečenjem" , heh, , ... ampak, saj ji ni za zamerit', ... wink.png

 

Še Dobro, da me je Varoval Bog-Stvarnik, da nisem pogoltnil te mrhovine dol proti želodcu !!!

 

Bog-Je-Ljubezen !!! :) Popolna Ljubezen !!! :)

 

Drugič bom Bolj previden ! smile.png

 

Lp + #



#129 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:12

heh, ravno danes mi je ena fletna sestra v službi podtaknila pečene svinjske kožice .

 

JOOOOOOOJJJ, še DOOOOobro , da nisem dol pogoltnil, tako, da je šla polna goflja nazaj v umivalnik, in naslednih par minut spiranja z Polnim tokom iz pipe , ... smile.png

 

Keeere fore , ... je pa mislila, kako uslugo da mi bo naredila z tem "presenečenjem" , heh, , ... ampak, saj ji ni za zamerit', ... wink.png

 

Drugič bom Bolj previden ! smile.png

 

Lp + #

hahahaha laugh.png



#130 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:18

Jaz V E Č N O-N I K O L I-VEČ NEBOM JEDEL NOBENEGA TRUPLA : NE ŽIVALSKEGA ; IN ŠE MANJ  Človeškega !!!

 

Ko pa Bo prišla Huda lakota nad Človeštvo , zaradi neumnega manipuliranja z genetiko , bom imel "prisilni post" , Tako kot vso preostalo Človeštvo .

 

Če pa Bodo preizkušnje le prevelike, Bom Prosil Stvarnika, da vzame mojo Dušo predčasno iz tega bednega telesa, da mi nebo treba jesti živalske mrhovine .

 

To Je To !

 

Ampak, mislim, da Bom že prej usposobljen za izdelavo "Čudežev" z Blagoslovljeno Pomnožitvijo + Spremenitvijo Hrane po Bogu , tudi za Slovenski Narod , tako, da mi (nam) nebo treba preveč trpeti lakote . 

 

God-Is-Love smile.png

 

Over + out smile.png



#131 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:24

aja, anne ... (nočem silt sicer hh), ampak ful lep video ene kravce k jo spustijo na prosto (za vedno). Ne vem če traja pet min (v tem videu, ki sem ga prilepila), uglavnem začne se na 1h in 5 min .S tem priporočilom niti nimam namena doseči česa, samo tako lep video je, da meni vsakič ko ga pogledam polepša dan love3.gif



#132 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:26

Ej, JBL, kateri video to , a oni, ki si ga dala na začetku , al' ker drugi ? :/



#133 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:31

tale ta zadn video ... in pač če nimate časa gledati celega videa, vam priporočam da si poglejte vsaj tam na koncu ob 1:05 smile.png 



#134 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 8. maj 2013, 22:58

OOOOooooo,  .... Hvalaaaaa smile.png So mi kar solze ven porinile , ... smile.png...................

 

Love + Love  + Love smile.png

 

Goood Night smile.png



#135 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 8. maj 2013, 23:05

heartpump.gif meni se vedno rosijo oči rolleyes.gif 

Nočko smile.png 



#136 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. maj 2013, 08:52

hjoj, mislim, saj nočem tuki zdj neki vsiljevati in pametovati mellow.png Glede besede "prepričati" - nisem pač vedela katero besedo naj pravilno uporabim - vem, da te ne smem tukaj zdaj nekaj prepričevati, pač da ni moja pravica, sploh če odkloniš. Pač na vse to gledam kot na "prepričevanje" iz ene strani in obratno iz druge - čeprav vem, da vsak govori samo svoja prepričanja in svoja prepričanja želi povedati drugim.

Vem, da izpadam kdaj otročje in vam morda neumno - in ja, mogoče bom čez nekaj let tudi sama še malo bolj drugače razmišljala - čeprav sedaj še ne vem kako bi na to sploh drugače lahko gledala. Sedaj pa bom svoja prepričanja še naprej delila biggrin.png In res ni moj namen vas žaliti blush.png - bolj na grobo razložim kakšno stvar in kasneje ugotovim, da morda res deluje preveč napadalno ali vzvišeno ..hja mogoče je pa eno od mojih življenskih poslanstev in večje razumevanje oz. neobtoževanje do drugačnih stališč - in vi mi pri tem pomagate wink.png 

 

Nočem se kregati, na ta forum sem se pravzprav registrirala tudi zaradi vas, ki imate zanimive debate na nekaterih temah in večinoma lepo vzdušje, in ni mi všeč da je na tej temi toliko negativne energije mellow.png -kar je ob tej temi mogoče tudi bilo za pričakovati ampak vseeno. Danes sem naredila občinske teste partyy.gif biggrin.png  in sem vsa vesela in ne želim, da bi komentarji tukaj tudi na vas negativno vplivali, sploh če imate dober dan biggrin.png 

Za ta post si pa zaslužiš plus, samo mi jih je zmanjkalotongue.png

 

Ni nujno, da z leti spremeniš prepričanja, samo mnenja so lahko bolj objektivna in umirjenawink.png. Saj veš, modrost pride z letigreenko.jpg

 

Čestitke za teste.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#137 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 9. maj 2013, 12:00

Oh kul, v samorogih inno.gif

 

 

Justbelove, čestitke za teste icon1_thumbup.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#138 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 9. maj 2013, 13:14

a tole sem ravnokar naletala ...

 

 Z razvojem našega planeta so se duše naseljevale v vsa živa bitja in spoznavale zakonitosti na Zemlji. Gravitacija in gostota Zemlje sta zelo izčrpavajoči za duhovne energije, zato jim je bivanje olajšano ob ustrezni energetski podpori zemeljskih živih bitij. Z duhovnim razvojem duš se je njihovo bivanje usmerjalo le na tista živa bitja, v katerih so duše lahko napredovale. Tako so bile duše prisotne samo v ljudeh in živalih.

Z razvojem so bile duše le še v nekaterih živalih, najdlje v delfinih in samorogih, zato se tudi določene duhovne energije imenujejo po njih in prevajajo ženski del ljubezni v Devinskem kraljestvu. Danes pa ni več duš, ki bi se še lahko duhovno razvijale v telesih živali.
 Druga je potekala vzporedno s prvo, in sicer je to dominanten odnos človeka do drugih živih bitij. Bog ljubi vsa živa bitja in jim daje moč in dostojanstvo. Razvoj človeštva pa se odmika od sprejemanja vseh živih bitij kot sebi enakim. Naš odnos do živali, ki postanejo naša hrana, je katastrofalen, saj le-te trpijo neživljenjske muke, zato da so naša hrana. Kadar je ogrožen človekov interes, ta ne pozna usmiljenja do sebi bližnjim.

Filozofija ni samo ljubezen do živih, ampak tudi do znanja o živalih, ki jih dnevno pojemo. Vegetarijanstvo ni prava pot za vse, ki ljubijo živali, a je pokazatelj narodne zavesti o sprejemanju živali kot sebi enakih. Marsikje je zavest na dokaj nizki ravni, ker ne sprejemamo blagostanja, ki nam ga Bog nudi v naravnih zakonih narave in samega Boga kot dela Božjega poslanstva, ki ozavešča Božjo voljo o sprejemanju Boga v vseh živih bitjih kot sebi enakih. Bog ljubi živali in jim daje moč za dostojanstveno smrt na svojem koncu prehranske verige, kjer končajo kot potrošni material, kar jim jemlje dostojanstvo do življenja.


Domači ljubljenčki, predvsem psi, prevzamejo energijo lastnika in čutijo energetsko pripadnost do lastnika, tako se marsikatere lastnosti z lastnika

prenašajo na psa.

 

 




 

 

Zanimivo branje. Ja, živalim se zelo pozna, če živijo v človeški družbi (ja, seveda, tudi ljudem, če nanje živali pozitivno vplivajo). Včasih sem šokirana, kako se izraža zavest kakšnega psa ali mačke, ki živi v stanovanju skupaj z lastniki. Ne tiste živali, ki se prosto sprehajajo okrog ali so na vrtu, ampak prav tiste, ki vsakodnevno spremljajo življenje ljudi.  Kako se te živali čutijo del družinske skupnosti, kako prevzemajo človeško obnašanje. Prav neverjetno. 

 

"Bog ljubi živali in jim daje moč za dostojanstveno smrt na svojem koncu prehranske verige, kjer končajo kot potrošni material, kar jim jemlje dostojanstvo do življenja." No, tega stavka pa ne razumem dobro. Je mogoče mišljeno - tam, kjer so izkoriščene za potrošni material, jim je odvzeto dostojanstvo?



#139 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 9. maj 2013, 13:26

jaz sem hotela isto vprašat...



#140 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 9. maj 2013, 13:34

Boudika - kakšno človeško obnašanje prevzemajo živali?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#141 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 9. maj 2013, 13:45

Ok, ti povem en primer. Sem bila pri eni družini. Pes je jedel z nami, usedel se je z nami na kavč, postavil se je tako kot mi, za ograjo na balkonu in gledal z nami. Sploh ni dajal občutka, da se zaveda, da je pes. Da je neka razlika med njim in nami. Vse je spremljal, karkoli smo počeli, vse je posnemal. Kot da bi bil eden izmed nas. 



#142 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 9. maj 2013, 14:15

Hm, kaj pa naj bi po vaše pes delal, da bi bilo pasje? Ne vem no, meni se ne zdi nič človeškega v tem, če je, sedi na kavču skupaj z ostalimi itd.... 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#143 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 9. maj 2013, 14:23

Saj ne vem, če je pomembno. Moja opažanja pač. Bi morala v živo videti. Velika razlika v obnašanju recimo z našim psom, ki je živel zunaj, ki je bil samo gost v hiši in tem psom. Težko razložiti. A imaš psa v stanovanju tongue.png? Se pa spomnim tudi drugih stvari. Mačke, ki je vse življenje preživela v stanovanju v stolpnici in ni upala, marala iz stanovanja. Seveda ni tudi nikoli lovila hrane. Je pa osvojila nekatere druge navade. Zelo je imela naštudirano obnašanje lastnika. Njegovo počutje, življenjski ritem. 

 

Instinkti živali, ki ne živijo več na prostem, počasi izginjajo. 



#144 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. maj 2013, 14:46

Živali od lastnika oz družine na podzavestni ravni pobirajo destruktivne vzorce...zato lahko kakšna žival tudi prej zboli kot pa družinski član...tipični primer tega so mački in psi...lahko pa se nalezejo tudi pozitivnih...pa to zna že svaki crnogorac- bebica koja se odmara u dječjem vrtiču za vještice....biggrin.png

 

Evo malo crnogorskih bajk za djecu...

Živali so znane po tem, da nase prevzemajo podzavestne destruktivne vzorce in škodljive energije od lastnikov oz. družine. Dober primer so recimo mački. Ponavadi se vsedejo na škodljiva mesta, lahko se tudi uležejo na nek del fizičnega telesa pri človeku. Včasih izgleda kot da bi pletli prejo, v bistvu je pa to njihov način delovanja, da nevtralizirajo škodljive energije. Seveda po takem delu tudi oni rabijo čas, da se nekako okrepijo in “pridejo k sebi”. V večini primerov se je izkazalo, da so določeni problemi pri živalih izginili že samo s tem, ko je njihov lastnik pri sebi ozavestil določene destruktivne podzavestne vzorce. Če se v takih primerih zdravi samo živali, je to simptomatsko zdravljenje. Dostikrat pa za živali ni rešitve, ker lastnik ne želi niti slišati, da ima nekaj pri temu. Zlasti psi prevzemajo del težav, ki so povezani s kršenjem duhovnih zakonov. Živali prevzemajo del naše karme, vendar nas to ne osvobaja, ker jo bomo slej kot prej dobili v plačilo...

 

Kar se pa zgornjega vprašanja tiče...magična kugla pravi "yes" na to kar je nakazala Strelka...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#145 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 9. maj 2013, 16:53

Menda naj bi se naše duše bile zmožne naseliti tudi v telesa živali, vendar pa se naše duše ne odločajo več za to, saj bi to menda oviralo duhovni razvoj duše.

Sem pa sicer že večkrat zasledila, da imajo na naši zemlji višjo frekvenco (tudi od ljudi) - kiti, delfini in sloni. In pa menda (ampak ne morem trditi za sigurno heh), da se zelo visoko razvita bitja iz drugih planetov (seprav nezemljani) tudi utelešjo na tej zemlji, da bi tako kot kiti, delfini in sloni vzdrževali neko višjo energijo na našem planetu - ampak ker se ljudje vesoljcev bojimo, se zato utelešajo kot prizadeti otroci mellow.png res nevem kako ta podatek drži, ampak ko sem to slišala, sem končno dobila odgovor, kakšne so duše teh prizadetih ljudi oziroma zakaj sploh se utelešajo - in nekako se mi je zdele precej smiselno - mislim, da sem to slišala od Little grandmother - na you tubu ima zelo zanimive posnetke svojih govorov smile.png 

  

 

Prehle sem videla neko sliko, kjer se družina slika ob bizonu, ampak je ne najdem več :/. Uglavnem, če že morajo ubiti žival, prav ... da se pa potem še prav nekaj slikajo in pačijo ter delujejo prav ponosno (pa sam na knoflc so prtisnl) mi je pa mal to much icon_smile_dead.gif 

In potem ko otroke sabo vlačijo privede do tega ..

522039_432402176843108_679111843_n.jpg

Heii, sori sam sploh ne znam dati na manjše slike huh.png

 

Glede prevzemanja energij na živali ... nevem ali je samo naključje, ampak od neke znanke kuža, je prav tako kot tista punca zelo sramežljiv laugh.png Zadnjič ga je ena prijateljica ljubkojoče privabljala k sebi, pa se je samo obrnil in odšel .. al pa če si se ga dotaknil, da bi ga pobožal, pa se je hitro odmaknil kot da mu ni do tega. Sicer zelo ljebek kuža, miren :) Potem smo šli pa še do neke znanke, ki ima doma tudi psa, ki pa je bolj živahen in vesel, pa se ga je oni čisto izogibal, kot da je najraje sam biggrin.png

Sem mislila, kako sta se kot duši ona in pesek lepo ujeli, ampak mogoče je pa očitno kaj drugega tudi smile.png 

 

Uf, še en zelo lep video, ki ti da tudi precej misliti ohmy.pngfish.gif  minuto samo traja biggrin.png 



#146 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 9. maj 2013, 16:58

 Punca pod vodo menda zdrži 6 min. Brez tiste bombe kjer je kisik al kako, je pa zato, ker morske pse ti mehurčki in to strašijo whistling.gif



#147 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 9. maj 2013, 17:25

Aja še to ... če smo že malo pri teh duhovnih temah .. preden se naprimer duša od krave utelesi v neko težko življenje, ve, kaj se ji bo dogajalo - ampak vseeno se utelesi, saj dela to tudi za nas - ker ljudje so bomo morali naučiti sočutja do živali - in naprimer če nek človek nato naprimer posname prizor njenega mučenja in to v ljudeh vzbudi sočutje, je ta kravina duša dosegla nek svoj namen v tem življenju (- ampak s tem ne želim reči, da ko je žival zaprta nekje, da se ona svojega "poslanstva" zaveda in ji je zato vse okej - tako kot povprečen človek, tudi ona  nima pojma s kakšnim namenom se je sploh utelesila (vsaj predvidevam no ... mogoče je pa res, da one sploh ne pozabijo tako kot mi...nevem). Torej hočem reči - ne glede na poslanstvo tudi ona čuti krivico, bolečino in tako dalje.) smile.png - to se mi je sedaj priblisk naredil, in se mi zdi de je to neka delna resnica smile.png 



#148 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. maj 2013, 17:56

Mislim da smo v temi živali...priča se pa marsikaj drugega...biggrin.png

 

...Sem pa sicer že večkrat zasledila, da imajo na naši zemlji višjo frekvenco (tudi od ljudi) - kiti, delfini in sloni. In pa menda (ampak ne morem trditi za sigurno heh), da se zelo visoko razvita bitja iz drugih planetov (seprav nezemljani) tudi utelešjo na tej zemlji, da bi tako kot kiti, delfini in sloni vzdrževali neko višjo energijo na našem planetu - ampak ker se ljudje vesoljcev bojimo, se zato utelešajo kot prizadeti otroci mellow.png res nevem kako ta podatek drži, ampak ko sem to slišala, sem končno dobila odgovor, kakšne so duše teh prizadetih ljudi oziroma zakaj sploh se utelešajo - in nekako se mi je zdele precej smiselno - mislim, da sem to slišala od Little grandmother - na you tubu ima zelo zanimive posnetke svojih govorov ...

 

Moja magična kugla se smeji...biggrin.png...kiti, delfini delujejo na drugih ravneh, ampak to še ne pomeni bolj razvite duše...E.T.-ji se pa utelešajo zaradi različnih vzrokov- turistično, zemeljske lekcije, pomoč, eni so pa celo prvič v materiji...Ponavadi se vesoljčki ne utelešajo v "pokvarjena vozila"- prizadete bebice...tak pristop lahko uberejo novo nastale dušice kar pa ni isto kot E.T....


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#149 justbelove

justbelove
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 125

Objavljeno: 9. maj 2013, 18:32

Mislim da smo v temi živali...priča se pa marsikaj drugega...biggrin.png

 

 

Moja magična kugla se smeji...biggrin.png...kiti, delfini delujejo na drugih ravneh, ampak to še ne pomeni bolj razvite duše...E.T.-ji se pa utelešajo zaradi različnih vzrokov- turistično, zemeljske lekcije, pomoč, eni so pa celo prvič v materiji...Ponavadi se vesoljčki ne utelešajo v "pokvarjena vozila"- prizadete bebice...tak pristop lahko uberejo novo nastale dušice kar pa ni isto kot E.T....

biggrin.png no nevem, v enem od njenih videih je to zelo prepričljivo povedala -( mislila sem kot bolj duhovno razvite od povprečnih ljudi)... se mi zdi, da nekako ve kaj govori.

Nevem zakaj bi si mlada duša takoj v takšno telo naselilo mellow.png .. kot sem jaz razumela, se v takšna telesa utelešajo zaradi tega, ker jih prav tam nihče ne bo iskal oziroma jih bo tam najmanj pričakoval :) razen če moja angleščina kej fali biggrin.png  (mogoče res hitro nasedam ljudem ampak nevem no, se mi je zdelo res res biggrin.png )

 

Se mi zdi da smo res malo zašli s teme ja haha laugh.png



#150 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. maj 2013, 05:56

smile.png

Če boš imel tak uvid ..ne bo nobene spremembe nobene nove dobe ..

tole je že videno in slišno ...

Ne rabimo nobene apokalipse ...

 

to ustvarja samo piramido ..to pa že imamo Bojante ....

 

še kašen kanal ...?

 

no jaz o tem nimam pojma ...smile.png , ampak ravno zaradi takih kvalifikacij smo tam kjer smo ...excl.png

Nespoštovanje in nadvlaada močnejšega nad šibkejšim ...

 

zdaj če se gremo novo dobo ...ok ..pol naj bo kaj novega ..a neblink.png

 

In ni mi jasno ..kao potem love love ..bog je ljubezen ..po drugi strani pa manjvrednost ...več duš pa take fore????

 

ok ..samo komentartič ...

 

Pa se spomnim da je bilo rečene ...veliko bo lažnih prerokov ne nasedajte jim ...icon_smesko.gif w00t.gif blush.png

 

Over + out ...tud od meneicon1_wink.gif

 

Čaki, bejba, pa kje si ti zdaj našla "nadvlado" , če pa Moramo Pomagati živalim, ne pa jih ubijati ali pa še celo jesti ??

 

Glede več oziroma manj vrednosti Duš pa, : a se ti sploh zavedaš, Koooliko Napora-Energije + Znanja je moral Stvarnik vložiti v To, da je sestavil najine duše , recimo ?

 

No, Veliiiiiiiko V E Č  kot pa recimo za kako pasjo dušo .

 

Think about this deeper .

 

Thank you .






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0